Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
vanus
 
nuriseb natuke 14. juuni 2014, kl 23.36
Mis värk on nooremate meestega? Üks konkreetselt flirdib ja teine saadab pilke. Mõlemad on nii 10 aastat nooremad. Ma ei ole kummastki huvitatud selle vanusevahe pärast. Mida nad tahavad? Otsigu omavanuseid. Ma tahaks enda vanust meest või paar aastat vanemat, aga ei ole kedagi, sest need vist vaatavad, ma ei tea .. 20 aastat nooremaid? (Olen paar aastat üle 40).
 
:) 14. juuni 2014, kl 23.45
võta hülgehall või alu või tom või pert. neile ikka kõlbad.
 
Pert Vere 15. juuni 2014, kl 00.01
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võta hülgehall või alu või tom või pert. neile ikk
> a kõlbad.

*sipleb end ühiskatlast välja.

Ei, aitäh. Kõlbamine kõlbamiseks. Ma olen selleks liialt vägivaldne, asotsiaalne ja ka verbaalselt vägivaldne tüüp. Ei sobi tutvumiseks.

Teemaalgatajale aga - Hoolitse enda eest, ole terane ja kasuta õiget momenti.
 
pigem 15. juuni 2014, kl 00.27
vaata peeglisse, saad oma luuludest kohe lahti :D
mansion ghost 15. juuni 2014, kl 00.50
Saa juba aru, Sa oled 40+. Peab hea põhjus olema, et sihukest omale tahta.
Või sees ju, kui 10 aastat nooremad huvi tunnevad :D)
Paljud on omaealiste peale solvunutena lubanud nooremaid mehi sebima hakata.
 
vaata päkapikku 15. juuni 2014, kl 01.30
pisike mansion ghost, tõstab ka häält, irw, naised su ikka põhjalikult ära põlanud, aga iniseda netis ikka lõpmatuseni tore..
 
ka nagu oleks mees 15. juuni 2014, kl 01.31
sa pisike vananev lontrus mansion ghost pead ka ennast nagu meheks vä? millal see veel oli?
 
Hülgehall kuub 15. juuni 2014, kl 07.30
Ju ghost avastas kubemel esimese kkarvaudeme. Sellest ka enda meheks arvamine..
 
arad mehed 15. juuni 2014, kl 09.26
on need noored mehed, kes vanemaid naisi landivad. Omavanustele ei julgeta läheneda..vanematega kindlam, et korvi ei saa:D
mansion ghost 15. juuni 2014, kl 09.30
Ja probleem lahendatud :D)

Süüdi on kummitus, keda nagu kah keegi ei taha. Oops! Kas kummitus on äkki viimane mees? Ei tahaks uskuda.
Aga jah, 40+ naist, kes silma särama paneks...
 
nujah 15. juuni 2014, kl 10.14
Vastu näppe saanud ja pettunud? Lepi, et 40+ ongi vanus, kus säravaid vähemaks jääb- nii naisi kui mehi.
 
punapea 15. juuni 2014, kl 10.20
sära vanusest ei sõltu. ikka isiksusest.
kui nooremad mehed vaatavad, ligi ajavad, siis on ju see kompliment, ses mõttes, et oled atraktiivne. kuigi jah, vanemale naisele kipuvad ligi ajama mehed mitte sära pärast, vaid mugavuse. mees, kes pere luua ei taha, aga elada nagu tõupull, see valibki vanemaid naisi, kel see bioloogiline kell enam ei käi:D
mansion ghost, sa ikka veel pead neljakümpiseid jamaks, kuigi tunned ja oled näinud TB.i:DD?!
mansion ghost 15. juuni 2014, kl 10.23
"Lepi, et 40+ ongi vanus, kus säravaid vähemaks jääb- nii naisi kui mehi."

Kassikullahelk ei pane silma särama...
Särav kest võib peita kõdu sisu ja närtsinud keha säravat isiksust. Head kombinatsioonid pole kumbki.
 
PS! 15. juuni 2014, kl 10.40
Ükpäev öeldi, star fm´ist kuldsed sõnad : Neljakümnendates naine ei saa omale normaalset meest. Ta saab omale noore katkise hingega mehe, keda ta hakkab vaikselt tohterdama. Neljakümnendates mees saab omale hea noorema naise, kes pole katki tehtud või kes on omad haavad ise terveks ravinud.
Ühesõnaga midagi niisugust :)
 
Tom 15. juuni 2014, kl 10.52
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> kuigi jah, vanemale naisele kipuvad ligi ajama mehed
> mitte sära pärast, vaid mugavuse. mees, kes pere
> luua ei taha, aga elada nagu tõupull, see valibki
> vanemaid naisi, kel see bioloogiline kell enam ei
> käi:D

selles on sul õigus, et 40+ naiste kääst saab kergemini keppi, reeglina on seks parem ka. ses mõttes võiks igal 20-sel poisikesel olla üks 40+ seksisõbrsnna, kes ta välja õpetaks edaspidiseks eluks :)
20sed naised on reeglina ühed parajad ullikesed ja õljuvad jumal teab mis taevastes. selget mõistust ei tundu neil väga pääs olevat ja otsitakse teab-mida-keda. kui välimus kannatab, siis vaadatakse pigem väljamaa meeste poole ja seepärast ongi noortel meestel eestis suht kasin valik. enne 30 pole ka väga mõtet peret luua ja seepärast on 40+ naised kahekümnestele meestele parim valik oma testosterooni maha laadimiseks.
 
punapea 15. juuni 2014, kl 10.56
Tom oled ikka kõva koinimees,ei uskunud aga põruta naisi nii kaua ja nii palju kui tervis kannatab.
 
Tom 15. juuni 2014, kl 11.07
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom oled ikka kõva koinimees,ei uskunud aga põruta
> naisi nii kaua ja nii palju kui tervis kannatab.

sa pedetom tegele meestega, kui tervis muidugi lubab :D.

aa kui tahad targemaks saada, osta ekspress ja loe lotmani ;)
mansion ghost 15. juuni 2014, kl 11.15
´punapea´
"mansion ghost, sa ikka veel pead neljakümpiseid jamaks, kuigi tunned ja oled näinud TB.i:DD?!"

Ikka veel???
Iroonilisel moel eelistaks siiski ligilähedaselt omaealisi ja mitte üle 10 aasta nooremaid :)
Aga jama jah, Üldine kuvand 40+ naisest on pisut erinev kummituse ootustest.
Täitsablondi on kummitus "katsunud" samapalju kui punapead, aga omamoodi veetlevad mõlemad :D)
 
punapea 15. juuni 2014, kl 11.32
päris nii ikka pole, kummitus. blondi oled sa vähemalt pildilt näinud, punapead saad ainult ette kujutada. seega pole sa samapalju mõlemat "katsunud":P
sellest ka mu küsimus, et kas siis blond oli nii närtsinud, kuigi särava isiksusena ta veetlev, et ei mahtunud kategooriasse "ligilähedaselt omaealisi ja mitte üle 10 aasta nooremaid :)" või jäi tõesti kõik ainult selle koleda-koleda jeebi taha?:DD
 
nuriseb natuke 15. juuni 2014, kl 11.33
mõned head mõtted (tänan) ja püsiklientide omavaheline loba.
 
Hülgehall kuub 15. juuni 2014, kl 13.01
Noorel (nais)põlvkonnal on maailm lahti ja seetõttu ka nõudmised kõrgemad, enamus noori kohalikke isaseid ei suuda neid täita kahjuks, nad peavad küpsema, seda aga noored naised oodata ei viici, neil on karjäär ja eneseteostus ning ambitsioonid ja auahnus, ja üks asi veel, oma puberteedis on noored isased üksjagu (suhte)jama oma naissoost eakaaslastele kokku keeranud...see on ka üks põhjus, miks noored naised ei taha nö. poistega enam sebida vaid otsivad turvalist valmistoodet, kes majanduslikult toetaks ja tagaks turvalise elu..
mansion ghost 15. juuni 2014, kl 13.16
´punapea´, loe veelkord ;) Samapalju ongi sama palju ;)
 
tumepea 15. juuni 2014, kl 13.36
ka nagu oleks mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa pisike vananev lontrus mansion ghost pead ka en
> nast nagu meheks vä? millal see veel oli?


Kas MG on lühike? Mitte, et see mind isiklikult huvitaks, aga enda puhul olen kohanud fenomeni, et pika naisena meeldin millegipärast just endapikkustele või halvemal juhul veel lühematemalegi. Miks küll?
Vat on jah mul kompleksid päkapikkude suhtes. Mees peaks minu mõistes naisest suurem, tugevam, raskem, rahakam, targem, võimukam ja võimekam, julgem jne. olema. Võib olla tõesti tore inimene, aga ole siis kena ja kohtu kellegi endapikkusega.

Tänan, muid muresid hetkel ei ole.
 
köster 15. juuni 2014, kl 13.43
mõned milf-id on pandavad aga üldiselt 40+ naised on ikkagi suht vananev kaup. Seksiks kõlbab vb mõni ilusam tükk, muidu küll mitte.
Ilu on läinud ja paljud on mingites kompleksides oma ekside ja enda tehtud sittade valikute pärast, lapsed jmk . Milleks sellise vananeva, kibestunud mölapaunikust tössaka mutiga jageleda nagu siinsed Delfi püsikatest naised tihtipeale on kui noored linnud ka saadaval?
mansion ghost 15. juuni 2014, kl 13.45
´tumepea´
Kui pikk on "lühike" ja kui pikk on "pikk"?
Naine alla 170 (ilma kontsadeta) on lühike, ja endapikkune vast erilisi komplekse ei põhjusta ;)
 
Täitsa Blond 15. juuni 2014, kl 13.48
Ei ole mina näinud kummituse pilti ega tema minu pilti.
punapea, aga sul on õigus....kui jeepi pole, siis ei kvalifitseeru jah:)

Teemasse kah.
Ei ole need vanamutid poisikestele nii kergesti kättesaadavad midagi...40+ naine tahab ka valmistoodet, mitte mingit lõhkuvat täkku.
Ma alati olen küsinud, miks mina aga mitte endaealine ...ja vastus on...tähtis pole vanus, vaid naine ise, kui kena ta on, kui seksikas ta on jms.

Star Fm-i mõttehiilguse võib ka meestele üle kanda.
Miks peaks 40+ naine tahtma üles turgutada katkise hingega 40+ meest, kui 10 a nooremad mehed lausa pressivad peale.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 00.57.
 
Täitsa Blond 15. juuni 2014, kl 13.56
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 00.56.
 
tumepea 15. juuni 2014, kl 13.56
MG - mina olen 178cm ja pean seda pikaks kasvuks naisterahva puhul. Mees samas kasvus on lühike. Mees alla selle on - vabandage väga! - junn.
Miskipärast aga arvab just 174-180cm meesisend, et ta on jackpot ja on kangesti solvunud, kui temaga välja ei soovi minna.
Vat oleks ego nii pisike, siis kannataks veel kudagi ära, aga lühikestel meestel on see saadana eneseimetlus kuidagi pöördvõrdelises suuruses pikkusega. Ja aru nad ei saa, et naine (mina vähemalt) eelistan PIKKA meest. Minu mõistes algaks see alates 186cm.
mansion ghost 15. juuni 2014, kl 14.08
´tumepea´, siis ei kvalifitseeru jah, 182 on niru mis niru ;) Ja milleks tühja peale solvuda, igaühel omad eelistused.
 
punapea 15. juuni 2014, kl 15.02
ei saanud küll kiviga pihta:D, aga minu meelest oleks imelik, kui "verinoored miss estoniad" siin oma aega surnuks lööksid. sellest saan aru, et minusugused vanamutid vahel siin pläägutavad, aga kui ma noorena siin passiks, siis võiks oma nooruse maha kanda:D

blond, sa ise kaagutasid siin, et said kummituselt (siis ta oli muidugi teise nimega) pildi ja ta sulle vastu saatis. et ilus poiss ja puha:D ja seda ma arvasingi, et kummitusel jeepi pole - normaalne mees ju:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!