Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
vanus
 
Tom 15. juuni 2014, kl 21.10
Kallis Agnes, me armastame sind ka, ei meid eiduta see, et sind armastanud mehed lugemata on:)
 
Täitsa Blond 15. juuni 2014, kl 21.13
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.00.
 
Agnes 15. juuni 2014, kl 21.14
"Tom`idele"

Aga huumorimeele said hea..sobib delfi nagu rusikas silmaauku :)

Mis neid loetakse nagu lambaid või..noo jaa, iva siin on..lambad. icc.
 
Blondile 15. juuni 2014, kl 21.26
A et nüüd juba jahid noori mehi, ennem said muidu ka:D Starost ne radost
 
Täitsa Blond 15. juuni 2014, kl 21.34
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.00.
 
nõutu 15. juuni 2014, kl 22.11
Üldiselt joostakse jalgade peal aga et tagumiku peal ja seda väänutades..arusaadav, kui sääred tagumiku mõõtu on läinud. Maani kleidid on seeaasta moes, aga vaevalt et noored mehed nendega ära petab:D
 
Täitsa Blond 15. juuni 2014, kl 22.34
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.01.
 
lihtsammesete meeste klubi 16. juuni 2014, kl 02.03
see lihtsamellsusega hiilgav vananev tom on sellise väga nüri mulje jätnud.. mansion ghost on ju endiselt väikest kasvu ja vananev?
no mida siit siis võtta oleks? ei vanale, ei noorele, paar tohletanud ja poolpehmet..
mansion ghost 16. juuni 2014, kl 02.29
´Agnes´

""Saa juba aru, Sa oled 40+. Peab hea põhjus olema, et sihukest omale tahta" /mansion ghost/"

"Mingi vuntsidega vanamees, kes vahelduva eduga sisustab oma aega delfis pläkutamisega ja mõnuleb oma põhjendamatult kõrge enesehinnangu käes..sellist ei taha tõesti keegi, isegi frustreerunud 5kympine :)"


Kuigi vanust küll pole toodud aga sellegipoolest, mehed tehke panused, see on eluvõimalus!
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?10,130...
Seda on eluks ajaks, mitte küll nii laastav kui HIV aga piisavalt tüütu. Tegelikult pole see ju midagi erakordset ja ainulaadset, eksju. Toredaid tõbesid on veel, ravitavaid ja ravimatuid. Nagu tavaliselt pole teada kellelt saadi ja paljudele jagati. Naised, te tahate ju iga väärt meest, kes oma võimekust paljudega tõestanud on.
Aga peale neljakümnenda, hiljemalt viiekümnendaks, kui immuunsüsteem salamisi vigurdama hakkab vaevlete tüsistuste käes. "Naistehädad" lisaks saabuvatele üleminekuea iseärasustele ja mehel peab härja kannatus olema seda jama taluda.
Mille nimel?
Iseasi, kui mees ise "kingituse" truule kaasale ja oma laste emale toonud on.
Lisaks kummagi lapsed eelmistest suhetest, olgu või täiskasvanud(kummitus pole omi maha salanud). Mittevajalikku segadust vara ja kohustustega kuipalju.

Kummitus ongi üks kitsarinnaline tõbras, kes kedagi ei usalda ja keda ei pea tahtma isegi "frustreerunud 5kympine". Oled rahul?

Ja mittevananev troll võib jätkuvalt ja lõbusasti hammast teritada vääramatult vananeva kummituse peal.
 
Agnes 16. juuni 2014, kl 09.32
"Oled rahul?"

Ringutan mõnuga kohvitassi taga..päike on eitea kus, ilm sombune, ise veel natukene unine, aga jahh..ma olen rahul, väga rahul, elu on ikka mõnus küll :)

Millest jutt siin üldse käib? Genitaalherpesest!?
Ei jõua mina kõikide maailma haiguste ja frustreerunud inimeste peale mõelda, ega ka selle peale, et küpsete meeste eesnääre hakkab mingil ajal tunda andma, sperma kvaliteet langeb, potentsist rääkimata. Mis mul sellest ;)
 
mh 16. juuni 2014, kl 10.11
Mansion ghost töötab ilmselt günekoloogina.
 
Pert Vere 16. juuni 2014, kl 10.42
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Oled rahul?"
>
> Ringutan mõnuga kohvitassi ta
> ga..päike on eitea kus, ilm sombune, ise veel natu
> kene unine, aga jahh..ma olen rahul, väga rahul, e
> lu on ikka mõnus küll :)
>
> Millest jutt siin
> üldse käib? Genitaalherpesest!?
> Ei jõua mina k
> õikide maailma haiguste ja frustreerunud inimeste
> peale mõelda, ega ka selle peale, et küpsete meest
> e eesnääre hakkab mingil ajal tunda andma, sperma
> kvaliteet langeb, potentsist rääkimata. Mis mul se
> llest ;)


Kas lähed ka TB-ga ühte paati - noori püüdma?
Muidugi, neil ju eesnääre veel puudub, prits on otsesihtimise ja kaugjuhtimisega, ning antenn vist kah permanentselt detsimeetreid mõõtmas. :)
 
viimasele 16. juuni 2014, kl 11.36
On mingi parem paat välja pakkuda? :O Ilma mõõtkavasse süvenemist :D
 
viimasele 16. juuni 2014, kl 11.37
...süvenemiseta :D :D
 
Agnes 16. juuni 2014, kl 12.27
Mul on oma paat olemas ja see loksutab mind piisavalt rahuldavalt :)
 
Tom 16. juuni 2014, kl 12.36
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on oma paat olemas...

päästepaat?
hää, kui päästevest ja muud elusolemiseks vajalikud vahendid kah olemas on, muidu põle sest tühjast paadist kasu miskit :)
 
toom 16. juuni 2014, kl 12.40
tom, kle, kas sa oled peale muidumeheks olemise ka jalgpallur? na tuttava jutuga vennas, oleks nigu kohtunud.
 
Tom 16. juuni 2014, kl 12.45
jalgpall vaid tugitoolisportlase tasemel, muid pallimänge olen ka päriselt ikka mängind :)
 
Agnes 16. juuni 2014, kl 12.56
Turvavahendid? No ikka on olemas küll :)
Mitte küll isiklik ümber talje vetruv ja lainetav "kelmikas volüüm", aga muud turvalisust tagavad vahendid jätan "kapteni" südameasjaks ;)
 
Tom 16. juuni 2014, kl 14.00
eks neid turvavahendeid ole erinevaid, vanasti oli ikka nii, et kui rüütel läits ristiretkle, siis pandi naisele voorusevöö pääle. tänapääval piisab vist aint volüümikast "vööst" küll, kesse ikka paksmagu panna tahab :D
 
Täitsa Blond 16. juuni 2014, kl 14.10
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.02.
 
Agnes 16. juuni 2014, kl 14.16
TiBi :)

Vetruv volüüm on ju ka kui päästevahend..hoiab õrnemad vee peal, ega lase neil põhja vajuda..toidutagavarad omast käest võtta, kui peaks juhtumisi üksikule saarele lõksu jääma :)
 
mkm 16. juuni 2014, kl 14.17
Pert ei saa alu asendada, Perdile nimelt meeldivad õigest kohast volüümikad, alule väga saledad.
 
Täitsa Blond 16. juuni 2014, kl 14.24
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.03.
 
Agnes 16. juuni 2014, kl 14.25
Te pole vist märganud, et alut ei ole enam!

Parem ärge kutsuge endale kurja kaela..muidu pooltel tütarlastel jälle nutuvõrud musi ümber :)

Ja alu asendus nüüd vaevalt mõnele mehele mingi privileeg on..kummitusele ehk ;)
 
alu 16. juuni 2014, kl 14.32
mul on sitaks siiber noist telfikatest, juured alla kasvanud. loen ikka ja imestan, et ei te muutu.
 
irww 16. juuni 2014, kl 14.37
alu, kas sina oled muutunud? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
mkm 16. juuni 2014, kl 14.37
alu nii ei räägi, liba
 
alu 16. juuni 2014, kl 14.42
ärge seda libaalu tõsiselt võtke jah.
mul pole aega old, sain paarile piffile küüned taha.
eks pärast räägin.
 
:) 16. juuni 2014, kl 15.05
Vat siis, naistel täpselt teada, mis kellegile meeldib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!