Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovitan naistega mitte tutvuda, olen kolm korda üritanud ja iga kord olen petta saanud.
 
arusaamisvõime 16. juuni 2014, kl 01.48
see mehetobu loeb üles oma vara, samas nõuab naise panust.. millesse? sul ju väljaostetud kinnisvara ja pangaarve, aga mis see naise mure nagu peaks olema.
ma ei saa aru, kuidas see naisesse puutub, mitu peldikut sa kokku oled ostnud ja mitu nulli pangas?
------------------
loeme: Vastu on pakkuda hoolitsetud trimmis kehaga sportlik noormees, ei suitseta, ei ole vägivaldne, huumorimeel olemas, uus väljaostetud kinnisvara, kuuekohaline euro pangaarve. Mis sul vastu pakkuda on?
----------------
miks sa seda naisele pakud? mis naine sellest saab?
kui ei saa, siis selle väärtus naise jaoks on ju null.
 
pakkuma 16. juuni 2014, kl 08.14
peaks naistele nagu mida? riivitud raha kandikul või? krdi saamahimulised väärtusehindajad, selle nimel tutvute ainult või?
 
mees 16. juuni 2014, kl 08.32
Naine saab sellest kõigest osa, saab elada kvaliteetses kinnisvaras, saab meie tulevasi lapsi kasvatada täisväärtuslikeks kodanikeks, lapsed saavad kõrgharidust omandada tulevikus.
Või keegi arvas, et ma kirjutan kinnisvara naise nimele, et see saaks selle läbi sõrmede lasta. Või arvas keegi, et naine kolib sisse ja hakkab oma pangaarvet kasvatama ja ainult minu raha eest elama? Kas te teate, et inimene kes pole ise kunagi midagi oma kätega loonud, pole säästnud siis, kui seda on vaja olnud, need inimesed ei jõua iialgi kuhugile, need inimesed jäävadki eluks ajaks laenusid ja liisinguid maksma.
 
mehele 16. juuni 2014, kl 08.48
muidugi hakkab naine oma pangaarvet su arvel kasvatama. kolibki alguses sisse, sünnitab lapsed ja siis on juba tegija, lähete lahku ja hakkad elatist maksma. lihtne ja töökindel projekt, mille õnge armastuse nime all mehed põlvest põlve on läinud:D
 
uhhuu 16. juuni 2014, kl 08.55
ullikesed, armastust pole olemas. ongi partnerlussuhted vaid. leppima peab.
 
punapea 16. juuni 2014, kl 09.05
kuidas mees saab nii loll olla, et võtab naise, kel pole kaasavara. kas te ikka aru ei saa, et naine tuleb suhtesse koos oma varaga, ja kui lahkub sealt, võtab samas väärtuses vara kaasa. kõik, mis koos soetatud (laen, lapsed jms.), jagatakse pooleks. mis mees see küll on, kes võtab omale naise, kes paljas kui püksinööp. naine võib omale pangaarvet kasvatada, kuid mitte mehe kulul. eriliselt jobud naised olete endale leidnud.
 
Hülgehall kuub 16. juuni 2014, kl 10.20
Abieluvaralepingust olete midagi kuulnud..? kes püksinööbina tuleb, see ka nööpidega lahkub, kui lahutuseks peaks minema, see et suures armastusetuhinas maad ja varad ühisele nimele kokku lüüakse ei anna veel alust halvustamiseks ja üldistamiseks..enamasti kolitaksegi kokku kui ollakse veel noored tatikad ja hakatakse mammonat alles koguma, siis on kohatu iriseda midagi ebavõrdsest panustamisest..teine asi jah, kui oled juba mõisahärra ja endale toateenijat/vodisoojendajat otsid, ja ega rahvatarkus tea öelda, et otsi ikka omasugust ehk rikas abiellugu rikkaga ja vaene vaesega..siis ei teki seda hõõrumist ja mõlemal ühesugused eluväärtused ja hinnangud,
 
irooniapõõsas 16. juuni 2014, kl 10.24
punapea kle,kui suur sul see kaasavara siis ka on?
Ja mismoodi neid lapsi pooleks jagatakse, üks saab parema ja teine vasaku käe v?
 
mh 16. juuni 2014, kl 10.40
Muidugi sa ei leia, sest su eeldused suhtesse minnes on valed. Sina oledki selline, kes paneb paika täpsed ümbermõõdud, juuste värvi ja küüntepikkuse ja kui sellise naise leiab, siis avastab ameerika, et naise iseloom ikka on vale. Ega sinutaolised ei õpi ja süüdistavad kõiges naisi alati. Nii et surmkindlalt rakendub sinu puhul stsenaarium - leiad mingi lehtsaba, kes su rahast lagedaks teeb. Sest teistsugused naised ei pääse sulle ligi, kuna ostsutad iniemste üle ainult välimuse põhjal. Aga need kullakaevajad on osavad manipulaatorid, kes oskavad hästi näidelda alguses ideaalnaist, kuna neil on hädasti su raha vaja.
Ega kaasa ei tunne, kuna tean sellist mehetüüpi hästi.
 
mees 16. juuni 2014, kl 10.41
minul küll mingit vahet ei ole kui rikas naine on või kui rikas ta ei ole, loeb ikkagi inimese olemus, välimus, iseloom.
Mõni naine arvab siin, kui tal on kinnisvara, siis võib tal selle võrra vähem välimust ja iseloomu olla minu jaoks. Otsime ikka omasuguseid eksole, kui oled omastarust rikas kinnisvaraga mammi, siis sinu aeg sünnitamiseks on ilmselt läbi, minul pole midagi teha naisega, kes elab ainult oma ihade rahuldamiseks, ehk sööb, magab, tarbib, vahel pakub paugu n-ussi ka võib olla:)
 
mees2 16. juuni 2014, kl 10.48
selle, kas naine on manipulaator või mitte, teen ma kiirelt kindlaks. lähed poodi, laod tavapärasest rohkem asju korvi ja siis kassa ees teatad, et sul pole pangakaarti ega rahakotti kaasas. Kui naine ei tee sellest probleemi ja tasub arve, siis on tegemist normaalse inimesega, seda, et ma talle raha tagastan, ma ei maini:)
 
mh 16. juuni 2014, kl 10.51
Hoopis sina manipuleerid naisega sellisel juhul.
 
Pert Vere 16. juuni 2014, kl 10.51
mees2 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selle, kas naine on manipulaator või mitte, teen m
> a kiirelt kindlaks. lähed poodi, laod tavapärasest
> rohkem asju korvi ja siis kassa ees teatad, et su
> l pole pangakaarti ega rahakotti kaasas. Kui naine
> ei tee sellest probleemi ja tasub arve, siis on t
> egemist normaalse inimesega, seda, et ma talle rah
> a tagastan, ma ei maini:)


Kas sa oledki selline turakas või aint teeskled?

No loe ja imesta.

Palju manipulaatoreid oled sedaviisi vahele võtnud ka juba?
 
mh 16. juuni 2014, kl 10.52
Ja veel - mina ostaksin need kaubad küll ära, sest ei hakka poes ega kassapida ees etendus mõne näruse euro pärast tegema, aga sellisest ihnuskoist ja manipulaatorist ma rohkem midagi kuulda ei tahaks.
 
:) 16. juuni 2014, kl 10.53
Teema eriti tarkadele inimestele:)
 
irooniapõõsas 16. juuni 2014, kl 11.12
to :)
Teema eriti tarkade inimeste poolt.
Siin on mingi inimene või inimesed, kes iga natukese aja tagant sama sisuga teemasid vorbivad. See poejutt on siin varem juba olnud, nagu ka see hala, et mitte ükski naine ei sobi teemaalgataja superhüpermajja elama. Tähendab, mitte ükski kolmest naisest, ja no selle alusel saab juba üldistada, eksole.
 
Kõlupea 16. juuni 2014, kl 11.37
Kõik on õige - mul maja laen, mul on USA suure jeebi liising. Need kaks on surmani.
Ei ole naist.

Teie Kõlupea.
 
kõlupeale 16. juuni 2014, kl 11.54
milline liising annab autoliisingut surmani või kavatsed 5 aasta jooksul sussid püsti ajada?
 
nujah 16. juuni 2014, kl 11.56
Mis vahet, et sama sisuga teema on juba olnud? Loed järjest kõiki teemasid vä?
Tee ise parem teema, ootan põnevusega.
 
Kõlupea 16. juuni 2014, kl 13.49
heh ma ei arvanud et siin topeltkõlupeasid liigub.
teadmiseks, et mul peab olema tutikas. ma vahetan iga kolme aasta tagant välja uuema vastu.

Teie Kõlupea suure kummardusega
 
:) 16. juuni 2014, kl 14.14
blondiin andis tabava hinnangu enda kohta võrreldes ennast singeri hulluga:)
 
Täitsa Blond 16. juuni 2014, kl 14.16
Enesekriitika puuduse käes ma tõesti ei vaevle:)
 
mees2 16. juuni 2014, kl 14.20
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja veel - mina ostaksin need kaubad küll ära, sest
> ei hakka poes ega kassapida ees etendus mõne näru
> se euro pärast tegema, aga sellisest ihnuskoist ja
> manipulaatorist ma rohkem midagi kuulda ei tahaks
> .

Aga tõmbaksid ikka näo krimpsu või, kuigi siiamaani on mees sulle kõik välja teinud, ostnud iga päev koju parimat toitu, maksnud kõik korteriarved ja muud arved. Ja kui nüüd ükskord mees tahab vaadata kas sa tegelikult ka bitch oled, siis sa ju tegelikult oledki seda ja sellistest naistest hoian mina eemale.
Muide sellist testi ei hakata tegema normaalse naisega, kes ise ka vahel ikka toitu koju ostab jne, bitchi tunneb juba palju varem tegelikult ära, see on lihtsalt kontrollost:)
 
mh 16. juuni 2014, kl 14.28
to mees2

Inimene, mis sul viga on, et sa nii suure numbri toidust teed? Mis värk sul selle söögi ostmisega üldse on. Ürgmees tapab kivist tehtud odaga mammuti ja toidab sellega naise, lapsed ja ülejäänud suguharu. Tänapäeva džungli sümboliks, kus saaki (toitu) jahitakse on supermarket. Kui sa ei suuda toitu hankida, märgistad ennast automaatselt oomegameheks. ISegi mitte beetameheks (mees 2 ehk siis beeta, mitte alfa).
 
Agnes 16. juuni 2014, kl 14.29
See toidukorvi jutt on siin ehk alles II korda ja pole tüütav, nagu pole paljudele tüütav kaalu teema ja alati läheb särinal käima ja on kui uus, kui teemaks võetakse, aastaajast hoolimata :)
 
Toidukorv 16. juuni 2014, kl 14.47
Rõõm kuulda.
 
Seksikorv 16. juuni 2014, kl 14.52
Kooselu püsimine oleneb selle sisust.
 
piripiiga 16. juuni 2014, kl 16.14
no mees2, aga kui sa satud naise otsa, kes ei ole suure sissetulekuga? on tegemist väiksema sissetulekuga naisega, kes majandab ennast ise kenasti ära ja üheltki mehelt toidukorve pole vaja kerjata. lihtsalt ongi oma raha järgmise kuu palgapäevani kenasti äraplaneerinud. arved, laenud, spordiklubi kuukaart makstud. juuksuris käidud ja kuluraha kuu lõpuni kenasti arvestatud. selliste luksulike toidukorvidega puutub ta kokku ainult koos sinuga poes käies ja need korvid koostatakse sinu initsiatiivil, mitte tema omal. no ja nüüd satute te poodi sellisel kuupäeval, et ta tõesti ei julge sinu 50eurist toidukorvi kinnimaksta, sest äkki vilistab kuni järgmise palgapäevani tuul taskutes, kas siis on tegemist kohe kullakaevajaga, kes tuleb üle parda saata?
 
mees2 16. juuni 2014, kl 16.20
piripiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no mees2, aga kui sa satud naise otsa, kes ei ole
> suure sissetulekuga? on tegemist väiksema sissetul
> ekuga naisega, kes majandab ennast ise kenasti ära
> ja üheltki mehelt toidukorve pole vaja kerjata. l
> ihtsalt ongi oma raha järgmise kuu palgapäevani ke
> nasti äraplaneerinud. arved, laenud, spordiklubi k
> uukaart makstud. juuksuris käidud ja kuluraha kuu
> lõpuni kenasti arvestatud. selliste luksulike toid
> ukorvidega puutub ta kokku ainult koos sinuga poes
> käies ja need korvid koostatakse sinu initsiatiiv
> il, mitte tema omal. no ja nüüd satute te poodi se
> llisel kuupäeval, et ta tõesti ei julge sinu 50eur
> ist toidukorvi kinnimaksta, sest äkki vilistab kun
> i järgmise palgapäevani tuul taskutes, kas siis on
> tegemist kohe kullakaevajaga, kes tuleb üle parda
> saata?

Kivi nööriga kaela ja üle parda:)
 
:) 16. juuni 2014, kl 16.27
Head teed Sulle, mees2 :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!