Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovitan naistega mitte tutvuda, olen kolm korda üritanud ja iga kord olen petta saanud.
 
kit 18. juuni 2014, kl 11.44
Oi jah... Et raha lugeda oskav mees ei oska kuidagi järgarve kirjutada on küll kurjast. Ma näiteks sellist meest ei austaks ja juba selle pärast kraabiks talt nii mitu naha kui võimalik. Kui tuleb mees, kellele saaksin alt üles vaadata... Aga sellist meest pole vist olemas.
 
mh 18. juuni 2014, kl 11.58
Ahaa, nüüd ma alles saan aru. Asi ei ole rahas, see naine ei hoolinud sinust. See teeb haiget. Nojah, sama võiks paljud naised rääkida, kuidas mees neid ainult seksi eesmärgil ära kasutas. Aga kuidas endale armastav naine leida, seda küll ei oska soovitada. Selle eluülesande pead ikka ise lahendama.
 
vaatleja 18. juuni 2014, kl 12.04
Võib olla saaksid sellele mehele alt üles vaadata, sellele mustpersele ja murjamile. Ma arvan, et need mehed on abielus ka sama kavalad kui üldse elus, kuigi mees peeti kinni lahtise turvavöö pärast, hakkab ta rääkima katkisest teest, eks ikka selleks, et karistuset pääseda. Mees lootis et politsei ütleb talle, no hea küll, kui sa auto remondi eest pead 500 eurot maksma, siis me sulle trahvi ei tee:)

http://elu24.postimees.ee/2831433/uus-hitt-koik-tee-on-katki
 
mees 18. juuni 2014, kl 12.06
no eks ta ikka näitas välja, et armastab, kuigi tegelikult armastas ta rohkem seda, mida ma saavutanud olin:)
 
KKK 18. juuni 2014, kl 12.14
Minu mees vist testib mind kogu aeg. Ja ikka ja jälle näeb ta testiks vajadust.
Nt jääb tal pidevalt rahakott maha vms.
Viimane kord oli ühe lapse lõpetamine eelmisel reedel. Pidime peale aktust perega välja sööma minema. Mees avastas, et cherrys on Kuldse Draakoni voucherid müügi (lapse lemmikkoht). Ütles, et sul töö juures rohkem aega osta need ära. Ostsin. Siis küsisin mehelt, kas ta lapse kingituse peale on mõelnud. Ei olnud. Ostsin kingituse. Aktuse hommikul läksime lilli ostma (lapsele, poisi pruudile, õpetajatele). Rahakott oli mehel koju jäänud. O.K. ostsin lilled ära.
Siis sööma minek. Voucher jooke ei sisaldanud. Jookide eest tasuma minnes selgus, et mehel oli rahakott autosse jäänud.
Ja see on täiesti tavaline asi meie peres.
Kusjuures abikaasa palk on 2-3x suurem, kui minu oma.
Plaaningi lahutust. Alimentide eest saan lastele palju rohkem lubada, kui praegu oma palgast ehk siis minupoolsetele kulutustele lisanduks siis ka mehe panus. Lisaks jääb alles raha, mis kulub mehe söögile.
 
aga 18. juuni 2014, kl 12.22
Kust Küll Keppi saad peale lahutust
 
tegelikult 18. juuni 2014, kl 12.24
saab kõik alguse sellest, kust me tuleme, millisest perekonnast, mis eeskuju näitasid teile teie vanemad, sõbrad, sõbrannad. kui tüdrukule ikka on maast ja madalast räägitud, et mehed peavad kõik arved maksma kui väljas käiakse, siis need tüdrukud koosellu astudes käituvadki täpselt nii.
 
KKK 18. juuni 2014, kl 12.26
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kust Küll Keppi saad peale lahutust

Kas selleks on abikaasat vaja?
Seda enam, et kadunud on see segav faktor - abielu, mis muidu takistab teise mehega suhtlemist (mõningatel naistel on vanamoodsad vaated abieluväliste suhete osas ehk siis abielus olles on need välistatud)
 
aga 18. juuni 2014, kl 12.28
siis peale lahutust olen ma esimene huviline, eksole...
 
Täitsa Blond 18. juuni 2014, kl 13.05
Jubedad elukad ikka mõnedele sattunud, tunnen kaasa.
Naise ülesanne on lapsi sünnitada-kasvatada, oma hobidega tegeleda, ennast harida, enda eest hoolitseda, olla ilus ja oma meest armastada....kogu südamest!...ja mees maksab kõik maksud:)
Kui aega üle jääb, võib ka tööl käia.
Selline on normaalne suhe.
 
Hortensia ütles pe...e 18. juuni 2014, kl 13.22
Nüüd ma ütlen, pe...e. Kui on pere, siis on ühine rahakott ja vot nii ongi. Mis kuradi lasteaia mängud siin käivad, et kui mina ostan sulle selle, siis sina ostad mulle midagi vastu. Apppiiii,
pea plahvatab kohe. Miste ronite siis nii kiiresti kokku, kui pole veel ühiseid tulevikuplaanegi ning mõtet kuidas seda kõike koos saavutada??? Mingi pagana toidupoe trall ainult käib ja nii kohe mitu korda järjest.
 
hm 18. juuni 2014, kl 13.36
Seal pagana toidupoes käimine on möödapääsmatu. Elaksid oma teenitud rahast, vaataksid hindu ja teaksid, et toit on kallis tänasel päeval.
 
Hortensia ütles pe...e 18. juuni 2014, kl 13.51
Vaata hm, ma käingi seal paganama toidupoes no umbes kolm korda nädalas lausa. Ja ma olen abielus ja meil on ühine rahakott ja me oleme kokku leppinud mis moodi raha kasutatakse. Ja mees teenib tõepoolest rohkem kui mina. Aga ma olen näinud, et kõigil inimestel on suud peas, eeldasin et kõik seda ka kasutavad, et rääkida, et plaane teha jne. Aga vist eksisin.
 
irooniapõõsas 18. juuni 2014, kl 14.23
mh, teemalgataja postitusi lugedes jääb mulje, et tema jaoks on ta materiaalne staatus talle väga tähtis ja peab seda oma elus suurimaks saavutuseks. See, et tal on kinnisvara ja kuuekohaline pangaarve ja mis kõik veel.
Kui ta nüüd hakkaks sebima kas näiteks minusuguse humanitaar-boheemitariga või mõne rikka naisega, siis kumbi variant vaataks sihukese mehele tema rikkusega uhkeldamise peale lihtsalt suurte silmadega otsa ja küsiks, et mis siis, et sul kõik need asjad olemas on. Ei boheemlase ega rikka naisega ei saaks ta ju ka rikast heategijat mängida, nii nagu selle oma madalapalgalise naisega. Teemaalgataja ise ja naised keda ta ligi tõmbab keskenduvad vaid mammonale, lihtsalt ühel poolel on õnnestunud seda omale ka hunnikutes kokku kraapida ja vaja selle otsas kivikuningat mängida.
 
Täitsa Blond 18. juuni 2014, kl 14.33
Kusjuures tean sellist peret. Rikas mees võttis haritud aga vaese naise, tegi tited taha ja naine elab mehe kõrval nagu kerjus.
Kummaline oli vaadata, kuidas nad seltskonnas käisid...mees nagu klantsajakirja kaanepoiss, aga naine tema kõrval seconhandi kaltsudes.
 
Tom 18. juuni 2014, kl 14.47
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jubedad elukad ikka mõnedele sattunud, tunnen kaasa.
> Naise ülesanne on lapsi sünnitada-kasvatada,
> oma hobidega tegeleda, ennast harida, enda eest
> hoolitseda, olla ilus ja oma meest armastada....kogu
> südamest!...ja mees maksab kõik maksud:)
> Kui aega üle jääb, võib ka tööl käia.
> Selline on normaalne suhe.


aa mul abielu ajal täpselt nii oligi, va see armastuse värk. aa kui seda va kogu südamest olevat armastust ei ole, siis pole sest ilusaksolemisest kah essugi kasu ;)
 
irw 18. juuni 2014, kl 14.58
Üks tarkpea selgitas, et armastus kaob aja jooksul, aga austus jääb. Austus oma naise vastu, kes 20 aastat su sokke on pesnud :)) Huvitav arusaamine meestel ikka! Ma maksan su maksud ja sa pesed mu sokke ning ma austan sind elu lõpuni. Kõige kummalisem on see, et naised lepivadki vaid selle nn austusega. Tõesti, sellise suhtumise juures ei ole ilusaksolemisest tõesti essugi kasu :))
 
Täitsa Blond 18. juuni 2014, kl 15.03
Kui armastus kaob, siis ei taha ükski naine mehe sokke pesta ega mees kõiki arveid maksta...vot!
 
irw 18. juuni 2014, kl 15.14
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui armastus kaob, siis ei taha ükski naine mehe
> sokke pesta ega mees kõiki arveid maksta...vot!

Tahab või ei taha... üks peseb ja teine maksab. Austusest :)) Muidugi on see ainult mehepoolne versioon kooselust. Inimesed ei tee alati seda, mida nad tegelikult tahavad.
 
Täitsa Blond 18. juuni 2014, kl 15.18
irw
Eks ta ole...nutavad ja pesevad, nutavad ja maksavad.
 
Tom 18. juuni 2014, kl 15.18
mis äda nende sokkega on? pesumasinat põle vä?

tegelt mai pahandaks üldsegi, kui naine oleks lastega piisavalt tegelenud, kahjuks pold ka seda ja seepärast see lahutus ette sai võetudki.

aga põhimõtteliselt olen ma blondiga nõus, kui armastab, siis piisab sellestki, muu tuleb iseenesest :)
 
Täitsa Blond 18. juuni 2014, kl 15.20
Tom
Meie peres küll mustad sokid ise pesumasinnasse ei jaluta:)
 
Tom 18. juuni 2014, kl 15.25
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom
> Meie peres küll mustad sokid ise pesumasinn
> asse ei jaluta:)


nuvot, siin see armastus mängu tulebki :) sest kallima heaks pole ju mingi vaev ka natuke vaeva näha, aa kui ei armasta, siis on iga liigutus teise heaks liiast ;)

*oma ja laste pesu olen ma ikka ise masinasse toppind.
 
irw 18. juuni 2014, kl 15.27
Et siis austusega ei tee siin midagi ära? Ainult armastus on see, mis loeb :))
 
hm 18. juuni 2014, kl 16.03
Teed plaane teise inimese teenitud rahaga Hüp...e?

>Kui ta nüüd hakkaks sebima kas näiteks minusuguse >humanitaar-boheemitariga või mõne rikka naisega...

Millel põhineb arvamus, et mees sooviks sebida sinusuguse või rikka naisega? Vaataks samuti suurte silmadega ja läheks edasi.
 
nii hea mees ja visati minema 18. juuni 2014, kl 18.28
imestan kui head mehed on naiste poolt ikka minema visatud, enamasti ju töökõlbulikud ka veel..
huvitav, mis nende meeste naised siis asjast arvaksid?
ma saan aru, et sul Tom oli laisk naine, huvitav kas ta nüüd koos lastega kodustas ära siis mõne kodumasina?
 
Täitsa Segaduses 25. juuni 2014, kl 12.10
Täitsa bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kusjuures on küll ilma jäetud. Naisest, kes oleks
> ühise õnne nimel nõus kulda välja kraapima! Muidug
> i pole siin mõeldud 50+ nurga asukaid ega nende ee
> likuid, kes käsi kokku tagudes oleks valmis kokku
> lubama eiteamida, kui vaid saaks minetti teha ja s
> uguelu elada.


Miks ei tohi minetti teha ja suguelu elada?
 
zorro 25. juuni 2014, kl 12.15
härrased, missasi on minett?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!