Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uurimus
 
vallatu valdek 17. juuni 2014, kl 19.40
Kuskohast saavad keskealised mitte suhtes olevad naised seksi? Ilu on läinud, paremad mehed juba ära krabatud teiste naiste poolt. Teada on et naine saavutab 40dates oma seksuaalse aktiivsuse tipu seega kuskohast saab täiesti keskmine neljakümpine naine seksi? Kas tõesti dildo ja duracell? Ootan siinsete mannekenide arvukaid vastuseid.
 
valdekule 17. juuni 2014, kl 20.09
Paistab, et oled liiga kaua kuival olnud. Jutt selline naljakalt kohtlane...
 
n54 17. juuni 2014, kl 20.14
mind kepib naabrimees ja vahel ka oma lihase õe mees.
 
Täitsa Blond 17. juuni 2014, kl 20.53
Eks ikka nende käest, kelle tööriistad töös, mitte ei tee Delfis uurimustööd:)
 
Täitsa Bond 17. juuni 2014, kl 20.58
Selliste naiste jaoks on olema mehed, kellest keegi peale nende ei tea midagi. Mehed, kes ülejäänud naistele pole lihtsalt kättesaadavad.
Teine võiamulus on, nagu ka Ü.Jörberg ütles, et rääkida ja kirjutada võib midaiganes. Et siis abs keskmine 40tipp naisi on seksitud ja puha.

Kumba uskuda?
 
ARVAB ÜKS ISANE 17. juuni 2014, kl 21.56
n54 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mind kepib naabrimees ja vahel ka oma lihase õe me
> es.

TÄNAN:: VÄHEMALT AUS NAINE --KES TEAB
KELLEGA ON TURVALINE SEXIDA!
 
ARVAB ÜKS ISANE 17. juuni 2014, kl 22.00
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks ikka nende käest, kelle tööriistad töös, mitte
> ei tee Delfis uurimustööd:)

TÄITSA ÕIGE JUTT,,,AGA KUI TÖÖ--RIISTA IKKA
BLONDIL POLE VÕTTA? JA PALJUD MEHED OM SURNUD,,VÕI PÄRIS VIGASED!
SIIS ONGI VALUS TÕDE KUULATA!
 
hiline sort 17. juuni 2014, kl 22.10
Minul on erinevad nö. fuckbuddyd, üks endast vanem ja kaks endast nooremad (20+ ja 30+) ja oleks veelgi pretendente kui viitsiks ette võtta. Mis ilu puudutab siis olen oma praeguses vanuses kindlasti ilusam kui 20 aastat tagasi, sest naine on ilus siis kui ta ka ise teab seda ning oskab ka endale antut kasutada. Nii et elu on praegu ilus ja ainult paremaks läheb ;)
 
kolmekümnekuuene ja ilus 18. juuni 2014, kl 10.06
Selleks on seksisõber loomulikult :).
 
täpselt nelikümmend täis 18. juuni 2014, kl 11.53
Miks peaksin üldse seksima kui ma suhtes pole?
 
Kaevur 18. juuni 2014, kl 12.03
Aga selleks et kinni ei kasvaks
 
to Kaevur 18. juuni 2014, kl 12.20
Ja kui kasvab, mis siis sellest? Siin kõik mehed ju nagu ühest suust korrutavad, et neljakümpisel pole võimalik enam suhet leida. Seega küsimus jääb, kui suhet pole, milleks siis ikkagi seksida vaja?
 
Kaevur 18. juuni 2014, kl 12.25
vaata, asi peab olema õlitatud. kui sul järsku tekkib sobiv kandidaat, ja sina ütled "sorri mul kasvas kinni"...
 
kõrvalt vaataja 18. juuni 2014, kl 12.34
Ilmselt kaevandas kaevur omal ajal inimseõpetuse ja anatoomia tundides oma ninas. Muidu ehk oleks füsioloogiast ka midagi meeles.
Aga noh, kui see pidi nali olema, siis oli lame nali.
 
Kaevur 18. juuni 2014, kl 12.43
jah, palun andeks. tegelt ma ei ole kaevur, valvekommentaator olen.
 
kõrvalt vaataja 18. juuni 2014, kl 12.46
Arusaadav, pidev naistekadieet on ajud ära puuderdanud. Juhtub paremateski peredes.
 
pakkumine mehelt 18. juuni 2014, kl 13.21
kolmekümnekuuene ja ilus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selleks on seksisõber loomulikult :).


Kena naisterahvas, kes sa oled lisaks kõigele veel ka oma kauneimas eas, kas sa pole elu põnevamaks tegemise nimel mõelnud oma sõbra vahetamisele uue vastu?
 
kolmekümnekuuene ja ilus 18. juuni 2014, kl 15.24
Elu on niigi põnev, aga sobivat oli raske leida - seega oleks vahetus üks paras peavalu ning tegelikult kaheldava väärtusega pealegi. Ja siin ääremaal on valik uskumatult kesine, aga anna teada, kui kõrvaltänavasse kolid - teeme ära!
 
kuule Kaevur 18. juuni 2014, kl 15.32
Kõtt garaazi.
 
pakkumine mehelt 18. juuni 2014, kl 15.36
kolisin nüüd ühe tänava võrra edasi ja elu läks põnevamaks minulgi, kuid...
Peavalu pole mõtet tõesti endale kaela kutsuda, las teised valutavad oma päid. Õigus ta on, et vanast pole mõtet enne loobuda, kui uus on käes ning vanast etem. Aga selle väljaselgitamine võib teinekord pikalt aega võtta.
Mis ääremaast on muidu jutt, et teaksin kolimisele mõtlema hakata?
 
kolmekümnekuuene ja ilus 18. juuni 2014, kl 15.47
Oi, vale tänav ju.... seal on surmigavad vanapaarid kahe koeraga ning kuivikust vanatüdruk. :).

Aga kui vana pakkuja on? Vanas eas on kolimine ja keskkonna vahetamine sageli seotud kohanemisraskustega.
Näiteks Kesk-Eesti ääreprovints võib tekitada ületamatu frustatsioonipuhangu.;)
 
geograaf 18. juuni 2014, kl 16.00
keskeesti ääreprovints? Kallaste või või Häädemeeste? Mis kuradi koht see on?
 
kolmekümnekuuene ja ilus 18. juuni 2014, kl 16.10
Geograaf, umbes sellisesse kategooriasse kuuluv jah. Arusaadavalt ei hakka ma aadressi siia kirjutama, muidu tulevad veel mu akna alla tolmuvabale teele tolmutama :).
 
pakkumine mehelt 18. juuni 2014, kl 16.28
Sain tõelise frustatsiooni osaliseks, sest nii kaugele ma tõesti ei osanud kolida. Mis aga puutub minu tänavasse, siis siin elavad kõik tegusad ja nägusad inimesed.
Las ta siis jääda. Või kui juhtud millalgi pealinna tulema, anna teada, teen sulle huvitava ekskursiooni. Selleks aga peaksid mingisuguse kontakti siia tekitama.
 
kolmekümnekuuene ja ilus 18. juuni 2014, kl 16.35
Pakkuja - ma olen pealinnas käinud kah teinekord, kui tolmuvabad teed hinge matma hakkavad. Eks sa kirjuta siis naaberkvartalist@gmail.com.

P.S. võib ka muid ekskursioone pakkuda, kohti jagub Eestimaal :).
 
tahaks küll... 18. juuni 2014, kl 20.12
ka seksi ilma suhteta, aga pole noh.
 
pakkumine mehelt 18. juuni 2014, kl 23.30
kolmekümnekuuene ja ilus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pakkuja - ma olen pealinnas käinud kah teinekord,
> kui tolmuvabad teed hinge matma hakkavad. Eks sa
> kirjuta siis naaberkvartalist@gmail.com.
>
> P
> .S. võib ka muid ekskursioone pakkuda, kohti jagub
> Eestimaal :)


Minu kirjatuvi väsis vist teepeal või siis vastupidi, saatja kirjatuvi väsis, sest vastust pole :(
 
teadagi kust 19. juuni 2014, kl 05.27
18-20-aastaste meeste käest:)
 
kolmekümnekuuene ja ilus 19. juuni 2014, kl 10.59
Pakkuja - kirjatuvi magas, pea tiiva all. See kirjadega sehkendamine on üks raske töö...
 
kolmekümnekuuene ja ilus 19. juuni 2014, kl 11.05
Ahjaa, vastus on ka tegelikult kirjutatud, kui hoolikalt vaatad :).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!