Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumissaidid?
 
bond girl 18. juuni 2014, kl 23.56
A kui vaimsed teemad on tähtsal kohal, võiks ju tõesti parem minna tantrafestivalile, indiaanilaagrisse vm üritustele ja seal tutvuda? Neid on nii palju ja kohtad endasuguseid, mitte kibestunud sügelevaid bonde :)
 
.. 19. juuni 2014, kl 08.58
Kui tahad lihtsalt sõprust siis pole sul neti portaalidest mõtet otsida, sealt saad mehed kelle huvi sinu vastu püsib just/täpselt selle ajani kui seletad , et seksi ei saa. Tutvus sõpruse eesmärgil on tänapäeval selline haruldane nähtus, et inimesed ei teagi selle sõna tähendust, kui aga otsid seksi võid saada igas kaliibris tegelasi kelle enesetutvustus on enam/vähem selline....kena,töökas, pikk ja sportlik jne..reaalne tulemus aga hoopis vastupidine :)
Et kust mina tean, tegin endale eksperimendi huvides konto ja mitte ükski mees polnud nõus lihtsalt sõprusega aga sõbraga teatavasti EI kepita....
 
matsu 19. juuni 2014, kl 09.09
Mehe poolt vaadates tahavad naised lisaks seksile ka raha, et oma lõbustused keegi teine kinni maksaks.
Inimese isiksus, mõtted tunded ja soovid ei huvita kedagi.
 
kati 19. juuni 2014, kl 09.12
Miks peaks naine mingit vaesurit tahtma?
 
mati 19. juuni 2014, kl 09.27
Miks peaks mees rotti tahtma?
 
kati 19. juuni 2014, kl 09.30
Sest rott on ilus ja seksikas:)
 
mati 19. juuni 2014, kl 09.35
Selle seksikuse võid nendele pähe määrida, kes maailm vaid nii piiratud ongi. Rott on parasiit!
 
mati 19. juuni 2014, kl 09.36
.. kelle maailm ikka *
 
kati 19. juuni 2014, kl 09.42
Vaesurist mees on rotist veel hullem parasiit.
 
lol 19. juuni 2014, kl 09.47
kati

Kas sa pole siis lugenud muinasjutte, kus konnast saab prints ? Seepärast võiks ju tahta, ehk läheb õnneks.

Võib olla seepärast ongi vaene, et unistab naisest ja seepärast pole edukaks saanud. Saaks naise kõrvale, siis hakkaks äkki tegutsema ja vupsti oleksi rikas valmis. :D
 
kati 19. juuni 2014, kl 09.49
Muinasjutukonnad on ju tegelikult printsid. Üks suudlus ja õnn on õuel. Luuseri suudlemisel saad ka tema võlad kaela.
 
lol 19. juuni 2014, kl 09.58
Võlad saad kaele ainult enda rumalusest, keegi ei käsi käendajaks hakata või laenu anda.
 
mati 19. juuni 2014, kl 10.02
Seda oligi vaja tõestada, et kõik taandub rahale, kui palju mees on nõus naisele kulutama või maksma.
Käigu kuradile sobivus, armastus, teineteise toetamine nii heas kui kurjas. Peaasi seks ja raha!
 
roosamanna 19. juuni 2014, kl 10.27
ma küll heast seksist ja rahast ära ei ütleks. aga kahjuks tuleb mul kulutada endiselt oma teenitud raha ja seksist üldse ilma olla.

*peab ikka golfi mängima hakkama ;)
 
mati 19. juuni 2014, kl 10.40
Ma jälle loobusin naise otsimisest, sest ei taha kellelegi kirjutadagi, kuna lõpuks huvitab teda ikka vaid seks ja raha.
Milleks pidevalt pettuda, kui minule sobiks algul sõprus ja kui asi edasi areneb siis kooselu ja kooselu mitte kooselu pärast, vaid selle pärast, et meil mõlemal on teineteisega hea.
Raha oskan ma isegi kulutada ja seksita olemisega harjub, vajadus väheneb.
 
roosamanna 19. juuni 2014, kl 10.48
Mati, aga lähme koos telkima, sima omas telgis ja mina omas, kumbki kulutab oma raha ja ei mingit seksi. Lihtsalt õhtul lõkke ääres hea koos kurta.
 
mati 19. juuni 2014, kl 10.57
Miks ma peaks sinuga telkima tulema? Ei näe nagu põhjust, enne tuleks tutvuda ja vaadata, kas me üldse sobime. Mul pole suhtlemisvaegust.
 
irooniapõõsas 19. juuni 2014, kl 10.59
oota aga, mati, siis just keegi naishing kuskil kurtis, et seksi mittetahtvat meessõpra raske leida...leidke siis nüüd ometi teineteist:)
 
mati 19. juuni 2014, kl 11.08
Kes ütles, et ma seksi ei taha? Ma ütlesin, et ma ei taha vaid seksi pärast tutvuda. Seks pole mitte esimene asi ja siis pärast vaatame kuidas muuga on, vaid vastupidi. Kõige pealt tuleb vaadata kuidas muuga on ja siis alles seks.
 
irooniapõõsas 19. juuni 2014, kl 11.11
ah et enne seksimist tuleb Muugal ära käia?
 
.. 19. juuni 2014, kl 11.12
Kus on kirjas, et otsin meessõpra..? Tee selgeks sõna EKSPERIMENT...ja siis siutsu..:))
 
lyly 19. juuni 2014, kl 11.17
Kõige tähtsam on ikka raha, sest naised annavad ju seksi ja mees maksab, see on alati nii olnud.
 
milleks 19. juuni 2014, kl 14.55
Siis sitad mehed,kes peavad või lihtsalt maksavad seksi eest.Aga neid looduse sanitaare ka kellegile vaja
 
:) 19. juuni 2014, kl 15.02
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Misasi muidu see vaimne teema on? umbes et algul o
> n suur armastus, laste sünd ja kodu rajamine ning
> seejärel hakkab sarvede või mokkade vahelt jälle s
> ügelema võõra järele ja vaadaku laste isa ise, kui
> das hakkama saab?


Siis vaadaku laste isa lakke ja mediteerigu kodutöödest ülejäänud vabal ajal. Vaimset pühendumist,007:)
 
Mittekeegi Olikord 19. juuni 2014, kl 15.13
Üsna mõistlik tundub mõte, otsida kaaslast oma huvialaga seotud ringkondadest, sest kooselus võiks ju peale pangalaenu, seksi ja laste olla veel midagi ühist. Kui üks läheb kirikusse ja teine kõrtsi, siis see on tõenäoliselt ka lahkukasvamise esimene samm... Üks rahvatantsija ja teine (akti)fotograaf - jällegi probleemialge olemas jne. Seetõttu netis tutvumine on keeruline, kuid oma hobimaailmas ringi vaatamine võib elukaaslase (või armukese) otsimisel üsna viljakas olla :)
Te ikka tegelete peale netis tuulamise veel millegi huvitavaga?
 
naissoost tutvuja 20. juuni 2014, kl 13.32
Netis käin üsna harva, loomulikult tegelen muude asjadega ka. Loen, käin kinos, kui on hea film, mõni kontsert on ära kogetud jne.
Tõsi, suurem tõenäosus oleks trehvata sobilikku meest ühise hobi käigus. Paraku ma nii vaimne ei ole, et näiteks tantrafestivalile läheks (ma kahtlustan, et seal liiguvad minu mõistes liiga vaimsed, mul on jalad veel maa peal). Lugemine ja enesearendus käib ka ilma seltskonnata. Koeraga käin küll (terviserajal) jalutamas, siiani pole sattunud suhtlema üksiku meessooost koeraomanikuga. Ja trennis käin, kus 99% on naised.
Nii see on.
 
Realist 18. aprill 2018, kl 12.21
.. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui tahad lihtsalt sõprust siis pole sul neti port
> aalidest mõtet otsida, sealt saad mehed kelle huvi
> sinu vastu püsib just/täpselt selle ajani kui sel
> etad , et seksi ei saa. Tutvus sõpruse eesmärgil o
> n tänapäeval selline haruldane nähtus, et inimesed
> ei teagi selle sõna tähendust, kui aga otsid seks
> i võid saada igas kaliibris tegelasi kelle enesetu
> tvustus on enam/vähem selline....kena,töökas, pikk
> ja sportlik jne..reaalne tulemus aga hoopis vastu
> pidine :)
> Et kust mina tean, tegin endale ekspe
> rimendi huvides konto ja mitte ükski mees polnud n
> õus lihtsalt sõprusega aga sõbraga teatavasti EI k
> epita....
OFC kepitakse. ja nii et maa tolmab KÕIK LÄHEB tänapäeval :D
 
Realist 18. aprill 2018, kl 12.22
matsu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mehe poolt vaadates tahavad naised lisaks seksile
> ka raha, et oma lõbustused keegi teine kinni maksa
> ks.
> Inimese isiksus, mõtted tunded ja soovid ei
> huvita kedagi.


JUST ja keppi ka ei anna. Maksa aint kinni !
 
Realist 18. aprill 2018, kl 12.28
Oleneb mida sa tahad ! Kas LOOOVI või head elu? Mõlemat ei eksisteeri. Mees kes suudab sulle võimaldada head elu, on ise 24/7 kas kontoris või tööreisidel sulle ja te lapsele seda head elu teenimas, aga teda pole kunagi reaalselt olemas. Isegi pulmareis on poolenisti ärireis.

Niiet sinu ülbe ja potesiaale eemalepeletav kiiks, kus NÕUAD tall dark and handsomeile lisaks veel ÜLIrikast ferraari ja kogu kupatusega...vaimu, on lihtsalt naeruväärselt idiootne.

Tuleb vähem hakata masendusest filme vaatama, kus kõik täiuslik ja kõigil eitedel osavad kepimhed voodis ja igavene papp kuskilt lihtsalt tekib. SA EI SAAA ENDALE SELLIST ELU ! Learn to deal ! The happier you would be :S !
 
Realist 18. aprill 2018, kl 12.37
That is just some leftover idea from another time! Mina ei saa ial tunda end mehena ega naisele orgasmigi tekitada, teades et naisukene mu all kannatab rõvedalt ja keskendub ainult oma 50 eurisele, mis ta peale seda jubedust omandab... Mulle loeb väga KUI palju tema seda naudib ja see rahasaamine on ilmselge tundemärk, et ta ei naudiks seda ÜLDSE. Selline teadmine ajab mul voodis kohe lönti või õigemini ei lähe üldse kikkigi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!