Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
ebanormaalne naine 20. juuni 2014, kl 19.16
Üritan rahulik olla. Hea, et sa veel siin oled, see muudab mind tunduvalt tasakaalukamaks. Tõendit ei küsi.
 
normaalne mees 20. juuni 2014, kl 19.19
kui mõjus siis tõendit polegi vaja jah.
mansion ghost 20. juuni 2014, kl 19.19
Aga ´naissoost tutvuja´ Sa ei peagi tahtma.
Mis teeb Sind eriliseks võrreldes paljude omataolistega? Mille pärast peaks just Sinu vastu rohkem huvi tundma see, keda Sa justnagu vajad?
Sinu loetletud kaader erilise valivusega just ei hiilga, neile kõlbab vist peaaegu kõik.
 
Hülgehall kuub 20. juuni 2014, kl 19.22
Palju maksab üks pauk n.i.k.k.u..?
 
naine 20. juuni 2014, kl 19.26
sõltub sellest kui kaua sa enne pauku nühid.
 
ebanormaalne naine 20. juuni 2014, kl 19.36
Normaalsele mehele: ei, tõendit ma ei küsi, lihtsalt usaldan. Peaasi, et olemas oled.
 
normaalne mees 20. juuni 2014, kl 19.40
ja sina ära mine nii kaugele, ootasin ja ootasin. tasakaal võib ära kaduda.
 
mh 20. juuni 2014, kl 20.00
Iga mees peab ennast normaalseks meheks, isegi need kriminaalid, alkohoolikud ja püsivalt töötud. Enda välimust peab iga mees kah normaalseks, hoolimata sellest, milline see välimus on. Naise puhul eeldavad, et nendesugune normaalne mees peab leidma normaalse naise, kes on ilus, sale, tark, seksikas etc.
 
suhe ilma seksita ei toimi 20. juuni 2014, kl 20.05
Järelikult naine peabki olema ilus, tark, seksikas jne.
Muidu mehel ei tööta.
 
ebanormaalne naine 20. juuni 2014, kl 20.07
norm. mehele: peale normaalsuse on sul ka selgeltnägijavõimed, eemaldusin tõesti mõneks ajaks arvutist, kuidas tasakaaluga lood on? Aga minuga on praegu kõik korras, hea, et tasakaalu leidsin.
 
Daam Kübaraga 20. juuni 2014, kl 20.51
Mina küll tutvuks tolle "Ebanormaalse mehega". Ehk õnnestub :)
 
Domina 20. juuni 2014, kl 21.16
Ma ütleks teemaalgatajale rahustuseks Lennart Mere sõnadega, et olukord on sitt, aga see on sinu tuleviku väetis.
 
mh 20. juuni 2014, kl 21.16
Mees peab ka olema ilus, tark ja seksikas, muidu naisel ei tööta.
 
Ebanormaalne mees 20. juuni 2014, kl 21.46
Naissoost tutvuja:

Kindlasti ei ole Paulo Coelho lugemine mingi kvaliteedimärk. Aga selle mitteteadmine, et ta on kirjanik ja kohati päris hea, näitab juba silmaringi piiratust. Tegelikult ei peagi silmaring just ilmtingimata kirjandust või kirjanikke hõlmama, aga peaks olema vähemalt soov oma simaringi läbi elu laiendada, mitte hakata laskma teadmistel kohe peale gümnaasiumi lõppu unustusse vajuma.

Hoolitsetud välimus on keeruline ja tunnetuslik teema, mis võib olla kinni detailides. Kõige parem näide hoolitsetud välimusele oleks vast mingi "muutumissaade". Nendes enamasti võetakse üks "tädi" või "jorss" ja siis tehakse neist vastavalt Naine või Mees.

Minu eesmärgiks ei olnud kindlasti kedagi halvustada. Teema algatus oli üsna kaldu selles suunas, et naised on kõik issanda kingitused, aga vat mehed, need on need kurja juured, koonrid, transvestiidid, joodikud ja psühhopaadid. Tahtsin lihtsalt anda ka tasakaalustavat meesterahva vaatenurka, et igaüks võiks ikka alustuseks enda sisse vaadata ja mõelda, kas ka seal saaks midagi sättida. Igaüks saab oma elus muuta ainult ühte inimest ja see on ta ise.

Daam Kübaraga - no eks tutvume siis :)
 
Mittekeegi Olikord 20. juuni 2014, kl 21.53
Ebanormaalsele mehele pöidlad peos :) - et normaalse naise leiaks :) Tundub üsnagi loteriivõidu moodi olevat.
 
Domina 20. juuni 2014, kl 22.01
See "mehed on harakad ja naised on raha peal väljas" vaidlus ei vii mitte kuhugi. Vaatame parem jalgpalli.
 
mh 20. juuni 2014, kl 22.02
Ebanormaalne mees kirjutab vähemalt kirjavigadeta, mis on delfi naistekas juba loteriivõit.
 
Daam Kübaraga 20. juuni 2014, kl 22.28
To "Ebanormaalne mees" jätan Sulle aadressi kuhu võid kirjutada, kuna siis teemas ma seda kindlasti tegema ei hakka :)
eteivas@online.ee

Ilusat õhtut
Peatse kirjutamisen :)
Daam Kübaraga
 
Daam Kübaraga 20. juuni 2014, kl 22.29
Teadaanne : minge välja ja vaadake kui fantastiliselt ilus päikeseloojang on hetkel :) Eriti siit pardalt vaadates :)
 
Tom 20. juuni 2014, kl 22.31
Kas mina võin ka sulle kirjutada ja kui võin,siis mis teemal?
 
Domina 20. juuni 2014, kl 22.33
Nooh, daam läheb kübaraga lööma?
 
naissoost tutvuja 20. juuni 2014, kl 22.34
Ebanormaalne mees,
Tänan, et võitsid siiski vaevaks defineerida :) Sain teada, et ma ei ole "tädi" ja seda on hea teada.

mansion ghost,
"Mis teeb Sind eriliseks võrreldes paljude omataolistega? Mille pärast peaks just Sinu vastu rohkem huvi tundma see, keda Sa justnagu vajad?

Vat selles asi ongi, et minusuguseid naisi on palju ja ma ei ole selles suhtes kuidagi erilisem kui teised. Samaväärsetel meestel on valik tõesti väga suur, sest neid on tunduvalt vähem :) Ma pole kaotanud lootust kohata sellist meest, kellega tekib ka vastastikune sünergia vms. Ilmselt see oleks see "eriline", mida tal teistega poleks. Aga et üldse midagi seesugust saaks tekkida, on vaja ju eelnevalt tutvuda, suhelda ja teineteist tunnetada. Ja vat sellest punktist on keeruline edasi pääseda. Äkki tõesti peaks võtma Daamist eeskuju ja ise aktiivsemalt ligi ajama? :)

"Sinu loetletud kaader erilise valivusega just ei hiilga, neile kõlbab vist peaaegu kõik."
Ole nüüd, ennasttäis "loteriivõit" on väga valiv, aga ikka põhiliselt üksi, olgugi, et valik on suur.
No ja alkoholiga kimpus võib olla ka intelligentne, üle keskmise kena, edukas ja tore mees, kellel pole samuti ükskõik, milline naine ta kõrval on. Lihtsalt alkoholiga on tõsiseid probleeme. Ja need probleemid käivad küll üle minu võimete. Tõestatud.
 
Daam Kübaraga 20. juuni 2014, kl 22.43
Tom : Sa kuskil ütlesid ( enam ei mäleta, mis teema all), et Sina ei tutvu kuskil mujal kui siin, kuna Sa oled õige nimega jne. Kui aga tahad kirjutada siis kirjuta, mis aha iganes päehe tuleb :)

Daam Kübaraga kohe kindlasti ei lähe kübaraga lööma :)
 
Tom 20. juuni 2014, kl 22.46
Võtsin just tablette ja kisub unele,eks siis homme.Alkohol ja ravimid ei sobi kokku.Arst ütles ikka õigesti nüüd.
 
Domina 20. juuni 2014, kl 22.50
Sa Daam ära nüüd nii hullusti ka panusta selle ebanormaalse mehe peale. Kas ta on juba sulle kirjutanud? Või sina talle? Toimub juba midagi?
 
Daam Kübaraga 20. juuni 2014, kl 22.54
Ma ei panusta mitte kuskile va endale :P
Eks ma hoian Teid siin kursis kas oleme juba vestelnud või mitta :) Mina lähen nüüd aga ööunne :)

Ilusat Jaaniaega Teile ja head ööd :)

Tervitades
Daam Kübaraga
 
mh 20. juuni 2014, kl 22.55
Ja juba Tomile kah siin küüsi taha ajama. Tom on oma särasilma jagu.
 
Domina 20. juuni 2014, kl 23.15
Kahtlen sügavalt selles särasilma olemasolus, Tomi jutt on kuidagi sujuvalt ravimite ja alkoholi peale üle läinud.
 
Tom 20. juuni 2014, kl 23.56
Teate ju küll, mis aeg teeb naiseiluga-ainult palju viina ja lõpuks tabletid aitavad sellesse uskuda! Ääd jaani!
 
teemaalgataja lugejale (norm) 19.06 kl 09.07 21. juuni 2014, kl 00.53
Kurb, et kohati läheb asi kiiresti täielikuks lahmimiseks. Ehk et mitmest postitusest ilmneb, et 40-50-aastane mees võib olla õllekõhuga ja kiilakas, see tähendab paks ja kole, kuid temasse peavad naised suhtuma ikka suure respektiga. Kuid sama vanal naisel on keelatud vananeda, tema peab ikka välja nägema sale ja kena ja noor ja eriliselt seksikas - sest muidu ükski mees teda ei taha. Nii te siin räägite. Kuid mehed ei räägi kunagi sellest, et noor prink liha kompenseerib nende langenud seksuaalset suutlikkust vaid ajutiselt, varsti pole sellest ka enam abi, aeg teeb ikka oma töö.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!