Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mida teeb keskealine
 
mies 26. juuni 2014, kl 20.41
Selles elus armastusega ei vea. Kuidas edasi?Kas otsite tööalaselt uusi väljakutseid, lähete metsa erakuks või hakkate jooma.
 
naene 26. juuni 2014, kl 20.43
Tiksun vaikselt edasi,lootes,et kui ei pinguta ja ei tõmble sel teemal siis saatus ise korraldab asjad ehk nagu öeldakse,õnne võib kohata ka saunateel.:)
 
mies 26. juuni 2014, kl 20.43
Või pühendute kirikule ja tegelete heategevusega.
 
püha kolmainsus 26. juuni 2014, kl 20.46
Vastus on erakjoodik, kes otsib uusi väljakutseid.
 
mies 26. juuni 2014, kl 20.47
Mõni saunalise kaotatud rahakott mind küll õnnelikuks ei tee.
 
naene 26. juuni 2014, kl 20.49
Ma nii nüüd ka ei mõelnud. Rahakott või nii... see pole see õnn mis kadunud.
 
mies 26. juuni 2014, kl 20.51
Seda õnne ei tule, küsingi kuidas elada edasi.
 
naene 26. juuni 2014, kl 20.54
Ela samamoodi nagu siiani.
 
mies 26. juuni 2014, kl 21.02
Samamoodi ei saa, igav on.
 
naene 26. juuni 2014, kl 21.06
Siiani pidasid ju vastu,kuidas siis ise. Nagunii oled praegu ju kõige paremas seltskonnas.
Leiad naise,siis varsti küsid nõu,et mis selle naisega teha....igav on.
;)
 
' 26. juuni 2014, kl 21.09
ei pea keskeani ootama, võib ka varem jooma hakata kui elu per.ses on.
 
mies 26. juuni 2014, kl 21.14
Unustame naised, peab olema teine võimalus kuidas õnnelik olla.
 
mies 26. juuni 2014, kl 21.15
Peale keskiga pidi alkohol isegi kasulik olema.
 
sideministeerium 26. juuni 2014, kl 21.18
Alkohol tekitab ainult udu. Udu on aga parem kui sudu.
Meil seetõttu ministeeriumis kõik joovad. Ja minister avab pudeleid.
 
mies 26. juuni 2014, kl 21.29
Millest peaks alustama kui alkoholiga kokkupuuted puudulikud? Kohe viin või peaks tasapisi lahjema kraamiga alustama.
 
nrrmaalne 26. juuni 2014, kl 21.29
No kes väga tahab, see võib ju muidugi alla anda. Ükskõik, mis eas. Joomisest on ka kindlasti väga palju abi.
Iseennast tuleb ikka ise aidata ja iga päev või vähemalt aeg-ajalt üles kõpitseda, sest ega keegi teid päästma tule.
Kui soove pole, siis ei saa need ju täituda kah.
 
mh 26. juuni 2014, kl 21.29
Hakka mõne hobi või harrastusega tegelema.
 
Keskealine 26. juuni 2014, kl 21.35
Õnn on sisemine tunnetus, seda ei saa keegi anda ega võtta, seda ei saa kaotada ega leida. Kõik sõltub iseenda mõtlemisest ja tahtmisest (või siis tahtmatusest ja põhjuste otsimisest, miks ikka kuidagi ei saa). Seega ise mõtleme end õnnelikuks ja ise mõtleme end ka õnnetuks. Välised faktorid on vaid kõrvalised faktorid. Ega ju ei armuta ka tegelikult teise inimesse, vaid oma kujutlusse millestki, mille oleme teisele inimesele omistanud. Ja kui siis "pilves olemine" igavaks muutub, siis ongi ups, et kellesse ma küll armusin ja täitsa jama värk ja elu sakib jne.
Jutu point lühidalt see, et teemalgataja õnn on tema enda teha. Ja teha tuleb seda, mis rahuldust pakub. Siis ollaksegi õnnelik või vähemalt midagi sinnakanti.
 
mies 26. juuni 2014, kl 21.58
No kui "pilves olek" ongi edasiviiv jõud siin maamunal, siis olen õigel teel.
 
riittaa 26. juuni 2014, kl 22.49
Kui oled tugev rabeled välja igast pasast ka siis, kui ennem tuleb juua ja masendavat üksindust tunda. Kui sa end ise ei päästa siis ei aita sind keegi, ehk sõbrad ainult või leiad mõne kuulaja inimese, õhtul voodisse minnes on ikka jama. Tean, et ei tohiks koju konutama jääda, minna välja parki või muuseumisse, kinno või teatrisse, Sossi kluppi tantsima või ainult vaatamagi. Armastus ei tapa, ainult valus on vahel.Kui töö aitab, siis vihu teha, viin kindlasti ei aita,Keskealine pani ilusti tähtsama kirja. Aga igaüks peab ise endale lahenduse leidma.
 
naene 26. juuni 2014, kl 22.51
Õnn on ju selline asi, mis tuleb inimese juurde erineval kujul ja kes võib teda eales ära tunda.
/E.Hemingway/
 
riittaa 26. juuni 2014, kl 23.24
Hemingway ju superhea autor - kõik ta raamatud on ju sõjast, armastusest või hilinenud armastusest ja jahist. Loe raamatuid
 
naine 26. juuni 2014, kl 23.35
Kõigepealt soovitan maha jätta suitsetamine,joomine, siis tutvuda mõne tervise parandamise tegevusega, näiteks sportlik kõndimine. Ei tea ju sinu võhma suurust, järeldan su jutu järgi et vedeled kodus ja istud netis, suitsetad palju ja ei viitsigi midagi teha. Selleks peab ikka mees olema, et naistelehelt end välja kiskuda ja minna välja sportima, tervist tugevdama, siis tuleb ka muu.
 
Mittekeegi Olikord 27. juuni 2014, kl 01.24
Keskiga on parim aeg töötamiseks, sportimiseks, enesetäiendamiseks, reisimiseks, uue avastamiseks, suhtlemiseks, mõtisklemiseks, elulooraamatu kirjutamiseks jne, jne, jne :) Ühesõnaga kõigeks, mis sulle endale midagi annab ja mida vanuripõlves tore meenutada on :)

*mis on armastus Sinu arvates?
 
naine 43 27. juuni 2014, kl 07.50
Tead mees, ma saan sust suurepäraselt aru, sest ma olen jõudnud täpselt samasse punkti. Ja mida aeg edasi, seda enam tundub mulle, et tulgu mu teele, kes tahes, ma niikuinii ei hakka teda enam iialgi niipalju usaldama,et sellest midagi ilusat ja kandvat võiks tulla, sest ma olen juba KÕIKE siin elus näinud. Aga selline perspektiiv elust on ikka sitaks jama. Nokk kinni, saba lahti ...
Ja siis tuli mulle päästev mõte - ma otsin omale nii enam-vähem füüsiliselt-vaimselt sobiva intiimsõbra. Saame kokku, sööme õhtust, ajame juttu, naerame ennast oma olukorra üle oimetuks ja siis ..... hommikuni. Ühesõnaga kokkuleppemenetlus. Mina olen sinu vastu kena, sina oled minu vastu kena, ürituse eesmärk on teineteisele rõõmu ja naudingut valmistada ja kokkulepe on mõlemale poolele täitmiseks.
 
mies 27. juuni 2014, kl 09.30
naine 43-see skeem ei tööta minu puhul. Mittekeegi Olikord-armastus, kes seda teab:)
naine-ma ei ole maininud, et joon ja suitsetan.
 
naine 27. juuni 2014, kl 09.39
Ok, siis ära siin virele, mida sa otsid naistelehelt? Naisi või? Kas sa tõesti arvad, et korralikul ja endast lugupidaval naisel on tänapäeval aega sellistel kollakatel lehtedel aega surnuks lüüa, siin käivad vaid pensionärid ja muud , kes on mingi probleemiga, kel aega palju...Aga sina ju sellist naist ei otsi, seega oled parimas tegevuseas, mine välja ja tegutse, tööta!Mees peab töötama!
 
mh 27. juuni 2014, kl 23.09
keskeakriis? tee kõike seda, mis sind üksi õnnellikuks teeb.
 
Remontimata Naine 27. juuni 2014, kl 23.56
Keskealiste viga on see, et enam ei viitsita pingutada. Peaaegu kõik on olemas. Käiakse oma rutiinset päevatööd ja pärast seda enam ei jakstagi. Mõeldakse, et niikuinii midagi ei muutu ja ega ei tahetagi oma igapäevasest rutiinist välja tulla. Milleks, sest sissetallatud rada on selge ja mugavam...
mansion ghost 28. juuni 2014, kl 00.06
Kõik, mis nooruses teha oli on enamasti tehtud ning tegemata jäänut tagantjärgi ära ei tee. Milleks arutult tõmmelda ja mille nimel?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!