Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ontlikku meest
 
haha 25. aprill 2015, kl 18.47
Ei tea midagi
 
ma ka 25. aprill 2015, kl 19.07
mulle ka pimekohtingud meeldivad, aga see armsale naisele mees on ilmselt samasugune tola nagu singerimees, kes kõiki blonde kuskil kella all ootab.
 
murelik. 29. aprill 2015, kl 09.58
Mehed koik tolad ja himurad.
 
IQ 04. mai 2015, kl 13.24
Sa unustasid veel ühe määrava omaduse meeste kohta-Kõik Mehed on Sead,ee,muide,Sa notsu farmi koos minuga ei taha aretada?
 
naine mustas 04. mai 2015, kl 18.27
Miks kohe nii solvavalt?
 
murelik. 06. mai 2015, kl 12.40
Sead on korralikud loomad, peavad oma pesa puhtana mida ei saa öelda siinsete inimeste kohta.
 
armsale naisele 06. mai 2015, kl 23.10
Mul on kõriauguni.
 
ei midagi erilist- 14. mai 2015, kl 20.40
https://www.youtube.com/watch?v=xLp9mFV2srs
Natuke musa ka.
 
naine mustas 25. mai 2015, kl 15.14
Kuidas ei saada aru, keda ma tahan?
Mõned mehed soovivad, et naine neil oraali teeksid, kuid tava seksi ei soovi...vaat sellist meest ma ei soovi(kui ei saa mina, miks peab mees saama?).
Mul on kodu, see peaks mõtte tööle panema, et ma ei soovi kodust lahkuda...tore muidugi kui ka mehel on oma kodu. Ega koha vahetus pole ka nii väga probleemiks...kõike annab korraldada.
Ma ju mainisin, et olen keskeas naine...kuidas sellest aru ei saada? Miks vaja numbreid letti lüüa...ega ma aastatega abiellu ikka mehe enesega. Mul on kindel sissetulek, ei söö peost suhu, võin endale lubada mida soovin.
 
Mystiliin 25. mai 2015, kl 15.45
naine mustas Kirjutas:
> ei söö peost suhu, võin endale lubada mida soov
> in.

Ei söö peost suhu, ja suhu üldse ei võta?
Mis kasu siis sellisest,,:(
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.