Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ontlikku meest
 
naine mustas 04. juuli 2014, kl 08.57
Olen keskeas naine ja soovin meest kes ei soovi sex-i vaid muid hellusi(oraal) jääb ära.
Mul on kodu ja natuke säästusid. Joodikud ja muud tuuletallajad ärgu tülitagu mind.Otsin püsisuhet... et nautida elu nii halvas kui heas. Laulatus kohustuslik.
 
Mees 40+ 04. juuli 2014, kl 09.28
Mismoodi see mees ontlik on, kes seksi ei taha?
 
M 04. juuli 2014, kl 09.36
Kas auk on kinni kasvanud?
 
MAN 04. juuli 2014, kl 10.09
Võikski kohe kirjutada et, otsib impotenti enda kõrvale.
 
naine mustas 05. juuli 2014, kl 16.09
Otsin jah impotenti enese kõrvale...kõik on minul normis, kuid ma soovin siiski sellist meest.
Ma usun, et selliseid mehi leidub küll ja küll.
 
Täitsa Bond 05. juuli 2014, kl 17.17
Inimene leinab ilmselt veel, miks ta muidu mustas on. Sõltub juba mehest, kuidas naine käima läheb, selge, et juba netis endal püksist välja võttes ei kannata läheneda..
 
mees 05. juuli 2014, kl 18.40
mina loen siit välja järgmise portree.parandage ,kui eksin . Lesknaine kes ei taha tulevikus üksindust aga samas pole valmis intiimiks. Arvab ,et keskealistel puudub sellekohane vajadus ,mida kinnitab väitega et selliseid mehi on küll ja küll . kohustuslikust laulatusest otsib kindlustunnet ,no peab ikka loll olema et uisapäisa abielluda .
 
Täitsa Blond 05. juuli 2014, kl 18.58
Kas mehed ise ka teavad, mida tahavad?
Mina ei soovi laulatust ja soovin seksi....kisa lahti. Naine mustas soovib laulatust ja ei soovi seksi....jälle kisa lahti.
ok, jätkake rahus...
 
mees 05. juuli 2014, kl 19.03
normaalne mees ei lepi kooselust ilma seksita ,sedaenam abielus olles . muidugi on võimalus olla abielus ja rahuldada vajadused kõrval .
 
naine mustas 06. juuli 2014, kl 10.03
Täitsa õigus mehel...
mees 05. juuli 2014, kl 18.40
mina loen siit välja järgmise portree.parandage ,kui eksin . Lesknaine kes ei taha tulevikus üksindust aga samas pole valmis intiimiks. Arvab ,et keskealistel puudub sellekohane vajadus ,mida kinnitab väitega et selliseid mehi on küll ja küll . kohustuslikust laulatusest otsib kindlustunnet ,no peab ikka loll olema et uisapäisa abielluda .
...miks uisapäisa, ikka armastuse ja austusega partneri suhtes. Mehi on palju kes sooviksid sexi, kuid ei julge öelda, et pole võimelised sexima.Mulle sobiks väga üks selline mees.
Laulatuse annab tingida, kuid siiski soovin laulatust.
Kui sa pole ristitud,leeritatud siis seda saab kõike koos teha...rahal imeline vägi.
 
naine mustas 06. juuli 2014, kl 10.08
Olen aastaid elanud mehega kes ei olnud huvitatud sexist, kuid soovis naist elamisse. Ei võtnud kõrvalt ega midagi sellist.Talle oli vaja kaaslast kõrvale ja mina olin nõus see inimene olema...nii lihtne see ongi.
Loomulikult nooruses sexisime ja mitte just vähe, kuid vanadus teeb oma töö.Kõik saab kord otsa...ega sellepärast pea üksi elama.
 
M 06. juuli 2014, kl 10.43
Milline mees soovin krõhvat elamisse, paned ära ja saadad koju
 
M-ile 06. juuli 2014, kl 10.43
Hooramajad on sinusuguste jaoks.
 
teadja 06. juuli 2014, kl 11.04
Milleks keskeas suhe,,ärge rääkige, et 50 aastane armub veel. Ükski naine ega mees ei hakka enam pigutama.
 
volts 06. juuli 2014, kl 11.07
Kui sul on palju pappi, siis võime rääkida.Aastaid üksik naine vahetab partnereid iga nädal, kes teid ikka enam tahab.
 
M 06. juuli 2014, kl 11.47
Odavam on armuke, kui naist pidada

Saab alati keppi, ei virise
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 13.46
Oh jumal küll, kuidas te ei saa aru, et ma soovin meest, kuid mitte kepimeest.
Mehed ei julge tunnistada et ka kepita saab koos elada ja õnnelik olla.
Ma ei kannata higiseid kehi voodis ja ei kusagil veel...ma jälestan seda poolt. Seks võib hea olla, kuid üks ähkiv ja mõmisev jorss minu vast liibunud- see ei lähe mitte! Mulle ei jõua kohale ,kui mees peale seksi kohe magama jääb.Ons siis see seks nii väsitav!
Ma võin terve päeva voodis rallitada, kuid väsimust ei tunne teps mitte...mõnus surin vaid...aga mees kui seemnepurskest lahti nii vajub õndsasse unne.
 
kersti 10. juuli 2014, kl 13.48
miks siis just meest, kui keppi ei taha? siis ela sõbrannaga koos näiteks.
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 13.50
Miks mehed kohe nii nõmedalt suhtuvad naistesse kes üksi elavad?
Ega iga naine ei poe võõrasse voodisse ja seda iga jumala päev-nädal. On ka truusid naisi ja elavad elu meesteta ära ja paremini kui koos lontrusest mehega, kes vaid kepi peal väljas...muu talle korda ei lähe.
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 13.52
Kulla Kerstike, ega ma lesbi ole. Ma soovin ikka meest elamisse.
 
keskmises eas 10. juuli 2014, kl 13.53
naine mustas ei tea ise ka mis tahab. seks on elu loomulik osa ja ka higistamine sel ajal. kui jälestad teiste paljast ihu, siis elagi üksi ja ära vigise.
 
Tom 10. juuli 2014, kl 13.57
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oh jumal küll, kuidas te ei saa aru, et ma soovin
> meest, kuid mitte kepimeest.
> Mehed ei julge tu
> nnistada et ka kepita saab koos elada ja õnnelik o
> lla.
> Ma ei kannata higiseid kehi voodis ja ei k
> usagil veel...ma jälestan seda poolt. Seks võib he
> a olla, kuid üks ähkiv ja mõmisev jorss minu vast
> liibunud- see ei lähe mitte! Mulle ei jõua kohale
> ,kui mees peale seksi kohe magama jääb.Ons siis se
> e seks nii väsitav!
> Ma võin terve päeva voodis
> rallitada, kuid väsimust ei tunne teps mitte...mõn
> us surin vaid...aga mees kui seemnepurskest lahti
> nii vajub õndsasse unne.

vana sa oled? 15? 16?

ilmselt pole sa mitte kunagi ka kedagi armastanud, vb vaid plikalikult mõne filmitähe või laulja poole õhand. meestest ja tunnetest sul aimu igatahes pole.
sinu ideaal on ilmselt mõni terviseäda kääs vaevlev mehike või siis penskar, kel seksist juba savi. normaalset meest selliste vaadetega leida pole võimalik ja seepärast ei akka ma sulle su otsingutes ka edu soovima.
 
Tom 10. juuli 2014, kl 14.05
Kui on soovi ja tahtmist,teen sind oma särasilmaga tuttavaks.Ta on tõeline sexi masin.
 
kas 10. juuli 2014, kl 14.07
sellega kes on särasilm mees jaa kotib Tomi
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 14.21
vana sa oled? 15? 16?

ilmselt pole sa mitte kunagi ka kedagi armastanud, vb vaid plikalikult mõne filmitähe või laulja poole õhand. meestest ja tunnetest sul aimu igatahes pole.
sinu ideaal on ilmselt mõni terviseäda kääs vaevlev mehike või siis penskar, kel seksist juba savi. normaalset meest selliste vaadetega leida pole võimalik ja seepärast ei akka ma sulle su otsingutes ka edu soovima.

...väga hea, mulle su hädine edu ei kotigi...
ma pole mingi plika ja kuulsuseid taga ei aja..ega pöörita silmi, kui mõnd tänaval jõlkumas näen...mina olengi penskar ja soovin teist penskarit kaasaks...

<meestest ja tunnetest sul aimu igatahes pole>
...on küll aimu ja tundeidki on tuntud,kuid kord on ikka see viimane kord kui ei mõtle pingsalt kepile vaid rahulikule unele ja seltsilisele...kellega veel veeta koos aega mida on antud elada...
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 14.28
keskmises eas ,
naine mustas ei tea ise ka mis tahab. seks on elu loomulik osa ja ka higistamine sel ajal. kui jälestad teiste paljast ihu, siis elagi üksi ja ära vigise.

...ma tean raudselt mida tahan, kuid siin teised ei taha aru saada, et seks ei ole minul eelistustes enam ees otsas...palju muud ilusat on ka elus olemas mida tahta.
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 14.36
..on ka normaalseid mehi tervisehädades visklevaid ..aga nemad hoiduvad targu sellest probleemist pasundada...ma ei vigise siin vaid edastan omi soove ja nõudmisi...keegi ehk mõistab mind täielikult ja ühtib minuga.
Kepp ei ole see peamine elus, et kooselu sujuks.
 
Hülgehall kuub 10. juuli 2014, kl 14.38
kirjuta mulle, aadressi leiad mõnest vanemast teemast,
 
Tom 10. juuli 2014, kl 14.41
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ...ma tean raudselt
> mida tahan, kuid siin teised ei taha aru saada,
> et seks ei ole minul eelistustes enam ees otsas..
> .palju muud ilusat on ka elus olemas mida tahta.

seega siis lihtsalt materiaalse omakasu pääl väljas. ei maksa seda mingi ilusa sogaga tuhmistada. iga normaalne mees vajab seksi, hoolimist, tundeid.

*ma tean väga äste, mis on seksivaba suhe, see on ullem, kui vaimne ja füüsiline vägivald kokku.
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 14.42
teadja,

Milleks keskeas suhe,,ärge rääkige, et 50 aastane armub veel. Ükski naine ega mees ei hakka enam pingutama.

...armumist ei keela keegi ja armastus ei küsi vanust...
oled oma teadmisega täiega puusse pannud, kulla teadja!...
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.