Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas olla hea naine?
 
Pert Vere 09. juuli 2014, kl 00.49
Kus sa solvamisi nägid? Puhas reaktsioon sinu nimelibamistele. Eneseõigustust ma ei vaja. Olen enda südametunnistuse ees puhas.

Tõlgendamise küsimus - ka mina võin nimetada Mansion Ghosti libamist SINU eneseõigustuseks, sest sa teisiti ei suuda. Teeb see selle väite tõeks? Vist nagu ei tee?
Nii ka mina end ei õigusta. Ei vaja seda.

Alatu ja tagantselja nimede libamisega rünnak ei ole lihtsalt mehelik. Käitu nagu mees ja saad ka eitmehe nimetusest lahti.
 
alu 09. juuli 2014, kl 00.49
Ei, ma pidasin rohkem Perti silmas. Ja sa oled meil ju niikuinii ainult jutupaunik õnneks :)
 
Pert Vere 09. juuli 2014, kl 00.53
Aga las ma siis olen jutupaunik. Ma tõepoolest ei tutvu. Mis selle juures häirib? Konkurent ikkagi? Häh! Kardad ja seepärast libad?

Aga ma ei salli ka nõmedat ja põhjendamatut tagumist ühes suunas. Ja olen üsnagi otsekohene.

Edit:

muide, ka amet on selline - mis otsekohesust nõuab. Ehk siis nii iseloomu kui ameti viga. Aga kas ikka on viga.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 09.07.2014 00.54.
 
punapea 09. juuli 2014, kl 00.53
ma pole siin kusagil vahutanud. sa pervert ole parem vait - paistad targem:D
ja mina ei laku alu p.., millal sa sellest ükskord aru saad? ma olen enamuses aluga nõus, ja see pole mitte p.. lakkumine vaid ühel nõul olemine.
mina olen alati alu poolt, sest mulle meeldid tõde rohkem kui imal vale:DD
 
munapea 09. juuli 2014, kl 01.00
...aga kannid on mul hästi kandilised.
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 09. juuli 2014, kl 01.00
Ah, ärge ajage asja keeruliseks, hea naine peab olema örna südamega ja töökas nagu köögikombain.
 
kolmekas 09. juuli 2014, kl 01.01
punapea jää nüüd sina ometi vait . delfidebiilidele sõna ei antud ,mine raseeri keel ära.
 
Aadu Kadakas, patsient 09. juuli 2014, kl 01.02
hea naine peab olema tabletilaksu all ja tegema seda mida mees ütleb, oma mõtlemisvõime pole vajalik.
 
punapea 09. juuli 2014, kl 01.04
mitte munapea vaid munaaju tahtsid sa öelda, onju:D
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 09. juuli 2014, kl 01.05
Mõningane mõtlemisvõime võiks ikkagi olla, sest muidu ei oskaks ta poest mehele õiget õllesorti valida, v.a. kui tegu blondiiniga.
 
lehviv linalakk 09. juuli 2014, kl 01.36
aadu, sa vana raisk, kus sa kadusid? pidid minuga lehmakooke tallama tulema. vabandasid, et kiire ja puha, aga siin lämisemiseks on sul aega küll.kuradi mehed, ma ütlen.
 
alu-agnes? 09. juuli 2014, kl 01.47
alu- agnes, teie ka siin! nii nummi...
 
suhe perssssssses 09. juuli 2014, kl 01.49
sul alu läks suhe järjekordselt pe...sse vä? vahutad endises ilus? agnes ja punapea kannul.
 
minuteada 09. juuli 2014, kl 08.22
pole see alu siin pikalt enam sõna võtnud ja lauset ei alustanud ta ka kunagi suure tähega. Küll aga ajas Perdi jälle vahtu. Musi teile:D
 
Tom 09. juuli 2014, kl 08.56
hea naine on väga lihtne olla - peab vaid oma meest armastama ja usaldama. kui tunded on vastastikused, siis rohkemat polegi vaja, muu tuleb iseenesest :)
 
mh 09. juuli 2014, kl 09.08
Kõik naiste hädad saavad alguse meeste usaldamisest, Tom. Nii et see nõuanne kahjuks ei päde.

Aga muidu Sa mulle meeldid, nii platoonilises mõttes.
 
Tom 09. juuli 2014, kl 09.18
mh, mul just vastupidine kogemus, kõik alb saab alguse naistest, nende usaldamatusest ;)

aa nüüd ma usaldan oma sisetunnet ja olen mõned tunnid töine :)
 
punapea 09. juuli 2014, kl 09.21
kui usaldad, aga kontrollid, siis ei pea häda tundma:D

üks mis kindel - hea naine pole feminist (üks siin eespool nimetas neid oma kogenematuses täisvärdnaisteks:D)
 
mh 09. juuli 2014, kl 09.22
Ole siis tubli töömesilane, Tom.
 
o.o 09. juuli 2014, kl 09.31
Libamine mingite punktide abil jäljendades registreeritud nime on eriti nõme. Ka naiste puhul.
Suskimise asemel võiks öelda otse, mis hinge vaevab.
Ausad ja otsekohesed inimesed on kummardust väärt. Alati.
Seletamine ei ole eneseõigustus.
Tavanimed võivad muutuda. Tunned ühel päeval, et puudub igasugune seos...

Öelda/kirjutada võib karmilt ja tabavalt, aga see kaotab oma võlu, kui minnakse labaseks ja õelaks kandes üle oma "x"-viha mõne persooni vastu kogu sarnasele inimgrupile.

Edukat tööpäeva :)
 
mida 09. juuli 2014, kl 09.46
Pert Vere kirjutas, et ei tutvu
milleks tutvumise rubriigis olla, tõsised soovid kaovad sellise jutu sisse
kas jututubade peale pole mõelnud
 
ebanormaalnemees 09. juuli 2014, kl 09.58
lihtne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> anna keppi, keppi ja veelkord keppi.

Pigem nii
"Anna keppi, kepi ja armasta"
 
punapea 09. juuli 2014, kl 10.25
mida Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert Vere kirjutas, et ei tutvu
> milleks tutvumi
> se rubriigis olla, tõsised soovid kaovad sellise j
> utu sisse
> kas jututubade peale pole mõelnud
-----------------------------------

see peab ikka väga meeleheitel inimene olema, kes foorumis paaritustutvust otsib. ja veel perverdiga:D
 
mh 09. juuli 2014, kl 10.54
Sõltub, mis perversiooni Pert harrastab. Mõned on aktsepteeritavamad kui teised.
 
o.o 09. juuli 2014, kl 10.58
Huvitav, mis on inimesel viga, kui tutvus seostub ainult paaritumisega?
Pidevast ilmaolemisest kallutatud maailmapilt...näljane mõtleb/kirjutab leivast?

Või, mis häda teda vaevab, kui ta võtab vaevaks kommenteerida seda, kes kellega tutvuda soovib?
Karm värk, kui kõik ei ole loomasõbrad või vähemalt ei paita nad igasuguseid kasse...kassirojusid?
 
Tom 09. juuli 2014, kl 11.02
ebanormaalnemees Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Pigem nii
> "Anna keppi,
> kepi ja armasta"


kõike seksi pääle ka ei maksa taandada, aa mis sääl salata, hää seks on tugeva suhte üks alustaladest küll. see on täitsa võrratu tunne, kui teine inimene sind naudib ja selle naudingu jagamine on nii vaimse, kui füüsilise tervise seisukohalt igati tarviline. aga... mai väsi kordamast, põhiline on siiski usaldus. kui pole vastastikust usaldust, siis laguneb ka kõige parem (seks)suhe ää.
 
moderaator 09. juuli 2014, kl 11.28
Ma sulgen selle teema siin kuna te ei ole adekvaatsed.
Kõik randa.
 
mh 09. juuli 2014, kl 11.30
Ei saa, tööaeg praegu.
 
kolmas inimene 09. juuli 2014, kl 11.42
jaa, ka mina naudin tomi määgimist..see on vaimselt talvilik ja tõesti võllatu:D
 
Tom 09. juuli 2014, kl 11.43
ma just tulin õuest tuppa, noo ei saa väljas olla, paha akkab :( toas vähemalt on normaalne temperatuur ja päike ei sega elamist :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!