Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas olla hea naine?
 
irw 09. juuli 2014, kl 11.49
tookes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paistab, et lolle beibesid on TÕESTI ka selles foo
> rumis. Muide, tolle beibega ei vestelnud mina. Ta
> tegi süüdimatult tünga ühele mu tuttavale.

Ju see beib siis nii loll ei olnudki, kui oskas süüdimstult tünga teha :D
 
irw 09. juuli 2014, kl 11.53
* süüdimatult :)
 
Naine 09. juuli 2014, kl 12.31
Öised sõnavõtjad, kas teil on jooksuaeg?
Eelmisel nädalal tiirtasid kõutsid ümber maja ja kräunusid, sai neid külma veega jahutatud ja lahutatud. Tundub, et teile kuluks ka pisut jahedat vett ära.
Kõik kräunujad randa!
 
pörsas, see iroonia 09. juuli 2014, kl 12.44
mida Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert Vere kirjutas, et ei tutvu
> milleks tutvumi
> se rubriigis olla, tõsised soovid kaovad sellise j
> utu sisse
> kas jututubade peale pole mõelnud

Ka mittetutvudes on siin hea võimalus üksteist tundma õppida läbi suhtlemise.
Tõsise soovi puhul tee ometi eraldi teema, teie kohe sada nagu rigaman:)
 
see on kuulutuste koht 09. juuli 2014, kl 12.57
jututoad jutupaunikutele paremad
 
selle asemel 09. juuli 2014, kl 12.58
et iga oma rumalat teksti siia panna saaks jututoas kirjutada
 
punapea 09. juuli 2014, kl 13.41
kolmas inimene Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jaa, ka mina naudin tomi määgimist..see on vaimsel
> t talvilik ja tõesti võllatu:D
---------------------------------

:DDD
 
pörsas, see iroonia 09. juuli 2014, kl 14.01
See ongi siin nagu jutukas. Alati on võimalik oma kuulutus kuhugi staatilisse keskkonda teha, nagu delfi date vms ja siis ootama jääda.
 
o.o 09. juuli 2014, kl 15.08
Vast ei peaks siit keegi ära minema, ega kellelegi ettekirjutusi tegema? Tundub, et ruumi jagub ja seda foorumit saab kasutada nii juttu ajades kui kuulutuse kaudu erinevate eesmärkidega tutvumiseks.
 
Pert Vere 09. juuli 2014, kl 15.59
Kirjaoskamatutele:

-----
Tegemist on Delfi foorumiga:

SUHTED

Saame tuttavaks
-----

Keegi pole kuskil määranud, mil viisil, mil moel saadakse tuttavaks. Olgu see siis virtuaal- või reaaltutvus.

Pole kuskil ka öeldud, et siin on tegemist tutvumiskuulutuste rubriigiga.

Karvakatkujatele - enamikes foorumites ongi alati suur osa teemadest offtopic - sest teemaarendus võtabki erinevad kujud, mis ei meenuta kuidagiviisi enam algset teemapüstitust.

Ainult pidevalt valvel olevate/kustutavate modedega oleks võimalik (aga samuti kahtlane) postitusi rangelt teemades hoida. Siin selliseid modesid ei ole.
 
jumal tänatud 09. juuli 2014, kl 16.02
et siin selliseid modesi ei ole. nii lahe, aegajalt nääklevad naised ja siis mehed ja siis kõigele krooniks tutvuvad kah veel omavahel. :D
 
küsin perdi käest 09. juuli 2014, kl 16.03
"saame tuttavaks" ei tähenda tutvumist?
 
Pert Vere 09. juuli 2014, kl 16.07
küsin perdi käest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "saame tuttavaks" ei tähenda tutvumist?

Mis pointiga küsimus esitati? Eesti keeles on saame tuttavaks = tutvumine? Närr-närr-närime?

Ei, minu point oli pigem see, et siin pole määratletud ei seda, mismoodi või mil viisil tutvutakse või tuttavaks saadakse. Isegi mitte seda, kas tegemist peaks olema virtuaalse või reaalse tutvusega.
Aga tegelikult said sa ise väga hästi sellest ka aru.
 
küsin perdi käest 09. juuli 2014, kl 16.12
siin eeldatakse, et sa nii loll ei ole, et sulle peab isegi selle ette kirjutama, mil viisil pead tutvuma ja kellega.
saame tuttavaks tähendab siis mida?
 
:) 09. juuli 2014, kl 16.53
Karvakatkuja? Millisest piirkonnast? :)
 
Pert Vere 09. juuli 2014, kl 17.05
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Karvakatkuja? Millisest piirkonnast? :)

Katku kust tahad :D (kaklejad jms... )

------
küsin perdi käest
09. juuli 2014, kl 16.12

Ausalt, ma hullusti magamata ja juhe jooksis kokku. Sestap praegu küll ajugümnastikat harrastama ei hakka :-)
 
irooniapõõsas 09. juuli 2014, kl 19.16
see on kuulutuste koht Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jututoad jutupaunikutele paremad


Kuskohas on kirjas, et see siin on pelgalt kuulutuste koht? Ei ole foorumi esilehel kirjas, et suhtlemine keelatud, ainult kuulutused lubatud. Kuulutuste jaoks on kohad, kuhu saabki ainult kuulutusi panna. See siin on foorum ja foorum on spontaanse suhtlemise koht. Üleüldse on foorumi ja jututoa piirid hägused, eristab neid vaid see, et foorumis on postitused püsivad, saab edukalt järellugeda, kui oled mõnda aega eemal olnud. Luuakse erinevaid teemasid, mõni vaob kähku unustusse, teine teema hakkab aga voolama nagu kevadine sulavesi, alguses pisikese nirena ja lõppeb laia ja sügavana nagu amazoonase jõgi.
Ja see kõik ongi suhtlemine ja ka tuttavaks saamine. See, kui siin kuulutusi ei vorbita ja otsita võib tähendada ka seda, et lihtsalt õpitakse tundma neid, kes siin on. Kas siis lihtsalt suhtlemise pärast, või ollaksegi juba muul moel tutvutud ja siin saab lihtsalt paremini tundma õppida.
Ausalt öeldes kahjugi neist kuivikutest siin, kes seda kohta mingiks tuimaks kuulutustetahvliks tahavad muuta...
mansion ghost 09. juuli 2014, kl 21.45
Kummitus on osutatud tähelepanust meelitatud :D)

Õigupoolest, mille koht see siis on? Inimesed ometigi tutvuvad, isegi kui me seda ei taju. Või kuidas rahulolematud seda ette kujutaksid? Nagu bordelli või lihaletti; palun mulle see vasakult teine? Mida te trollite?
 
hostidele ja ghostidelening muudele pudulojustele 09. juuli 2014, kl 21.51
Virtuaalse ekshibitsionismi koht ilmselt.
mansion ghost 09. juuli 2014, kl 21.52
Aga miks seda anonüümselt, erinevate nimede alt tegema peab?
 
keegi 09. juuli 2014, kl 21.57
IP, alles tembeldasid teisi halliks anonüümseks massiks, siis soovitasid tutvumiseks torude ummistamist lootuses töömehes leida sobiv kaaslane, nüüd on kuulutuse panijad kuivikud. Milleks selline lahmimine?
 
silmarõõm 09. juuli 2014, kl 22.03
mida Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert Vere kirjutas, et ei tutvu
> milleks tutvumi
> se rubriigis olla, tõsised soovid kaovad sellise j
> utu sisse
> kas jututubade peale pole mõelnud

Pert Vere tutvub küll,näiteks minuga;)
 
:) 09. juuli 2014, kl 22.07
Täna on jalgade kord- pakud abistavat kätt? :)

Karvakatkuja on ilusam kui uss, eit või miski muu seesugune, hea väljend :)
 
irooniapõõsas 09. juuli 2014, kl 22.15
keegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> IP, alles tembeldasid teisi halliks anonüümseks ma
> ssiks, siis soovitasid tutvumiseks torude ummistam
> ist lootuses töömehes leida sobiv kaaslane, nüüd o
> n kuulutuse panijad kuivikud. Milleks selline lahm
> imine?


Odsa tibulinnuke, sa võtadki kõike kohe nii isiklikult ja hinge v? Vbl ma olengi siis sihuke lahmerdis:D
Ja üleüldse. Ei öelnud, et kuulutuste panijad on kuivikud. Kuivikud on need, kes foorumit, mis minu meelest toimib hetkel kui tõeline foorum, tahavad muuta pelgalt kuulutustetahvliks. Minu pärast kuulutage, aga laske ka minul aegajalt niisama lobiseda. Kuulutuste teemades sõnavõtmist ma väldin, las need teemad olla siis kuulutajatele ja huvilistele. Siin on piisavalt teemasid, kus saab muud juttu ajada, aga millegipärast ei meeldi see ka osadele...
 
punkti 09. juuli 2014, kl 22.16
Libat tuleks tutvustada mõnele korralikule proktoloogile, kes tema mured lahendaks.
 
küsimus 09. juuli 2014, kl 22.22
:) kas teised peavad su ibast aru saama?
 
keegi 09. juuli 2014, kl 22.35
See, et osadele ei meeldi IP kirjatükid annab automaatselt õigustuse ülejäänutele lahmata? Sa võid lahmerdis olla, aga osadel on hing, mis saab puudutatud ja osad tõsimeeli tutvuvad.

PS! Ma ei ole Sinu jaoks tibulinnuke, selge?
 
Agnes 09. juuli 2014, kl 22.41
Sinu hing ei huvita kedagi! Meiepoolest võid ka täitsa olemata olla!
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 09. juuli 2014, kl 22.43
Eks juba vanad jeestlased teadsid seda, et ussirohi aitab igasugu hädade vastu, kaasa arvatud ussid ja maod.
 
irooniapõõsas 09. juuli 2014, kl 22.49
Tead lgp. keegi. Kui sulle ei meeldi, mida ma kirjutan ja kui sulle ei meeldi mu huumormeel, siis lihtsalt ära loe neid, ignoreeri. Natuke tundub praegu, nagu sa oleksid igas mu postituses erilise hoolega kinni. Selline klammerdumine tutvumisele küll kasuks ei tule...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!