Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
küsin suurte tutvumiskogemustega püsitutvujatelt
 
.. 10. juuli 2014, kl 06.06
..irooniline.
 
Tom 10. juuli 2014, kl 10.01
no aga pole ju tahtjaid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no siin delfis tutvujaid vanamehi nii 50 ne ümber,
> pole ju ka athetud.. inisegu mis nad tahavad oma
> "väärtusest" fakt on see, et siia nad töllerdama
> jäävadki..
> kellele küpsele naisele on avaj vanaevat
> irisevat labast koleda kerega ja olematu sexos
> kustega pässakat?
> NO ANDKE MÕISTUST..

sellest viimasest on sul puudus küll, selles mai kahtlegi. targad naised, isegi kui neid eriti välimusega pole õnnistet, saavad omale alati normaalse mehe, sinusugused jäävadki elu lõpuni kuival istuma. no kiired näpud ja vibra ehk aitavad füüsisel korras püsida, aa mõistus kaob küll kääst ää ja sinna pole juba miskit parata :D
 
ehe eesti naine 10. juuli 2014, kl 10.12
kui noor on noor naine ja kui vana on vana mees?

30+ naine ja 50+ mees tutvusid (mõlemad siinsed olijad). tutvus jäi lühiajaliseks. naine teab nüüd oma väärtust - isegi tunduvalt vanemale mehele ta ei kõlba...

ei ole see midagi nii, et vanadele meestele vaid naise noorus ja välimus loeb...
 
aga 10. juuli 2014, kl 10.16
30+ ongi vana, 20 ajab vända püsti
 
Pert Vere 10. juuli 2014, kl 11.03
ehe eesti naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui noor on noor naine ja kui vana on vana mees?

> >
> 30+ naine ja 50+ mees tutvusid (mõlemad sii
> nsed olijad). tutvus jäi lühiajaliseks. naine teab
> nüüd oma väärtust - isegi tunduvalt vanemale mehe
> le ta ei kõlba...
>
> ei ole see midagi nii, et
> vanadele meestele vaid naise noorus ja välimus lo
> eb...

Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt võis mehel tekkida pigem kartus, et sa temale liiga noor ja seetõttu ei sobi - sest mingi aeg leiad ikkagi noorema, ning see vanem ei taha lihtsalt tekitada potentsiaalset hingevalu juba ette. Või pigem pelgab seda juba ette. Enesealalhoiuinstinkt.
Kui teda ikka tegelikult ka tahtsid, siis oleks pidanud aitama sellest tal üle saada.
 
ehe eesti naine 10. juuli 2014, kl 11.09
jah, Pert, ka tema arvab, et olen süüdi...
 
Tom 10. juuli 2014, kl 11.13
ehe eesti naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jah, Pert, ka tema arvab, et olen süüdi...


loomulikult! naised ongi alati süüdi! :D

*ma tean, et naised arvavad meestest samamoodi, aa selles elu antagonism ja võlu seisnebki :D
 
Pert Vere 10. juuli 2014, kl 11.13
ehe eesti naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jah, Pert, ka tema arvab, et olen süüdi...

Ei arva ta midagi. Kakoi süüdi??
Sinu asi on talle tõestada, et ta eksib. Kui sa teda tegelikult ka ikka tahad.
 
irooniapõõsas 10. juuli 2014, kl 11.18
dziises, ehe eesti naine! ma ei usu, et asi oli mehe vanuses...kahtlustan, et asi võis olla miskis muus..näiteks selles ohvriksolemise püüdluses. Ühe mehe põhjal sihukesi põhjapanevaid järeldusi teha....tutvu nüüd mõne 20+ mehega ka ja kui sellest miskit välja ei tule, saad öelda kurva ohkega tõdeda, et ka tunduvalt nooremad sind ei taha.....
 
arooniapöösas 10. juuli 2014, kl 13.42
panin omale hea nime, nii saan rohkem mehi
 
ehe eesti naine 10. juuli 2014, kl 13.44
irooniapõõsas, ma pole saritutvuja, et kohe järgmise ette võtan. pole ka kurvalt ohkija. võtsin teadmiseks, et noorem vanus ei määra suhtes eriti midagi. samamoodi pole eriti oluline, kas naisel on suured või väiksed lapsed, just see seletamatu MUU ongi oluline.
 
Tom 10. juuli 2014, kl 14.03
ehe eesti naine, just! see MUU määrabki kogu suhte ää. noorus võib selle muu tekkimisele just takistuseks olla. noorus on eeliseks vaid füüsilise veetluse puhul, kõigil muudel juhtudel ei mängi ta mingit olulist rolli, pigem segab. ei väsi kordamast, et suurim võimalus leida endale sobiv partner, on otsida teda võimalikult sarnasest kultuuri ja vanuserühmast. alati on erandeid, aga need erandid on sageli juba lapsest saati erandlikud jai ole enamasti oma aegruumi kuulujad.
 
viimasele 10. juuli 2014, kl 14.04
irooniapõõsas tegi oma arust jälle nalja endiselt adumata, et kõik ei võta rajalt maha iga isast (näiteks töömeest).
 
irooniapõõsas 10. juuli 2014, kl 16.23
ohjummel, sulle läks see torude ummistamise soovitus kohe niii hinge v?
 
Peletis 10. juuli 2014, kl 17.16
Kle Põssa, kui töömehi puudu jääb, laena Blondult torusid juurde ja vürtsiks Agneselt jääkuubikuid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!