Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
miks naised on sellised
 
vägistatud tütarlaps 06. august 2014, kl 09.35
toetan arvamust - Hülgehall on intelligentne :)ja olen armunud edasi :)

tabletid abiks.
 
Tom 06. august 2014, kl 09.38
eks neid vägistamisjutte kuule siin telhvis iga vähegi pikemalt viibinud mees :)
aa peab siis kogu selle maailma ädad kõik enda pääle rabama?:D
 
to Tom 06. august 2014, kl 09.41
sa ka pole kirjutatust aru saanud - oled nagu enamus...
 
irooniapõõsas 06. august 2014, kl 09.42
kõige hullem on see, et siinsed suhtespetsialistid-kroonikud võtavad teie kokkuvõtteid sulatõena:)
 
ähhh 06. august 2014, kl 09.43
mis selles ikka hullu on? ajaviitefoorum - egas keegi siin ometi tõsiselt ei mõtle midagi?
 
maasikablond 06. august 2014, kl 09.48
Milles väljendub Hülgehalli intelligentsus? Huvitav oleks teada. Kas Hülgehall ise peab end intelligentseks?
 
irooniapõõsas 06. august 2014, kl 09.56
ähhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis selles ikka hullu on? ajaviitefoorum - egas ke
> egi siin ometi tõsiselt ei mõtle midagi?


nomaitea, tuleb väja, et ikka võetakse küll tõsiselt. Mina olen siin ühe hellahingeliste tutvujate kaitseingli käest riielda saanud küll:)
 
to IP 06. august 2014, kl 09.58
Huvitav, kes see veel on? Ma vajaks ka kaitset:)
 
Nägija 06. august 2014, kl 10.03
to IP Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav, kes see veel on? Ma vajaks ka kaitset:)

sina ei vaja kaitset. sina vastuta enda eest!
 
soovitaja 06. august 2014, kl 10.04
maasikablond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milles väljendub Hülgehalli intelligentsus? Huvita
> v oleks teada. Kas Hülgehall ise peab end intellig
> entseks?


aga tutvu temaga :) aadress peaks siin kusagil olemas olema, siis saad ka tunda - äkki saate mõlemad õnnelikuks :)
 
Tom 06. august 2014, kl 10.22
to Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa ka pole kirjutatust aru saanud - oled nagu enam
> us...

vastupidi, sai saand aru, mida mina ütlesin :D
 
ettevaatlik 06. august 2014, kl 10.25
kui inimesel on mõni eelmine (lörriläinud?) suhe tugevasti hingel, siis tasub temaga tutvudes ettevaatlik olla. uus tutvus ei pruugi vanu haavu ravida, vaid tõmbab ka siiani hakkamasaava inimese tunnete porimülkasse kaasa. hülgehallist on jäänud mulje, et talle keegi on liiga teinud ja seepärast tema ümber ka uued jamad kogunevad, et ta üritab leida kedagi, kes olnust üle aitaks... lumepalliefekt.
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 10.27
Mind leida võib käimata radadelt, kesk nõgeseid ja ohakaid..või siis ka supelrannast,
Intelligentsus näitab ikkagi inimese võimet ellu jääda, ole kuitahes semiootik iganes, kui ikkagi võileiba teha ei oska ja autol ratast vahetada, siis pole mõtet ka huntidega võidu joosta, peab koos nendega edasi ulguma..

Mis vägistamisse puutub - Stockholmi sündroomist on keegi midagi kuulnud ?
 
D 06. august 2014, kl 10.38
Kas Obinitsas on ainult nõgesed, ohakad ja hundid?
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 10.41
Mul pole Obinitsaga mingit pistmist (kuigi ilus vaikne koht), liba oli see, kes sealt välja aeti..mina üksnes korrespondeerisin sündmusi,
 
setu 06. august 2014, kl 10.46
ära kurat valeta jälle
 
maasikablond 06. august 2014, kl 10.50
Ühe küsimuse pärast ei hakata veel tutvuma. Tutvunuid temaga on siin ilma minutagi terve hulk. Intelligentsuse oasa ma Hülgehalliga ei nõustu, tema poolt pakutud tõlgendus on poolik.
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 11.09
Peabki olema poolik, sest siis saab tulla keegi teine ja pakkuda tõlgendusest oma poole, selles seisneb minu intelligentsus..
a hing on jah, kare...
 
keegi 06. august 2014, kl 11.15
Naljaheitmine inimeste üle, kes proovivad oma ellu kedagi leida, kvalifitseerub iroonilise põlgusega sarkasmiks. Omane inimtüübile, kes on üksik, kuid ei ole veel taibanud, kui raske on 40+ eas kaaslase leidmine. Kogenematus ja lahmimine.
 
irooniapõõsas 06. august 2014, kl 11.44
Põlglikku sarkasmi peegeldab vbl sinu peegel.Minule sellist suhtumist pole vaja külge kleepida, ürita palju tahad:)
Ja ka 40+ vanuses tuleb huumorimeel kaaslase leidmisel kindlasti kasuks;)
 
keegi 06. august 2014, kl 11.53
Sul on see olemas, vajadus kleepimiseks puudub:)
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 11.54
Ei ole see kaaslase leidmine üksikul 40+ midagi nii rasket, tuleb lihtsalt ukse peale minna ja näpuga järgmisele järjekorras seisjale näidata..
 
tuleb nentida 06. august 2014, kl 12.02
see mees on õnnetu üksik, kompleksides, välimusetu, intelligentsitu. kasv ei tee veel ilusaks ega kirjaoskus intelligentseks.
 
tean 06. august 2014, kl 12.10
tuleb nentida Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see mees on õnnetu üksik, kompleksides, välimusetu
> , intelligentsitu. kasv ei tee veel ilusaks ega ki
> rjaoskus intelligentseks.

kasv? muideks, ta on lühike :D
 
imestus 06. august 2014, kl 12.23
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei ole see kaaslase leidmine üksikul 40+ midagi ni
> i rasket, tuleb lihtsalt ukse peale minna ja näpug
> a järgmisele järjekorras seisjale näidata..


kõlab ülbelt kuidagi. kas sul on pikk järjekord? võib ka sappa seista?
 
irw 06. august 2014, kl 12.28
Mida see jupats siis siin aastaid segast peksab, kui ukse taga järjekord alaliselt?..irw
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 12.33
Lisaks lühikesele kasvule ei maksaks unustada ka kõnedefekti, aga järjekorra teema oli lihtsalt kerge sarkastilise alatooniga kompilatsioon siin valitsevatest meeleoludest, mis tuntavalt pärsib siinse keskkonna tutvumisalaseid algatusi..kellel on, kellel ei ole, mul õnneks on tugev tammepuust välisuks..
 
sõna sekka 06. august 2014, kl 12.40
hmm, tõesti mina küll polnud varem Stockholmi sündroomist kuulnud. Eile kirjutasin siia loo nooruses vägistatud naisest, kes nutab taga hilisemat tutvust ühe mehega... Jah, siin ilmselt ongi mingi selline seos - mees, keda taga nutetakse, on naise sõnul ainuke tugeva natuuriga mees maa peal, kellele sai toetuda... Naine ise on siiani olnud raudne leedi, alati hakkama saanud ja mitte virisenud (praegugi ei kurda)ja nüüd siis hääbub teda hüljanud meest igatsedes...
Valus teda vaadata, aidata ei oska - aina rohkem tõmbub endasse.
 
arvan 06. august 2014, kl 12.49
ega see siin ikka päris õige tutvumise koht ei ole, rohkem selline plära ajamise foorum. siinsed püsikad on minu kogemuse põhjal ka üsna aktiivsed kodutud.com, suhted24, flirtic, iha.ee jms kasutajad, nii et siinne mittetutvumine pole ju suurem probleem. või on? :D

päris naljakas on, kui roppsaidilt kodutud potsatab postkasti siinse püsika armukeseotsimise ahastav enesekirjeldus :D

mhhh, mina kogun materjali sellistelt saitidelt. ajakirjaniku asi :D
 
tuleb nentida 06. august 2014, kl 13.07
tean Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tuleb nentida Kirjutas:
> -----------------------
> --------------------------------
> > see mees on
> õnnetu üksik, kompleksides, välimusetu
> > , inte
> lligentsitu. kasv ei tee veel ilusaks ega ki
> >
> rjaoskus intelligentseks.
>
> kasv? muideks, ta
> on lühike :D

siin Hülgehall ise on kirjutanud, et ta on pikka kasvu, sina kinnitad, et lühike? kumb teist valetab?:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!