Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
miks naised on sellised
 
prussakas 06. august 2014, kl 17.44
hülgehallile.
hea soovitus.
Järgmine kord proovin ka.
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 20.36
Mul on oma kodus pind olemas,kus saab ni..uda,miks ma pean kuskil hotellis koinima.
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 20.38
Nomakaeiteaenam..
Küsin, konkreetselt, mida ja millal olen valetanud vms...ja algab jälle häma teistest, kes seda tõestama või avastama peaksid jne....tead, tule ja avasta õige ise..eksole,
 
Suitsupääsuke 06. august 2014, kl 20.41
Hotelli viiakse armukesi. SPA treatment :)
Kas sul Hülgehall kuub ei ole mitte omal naist olemas juba?
 
eelmisele 06. august 2014, kl 20.42
mina näen, et peale sinu ei häma siin rohkem keegi.
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 20.45
On mul naine aga siis Delfis olen ma nakatunud ja olen nüüd ka kõva kepimees.Saaks ainult kedagi panna ja veel kord panna,muidugi naisi ei loomi.
 
Suitsupääsuke 06. august 2014, kl 20.49
kena vastus... ma ei suutnud seda enda maailma ära tõlkida, aga ehk asi on minus...
 
taevake 06. august 2014, kl 20.55
See on ju liba, kes siin kõva kepimeest mängib.
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 20.58
Nagu vana hea Moliere komöödia, kus tegelased oma rollid vahetavad ja siis palju situatsioonikoomikat läbi mängitakse..liba minu asemel, mina liba asemel, liba libana ja mina iseendana..
 
komödiandile 06. august 2014, kl 21.06
kus siin koomika on?
jätan faktid oma teada ja lihtsalt jälgin su tõmblemist. inimlikult kahju, et sinu elu möödubki siin.
Ropp-Raivo 06. august 2014, kl 21.10
tšikken Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsin ka vahele.
> Kas Ropp_Raivo on hoolimata om
> a ropust nimest ja suuvärgist kena ja viks noormee
> s, kes pühapäeviti kirikukooris laulab?


Jah ma olen viisakas ja viks noormees.
Ropp-Raivo 06. august 2014, kl 21.11
to hülgehall kuub


Kas hülgehall kuub on hoolimata oma lühikesest kasvust ja kõnedefektist kõva n*kumees või kõvatab niisama foorumis?
 
?????? 06. august 2014, kl 21.49
kõnedefektiks on palatalisatsioon või midagi hullemat?
 
kui vaid 06. august 2014, kl 21.55
saaks laikida, siis paljudele kommentaaridele paneks 10-st 10.
hülgehall---tahaks kohe kaeda sind. kas tõesti kogu su jutt vastab tõele?
piiluks sind .Luban, et tulen kainena kohale- (irw)
 
to kui vaid 06. august 2014, kl 21.58
ohtlik soov sul - siin nii mõnigi tema pärast oma elu lõpetanud :(
 
hehh 06. august 2014, kl 22.01
üks mees saab kohe lehekülgede kaupa reklaami ning olenemata oma kasvust, defektist jms meelitab hordide kaupa naisi ligi, isegi tammepuust turvauks hakkab järjekorra survele järgi andma varsti. noh mehed, olge kadedad - selline peab üks õige alfaisane olema.
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 22.03
Inimlikult kahju on kellestki, kelle elu möödub siin Foorumis vaid selleks, et jälgida, kuidas minu elu möödub siin Foorumis..mina elan siiski mujal, siin käin vaid piilumas, kas ehk kedagi, kes sobiks..
liba n.kub, enda kohta käivaid andmeid veel täpsustan..
 
tõsi 06. august 2014, kl 22.08
me oleme enamasti väga rõõmsad, et sa meid siin piilumas käid, sest sinu pärast me siin ju olemegi, et sa valida saaksid :)
 
täitsa lõpp! 06. august 2014, kl 22.13
kui ennast täis võib üks lontrus olla. muidugi annavad kõik need kommenteerijad siin talle veel hoogu juurde, et endast staari kujutada. mida rohkem sõimate teda, sellest ta toitubki. jätke ta rahule, las elab oma pisikest haletsusväärset elukest, küll tal siis igav hakkab, sest tal on publikut vaja. tal on kombeks tunnustust ja tähelepanu välja pressida.
--------------------------------------------------

Inimlikult kahju on kellestki, kelle elu möödub siin Foorumis vaid selleks, et jälgida, kuidas minu elu möödub siin Foorumis..mina elan siiski mujal, siin käin vaid piilumas, kas ehk kedagi, kes sobiks..
-------------------------------------------------
kus mujal sa elad, oled ju päevast päeva siin, hommikust õhtuni.
 
egolaks 06. august 2014, kl 22.15
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimlikult kahju on kellestki, kelle elu möödub si
> in Foorumis vaid selleks, et jälgida, kuidas minu
> elu möödub siin Foorumis..mina elan siiski mujal,
> siin käin vaid piilumas, kas ehk kedagi, kes sobik
> s..
> liba n.kub, enda kohta käivaid andmeid veel
> täpsustan..

Sina käid piilumas, aga teised kõik istuvad 24h ja ootavad sind.
 
Hülgehall kuub 06. august 2014, kl 22.18
Mitte kõik, ainult kes mind armastavad..aga neid on ka krdima palju, peab ütlema,
 
issver küll 06. august 2014, kl 22.22
kui seda teemat lugeda, siis mõned neist on vist juba looja karja läinud, aga kui neid veel palju alles, siis käi meid siin ikka edasi vaatamas :D
 
kui vaid 06. august 2014, kl 22.22
Elu peabki lõbus olema.Tore, kui selliseid nn alfaisaseid on, kelle pärast "tormi joosta". kes kade on, tehke järele. vanus , positsioon, parameetrid polegi tähtsad, peaasi, et sisu on.
Edu sulle hülgehall- toetan sind.
 
reaalsus 06. august 2014, kl 22.25
no kui vaatame, et igat enda kohta käivat postitust oled sa üsna ruttu vastu kommenteerinud, siis sa ikka ise ka elad siin. või kuulub su tööülesannete hulka, selle foorumi jälgimine, aga fakt on see, et siin kiibitsemine on su päeva osa.
 
maasikablond 06. august 2014, kl 22.27
loen seda teemat juba nagu koomiksit. ühtki sõna enam ei usu, ei autorilt ega ründajatelt.
 
no näe 06. august 2014, kl 22.29
vähemalt üks inime sai hea elukooli - maasikablond, just nii peabki :D koolis mata õpsi usu pimesi :D
 
herta 06. august 2014, kl 22.33
hülgehall, võta positiivselt - su "ründajatel" (eriti nendel, kes sind väga armastavad)on sinust kahju, et sa muudkui pead siia piiluma tulema ning seepärast aeg-ajalt ikka tõmbavad teema sinu kohta käima. siis saad tähelepanu ja enese avamise käigus ehk kirjutavad sulle tõelised unistuste armukesed ka. ole meile hoopis tänulik :D
 
maasikablond 06. august 2014, kl 22.37
ei usu hästi enam sedagi, et selline tegelane Hülgehall kuub üldse eksisteerib.
 
teadja 06. august 2014, kl 22.39
Hülgehall on ammu siit foorumist loobunud ja tema asemel võtavad sõna erinevad libad.
 
selgeltnägija 06. august 2014, kl 22.40
on ta jee loobunud, temasugune sõltlane.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!