Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suhtest ja seksist
 
Меня зовут Игор 10. august 2014, kl 17.14
Teatavasti muudavad anti-beebipillid hormoonide taset organismis ja reguleerivad ka samaaegselt seksuaalseid soove.

Pille mitte tarvitaval naisel on vahekorra soovid igal juhul tihedamas graafikus, kui pille tarvitaval naisel. Pille tarvitav naine on ka sekssuhte suhtes apaatsem

On loomulikult ka erandeid, aga üldmaatriks on ikka selline.
 
Tom 10. august 2014, kl 17.14
vastus Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> enam ma teile siin ei vasta, ülistage enda
> rumalaid mõtteid edasi ja karjuge kui
> ahastuses te olete ja kui halvasti teil kõik on
> kiiva kisub. teisugused põmmpead peavad enne
> arenema, et saada mida te soovite.

labiilne närvisüsteem? kehv arusaamisvõime? niisama tujutu? vahet pole, igaühel on oma tõde ja vaevalt ta seda kellegi teise pärast muutma akkab :)

mis aga teemaalgataja esialgsesse küsimusse puutub, siis minu puhul on täitsa vastupidi, naine saab seksi ja mina saan suhte. eks ta veits naljakas ole, aa nelikümmend+ naised on vägagi seksimaiad ja kui juhtuvad veel ää ka armuma, siis võiks nad 20+ meestega kokku panna ja voodist neid änam välja ei saakski :D ma änam selline durasellijänku ei ole ja seepärast katsun ma aeg-ajalt säält seksiorjusest põgeneda :D
 
tomile 10. august 2014, kl 17.54
kas su venelasest särasilm ka teab, et ta vaid tallamiseks on? n,ö-. püsiv kepisuhe ühe vanamehega ongi selle naise õnne tipp? madalad tipud ikka naistel ette võetud..lõpuks kõik üks ajaraiskamine, miks mitte teha seda siis kasudega?
 
irooniapõõsas 10. august 2014, kl 17.56
punapea viktoria Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> suhteekspert,
> kooselu pole abielu. ainus tõsise
> ltvõetav suhe on abielu.
> kooselu on püsisuhe,
> kus mugavuse ja kokkuhoiu mõttes on leivad ühte ka
> ppi mahutatud. ei loe ka ühine pangalaen, laps(ed)
> . olgu see suhtumine kuitahes levinud et elukaasla
> sed on nagu abikaasad, jääb ikka alles teadmine, e
> t tegelikult elab koos kaks inimest, kes hetkel pa
> remat leidnud pole. kiire elu nõuab kiireid otsuse
> id ja keegi ei viitsi juhusuhetes seigelda, abiell
> uda pole ka kellegag, järelikult jääb üle püsisuhe
> kooselus:P

Kas sa saad sellisest provotseerimisest mingi rahulduse või sa oledki sihuke...eee....jäik inime?
 
arvestades moor i aktiivsust 10. august 2014, kl 17.58
eks moorid ole seda aktiivsemad, mida rohkem arvavad, et mehel sexi vaja.. siin sest tomi variandis moor loodab siiski kauemaks majja jääda kui ööst hommikusse.. aga tuleb välja, et vanal mehel testosteroon vehkat teinud ja moor pingutab täiesti vales suunas. Kui naine seda vaid teaks, ei rabeleks ka sexipärast nii palju ja ei teeks nägusid. ju arvab, et hoiab mehe oma jalge vahel kindlat kinni, aga vanamees unistab, et talle rahu antaks.. irw. seda vanameeste sexikust küll.
mansion ghost 10. august 2014, kl 17.59
"kas su venelasest särasilm ka teab, et ta vaid tallamiseks on? n,ö-. püsiv kepisuhe ühe vanamehega ongi selle naise õnne tipp? madalad tipud ikka naistel ette võetud..lõpuks kõik üks ajaraiskamine, miks mitte teha seda siis kasudega?"

Milles probleem? Ja veidi arusaamatu kumma positsiooni Sa ihaled.
 
Tom 10. august 2014, kl 18.14
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Milles probleem?
> Ja veidi arusaamatu kumma positsiooni Sa ihaled.

eks ta mingi kepist ilmajäänd austajanna ole, ei saagi aru milles ta probleem on. sama andunult nuttis ta ka alu taga, ilmselt mingi klammerduja :)
 
irooniapõõsas 10. august 2014, kl 18.23
tomile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas su venelasest särasilm ka teab, et ta vaid tal
> lamiseks on? n,ö-. püsiv kepisuhe ühe vanamehega o
> ngi selle naise õnne tipp? madalad tipud ikka nais
> tel ette võetud..lõpuks kõik üks ajaraiskamine, mi
> ks mitte teha seda siis kasudega?

Kas selle postitaja arvates peaks naise õnne tipp olema abielu, kuna siis on kasud sees? Et siis on naine nagu miskil moel väärtuslikum, kui ei ole tunnete peale aega raisanud?
 
to vastus 10. august 2014, kl 18.23
vastus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemaalgatajale 10. august 2014, kl 16.53 näiteks
> tudengid elavad olude sunnil kambakesi ühes korter
> is/ühikatoas- VASTUS: nemad on korterikaaslased, t
> oakaaslased
>
> enam ma teile siin ei vasta, ü
> listage enda rumalaid mõtteid edasi ja karjuge kui
> ahastuses te olete ja kui halvasti teil kõik on
> kiiva kisub. teisugused põmmpead peavad enne arene
> ma, et saada mida te soovite.


vahet pole, mida sa siin vastad või ei vasta, vahutad või ei vahuta. selge on see, et naine, kellest mees mingi hinna eest ilma jääda ei taha, kositakse omale päriseks, naine, kes võib ju hetkel sobiv olla, aga ehk on kuskil keegi parem, seda ka endale ei kosita, elatakse elukaaslastena. lihtne, mis? aga naised ei taha uskuda :D sest meelitavad ennast. elage siis oma unelmas edasi. edu! ja tervitsi neile, kes ära on kositud.
 
punapea viktoria 10. august 2014, kl 18.27
sa irooniapõõsas näed igal pool provokatsiooni. kui minu arvamus on sinu meelest provokatsioon, siis ma ei teagi, mine tee üks kann õlut parem - läheb kergemaks:D
 
irooniapõõsas 10. august 2014, kl 18.29
no maitea, mul on lihtsalt raske uskuda, et sa oledki sihuke perekooli kanaema...aga ju siis oled:D
 
"loomulik" sexuaalsus 10. august 2014, kl 18.33
no tomile ütleks, et kui see moor tal sexialal väga aktiivne, et ega ta enne ka ilma olnud.. st sa ei tea, kelle kõhu alt välja visati.. nii et said pagasiga moori tallamiseks: haiguste, kasulootusega sinuga vanadusse jõuda, mainet tõsta, et justkui "abielus" kui päris ei õnnestu end abielusse seda jne jne.
no kui tom seda nimetab "armastuseks" siis on ju7 kõik hästi tema vana mehe elus. Küll moor mujalt oma sexipuudujäägid tasa teeb, kui tomil igal ajal enam ei seisa.
 
punapea viktoria 10. august 2014, kl 18.35
loomulikult olen ma perekooli kanaema:D
 
ühiskonna väärtused 10. august 2014, kl 18.36
no senini on tõesti abielu naine väärtuslikum kui lahutatud, üksik jne jne. pole meie seda ühiskonda sellisena rajanud. Eriti keskeas tunduvad üksikud naised sellised nukrad..et keegi pole seda naist rohkemaks tahtnud kui aelemiseks..
 
Tom 10. august 2014, kl 18.40
tänud muretsemast, loomulik frigiidsus, aa usu, ei mul, ega mu särasilmal, ei ole teineteise eest saladusi. ma tean täpselt kelle jalgevahelt ja millal ta läbi käind on :D
usaldus on selle asja nimi, muuseas :D
 
perekooli kanaisa 10. august 2014, kl 18.43
Tom, kas sa saad rahuldust sellest, et oma särasilma seksielu siin eksponeerid või oled lihtsalt haiglaselt edev naiivitar?
 
k 10. august 2014, kl 18.51
abielunaised on väärtuslikumad kui lahutatud, üksikud jne?
Mis mõttes? Milles seda väärtust mõõdetakse? Kes mõõdab? Ja kui meie pole seda ühiskonda ega selliseid lollusi välja mõelnud, kas peab siis pimesi hurraa karjuma ja kaasa koogutama?
 
Tom 10. august 2014, kl 18.52
perekooli kanaisa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom, kas sa saad rahuldust sellest, et oma särasil
> ma seksielu siin eksponeerid või oled lihtsalt hai
> glaselt edev naiivitar?


mis mõttes seksielu? kus?
loomulikult ma olen rahul, et mul on see seksielu olemas (erinevalt enamuses siin viibivatest) ja loomulikult on see ülimalt tore, kui sa oled ihaldatud, aa see ei tohiks ju sind kuidagist torkida, et mõnel on see elu vähe teistsugune, kui sul. mina näiteks ei saa su öistest tänitamistest essugi aru.
mis asja sul üldse minu (seks)eluga on?
 
John 10. august 2014, kl 18.58
"Siin oli kirjas juttu, kus naine vajavat suhet ja mees seksi".

Mul oli täpselt vastupidi. Mina, 47 aastane mees, soovisin suhet, tema, 38 aastane must iludus tahtis minult ainult seksi. Ütlesin oma sõbrannale, et sellist vaeva naise rahuldamisega (vähemalt tund aega võimlemist, enne kui ta rahulduse sai), seda olen ma valmis talle pakkuma ainult siis, kui on tegemist vastastikusel armastusel põhineva suhtega. Tema põdes ikka veel oma aasta tagust laukuminekut ja suhtes olla ei tahtnud. Nüüd rahuldab ennast ise või teeb mis tahab. Pole minu asi.
 
perekooli kanaisa 10. august 2014, kl 19.00
tubli mees, jätka oma ihaldatud olemist samas vaimus:)
kui sul on suure eneseimetlemise käigus ajataju kadunud, siis tuletan meelde, et praegu on õhtu mitte öö.
 
Tom 10. august 2014, kl 19.06
sa, kanaisa, väidad, et see ei old sina, kes siin patras vanameeste seksuaalsusest ja muust sellisest jamast?
ikka olid, ja neid öiseid eietusi oli siin ikka kümnete kaupa :D vanasti enamasti alu kohta, viimasel aal minust. aa saa aru, ei pea olema õnnetu ädapatakas, et siin foorumis lustida, võib ka lihtsalt niisama olla ;)
 
Pert Vere 10. august 2014, kl 19.10
perekooli kanaisa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tubli mees, jätka oma ihaldatud olemist samas vaim
> us:)
> kui sul on suure eneseimetlemise käigus a
> jataju kadunud, siis tuletan meelde, et praegu on
> õhtu mitte öö.

IRWWW



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Pert Vere 10.08.2014 19.12.
 
perekooli kanaisa 10. august 2014, kl 19.12
Tom eideke, ära poogi mulle võõraid asju kraesse:)
skisofreenia on ränk tõbi.
 
..... 10. august 2014, kl 19.20
> vahet pole, mida sa siin vastad
> või ei vasta, vahutad või ei vahuta. selge on see,
> et naine, kellest mees mingi hinna eest ilma jääd
> a ei taha, kositakse omale päriseks, naine, kes võ
> ib ju hetkel sobiv olla, aga ehk on kuskil keegi p
> arem, seda ka endale ei kosita, elatakse elukaasla
> stena. lihtne, mis? aga naised ei taha uskuda :D s
> est meelitavad ennast. elage siis oma unelmas edas
> i. edu! ja tervitsi neile, kes ära on kositud.

Miks need päriseks kosijad siis oma naisi petavad ja maha jätavad, kui nad neist mingi hinna eest ilma ei taha jääda? Mõnikord tundub, et abielunaised on need, kes mingis roosas unelmas elavad:D
 
sõbrannad omavahel 10. august 2014, kl 19.23
no särasilm räägib ka sõbrannadele: "järgmine kuu abiellun!"
"oh, sul veab, siis ei peagi enam vana mehega sexima," ohkab sõbranna, kes kihlatu seisuses ja peab alles abielu nimel sexuaalselt pingutama.
 
Tom 10. august 2014, kl 19.25
kanaisa, sina või sinu teisik, vahet pole, ühed frigiidid mõlemad :D
 
Tom- õnnelik ädapätakas 10. august 2014, kl 19.26
ei jõua seda särasilma ka ratsutada, kas keegi tasuta soovib?
 
n55 10. august 2014, kl 20.03
Lihtsalt naine tahab kvaliteetset seksi, mees nõustub nähtavasti igasugusega. Naine ei taha vbl seda, mida konkreetne mees talle konkreetselt pakub.
 
Tom 10. august 2014, kl 20.16
Ega ma särasilma ka kogu aeg ei rauta,vahel saan ka kõrvalt panna ja siis need kogemused kogunevad.Näen juba naisest,kes on pandav ja kes ka ise koinib elu eest.
 
Teoreetik 10. august 2014, kl 20.36
Suhtevormid räägiti siin juba lahti... Tundub, et Delfi-sõltlased on selles teemas nüüd palju haritumad, kui tavakodanikud... :)

Kuid kas erinevate suhtevormide ühine nimetaja on seks?

Jätaks siiski kõrvale leibkonnad, kes elavad koos üüripinnal, nagu näiteks üliõpilased.

Kui mõelda Maslow´ vajaduste hierarhiale, siis on selge, et füüsilised vajadused (ka seks) on üks esmaseid vajadusi, mille rahuldamine annab inimesele heaolutunde. Järelikult võib selle põhimõtte kanda üle ka kahe inimese vahel toimivatesse suhetesse. Siinkohal peab aga silmas pidama, et inimesed on oma arengus erinevatel tasanditel ning seega hindavad väärtusi erinevalt (nende vajadused on erinevad)...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!