Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Parem kui Delfi naised kapist välja ei tule
 
Praktik 11. august 2014, kl 10.59
Nad kõik valetavad end nooremaks 10-20 aastat
Nad kõik valetavad end kenaks, saledaks ja kst milliseks veel.

Andsin kolmene naisele siin oma tel numbri ja nad helistasid - rõvedad vanamutid, koleda häälega ja nõmeda tekstiga näiteks "mis teed seal per.se püsti" või "viskan solgi välja, kus sa mind ootad", "hihihihihiii, tahtsin teada saada mis tüüp sa selline oled, hihii". Pildid mis nad saadavad, appi, õudus, aga nad ise seda ei tea.
katkestasin need kõned poolelt sõnalt.
 
karma is bich 11. august 2014, kl 11.07
Ega vist ise ka väga terav pliiats ei ole kui oma numbri nõmedatele naistele annad. Elus on ikka miskipärast nii, et juhus viib sind kokku oma peegelpildiga.
 
Praktik 11. august 2014, kl 11.12
ole nüüd tarkpea, ma ostsin selleks ikka kõneka :D
sa oled ju sama juhm nagu siinsed mutid.
 
no 11. august 2014, kl 11.26
praktik, kui nende kõnepruuk selline, siis pidi ka kirjapilt vastav olema.
 
olge valvsad 11. august 2014, kl 11.34
Selliseid mehi ärge eal uskuge, kes ostavad eraldi kõneka. Selle saab väga lihtsalt kindlaks teha. Ausad mehed suhtlevad oma õige telefoninumbriga ja kui ei sobi inimesed, ega keegi hakka seda numbrit kasutama ei tea mis eesmärkidel, lihtsalt unustatakse ära.
 
Praktik 11. august 2014, kl 11.38
Kirjapidiga nad mind haneks tõmbasidki, äkki kirjutas keegi teine?
Normaalne ei hakka numbrit kasutama, selge see. Aga ma pole selgeltnägija - kes normaane ja kes hull. Kaart õigustas end kolmekordselt.
 
Hülgehall kuub 11. august 2014, kl 11.40
Millalgi, ükspäev, aegu tagasi käisin kohalikus ketipoes sisseoste tegemas ja enne mind kassas kaks mutti (no ehtsad 50 + mutid, olgem ausad, kergelt paistes näoga ja tugev suitsuhais...) maksid kauba eest ja siis võtsid kamaluga ka kõnekaarte, oma 5 -6 tükki näo peale...ma veel vaatasin ja mõtlesin endamisi, et näe, mutid vist hakkavad lõbutsema..aga ennäe..egas internet on ka igasse metsatallu kohale jõudnud, nii et, inimesed - olge valvsad..
 
mehed kappi! 11. august 2014, kl 12.23
Huvitav kokkusattumus, mul on siinsete meestega sama kogemus... Kiilakad, magu ripub üle värvli, ülejäänud keha inetult lahja, halvasti riietuvad, tõsise suhtlemispeetusega või siis ainult labast õllepeerunalja valdavad.
 
õllepeerunali 11. august 2014, kl 12.29
oh, mina või, lõpuks ometi.
 
mnjaaaa 11. august 2014, kl 12.40
Ma ei tea, kas asi on minu heas tujus, aga seda teemaalgatust lugedes tükkis muie suunurka. Samas mõistan muidugi meesterahva muret, sest nüüdseks on ta saanud sellise suure trauma, et enam tutvuda ei soovi. Arvan, et tol hetkel, kui ta oma telefoninumbriga siin lehvitas, olid lihtsalt vanad kalad vett sogamas ning teemaalgatajale naeratas hea õnne asemel hoopis halb.

Ja täitsa võimalik, et nimetati end kellekski siin kirjapildi järgi normaalselt teksti edastanud kommijaks. Mulle tundub küll kuidagi suurte kääridena siinne normaalne tekst ja telefonis kuuldud labasused ja oma "vaimukuste" üle totter itsitamine.
 
Praktik 11. august 2014, kl 12.48
Käärid jah, suured ja teravad. Siiski, kirja-väljendsoskus ja suhtlemisoskus ei pruugi olla samaväärsed.
 
Tom 11. august 2014, kl 12.54
suure tõenäosusega sattusid sa siinse liba otsa :D (tegelt kõige vanem püsikas siin vist üldse).
välimust ma kirjeldada ei oska, aa suhtumise osas tundub täitsa su kirjeldusele vastavat :)
 
Praktik 11. august 2014, kl 12.56
liba on ainult üks, kes ülejäänud kaks olla võiks?
Üks neis allkirjastas kirju A tähega.
 
Tom 11. august 2014, kl 12.59
Praktik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> liba on ainult üks, kes ülejäänud kaks olla võiks?

ei pruugi olla, ma küll alati suhtlen temaga, kui ainsaga, aa praktikas võib neid üsna mitu olla, kääkiri aegajalt vaheldub :D
 
Praktik 11. august 2014, kl 13.05
Ma rääkisin kolme erinevaga, üks neist elab stroomi kandis, see ihiiitaja.
 
nõustun 11. august 2014, kl 13.45
Eriti jubedad on need nn püsikad. Sain mingi irooniapõõsaga siit kokku, no andke asu. Mutt oli puseriti hammastega ja poolküürakas. Ilmselt tõsine veefoobik, sest päästerõngaid oli tal suisa 3-4 tükki ümber kere. Lisaks veel jõhker akne üle terve näo. Kõige tipuks oli veel peast ka suht pehme - terve selle 10 minutilise kohtingu aja, mis vastu pidasin, näitas oma nutifoonist mingeid oma lemmiklaule 80ndatest. Nagu mingi 11 aastane ja mitte soliidses eas naisterahvas.
Omavalitsused võiksid tasuta kondoome riskigruppidele jagada, et selliseid elajaid juurde ei sigitataks.
 
irooniapõõsas 11. august 2014, kl 20.28
unustasid veel mainimata mu ahelsuitsetamisest rögisevat häält ja õhukesi, rasvaseid ja kartulikoorekarva juuksetuuste.
 
elmo sigametsast 11. august 2014, kl 21.08
Mul sugulane olevat kohtunud kellegi tom-i nimelisega siit. Oli rääkinud et on ettevõtja ja igati tegus ja nägus mees. Kokkusaamisele aga ilmus kulunud Lassie pildiga t-särgis ning loomalauda järgi haisev kohtlane mees kes kollaste näpukestega suitsu pahvis ja napi jutuga mõista andis et külas hoopis karja virtshafti väärt ametit peab. Kutsunud naist enesega tamsalu parki Bocki jooma. Naine öelnudki et on nõus ja kohtlane mehike sammus poodi bocki ostma kuid naine kasutas vaba hetke ja lasi varvast. hiljem olevat Tom üritanud naisele väita et liba on tema arvutisse häkkinud ja kedagi palkanud teda mängima ja maha tegema jmk.
 
noo 11. august 2014, kl 21.14
te ikka viitsite siin üksteisele essu kaela valada ja peale määrida. haigemaja!
 
postikana 11. august 2014, kl 21.27
mehed kappi! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav kokkusattumus, mul on siinsete meestega sa
> ma kogemus... Kiilakad, magu ripub üle värvli, üle
> jäänud keha inetult lahja, halvasti riietuvad, tõs
> ise suhtlemispeetusega või siis ainult labast õlle
> peerunalja valdavad.

Teen kohvi välja sellele, kes arvab ära, miks just delfipostitaja "mehed kappi!" teenis praegu ära nimetuse delfidebiil ja saab autasustatud kanapasaordeniga.
 
ma küll 11. august 2014, kl 21.32
ei viitsi midagi arvata ja kohvi pärast seda ammugi tegema ei hakka, jäta endale.
 
ahzooloog 11. august 2014, kl 21.34
Vast sellepärast, et "mehed kappi!" viitab nagu sellele, et ta sooviks pigem kapihomodega kohtuda?
 
Ave 11. august 2014, kl 21.51
Kapihomode kunn on siin ju Tom
 
ahzooloog 12. august 2014, kl 14.30
Kas mu oletus oli kohvi väärt?
 
postikana 12. august 2014, kl 18.05
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas mu oletus oli kohvi väärt?

Ei, kahjuks mitte.
 
to postikana 12. august 2014, kl 20.33
Hästi vana näoga naine, kusagil 62 aasta piirides juba. Vaata ok-st.
 
ahzooloog 12. august 2014, kl 20.38
Kahju tõesti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!