Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus mehele
 
antud juhul 21. august 2014, kl 22.35
Kindlasti oli su rinnapealne nädalamenüüst kirju, eks ta seda siis vaataski:))))Või rippus vorstisalati tükk su lõugade vahelt välja:))Ja õigus on neil,et paljud inimesed vaatavad, muigavad, naeratavad ega nad siis kõik soovi tutvuda, sa õnnetu!:)
 
Naine kohvikulauas 21. august 2014, kl 22.38
Aga foori taga pole ju üldse mõtet vaadata, sest suuruse mõistes, kui üldse, võiks ehk pilku püüda sohvri keskmisest kõrgem laubajoon, mis lubaks aimata ehk ka suuremat ajumassi. Ja noh, väikse auto juht seda juba suure auto sees ei näe niikuinii.
 
Mees tänavalt 22. august 2014, kl 00.10
naine reaalist, oletame, et delfi on tänav ;)
 
naistemees 22. august 2014, kl 00.33
Silma teha kaunitarile võib igal pool ja seda ei sega pereseis. Kaunitariga kontakti ei astu ja kui siis tibin mõtleb, et ma tahtsin teda, camoon. Lisaks vaatan mõnikord kedagi kogemata, mõtisklen millegi üle ja märkan, pilk peatub inimesel. Siis juba hakkan peale kerget naeratust iseendale teda jälgima. Lihtsalt kui ühte inimest, kusjuures ta võib olla täiesti antipaatne. Vaatan mõnikord inimesi ja nende liigutusi, hiljem huvi pärast ehk tagasigi, et kas ta vaatab mind. Nii on!
 
abc 22. august 2014, kl 00.47
Hästikasvatatud naine ütleb esimesel korral alati ei,
hästikasvatatud mees küsimust ei korda.
 
naine reaalist 22. august 2014, kl 00.54
Mees tänavalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naine reaalist, oletame, et delfi on tänav ;)

Me pilgud kohtuvad, ma naeratan sulle ja...?
 
ui kui hale 22. august 2014, kl 00.58
loodan, et eelmine oli lihtsalt eneseiroonia. nii hale oleks, kui mõni mees tegelikkuses arvakski, et tema suur auto tema väärtust tõstab. ma pean silmas, et midagi ka väärt olevate naiste seas. väärtusetud naised on iseteema muidugi.
 
Naine Suure Autoga 22. august 2014, kl 01.14
Mida sa siis teed kui mina sulle foori taga seistes samalt kõrguselt otsa vaatan ja naeratan?
Ma olen vahel hellitanud end mõttega, et see kena mees võiks mulle järgi sõita. Kui mul kiiret ei ole, siis ma keeraks kuskile kohvikusse ja...
Kas selline ei võiks tutvumine reaalis välja näha?
 
Naine Suure Autoga 22. august 2014, kl 01.16
Minu eelmine kommentaar oli mõeldud sulle, Mees Suure Autoga 21. august 2014, kl 22.21 ja ka teistele!
 
hmm? 22. august 2014, kl 06.16
Ma ei usu et mehed kohvikutes passivad. See rohkem naiste ja gay meeste teema. vb ka hipitudengitest mehed. aga mehed selle otses mõttes? kohvikus koogi ja kohitassi taga hmm...
 
juurikas 22. august 2014, kl 07.24
Teadagi, mehed armastavad silmadega..aga ega sellepärast ma veel iga kauni naisega tutvuma ei hakka... astud ruumist välja...ja ongi ta meelest läinud.
 
Mees Suure Autoga 22. august 2014, kl 07.39
Ma ei käi autoga kohtamistel, sinna sõidan ma Trammiga, vahel ka Bussiga. Mulle ei ole vaja naist, kes tahab mind selle pärast, mis mul ON, vaid ma tahan sellist naist, kes tahab mind selle pärast, kes ma OLEN. Ma ei käi kohvikutes naisi vahtimas, eelistan kiiremaid lõunatamise kohtasid, õnneks on veel mõni poolkinnine söögikoht ka kesklinnas säilinud. Kellegi järgi ma ka sõitma ei hakka, see veel puuduks. Naeratan lihtsalt neile, kes ise on naerusuised, kriipssuid mu silmad ei märka.
 
Naine Suure Autoga 22. august 2014, kl 10.50
to Mees Suurega....:)
Sa oled nagu mina. Mina lähen kohtingule taksoga või autoga, aga viimased 200 meetrit käin jala, et mees jumalaeest ei solvuks, kui tal juhtub väiksem olema:D
Ma tahan, et mees tahab mind MINU, mitte mu auto pärast. Jumal küll, sihuke võib mulle veel kohvikus magusat suppi pakkuda ja ...
Hei, on siin veel Suurega... mehi, kes ei karda, et iga naine, kes neile naeratab, teeb seda ta auto pärast?
 
mees väiksega 22. august 2014, kl 11.30
Peatun foori ees, vaatan vasakule...kaunis naine naeratab mulle...vahetan rada ja hakkan talle järele sõitma. Järgmise foori ees peatun täpselt tema taga....ootan...vaatan vasakule...krt...veel kenam naine.
Vahetan rada...
 
Naine Suure Autoga 22. august 2014, kl 12.09
mees väiksega, räägi veel....see oli nii romantiline:)
 
Täitsa Bond 22. august 2014, kl 12.25
Kohtuvad pilgud ja jäävad mõtted, et miks ei:-)

Ehk selleks, et vahel ei tea parimadki otsijad, leidjad ja igavese armastuse ihalejad, et keda või mida nad õieti tahavad. Mingi äratundmise peale tekib error et kas ikka on aeg, hetk õige ja arvutatakse välja et parem vaatan veel, ootan, loodan, otsin pilke siit ja sealt:-)
Ehk siis-mehel on alati mõistlikum asja ajada juba tuttavate naistega, teistega võib pilke vahetada ja neid unistama jätta.
 
Naine Suure Autoga 22. august 2014, kl 12.31
Küsimus TB-le!
Kuidas mees tuttavate naistega tuttavaks sai?
 
küsimus 22. august 2014, kl 12.57
alu ja täitsa blond,miks te veel kohtunud ei ole? siis ju ei oleks tuttavaks saamisega probleemi?
 
Täitsa Bond 22. august 2014, kl 13.03
Suure autoga naisele. Loomulikult mitte juhuslikult pilke vahetanuna:-)
 
nad kujutavad ette 22. august 2014, kl 14.01
et vaatad, teed lapse ja maksad järgmised 18 aastat toetust talle ja tema lapsele.
 
vana tõde 22. august 2014, kl 14.32
Hea kujutlusvõime. Nähakse seda, mida tahetakse näha. Kui soovitakse selgitust nähtule, küll siis keelepaelad valla lähevad ja tekib vestlus. Niisama enda rõõmuks ja kujutluse toitmiseks hea lõbus ajaviide küll.
 
Suure Autoga Naine 22. august 2014, kl 15.21
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Suure autoga naisele. Loomulikult mitte juhuslikul
> t pilke vahetanuna:-)

Kuidas siis? Teid tutvustati vana inglise kombe kohaselt?:)
 
mööduja 22. august 2014, kl 16.55
Suure Autoga Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Bond Kirjutas:
> -------------------------
> ------------------------------
> > Suure autoga n
> aisele. Loomulikult mitte juhuslikul
> > t pilke
> vahetanuna:-)
>
> Kuidas siis? Teid tutvustati
> vana inglise kombe kohaselt?:)
Täitsa Blond kas sa ykxkord tydined l6puks alu ymber kiimlemast?oksele ajad juba.ja yldtse kui kiimled otsi selleks ka ikka normaalne mees.siis aja oma pax pekrse vormi ja siis nilli mehi mitte vastupidi,
 
Naine Suure Autoga 22. august 2014, kl 17.31
Pistke see alu endale sinnasamusesse. Mina mingite kompleksis nässide ümber ei kiimle.
sina, mööduja, maga kaineks või võta emakeele eratunde:)))
 
seda et 22. august 2014, kl 19.07
Mul oleks kysimus teematajale, kui vana sa oled?
 
eelmisele 22. august 2014, kl 19.10
Olen 44 aastane.Vot nii.
 
Täitsa Bond 22. august 2014, kl 19.30
Vot siis. 44 ega tea, et tänapäeval on mh ka tutvumine internetti kolinud. Isiklikult käin söögikohas söömas ja mitte peale passimas silmi volksutavaid prouasid. Ei tea, kas peaks mõnele peale juhuslikku silmsidet lähenema, teatama talle, et on armas ja naiseks paluma, et täita ta sihtunelm sõbrannad kadedusest kringliks keerata? :-)
 
närv 22. august 2014, kl 19.37
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vot siis. 44 ega tea, et tänapäeval on mh ka tutvu
> mine internetti kolinud. Isiklikult käin söögikoha
> s söömas ja mitte peale passimas silmi volksutavai
> d prouasid. Ei tea, kas peaks mõnele peale juhusli
> kku silmsidet lähenema, teatama talle, et on armas
> ja naiseks paluma, et täita ta sihtunelm sõbranna
> d kadedusest kringliks keerata? :-)
kao minema siit, rõvedikust aluvärdjas!sinu inisevaid-lohisevaid mõttkäike ei vaja MITTE KEEGI, nilbe ilalõug!
 
kodutu 22. august 2014, kl 19.40
kui ma varjupaigas ennast korralikult puhtaks pesen, kas siis on lootust, et Suure Ahtriga Naine mu kohvikusse sööma viib ?
iga päev ei taha seda supiköögi lobi ka süüa.
 
Täitsa Bond 22. august 2014, kl 19.50
Mis nüüd siis lahti läks? Kas alu polnud ka nõus siin tutvuma.. õieti tegi siis ju!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!