Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus mehele
 
häbi hakkas? 22. august 2014, kl 19.54
kas alul hakkas lõpuks häbi, et enda "nime" ei kasutagai?
 
Kick-Ass: Uus superkangelane 22. august 2014, kl 19.55
kas täitsa bond on alu ? aga kes siis täitsa blond on ? allu ?:-)
 
naine kohvikulauas 22. august 2014, kl 20.23
Uue päeva uus õhtu.

Vastuste põhjal võiks vist järeldada, et delfimaailmas tutvumishuvilisi (mees)hingi ei ela. Ei nende seas, kes võtsid arvamust avaldada kui nende, kes arvamust ei avaldanud.
Sama kinnitab tagasiside mu mõnda aega tagasi kirja pandud soovile ning vastulubadusele luua kontakt aruka, toreda, kena inimesega. Sain null kirja.

Need meesterahvad, kelle pilk siia satub ning kes niisama vaatamisest on tüdidenud - hea sõna on igas olukorras kena.

Seda et..kohvikus istunud naine on sündinud siis kui Ema Teresa sai Nobeli rahupreemia. Sobib? :)

Toredat ja pilkuderohket vahetust, ükskõik, kellel või millel need siis ka ei peatu. :)
 
Kick-Ass: Uus superkangelane 22. august 2014, kl 20.28
siinsetele vanameestele-hülgehallile, alule tomile, mansinhgostile oled sa liiga noor, noorematele meestele jälle vana,ei liha,ei kala. seepärast ei tasugi viriseda, vaid mine kohe selle mehe juurde, kiu näed huvi ta silmis !
 
haigutav meesisend 22. august 2014, kl 20.55
Mida sa üldse peale otsavaatamise tegid? Kas vähemasti naeratasid julgustamaks meest? Pilguvahetus ei tähenda iseenesest mitte kui midagi, aga kui sa mulle juba naeratad, naeratan ma vastu, ning siis on mingigi võimalus, et kui lõpetad oma kohvi, tõusen koos sinuga ja pakun teinekord koos kovitamise võimalust. Kui sa aga külmalt vastu vahid, siis pole see julgustav, ja ega ikka ei viitsi küll keeldumisi kontosse koguda, parem ei küsigi. Vastu võin küll vahtida.
 
paadunud nihilist 22. august 2014, kl 21.55
Jeesss, eks ole isegi pilguga naisi pommitatud, aga hirm end avalikult lolliks teha hoiab tagasi. Ükskord sai ühe kenakesega pilku vahetatud. Järsku lõi kilk pähe ja sõitsin nats järgi. Järsku käis plõks peast läbi ja sain aru missugust debiilsust tegin. Never again. Tahad tutvust, otsi netist või mine kluppi.
 
Tom 22. august 2014, kl 23.03
Mina tutvusin ka oma särasilmaga netis. Ta ise kirjutas mulle juhuslikult,kui ta onu oli surnud ning vajas raha, et pärandiadvokaadile maksta. Lubas mullegi suure summa sellest pärandusest, aga härrasmehena ma loobusin. Olen talle ka juba raha lennupiletite jaoks saatnud, aga praegust on ebola igalpool möllamas seal ja nende linn pandi karantiini!
 
seda et 22. august 2014, kl 23.23
Teematajale
Mul tekkis su vanust teada saades sama tunne nagu siin yhel eelkonelejal: ei liha ega kala. Ise tunned ennast veel noorena, aga yldiselt siiski juba mitte enam noor. Kui teooriat voimalikust tutvusest meeldiva vooraga edasi arendada, siis aus olles esimesel nagemisel ja pilkudevahetusel ei ole tavaliselt mingit tagajarge, ma arvan. Suurem toenaosus tekib siis, kui kohtumised hakkavad korduma. Nii et, kui oled sellest mehest huvitatud, siis minu nouanne on, et mine sinna kohvikusse tagasi, ehk kohtad teda veel.
 
Täitsa Bond 23. august 2014, kl 00.10
Teema autor on nagu veidike kibestunud-pole kirju, pole mehi. Keegi siin soovitas, et mine aga kohvikusse tagasi silmi klapsutama, muig. Selle asemel, et siia mälumängu küsimusi püstitada enda vanuse kohta, võinuksid parem adre jätta kuhu keegi akki ehk kirjutab.

Vaevalt keegi neist saurustest, kes mind siin kellekski aluks peavad:-)
 
nimi 23. august 2014, kl 05.31
Kui nüüd algse küsimuse juurde tagasi tulla ... et miks tutvust sobitama ei tulda, kui pilgud on kohtunud ja sa isegi naeratasid talle?
Ju siis kõik mehed pole suuremad jutupaunikud ja väike hirm naerualuseks sattumise ees. Meestel, kel selliseid hadasid pole, neil naised ja ehk isegi tagavara-naised olemas.
 
Täitsa Bond 23. august 2014, kl 10.26
Kes on tagavaranaine, kas keegi täispumbatav madrats või? Targem on tõesti oma sahtlel rohkem kinni hoida, kui taolisi omale kaela saada:-)
 
resümee 23. august 2014, kl 11.48
Ja jõudsimegi jälle sinna, et reaalis tutvumine pole keskealistel enam võimalik. Meestel on naerualuseks saamiste kogemus või hirm turjal, mida noorematel reeglina ei ole.
Kõik need lugematud neti-suhtespetsialistid, kes soovitavad pidevalt reaalis tutvuda, kerigu sinna, kus mingi kodanik Pilu ainult elabki.
Enne võib lotos jackpoti võita kui reaalis tutvuda....naerata või lõuad paigast.
Ps.kole ma pole!
MOTT
 
TB=PP 23. august 2014, kl 11.51
jõudsime sinnanigi, et Täitsa Blond on tulevane punapea. samasugune ropu suuga purjutav vanaproua.
 
resümee 23. august 2014, kl 11.54
eelmine, sa joo vähem:D
 
Kick-Ass: Uus superkangelane 23. august 2014, kl 11.56
Enne võib lotos jackpoti võita kui reaalis tutvuda....naerata või lõuad paigast.
Ps.kole ma pole!

mis siis, et pole kole. reaalis saab täiesti tutvuda, aga kui inimene ei suuda ennast arvutist-internetist lahti kiskuda, siis ta surebki siia tutvudes ära. ka koledatel on õigus tutvuda ja selleks on iga koht hea !
 
to Kick-Ass... 23. august 2014, kl 11.59
Lahku siit viivitamatult, muidu tabab sind ka tutvumisneedus:)
 
paadunud nihilist 23. august 2014, kl 14.24
Minge parem kluppi ja ärge väga jooge. Vaatepilt on fun. Naised tantsivad omavahel, arglikult mehed vaatavad pealt, kui mõni läheneb, siis üldjuhul saab ta korvi. Mingid piltilusad tšikid, aga keegi ei julge läheneda kuna enamus arvab et tal on raudselt polt olemas/ta annaks mulle niikuinii korvi. Täiega fun, lihtsalt istu, reläxi, limpsi vaikselt õlut ja jälgi mängu. Ah et mis mu heietuse point on? Et kui juba klubis toimuvad asjad sedasi (me tulime siia ainult tantsima jne.), siis tänavasuhtlustes on latt hoopis karmim ja tõttöelda enamik naisi ei soovi sedasorti tülitamist, mis omakorda tekitab olukorra kus enamik mehi igaksjuhuks ei hakka suvalise naeratuse peale silda viskama.

Hea asi selle juures näib olevat fakt et kui tõepoolest tekib juhuslik säde, millest ka leek areneb, siis tundub see väga erilisena. Been there, done that...:)
 
naine tänavalt 23. august 2014, kl 15.51
Kena mees Audi maasturiga andis mulle täna Selveri parklas ülekäigurajal teed. Kui oleks tahtnud temaga tuttavaks saada, oleks pidanud auto ette end käpili viskama?
paadunud nihilist ütles kõik ära...reaalis tutvumine on võimatu, keegi ei julge lähenedagi.
 
Täitsa Bond 23. august 2014, kl 17.50
Väga õige järeldus-tänavatutvumine on ajast arust komme ja suva naeratus, lahke pilk ei tähenda reeglina, et tulge tutvuma:-)
 
paadunud nihilist 23. august 2014, kl 18.22
Ma ei arva et tänavatutvumine on ajast ja arust. Selles on midagi üdini romantilist. Hoopis romantilisemat kui tutvumiskuulutus või ööklubi. Naised samas ei julge väga vist enam kellelegi naeratada, kuna äkki on tüüp mingi nõme pervo, kellest enam viisakalt lahti ei saa. Sain omad vitsad päris varakult täiskasvanuikka jõudes kätte - arvasin nimelt et iga naine, kes mulle naeratab või pilku viskab, soovib tutvuda. Paraku see nii polnud ja sestap kinnistuski mulle (ja kahtlemata paljudele teistele minusugustele) et kui naine sulle tänaval naeratab, või pilku viskab, siis 95% tõenäosusega ei tähenda see mitte ussim...igi.
 
paadunud nihilist 23. august 2014, kl 18.33
naine tänavalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kena mees Audi maasturiga andis mulle täna Selveri
> parklas ülekäigurajal teed.

Ei kõik on tore, aga üks asi riivas praegu silma - Audi maastur rõhutatuna. Aga kui oleks olnud kena mees vana mersuga? Kena mees vana volvoga?

Ootan siira põnevusega kui palju eesti autopark lahjeneb, kui maksuamet korralikult kaika kalli eraauto firmaauto pähe ostmisele/liisimisele kodaratesse lükkab.

Ära pea seda klassivihaks - ma sõidan vana opeliga edasi hoolimata sellest kui palju mul parasjagu pappi on.
 
Mees lõunalauast 25. august 2014, kl 16.32
Naisele kohvikulauast:
On tutvumishuvilisi mehi igal pool. On siin, on kohvikutes ja ka sobivast vanusest.
Lihtsalt meeste võime naiste pilkudest, naeratustest või muust tutvumissoovi välja lugeda, on tunduvalt piiratum, kui naised seda ette kujutavad. Ka teema alguses kirjeldatud mees või korduvalt vaadata sellel põhjusel, et ta natuke nagu aimas mingit õhkõrna vihjet naise olemuses, aga mis see täpselt oli, aru ei saanud. Ja naine oli samal ajal juba omastarust kõige ilmselgemad vihjed käiku lasknud...
 
suitsumees 25. august 2014, kl 19.58
Palusin naiselt tuld tänaval ja saimegi tuttavaks - nii lihtne see ongi :)
 
Täitsa Bond 25. august 2014, kl 20.08
Suitsumees on muidugi tegija tänaval rajalt maha võtmisega. Ehk lähed ķüsid veel 9'lt naiselt tuld, siis teeme pisikese kokkuvõtte meetodi tõhususest:-)
 
Igati nõus mehega lõunalauast ... 25. august 2014, kl 21.52
kirjutas täpselt seda, mida otsustasin ise siia kirjutada. Pealegi kui naisel on soov tutvuda, siis tuleks vanamoodsusest üle saada ja ise algust teha. Kas või annadki lihtsalt numbri ja ütled, et helista või kirjuta millalgi. Kõik!
 
Täitsa Bond 25. august 2014, kl 22.30
Sa ise kirjutaksid mingile suvajorsile, kes sulle lihtsalt sedeli pihku poetab?
 
to täitsa bond 25. august 2014, kl 23.47
Jah kirjutaks, kuna pole ju täitsa suvaline. Juba eelnevalt üle vaadatud & huvipakkuv. Ei ole suvaline.
 
krt 25. august 2014, kl 23.56
Siin ju ainult blondid ongi - P
 
alfred 26. august 2014, kl 01.14
ei maa aru saa, miks fiiling saabub salaja. Miks naised silda visata ei suuda meesteta :)
 
Täitsa Bond 26. august 2014, kl 01.32
Pm ei või tõesti kunagi teada, et kas naine naeratab mehele või hoopis selle peale, mida ta sest mehest või silmsidest kuhugi foorumisse kirjutama läheb.
Selle peale tormab nüüd igamees lahke pilgu peale oma õnne proovima:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!