Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Roosad prillid e. valetamine tutvumissaidil ...
 
teine mees 27. august 2014, kl 18.14
lahe lugeda kuidas siin naiste vanuse pärast stressatakse:)
 
naine 27. august 2014, kl 18.14
:))))))))) 10 points
 
teine mees 27. august 2014, kl 18.18
ma olen enam kui kindel, et kõige suuremad stressajad mehed on need, kes ise näevad oma vanuse kohta vanemad välja:D
 
kiilakas 27. august 2014, kl 18.37
tere moosimadu:)
moosimadu 27. august 2014, kl 18.49
Tere-tere.
(Oh mind ebaviisakat küll)
 
kiilakas 27. august 2014, kl 18.54
moosimadu, milles Su ebaviisakus väljendub?
moosimadu 27. august 2014, kl 19.02
Muig.. ma oleks võinud ju öelda tuppa tulles tere või nii.
....tegelikult on see hoopis koht, kus meesterahvas hakkab lohutavalt seletama, et ''oh, mis ebaviisaas sina nüüd..'' ja naine naeratab peenelt ja salapäraselt ...

//Aga neid nüansse pean ma veel harjutama, harjutama.//
 
kiilakas 27. august 2014, kl 19.05
kas meeldivam on siin oodata meeste viisakusi või neid reaalis õhtustades nautida?
moosimadu 27. august 2014, kl 19.14
Ma ei oota siin midagi, lihtsalt piilun teiste elude akendest sisse. Ootamine on mõttetu, asjad juhtuvad siis kui juhtuvad.. kui üldse juhtuvad.
Mul on tööpäeva lõpuks reaalis suhtlemise üledoos, hääletu üksiolek ja kaetud aknad aitavad toibuda.
 
niisama 27. august 2014, kl 22.22
Hurmur Urmas - ehtne tühikargaja.
 
mehele 27. august 2014, kl 23.04
Mees nimega ..... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Heakene küll! Olen suhelnud meeldivate naistega,ni
> ng olen täheldanud,et naised mõtlevad üle?!Peale p
> õgusat suhtlust-kirjutamist hakkavad nad ettekujut
> ama-illusioone looma.Ilma et tutvuda päris inimese
> ga... luuakse endale kuvand ja armutakse ära.Ja si
> is näritakse küüni miks vastust(sms-kiri)ei saabu
> nii ruttu kui loodetakse. Selline kärsitu olek on
> OUT.
> Ja ausalt tunnistades loobun ma sujuvalt s
> ellistest naistest

Jah, inimest nägemata armuda ei tohiks. Kui aga kohtumine on juba toimunud, suhtlus ääriveeri käib, kuid aru ei saa, kas see kuhugi välja jõuab, siis miks ei ole õige muutuda kärsituks? Mida oodata? Milleks kulutada aega tutvuse peale, kui pole teada, kui hästi omavahel üldse sobitaksegi? Kui jõutakse kohtumiseni, siis sealt edasi peaks üsna kiiresti toimuma areng, arusaamine, kas liigutakse edasi ja mitte tammumine paigal.
 
tiibadega kurat 28. august 2014, kl 06.40
Aga kuhu kiirustada, mis sellest tormlemisest muutub? Kui on õige asi, küll areng ka toimub, ilma tagant tõukamiseta.

Mees...saadud sms või kiri ei ole mingi indikaator armumise diagnoosimiseks, naised on väheke keerulisemad.
Head hambad on olnud neil naistel, kui küüni närivad...:)))
 
... 28. august 2014, kl 08.43
tiibadega kurat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga kuhu kiirustada, mis sellest tormlemisest muut
> ub? Kui on õige asi, küll areng ka toimub, ilma ta
> gant tõukamiseta.
>
> Mees...saadud sms või ki
> ri ei ole mingi indikaator armumise diagnoosimisek
> s, naised on väheke keerulisemad.
> Head hambad o
> n olnud neil naistel, kui küüni närivad...:)))

ka targad naised on ekslikud

küüsi
 
:) 28. august 2014, kl 08.54
..., targutajatel jääb mõni asi hoomamata :)
 
Hurmur Urmas 28. august 2014, kl 09.46
niisama 27. august 2014, kl 22.22
Hurmur Urmas - ehtne tühikargaja.

Vastupidi, eilne õhtu läks jälle asja ette. Kena vene tšikk, noor üksikema, oli koos kahe sõbrannaga vanalinnas hängimas ja sai õnneks võetud. Midagi ei ole öelda, vene naise temperament on ikka hoopis muud, kui eestlasel. Isegi minu võttis võhmale. Igaks juhuks võtsin telefoni numbri ka, mine tea, äkki tuleb isu teda veel teinekordki proovida.

Sina, niisama, aga istu siin foorumis edasi ja unista oma supermehest, elu veereb sellegipoolest edasi, sind siia üksi jättes.
 
Agnes 28. august 2014, kl 09.54
Urmas leidis särasilma?
 
niisama 28. august 2014, kl 09.57
ei saa just öelda, et ootasin vastust, aga siin ta on, nimi karjub vastu. vaata, tühiikargaja, sina ei saa millesti üldse aru ja mina ei ole see, kes sulle selgust tuua püüaks.
 
Hurmur Urmas 28. august 2014, kl 10.08
niisama, ma mõnes mõttes nõustun sinuga. Kui sa mõtled, et iga seksi tagajärjel peaks siia ilma laps sündima, siis ses suhtes kargan ma küll tühja. Nimelt kasutan ma ALATI kummi. Pealegi ei soovi ma lapsega kaasnevat vastutust ja veel vähem soovin ma mingit naisterahvast pidada. Las saavad ilma minuta hakkama.

Agnes 28. august 2014, kl 09.54
Urmas leidis särasilma?

Miks särasilma? Pigem selline sõstrasilmne oli:)
 
Agnes 28. august 2014, kl 10.14
Urmas, kuidas Sinuga kontakti saaks?:)
 
küsimused on 28. august 2014, kl 10.16
Urmas,millal sa viimati käisid HIV testi tegemas.Või arvad, et niisugune mees nagu sina solgikalkar tõesti peaks naisi huvitama.
 
Hurmur Urmas 28. august 2014, kl 10.32
küsimused on, ma üldse ei imesta, et sa siin üksi oled. Ma ei luba endale ka üheöö suhete puhul sellist sõnavara. Kui ma leian kellegi olevat väärt minuga suhtlema, siis suhtun ma temasse täieliku lugupidamisega. Minu tervise pärast pole aga vaja muretseda, mu perearst on ka mu armuke ja vähemalt korra aastas suunab ta mind kõikidele vajalikele uuringutele.

Agnes, minuga võid vanalinnas kohtuda. Kui ilm kuiv on, siis juba täna õhtul ilmselt. Kuna ma alkoholi ei tarbi, siis leiad mind kohvitassi tagant:)
 
mees 28. august 2014, kl 10.44
Urmas kurat ära jama! Nüüd ma saan aru küll miks mu naine mulle nädal aega selja on keeranud - tuleb töölt läbi vanalinna.
Rsk!
 
urmasele 28. august 2014, kl 10.51
Ka mind huvitab, millal sa toda testi tegid? mees,kes jookseb mööda linna ringi ja muudkui võtab naisi ,kes ette satub, on potentsiaalne HI viiruse levitaja.
 
Hurmur Urmas 28. august 2014, kl 10.51
mees, vaevalt see mina olin, mul ei ole viimase nädala jooksul voodis ühtegi eesti naist olnud.
Pealegi, kui naine tuleb armukese juurest, siis reeglina pakub ta ise mehele seksi. Põhjusi on selleks palju, aga suitsukatteks on alati targem ka oma mees ära rahuldada.
 
Hurmur Urmas 28. august 2014, kl 11.02
urmasele 28. august 2014, kl 10.51
Ka mind huvitab, millal sa toda testi tegid? mees,kes jookseb mööda linna ringi ja muudkui võtab naisi ,kes ette satub, on potentsiaalne HI viiruse levitaja.

Kas sul on lugemisega raskusi? Ma ju kirjutasin, et kasutan seksides alati kummi. Kui sa neid viirusi nii paaniliselt kardad, siis tea, et HIV levib kehavedelike vahetuse teel, niisama lihtsalt ta külge ei hakka. Pigem on riskiks HPV, aga selle vastu ei aita midagi, lihtsalt peab ise ettevaatlik olema.
 
Agnes 28. august 2014, kl 11.07
Urmas, kui sa suuseksi ka kummiga teed, siis pole sinuga küll midagi teha :)
 
nohik 28. august 2014, kl 11.10
hurmur kas sa naisele keeleka tegemisel kasutad toidukile või on mingi peenem abivahend?
 
mees 28. august 2014, kl 11.16
tropid, te esitate Urmile ikka vääga lolle küsimusi. lugege tainapead saage aru ja raiuge see endale pähe.
jääb mulje, et foorumlased pole kunagi keppi teinud ega näinud - nii lollid olete.
aga Urki oli mu lemmikõpilane.
 
mees 28. august 2014, kl 11.19
Tõ tsjoo Urrmass, tõ atkuuda vzjal shtoo majaa zenaa estonka? Ahuijel shtoli?
 
Hurmur Urmas 28. august 2014, kl 11.28
Tundub, et siin lasteaed koos:) Päriselus ma tegelen õpetamisega küll, aga et tulla foorumisse ja hakata inimesi seksi kohapealt harima, seda ma tänapäeval küll ette ei kujuta. Internet on "õpetust" täis, seejuures veel täiesti tasuta. Võtke ja harige end:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!