Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised ei ühendu
 
:)))) 06. september 2014, kl 16.25
Vähemalt on siin kaks "süütut" meest, Bond ja mansion ghost. Naised teavad nüüd teie tõelist väärtust.:)

Kummitus, kust sina tead, milline naine on kunagi kerglaste elukommetega olnud ja nüüd kannapöörde teinud ning varjab seda oskuslikult? Arvatavasti oled sa ainult järelikult süütutega tegemist teinud.

Ei peagi kõiki mehi hoorajäägriteks. Samas parem karta kui kahetseda, s.t, et maksab igavesti vallaliseks jääda, et mitte oma eneseväärikusel lasta langeda porisse.:)
mansion ghost 06. september 2014, kl 16.43
"Kummitus, kust sina tead, milline naine on kunagi kerglaste elukommetega olnud ja nüüd kannapöörde teinud ning varjab seda oskuslikult?"

Ega tegelikult ei teagi aga neil on reeglina lisaks loendamatuile juhuslikele ka mõned pikemad või lühemad kooselud. Pika otsingu kestel olen vast lugenud kõikvõimalikke variante ja miski ei suuda enam üllatada. Kummitus pole nii väärt saak, mille nimel vassima hakata ja niikuinii saab kõik otsa teadasaamise hetkest.

"Arvatavasti oled sa ainult järelikult süütutega tegemist teinud."

Täpsustaks; ühe süütuga, kellest sai laste ema ja abikaasa kaheksaks aastaks. Siis taheti proovida, kas teinepool tara on rohi mahlasem. Vist ei olnud :(
 
:)))) 06. september 2014, kl 17.04
Täpsustaks; ühe süütuga, kellest sai laste ema ja abikaasa kaheksaks aastaks. Siis taheti proovida, kas teinepool tara on rohi mahlasem. Vist ei olnud :(


Nüüd lakud siin naistekas pettununa haavu või?:)
mansion ghost 06. september 2014, kl 17.11
Oh, see on päris kauge ajalugu.

Ikka otsin, kuni leian või lõplikult loobun.
Naine pole elu küsimus, täitsa lahedalt saab ka ilma aga koos oleks veidi sisukam :D)
 
ahzooloog 06. september 2014, kl 17.14
Otsid uut süütut?:)
mansion ghost 06. september 2014, kl 17.16
´ahzooloog´

Jajah, kindlasti :D)
 
:)))) 06. september 2014, kl 17.19
Lõpeta see paaniline otsimine. Küll ta tuleb sinu ellu kui õige aeg on käes.:) Vahepeal veeretad oma elukest nagu hernest edasi ja naudid eluhetki.
mansion ghost 06. september 2014, kl 17.24
Ei mingit paanikat!
Kõik on kontrolli all. Paanika korral oleks vast juba oma kümmekond exi lisaks esimesele. Ei, pole vaja.

Aga siin on vahel päris tore seltskond aega veeta.
 
:)))) 06. september 2014, kl 17.36
Praegu näib küll seltskonna nappus uksest ja aknast sisse karjuvat. Pole kedagi malgutada, maha teha või muidu niisama möödaminnes nahutada.:)
 
:)))) 06. september 2014, kl 17.48
Selle nahutamise all pidasin ma silmas seda, et meestel pole siin kedagi maha teha.:)
 
Hülgehall kuub 06. september 2014, kl 18.07
Te siin aina räägite ja räägite.Mina räägin vähe aga tutvun kogu aeg.Olen vaba uutele tutvustele.Ei taha enam möla ajada,aeg reaalselt tutvuda.
 
:)))) 06. september 2014, kl 18.17
Mõni võtab enne tegutsema asumist ikka hoogu ka, mitte ei torma pea ees põõsasse või tulle.:)
 
Hülgehall kuub 06. september 2014, kl 18.22
Ma olen täis peaga põõsasse kukkunud ja alla lasnud aga tulle ma oma tarka pead kunagi ei pistaks.
 
:)))) 06. september 2014, kl 18.28
Et siis elumerelainetel seilata võib, aga kireleekidel üle pea kasvada ei lase. Pole miskit öelda. Arukas ja kahe jalaga ma peal mees.:)
 
Hülgehall kuub 06. september 2014, kl 18.32
Arukas olen küll.Kui käisin algkoolis siis klassijuhatja ütles minu kohta,et selles poisis on midagi.Rohkem ma ei ole koolis käinud,ainult algkool.
 
:)))) 06. september 2014, kl 18.38
Nii palju haridust ju ikka said, et pead tulle pistma ei ole nõus, kui keegi seda sul käsib teha.:)
 
Hülgehall kuub 06. september 2014, kl 18.41
Muidugi sain.Arvutikursustel olen ka käinud ja traktoristi load on ka.
 
:)))) 06. september 2014, kl 18.47
Traktoristi lubadega saab maal lahedasti ära elada, on nii? Nälga ei jää?:)

Seda arvutiasjanduse juttu ma usun ka, kuidas sa muidu siia foorumisse sattusid. Pead ikka oskama algtasemel lugeda (selle oskuse said algkoolist) ja nupule vajutada ning hiirega klikkida.:)

Ok, tagasihoidlikkus kaunistab isikut, aga jätsid mainimata, et demagoogitsemise kursustel olid kindlalt parim.:)
 
mansionil 06. september 2014, kl 18.54
on naine olemas, sina, :))))), oled liiga vana, liiga pikk ja liiga paks tema jaoks, jäta mehed rahule.
 
:)))) 06. september 2014, kl 18.59
Ma tean, et tal on naine olemas ja et tal on pea kõigi jaoks suhtumine "oled liiga vana, liiga pikk ja liiga paks minu jaoks". See ei takista mind temaga siin sõbralikult suhtlemast ja aega surnuks löömast. Võtab see kellelgi tüki küljest ära, et siin paar rida kirjutatakse?

Kes on öelnud, et ma teda või HH-d siin endale nillin? Sellisel juhul peaks kõik inimesed ringi käima silt kaelas "Olen abielus, minuga vastassugupoolel igasugune suhtlemine rangelt keelatud!!":)
 
aga 06. september 2014, kl 19.04
kas sina "mansionil" oled kellegi siinse seaduslik abikaasa?
 
mansionil 06. september 2014, kl 19.26
olen aga sina nillid abielu naine siin mehi, valetad et oled vaba ja levitad...tead ise mida,ja see pole jumalasõna, näe Tom on siiamaani lääbakil.Kirjutamisvõimetu.
 
irw 06. september 2014, kl 19.29
milline fantaasialend eelkirjutajal. krt, naerda saab siin pisarateni.
 
irw 06. september 2014, kl 19.30
kui siin mansionil selline kuri ja hammustav naine kärgib, ei saagi keegi temaga ühenduda. irw
mansion ghost 06. september 2014, kl 19.36
´mansionil´ peab vist jah kummitust enda jaoks ja tõrjub usinalt konkurente :D)
Kummitus on täiesti vaba igasugustest suhetest nii juriidiliselt kui moraalselt ;)

liiga vana - enamvähem omavanune, mitte vanem ja mitte üle 10 aasta noorem
liiga pikk - alla 165 on vähe ja üle 175 pisut pikavõitu (aga miks ka mitte enda pikkune)
liiga paks - visuaalselt proportsioonis, kaaluma ei hakka. ausõna
 
mansionil 06. september 2014, kl 19.50
kuri naine tal kodus, äkki olen mansionisse armunud aga näe, tema ise ei teagi.
 
mansionil 06. september 2014, kl 19.51
Täpselt nii, ei saagi mansioniga ühenduda.
 
tore on 06. september 2014, kl 19.53
Pikkus ei sobi, vanust jääb vist väheks ja IQ on liiga suur.:(

Järelikult jääb mansion ghostil üle "mansionil" nimega kommija käekõrvale võtta ja õhkamisega algust teha.:)
 
mansionil 06. september 2014, kl 19.55
AAAga siis õhkame koos vai?
 
tore on 06. september 2014, kl 19.58
Miks koos? Mina astun kergejalgelselt ja naerusuiselt edasi.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!