Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun Tartu naisega kes pole ennast meestel lörtsida lasknud.
 
S39 03. september 2014, kl 10.24
Ehk siis naine, kes on huvitatud suhtest, kuid siiamaani pole veel kellegiga ennast tõsisemalt sidunud.
 
ninaprill 03. september 2014, kl 10.32
No ma kindlasti pole end tõsisemalt sidunud. Need kes mul on olnud, nendega pole mul peale ühe öö mitte midagi ühist.
 
ahzoloog 03. september 2014, kl 11.30
Naine, kel on olnud kaks-kolm tõsisemat püsisühet on lörtsitum, kui kümne mittetõsise suhetega?
 
Täitsa Bond 03. september 2014, kl 11.43
Teema peaks olema võimalus nii mõnelegi prouale, kel aastad turjal ja nende vältel meestele järeleandmisi pole tehtud:-)
 
Täitsa Blond 03. september 2014, kl 11.49
Juba vanarahavas teadis, et...Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja!

Seega, ma olen täitsa sobiv, kui just Tallin me õnnele takistiseks ei saa:)
 
ahzoloog 03. september 2014, kl 12.31
Tallin on su praeguse mehe nimi v?
 
to ah... 03. september 2014, kl 12.34
sooviti ju Tartu naist!
 
Tartu naist sooviti 03. september 2014, kl 12.41
Mõistus pole oma teha
 
Hülgehall kuub 03. september 2014, kl 12.56
Alla magistrikraadi polegi võimalik Tartust ilusat naist saada,
 
Liis, lörtsimata naine 03. september 2014, kl 13.11
Peab ikka päris loll olema kui selle teema autoril end lörtsida lased :D
 
S39 03. september 2014, kl 15.28
Minu kuulutuse mõte on et kirjutaks just see üks, kes pole ennast lubanud lörtsida mõtetutel meestel, mõtetute meeste all pean silmas joodikuid ja muidu räpaseid mehi. Võiks kirjutada naine kes hindab sportlikke eluviise, tervislikku toitu, kena kodu, hoolitseb enda välimuse eest jne. Ma tunnen et minus on potensiaali seda paremat naisele pakkuda.
 
irisev kandidaat 03. september 2014, kl 16.19
potentsiaalne;)
 
ahzooloog 03. september 2014, kl 16.26
Ja mida sa oma potentsiaaliga siiamaani oled teinud?
 
hviloloog 03. september 2014, kl 16.28
Mittelörtsitud kandidaati võivad muidugi õigekirjavead häirima hakata: kellegiga, mõtetu, potensiaal...(ja "et" ette käib muuseas koma ka)
 
mis te nüüd 03. september 2014, kl 17.11
Mees tahab ise lörtsida, ei tema saa nendest kirjavigadest ka aru.
 
Janette 03. september 2014, kl 17.37
Tegelikult ma saan aru küll teema algatajast. Ise käin teisel kursusel TÜ-s ja kolisin siia Värskast. Ei ole veel ühegi poisiga voodisse läinud ja tundub, et ei lähe ka. Kõik joovad siin Tartus ikka nii meeletult, et ma oleks vist juba surnud :)
 
karsklane 03. september 2014, kl 17.43
Kuidas Sa, lapsuke siis nii joomarite seltskonda sattusid? Või kohe loengute ajal joovad? Võib-olla on hoopis vesi pudelis :)
 
Peeter 03. september 2014, kl 17.44
Oi karsklane, kui sa oleks ülikoolis käinud omal-ajal siis teaksid, et tudengid vett ei joo ;D
 
ninakas 03. september 2014, kl 17.54
Ei tea küll mis seltskonnas Janelle liigub. Enamik tudengeid ei saa endale just eriti palju joomist lubada. Ei ajaliselt ega ka rahaliselt. Peetri ajal olid ajad ikka hoopis teised.
Teemaalgataja sõimab siin aga töllakaid arusaamata, et elementaarse kirjaoskuse puudumine liigitab mehe samuti nende hulka.
 
Peeter 03. september 2014, kl 20.08
Mina olin tudengipõlves ikka koinimees ja olen ka nüüd.
 
kõrvakas 03. september 2014, kl 20.33
Kas keegi parandaks ninaka postituses kirjavead:) Tavaliselt kirjutavad kirjaoskamatud, kes pole enda kirjaoskuses kindlad, selliseid lühikesi lauseid kus ei peagi kirjavahemärke panema:)
 
parandaja. 03. september 2014, kl 20.36
ninaka esimeses lauses on juba viga, esimene lause milleks on "Ei tea küll mis seltskonnas Janelle liigub." peab lõppema küsimärgiga.
 
Naima 03. september 2014, kl 20.38
Kõvakas, kas sul kooliharidust vajaka, et sa ise sellega hakkama ei saa ja teistelt abi palud?
Lapsed lapsed...vut vut kooli, ei passi midagi siin.
 
Koolidirektor 03. september 2014, kl 20.47
Lgp.õpetajad, Teie koht on koolis lapsi õpetada, aga mitte tutvumissaitidel mehi jahtida. Ärge laskuge nii madalale!
 
Õpetaja 03. september 2014, kl 20.53
Kallis Koolidirektor. Kui te mind veel oma kabineti kutsute peale tunde ja sunnite mul madalale laskuda ja teie püksi lukk lahti teha, siis ma annan lahkumis avalduse sisse. Ma ei saa koju ilmuda jälle valgete laikudega seelikul või tükkis juustega. Mees hakkab juba kahtlustama.
 
Õpetajale 03. september 2014, kl 21.38
Sind vaja hoopis koolipinki tagasi saata, et õpiksid kirjutamise selgeks.
 
Tiina 03. september 2014, kl 21.47
Kui õigekiri selge siis üks laps ei mõika, et mis värk on ja hala lahti :D
 
Täitsa Bond 03. september 2014, kl 22.18
Erilised mitte tutvutavad siin jälle koos tutvuda soovija kallal järamas. Nagu mingid krdi hüäänid kirjavigade jms sarnase pseudo ümber kraaklemas, kui peeglisse vist ei aita üldse vaadata mõeldes enda näo näitamisele tutvumiseks:-)
 
teadja 03. september 2014, kl 22.53
Teemaalgata sa pead olema tugev ja õelutsejate postitusi mitte märkama. Ma ka just täna suhtelsin üle pika aja oma kunagise naispartneriga ja sain kinnitust sellele, et inimesed ei muutu, ikka üritab mind koorida. Sellepärast soovitan vana suppi mitte mingil juhul üles soojendada, inimesed ei muutu.
Need, kes sind siin sarjavad kirjavigade pärast, pole ise mingid inimesed, need on õelad olendid kellel endal suhe puudub, keda keegi ei taha, kes on maha jäetud just nende sita iseloomu pärast.
Väga õige valik sul, et soovid suhet luua puhta lehega naisega. Neid ei pea palju olema, piisab ühest. Üks kiri ja inimene võib õnnelikuks saada, tavaliselt selgub paari nädalaga, kas inimene väärib sind või sina teda. Igasugustele mõttetute küsimuste kohta, a´la kus sa töötad jne., soovitan mitte vastata, tõenäoliselt on tegu kullakaevajaga, sellises vanuses inimesed peavad ennast ise üleval pidama.
 
Tartlanna 03. september 2014, kl 23.11
Selle kirjelduse põhjal ma siis lörtsimata, kas aga sa ise ka seda oled,- või pean punastama igakord Tartus su käevangus jalutades, kuna iga naine su voodist läbikäinud?! Eeldaksin mehelt ka siis puhtust ja ontlikkust, liiderdajad ei huvita kedagi, see käib muide ka meeste kohta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!