Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvun kuni 50a N
 
31 M 03. september 2014, kl 14.31
Tere! Soovin tutvuda püsi(seks)suhte eesmärgil meeldiva, endast lugupidava (võimeka) naisega vanuses kuni 45-50.a. Sa võiksid olla domineerimishuvidega – kui Sul ei ole sellist omadust päris elus, siis oleks tore, kui Sulle meeldiks domineerida seksis. Sellega kaasneksid eelkõige erinevad rollimängud ja mänguasjade kasutamine. Ma ei eelda, et Sa oled kogenud selles vallas, kuna minu eelistused ei ole rangelt paika pandud ega nii konkreetsed; samuti on raske enda eelistusi ühe sõnaga kokku võtta – kui aga proovida, siis naudin kõike, mis on veidi tavatu. Ka vanuses ei ole midagi kinni – Sa võid olla nii 30ndates, kui ka 40ndates ja ka 50ndates; oled esindusliku välimusega, haritud ning väärtustad oma aega, et kulutada seda ainult väärt inimese peale. Eelistaksin, et oled vallaline; Sul võivad olla lapsed, ka täiskasvanud, või võid hoopis olla lasteta – see ei mängi rolli. Ei oma määravat rolli, millega elus tegeled. Ka on arutamise küsimus, kuidas täpselt võiks meie suhe välja näha – kas kohtume teatud päevadel seksfantaasiate teostamiseks või käime ka teatris, ooperis, jalutame pargis või mere ääres.

Ma olen esindusliku välimusega, kahe kõrgharidusega, elus hästi toimetulev 31.a. mees. Olen oma ala ekspert, esinen ka avalikult, väärtustan oma tööd ning seega diskreetsus on väga oluline! Pean inimest usaldama (loomulikult ka Sina oled sama väärt). Olen sega päritoluga, samas on emakeeleks vene ning olen sündinud Eestis (mitte Tallinnas ega ka mitte Ida-Virumaal). Hobidena olen professionaalselt tegelenud tantsudega. Arvan, et olen väärt mees väärt naise jaoks, olen viisakas, adekvaatne inimene, heade maneeridega.

Jään ootama Sinu emaili, et tutvuda lähemalt.
 
Reelika19 03. september 2014, kl 15.05
Ma ei tea, kas see just õige rubriik...äkki proovid "Saame tuttavaks" foorumit või 50+ foorumit. Siin rohkem nõuandla moodi :D
 
to Reelika19 03. september 2014, kl 15.29
Õpi lugema, siin ongi "Saame tuttavaks" foorum! 50+ foorumis ei tutvuta eriti, kahjuks.
 
to Reelika19 03. september 2014, kl 15.32
Sinu lapseaju ei lepi, et sind ei taheta, vaid alates 30-aastatest. Seega ei puutu siia 50+ vaid -50.
 
aga 03. september 2014, kl 15.36
Teemaalgataja tahab algul 45-50, siis hiljem laseb lati 30-ndatesse?!? Kas ta ise ka teab, mida tahab? Homme või juba õhtul võib Reelika19-l lootus olla.
 
paras 04. september 2014, kl 10.56
MILFHUNTER:)
 
Joppenpohh 04. september 2014, kl 11.15
nii keeruline
kes tahab ema, kes tütart
 
mis seal 04. september 2014, kl 13.21
keerulist, meest tahab keppi ja kõik. mehed ikka ju tahavad..
 
gea 04. september 2014, kl 13.27
nii ei saa..mina ajan jalad laiali, saan löraka sisse ja koju jälle. Vihale ajab selline asi :/
 
Katrin 07. september 2014, kl 12.06
31 M Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere! Soovin tutvuda püsi(seks)suhte eesmärgil mee
> ldiva, endast lugupidava (võimeka) naisega vanuses
> kuni 45-50.a. Sa võiksid olla domineerimishuvideg
> a – kui Sul ei ole sellist omadust päris elus, sii
> s oleks tore, kui Sulle meeldiks domineerida seksi
> s. Sellega kaasneksid eelkõige erinevad rollimängu
> d ja mänguasjade kasutamine. Ma ei eelda, et Sa ol
> ed kogenud selles vallas, kuna minu eelistused ei
> ole rangelt paika pandud ega nii konkreetsed; samu
> ti on raske enda eelistusi ühe sõnaga kokku võtta
> – kui aga proovida, siis naudin kõike, mis on veid
> i tavatu. Ka vanuses ei ole midagi kinni – Sa võid
> olla nii 30ndates, kui ka 40ndates ja ka 50ndates
> ; oled esindusliku välimusega, haritud ning väärtu
> stad oma aega, et kulutada seda ainult väärt inime
> se peale. Eelistaksin, et oled vallaline; Sul võiv
> ad olla lapsed, ka täiskasvanud, või võid hoopis o
> lla lasteta – see ei mängi rolli. Ei oma määravat
> rolli, millega elus tegeled. Ka on arutamise küsim
> us, kuidas täpselt võiks meie suhe välja näha – ka
> s kohtume teatud päevadel seksfantaasiate teostami
> seks või käime ka teatris, ooperis, jalutame pargi
> s või mere ääres.
>
> Ma olen esindusliku väli
> musega, kahe kõrgharidusega, elus hästi toimetulev
> 31.a. mees. Olen oma ala ekspert, esinen ka avali
> kult, väärtustan oma tööd ning seega diskreetsus o
> n väga oluline! Pean inimest usaldama (loomulikult
> ka Sina oled sama väärt). Olen sega päritoluga, s
> amas on emakeeleks vene ning olen sündinud Eestis
> (mitte Tallinnas ega ka mitte Ida-Virumaal). Hobid
> ena olen professionaalselt tegelenud tantsudega. A
> rvan, et olen väärt mees väärt naise jaoks, olen v
> iisakas, adekvaatne inimene, heade maneeridega.

> >
> Jään ootama Sinu emaili, et tutvuda lähemalt
> .
 
Katrin 07. september 2014, kl 12.36
Tere,
Tundub põnev pakkumine.Kas elad Tallinnas?
 
hei 07. september 2014, kl 18.40
Elan Tallinna lähedal.
 
ei taha norida 08. september 2014, kl 00.14
kena kuulutus, ausalt.

aga ikkagi jäi silma, et kaks kõrgharidust, aga algkooli grammatika puudulik. järgarvust oled midagi kuulnud? mis on 21.aastane mees? lugeda tuleks seda siis nii: kolmekümne esimese aastane mees? hmm.
 
keegi mööduja 08. september 2014, kl 03.12
liigagi kena...
 
vähe haige vist 08. september 2014, kl 03.56
no nii kena kuulutus, et mees selle taga tundub suht haige olevat. vaimsed probleemid, mis alguse saanud lapsepõlvest..
 
sa vaata vaid 08. september 2014, kl 09.24
Noor mees tahab mutte leluks :D
 
Täitsa Blond 08. september 2014, kl 10.53
Jaaa, kena, tõesti kena.
Ei aeta kohe kaalu peale ega peegli ette, kuhu mõni võibki ennast imetlema jääda:)
Kandideeriks, aga ühes punktis ma ei kvalifitseeru ja teine punkt ei sobi mulle. Ma tahan nimelt ise all olla ja seotud saada ...:)
Autot ei pea vist isegi küsima,...vaevalt sa mingi kökatisga ringi susserdad:D
 
juta 08. september 2014, kl 13.20
50+ eided ikka kolavad siin. Minge minema, ega te nagunii enam ei seksi ju. Mis passite siin?
 
?? 08. september 2014, kl 13.33
kui sa isegi 50+ naistega ei suuda konkureerida, siis pole sust enamaks, kui koristusmasinaks! mõttetu mutt!
 
irw 08. september 2014, kl 14.17
50 eitedega ei konkureerita enam :D nondel paha hais juures :D
 
Täitsa Blond 08. september 2014, kl 16.24
Mul on täna vaba õhtu ja kõik soovijad võivad mind nuusutada:)
 
punapea viktoria 08. september 2014, kl 17.23
on jah, pakkumine on hea... oleks ma vaid nagu meie esil... :DD
 
to Victoria 08. september 2014, kl 18.36
kas tõesti on maaslamajat nii magus ikka muudkui taguda? selle arvel aina oma vaimukust näidata...
 
ahzooloog 08. september 2014, kl 18.46
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on täna vaba õhtu ja kõik soovijad võivad mind
> nuusutada:)



Kuskohas ja mis kell?
 
N35 08. september 2014, kl 19.03
Olen ka õhtul vaba aga katsumine maksab.
 
ahzooloog 08. september 2014, kl 19.33
Kesse katsumisest rääkis? ja sa oled liiga noor, sul pole veel vanainimese haisu juures.
 
Täitsa Blond 08. september 2014, kl 21.55
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blond Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > Mul on täna v
> aba õhtu ja kõik soovijad võivad mind
> > nuusu
> tada:)
>
>
>
> Kuskohas ja mis kell?

Hiljaks jäid täna, aga homme õhtul võid ka.
Minu nuusutamine muide ka maksab...
Kas teate ka kui palju vett, seepi ja hirmkallist lõhnaõli mul kulub, et vanainimesehaisu peletada?
Toredad olete ikka:)
 
punapea viktoria 08. september 2014, kl 22.02
mul sama, täitsa blond. vahel on nii häbi lehata nagu lõhnatünn. ja ma nii vana ka juba, et ega aru saagi, kas on palju lõhna või mitte. ise arvan et on palju, aga lõhna ise hästi ei tunne. nii ma kallan ja kallan... :D ma tegelikult arvan et ma lõhnan hästi - olen märganud et inimestel meeldib mu sabas käia:DD

ja totaja, ma ei löö maaslamajat, ma taon jalaga vahel madratsit, millel lamaja lösutab:DD
mansion ghost 08. september 2014, kl 22.12
Aah, sellepärast mõned naised nii vängelt haisevad. Sorry, on hingematvalt lõhnastatud peente parfüümidega. Vaesekestel puudub lõhnataju ja mõõdutunne :D).
 
punapea viktoria 08. september 2014, kl 22.24
tegelikult need uuemat sorti lõhnad keeravadki naistel nina nässu. sellist keemiat pole isegi noore inimese nina nõus vastu võtma - nii ta muntub lõhna suhtes tuimaks. ja et ise tunda siiski oma n-ö peent lõhna ja kallist loomulikult, peabki muudkui juurde kallama. uued hirmsad feministide direktiivid on lõhnaõlitööstusel pea pahempidi käänanud ja õiged lõhnaained asendatud mingite apteekrite väljamõeldud lahustega. jube saast. et üks hea lõhn leida, ei piisa isegi raha olemasolust - ka kallitele lõhnadele lisatakse mingit jubedat sünteetikat ja kõik lõhnad reeglina lõhnavad nagu atsetooni pistetud lilled:D
eks seepärast haisevadki vängelt. ja muidugi on mutid eelmisest sajandist vintage lõhnade fännid - neil kolkend aastat vanad lõhnad ikka kasutusel... oehh, jube on see lõhnamaailm, kui seal ei orienteeru:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!