Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
meestele...liikluses tutvumine
 
naine autoga 10. september 2014, kl 00.08
Foori taga seisma jäädes vahetavad juhid tihti pilke, vahel naeratavad ja vahel kordub see mäng iga foori taga seistes.
Kuidas sellest pilkudemängust reaalset tutvumist võiks arendada?
Vahel on nii kahju, nii tahaks just selle mehega tutvuda.
Palun meeste ettepanekuid:)
 
irw 10. september 2014, kl 00.33
rool käes, eks tonksa kergelt :-)
 
ettepanek 10. september 2014, kl 00.58
Sõida temast mööda,keera ette ja pidurda järsult.
Saategi tuttavaks.
 
valdur 10. september 2014, kl 01.11
Jalakäijaga on veel lihtsam tuttavaks saada. Tervisesportlased võivad ahvatlevad tunduda.
 
muig 10. september 2014, kl 01.26
kirjuta oma tel. nr. A4 paberile ja suru vastu klaasi.
 
oleneb 10. september 2014, kl 03.14
kui väga julge oled, pane autole kiri, et oh, just sinuga tahan tutvuda! ja siis näitad mehele selle kirja poole, kui ka tahab, eks viipab või muud sellest.

aga reaalselt olen kunagi ammu nii tutvunud isegi kaks korda, et on sõidetud kõrvuti ja siis mees hakkas järele sõitma ja sõitiski mu kodu ette. teine kord oli pirita teel ja sõitsime mõlemad aeglaselt, mina teises reas, panin suuna sisse ja pöörasin tema ette ja sealt parklasse russalka juures. no pööras järele ja nii tutvusimegi. aga see oli ammu, siis internetti veel polnudki ja inimesed olid julgemad tutvuma, nüüd häbenetakse, et issand äkki mõni mõtleb veel, et keegi ei taha mind muidu. tänapäeval on üldse raskem tutvuda, kui enam 25 ei ole.
 
vastab ::üksik autojuht 10. september 2014, kl 06.41
naine autoga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Foori taga seisma jäädes vahetavad juhid tihti pil
> ke, vahel naeratavad ja vahel kordub see mäng iga
> foori taga seistes.
> Kuidas sellest pilkudemäng
> ust reaalset tutvumist võiks arendada?
> Vahel on
> nii kahju, nii tahaks just selle mehega tutvuda.
>
> Palun meeste ettepanekuid:)
1) Lehvita ja kiirusta selle mehele järgi, esimene
tutvumine võib isegi parklas olla!
küll siis saad kõike --mida vajad!
mina saan aru ,et otsid ühte meest?
 
autosse kleebitud naine 10. september 2014, kl 07.38
see on küll viimane asi, millele ma autoroolis mõtlen
 
reklaamiguru 10. september 2014, kl 08.34
lase oma autole suured kleepsud tutvumissooviga peale kleepida, nagu taksol. kui soovi, võin sind ses osas aidata. aga võid ka minuga tutvuda.
 
Suht vana mees juba (39) 10. september 2014, kl 09.05
Firmaomanikuna on mu töised kontaktandmed ka auto külge juba kleebitud. Kes vähegi viitsib, saab telefoni haarata ja helistada või siis meili saata. Seepärast ma olen aga liikluses eriliselt viisakas ja jälgin ka seda, et võõrastele naistele ei naerataks. Mine tea, kuidas see ärile mõjuda võib. :D
 
Täitsa Blond 10. september 2014, kl 09.40
Eile oli mul selline juhus....vaatan kõrvale, mees vaatab ja naeratab, naeratan vastu...vaatan uuesti, nüüd juba naerab, naeratan veel rohkem.....
Mees lehvitas...kena noor mees oli:)
....ja oligi kõik.
Mida kuradit te naeratate ja lehvitate niisama, arumaeisaa.
Mina küll kellelegi järgi kimama ei hakka, no nii meeleheitel ma ka pole ja seda võiks mees teha. Küllap ma siis juba vaatan, kas sõidan politseimaja ette või keeran kohvikusse.
 
Senza la Donna 10. september 2014, kl 09.48
Kui ma autoga sõidan, siis mul on ka alati mingi eesmärk, kuhu ma välja jõudma pean, seepärast ei teki mul kunagi ka mingit tahtmist kellelegi lehvitada või mõnele lehvitajale järele sõita. Lihtsalt pole selleks aega ja kõik. Sellised ajad, kus autoga niisama kimatud sai, on juba jäädavalt sinna noorusaega maha jäänud.
 
Täitsa Blond 10. september 2014, kl 10.05
kle Senza...see oli huvitav info, et sina ei naerata, sina ei lehvita, vaid näitad keskmist sõrme ja ei tutvu...
Aga siin on teemaks, KUI mees naeratab, lehvitab ja tunneb huvi....ja KUI naine samuti huvi vastu tunneb.
 
Senza la Donna 10. september 2014, kl 10.17
TB, ma saan sust aru, kui ikka tõesti suure musta uue Range Roveri juht lehvitab ja veel naeratab ka, siis tekib vastupandamatu soov talle järele sõita. ;)
Mul selliseid probleeme ei esine, ma vahest naeratan ja lehvitan ka, aga vaid selleks, et jalakäijale märku anda tee ületamiseks, või siis kõrvalteelt väljujale vahele laskmiseks. Sel juhul aga ei ole selle inimese sugu ja vanus sugugi tähtsad, ma olen viisakas ja "that's it". :)
 
Täitsa Blond 10. september 2014, kl 10.34
Senza, jaa just...sa mõistad mind poolelt sõnalt:)
Aga vaata, ma ei sõida kellelegi järgi, võiks ikka vastupidi olla.
 
kas nii 10. september 2014, kl 10.39
TB ootab, et mõni Villu Parveti sugune sõidaks talle sisse. ilma jeebita muidugi:)
 
nojah ;) 10. september 2014, kl 10.44
Nüüd arutavad naised omavahel liikluses tutvumist - oh, teid küll :=)
 
:) 10. september 2014, kl 10.46
siinsed püsinaised ongi oh oh :)
 
Täitsa Blond 10. september 2014, kl 10.51
Muidugi naised omavahel, mehi siin ju pole::)
Villu mulle ei sobi, mulle meeldivad ajudega mehed.
 
:) 10. september 2014, kl 10.54
mida hakkab peale ajudega mees delfis targutava TB-ga?
 
küsimus :)-le 10. september 2014, kl 10.57
mida hakkab peale ajudega mees naisega, kes passib varavalgest hilisööni delfis, et targutada targutaja kallal:D
 
:) 10. september 2014, kl 10.58
mul mees olemas, aga tööl palju vaba aega:)
 
ega 10. september 2014, kl 11.00
seda meest sul kauaks pole;)
 
:) 10. september 2014, kl 11.14
siis võtame uue mehe, aga mitte delfist:)
 
mõnus mutt 10. september 2014, kl 14.01
no nii, kes tahaks tutvuda minuga, kui mu autoks on linnamaastur, millel looduses sõitmas käimise porised jäljed, sest just kalalt ma tulengi, avatud autoaknast ei kosta mitte Meie Mees ega Elmari tunnusmuusikat, vaid ikka sulaselget vana head rocki...
 
ka mõnus mutt 10. september 2014, kl 14.45
Mina olen ka üle, mul on linnamaasturis konditsioneer ka,kui sisse istud, siis lööb house muusika su kõrvad lukku.
 
Täitsa Bond 10. september 2014, kl 14.47
Muig. Ei kujuta küll kuidagi ette, et peale naeratusi läbi autoakna, liikluses, võib selllest tutvumissoovi välja lugeda. Midaiganes muud, aga mitte seda. Naeratatakse lihtsalt, et mitte tõsine olla, naeratatakse vastu, et märgati, et on ilus päev, on hea olla...aga et keerata kellegile kusagile järele ja öelda, et noh, naeratasime, saame siis tuttavaks kah..arvaks vist iga vähegi eelarvamuslik eestlane, et teda tahetakse millekski ära kasutada. Vastupidisel juhul ju ei tulda tutvuma, järele keerama ja üleüldse on mingid uued tutvused reaalis out, kui kogu luure ja rajalt eemaldamine toimub läbi virtuaalse ahistamise:-)
 
algaja ärimees 10. september 2014, kl 14.57
tulles vastu teie soovidele, avame peatselt linna serval autos tutvumise platsi. platsile sisenemise tasu 5€ ja võite 1h tutvuda. teise etapina valmivad platsi kõrval ruumid kindlustusmaaklerite lettidega ja autoremonditöökoda.

head tutvumist
 
Senza la Donna 10. september 2014, kl 16.23
Ilmselt peab autokultuuris eeskuju võtma suurimast autode austajate riigist, elik Ühendriikidest. Seal on iga linna servas motelle (nimi tuletub sõnadest "motor hotel"), kus tihtilugu ei pea registreerimisekski autost väljuma. Nagu burgeri putkaski, saad läbi auto akna võtme, maksad krediitkaardiga ja sõidad aga oma toa ukse ette. Sellisel juhul on peale foori taga lehvitamisi isegi võimalik kohe tutvuda ja motelli sõita tutvumist tähistama. Seda enam, et ka kõige odavamates motellides on reeglina "king size" voodi(d) toas. Noorematele ehk isegi sobiv variant, ise eelistaks muidugi pikemat suhtlust enne, kui kellegagi voodisse maandun.
 
Täitsa Blond 10. september 2014, kl 19.22
Bond ja senza.... siin oli juttu mitte ainult korduvast naeratamisest, vaid ka lehvitamisest, millel polnud liiklusviisakusega mitte mingit pistmist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!