Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida ja keda naine tegelikult vajab
 
Täitsa Bond 12. september 2014, kl 15.29
Liikluses tutvujate teemast kostus õhe, et meestele ei tule see pähegi.
Siin on hea võimalus see uuesti kirja panna, naised!:-)
 
Täitsa Blond 12. september 2014, kl 15.30
Armastust, hoolimist, hoidmist ja seksi!
 
Täitsa Blond 12. september 2014, kl 15.32
...unustasin, reaalses elus ei tule see meestele pähegi, et ma seda vajan ja et ma sellest puudust tunnen.
 
m55 12. september 2014, kl 15.37
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Armastust, hoolimist, hoidmist ja seksi!

Vale jutt. Kui sul on raha, siis ole sa prevert või impotent. Naised jooksevad tormi!
 
Täitsa Blond 12. september 2014, kl 15.38
Kuidas ilma rahata naist hoida saaks?
 
Lihtne 12. september 2014, kl 15.40
Päris vähe vajab:
ühte tiigrit voodisse, ühte naaritsat kappi, ühte jaaguari garaaži ning ühte oinast, kes kõik selle kinni maksab.
 
bitch 12. september 2014, kl 15.45
meest. keda armastada, kellest hoolida, keda hoida ja kellega seksida.
 
täitsa mees 12. september 2014, kl 15.49
rautasin hommikul naist, no küll tal oli hea meel. rahule jäi.
 
to täitsa mees 12. september 2014, kl 15.52
Kahju, et sa ISE rahule ei jäänud
 
täitsa mees 12. september 2014, kl 15.59
muidugi jäin ka ise rahule. aga naise rahulolu on tähtsam, sellest sõltub rahu maailmas.
 
Senza la Donna 12. september 2014, kl 16.01
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas ilma rahata naist hoida saaks?

Ei maksa nii tagasihoidlik olla. Õige naine peab lisaks lastele ka meest ja armukest ülal. OK, mehe võib ju isemajandamisele jätta, aga laps(ed) ja armuke olgu hoitud.
Küll siis ka jaksatakse sind armastada ja igatepidi ära rahuldada.
 
täitsa mees 12. september 2014, kl 16.03
ilma rahata naist pole hoida mingit mõtet. mingu tööle ja toogu pere eelarvesse raha, siis on rahu maailmas.
 
njaahh 12. september 2014, kl 17.22
Meest, kes peale hea välimuse ja tegude kõrvalt oleks ka armastav, hooliv ning natukene majanduslikku põhja võiks ka olla. Ei pea omama autot ja maja, kuid kindel töökoht ei teeks paha. Seadusega, alkoholiga ning uimastitega ei tohiks probleeme olla. Tervis võiks tal ka korras olla, vähemal niipalju, et suudaks olla peale tööd ka liikumisvõimeline ning leida aega ka oma naisele(lastele).
 
Täitsa Bond 13. september 2014, kl 10.24
Pole ju palju tahetud. Kuid kui aktiivselt tutvuvad naised sellist soovitud meest ei leia, milles viga, et satutakse teistsuguste peale? OllaKse leidmisel teeselnud end teistsuguseks?
 
ei 13. september 2014, kl 10.30
Ei, Bond, miks teeseldud? Naised peavad endast lihtsalt lugu ja on endaga rahul, olgu kest milline tahes. Mehed ei lepi aga sellega, vaid ihkavad noori printsesse, sest neile ei piisa hoolivast armastavast naisest.
 
Täitsa Bond 13. september 2014, kl 10.33
Ma seda miskipärast ei usu, et naised teevad kõik ja õieti ning mehed aint vaatavad, kuidas neid välja vahetada saaks:-)
 
täitsa mees 13. september 2014, kl 11.45
minu naised on pingul nagu pillikeeled, alati kaunid ja heas füüsilises vormis.
midagi pole mul kobiseda.
 
sisselogimata ip 13. september 2014, kl 16.13
nojah, teisest teemast jäi silma, et mehed ei saa aru ja naised ei räägi sellest, mida neil vaja on. Mina näiteks olen sellekoha pealt nii introvertne, et lausa jube. Vähe sellest, et ma ei oska leida võimalust ja viisi, ei suuda ma õigel hetkel sõnugi leida. Ja nii jääbki minust pikapeale mulje kui igavast ja tuimast naisest, kellega niikuinii midagi tarka peale pole hakata ja nii ta läheb....
tegelt on mul vaja lihtsalt natuke rohkem tähelepanu, paari sooja sõna ja kinnitust, et kõik on ok. ja kui ei ole ok, siis kinnitust selle kohta, et ei ole ok:)
 
Mina tean! 13. september 2014, kl 16.16
James Bondi või äärmisel juhul Ridge Forresteri tahab:)
mansion ghost 13. september 2014, kl 16.24
"Mida ja keda naine tegelikult vajab"

Kas nad seda isegi täpselt teavad? Alati on vaja midagi veel paremat, veel rohkem, veel...
Ja lõpuks ollakse ikka lõhkise küna veeres, lasknud käest kõik mis oli.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 13.09.2014 16.25.
 
ja nii ongi:) 13. september 2014, kl 16.43
http://tommy.special-edition.se/images/womenWantsItNow.jpg
 
londita m 13. september 2014, kl 17.47
Naine ei vaja midagi, naise sünnitusmasin vajab õiget meest (sobilikke geene), et tööle hakata ja siis juhtida naist.

Ahjaa, sünnitusmasina käivituse tunnuseks on liblikad kõhus :D. Edasi teate juba ise.
 
täitsa mees 13. september 2014, kl 18.01
londita m Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naine ei vaja midagi, naise sünnitusmasin vajab õi
> get meest (sobilikke geene), et tööle hakata ja si
> is juhtida naist.
>
> Ahjaa, sünnitusmasina kä
> ivituse tunnuseks on liblikad kõhus :D. Edasi teat
> e juba ise.
lihtsalt ja lühidalt sai, 5+
 
E 13. september 2014, kl 21.59
Naine tahab meest, kelle õnn elus ei sõltuks temast vaid iseendast ja kes hinge puudutab oma isikuga. Rohkem pole vaja
 
kas 13. september 2014, kl 23.16
...on mõnda kohta kus foorumis räägiksid mittegeid ja mittelesbid, siin teemas on nad kõik olemas ja mina kui hetero naine ei saa kaasa rääkida, see jutt on täiesti kõrvaline naisele, kes vajab meest.
 
Senza la Donna 14. september 2014, kl 09.13
kas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...on mõnda kohta kus foorumis räägiksid mittegeid
> ja mittelesbid, siin teemas on nad kõik olemas ja
> mina kui hetero naine ei saa kaasa rääkida, see
> jutt on täiesti kõrvaline naisele, kes vajab meest.


Oskad sa mehega midagi peale hakata?
Tead, mida mehed vajavad/tahavad?
Miks Sulle geid ja lesbid ei meeldi?
Kas Sa tead, mis asi see armastus on?
mansion ghost 14. september 2014, kl 09.15
´kas´ ei tea meestest midagi, talle piisab isastest küll. Milleks pidada vorstijupi pärast...
 
Triin 14. september 2014, kl 09.18
Mina vajan seltsilist nii päeva, kui öösse- usaldust, hoolivust, mõistmist. Tegelikult kõik eelpool ära öeldus.
Ja kindlasti mest, kellest ma vaimustun. Kui vaimustust peale ei tule, siis pole mees minu jaoks huvitav:)
moosimadu 14. september 2014, kl 09.27
Naine otsib meest... tõmmut, pikka, tugevat, tarka. Leiab sellise, on õnnest oimetu. Kahe nädala pärast avastab, et tollel tõmmul jõusaalist tulnud korvpalluri mõõtu teadlasel on kombeks munaputru süües lahtise suuga naerda. Naerab ta muidugi ainult intelligentsete naljade peale, aga siiski.... :( puder muudkui pudiseb....

Kui me teaks, mida tahame oleks kindlasti kusagil juba kataloogid - sisesta soov ja säh, siin on sinule sobiv paariline.

Teekond on ikkagi oluline, arvake mida tahate. Mõni ei jõuagi kohale. Ja mis sellest?
 
eelmisele 14. september 2014, kl 09.36
ah ära puhu paska pidevalt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!