Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Millega tegelevad üksikud naised õhtuti?
 
M, Tutvuja 07. november 2011, kl 22.17
No olen ka viimasel ajal netis nii umbes paarikümne naisega tutvunud, vanuses 25-30. Algul on kõik tore, tänatakse meeldiva kirja eest, kirjutatakse vastu, mingil hetkel teen ettepaneku MSN-is edasi rääkida. No okei, antakse aadress.
Aga keda ei ole, on naine MSN-is. Kas nad tõesti vahivad ainult töö ajal, päeval MSN-is? Töö aeg on TÖÖTAMISEKS. Ma ei kujuta ette, et peaksin kolleegide silma all kellegagi msn-is klõbistama ja flirtima hakkama.
Ma oma aruga arvaks, et õhtul, nii umbes kell 8 kuni 11 võiks olla sobiv aeg. Töölt tuldud, trennis käidud, kõht täis söödud, võiks ju tunnikese tutvumisele pühendada.
Aga ei. Mõni üksik ainult jõuab neist õhtul netti.
Mida te, kulla üksikud naised, teete õhtuti? Vahite telekat?
 
jajah 07. november 2011, kl 22.22
Ei, telekat ka ei vahi ja olen täitsa msnis olemas 24/7 ainult, et sind pole :D
 
hehehhe 07. november 2011, kl 22.27
no msn-is üldse ei aja mula, tutvumise mõttes võõraga veel vähem. tutvumiseks tuleb kohtuda, tavaliselt aga kaovad siis mehed kohe ära. ehk siis vabad mehed, mida teete õhtuti, et kohtuda ei taha?
 
teadja 07. november 2011, kl 22.27
Nad on õhtuti oma abikaasade valvsa pilgu all ja ei saa msni kasutada.
 
M, Tutvuja to hehehhe 07. november 2011, kl 22.40
No mida hekki, siis, kui kohe kokku tahad saada, oled ju jube pealetükkiv ja nii edasi ja nii edasi.
Kokku võiks muidugi saada, aga ausalt öelda tahaks inimesest veidigi aimu saada, enne kui lähed temaga kohtuma. Et kas on üleüldse millestki rääkida.
Alles hiljuti oli üks, välimuselt puha kaunitar, aga huvitus ainult pidutsemisest ja ei millestki muust. Mis sa teed sellisega, käid ehk voodis ära ja üsna varsti hakkab surmigav.
 
jajah 07. november 2011, kl 22.40
Teadja ütles kõik ära, või sebivad mujal reaalis kuttidega.
 
üks 07. november 2011, kl 22.47
ei usu üldse mingisse tutvumisse enam, tutvud, oled pool aastat ja siis selgub, et ikka EI SOBI. No mida... Inimesed ei viitsi vaeva näha, esimeste probleemide tekkimisel öeldakse, et ei sobi.
 
m 07. november 2011, kl 22.53
:D ju siis on turg nii rikkalik, et pole põhjust kinni hoida, vaid saab valida ;)
 
maiu- 07. november 2011, kl 22.56
tavaliselt viskan näppu :)
 
ingrid 07. november 2011, kl 23.00
Mina teen ka õhtuti näpukat ja kes see ikka peale orgasmi veel tutvuda tahab. Sirvin hajameelselt mõnda teemat ja peale seda magama.
 
hehehhe 07. november 2011, kl 23.03
M, Tutvuja to hehehhe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No mida hekki, siis, kui kohe kokku tahad saada, o
> led ju jube pealetükkiv ja nii edasi ja nii edasi.
>
> Kokku võiks muidugi saada, aga ausalt öelda t
> ahaks inimesest veidigi aimu saada, enne kui lähed
> temaga kohtuma. Et kas on üleüldse millestki rääk
> ida.
> Alles hiljuti oli üks, välimuselt puha ka
> unitar, aga huvitus ainult pidutsemisest ja ei mil
> lestki muust. Mis sa teed sellisega, käid ehk vood
> is ära ja üsna varsti hakkab surmigav.

ja mida Sa enne teada sooviks, et kohtuda sobiks?
 
mh 07. november 2011, kl 23.51
Mina õhtuti tavaliselt kas õpin või teen midagi muud kasulikku, kuid enam-vähem kõik on arvutiga seotud. Enamasti on ka msn ja facebook avatud, nii et kui keegi rääkida tahab, siis oleks tal selleks võimalus olemas:)Päeval tööl ega koolis msn-is käia ei saaks.
 
M, tutvuja 07. november 2011, kl 23.55
Mis ma ikka sulle kirjutan mitu korda, kui sa aru ei saa. Tahan teada, kas on lootust, et on millestki rääkida. Kas on ühiseid huvisid.
 
hehehhe 07. november 2011, kl 23.59
ühiseid huvisid? kas nii, et kui Sina vaatad jalgpalli, vaatan mina ka? või mis Sa silmas pead? lihtsalt pakub huvi, et kuidas see selektsioon siis toimib ka. mis siis saab, kui naine Sinust silmaringi poolest igati üle? ehk siis suudab vestalda teemal, millest Sina ei suuda? pildi ikka julged endast saata?
 
Z. 08. november 2011, kl 00.05
Mina nutan tavaliselt patja, et mul meest pole, kellega suhelda :S
 
M, tutvuja to hehehhe 08. november 2011, kl 00.19
Ei, ma ei kavatse sinuga siin tuttavaks saada. Tõenäosus 0,1%, et oled mõistlik ja kena.
Miks ma ei peaks julgema pilti saata, see on ju elementaarne. Kuigi paljud naised sellest aru ei saa.
Tõin sulle näite inimesest, kellele pakkus huvi ainult pidutsemine. Saad aru, temaga ma kohtuma ei lähe, kuigi ta oleks tulnud küll. Mõistad, või pean sulle veel 10 näidet tooma?
 
naine43 08. november 2011, kl 00.43
Mul näiteks telefon ja net ongi ainukesed tutvumise võimalused.
Väljas ju tuttavaks kellegagi ei saa, kui just päris joodikuga suhelda ei taha.
Väljas tutvumiseks peab olema kindlalt alla 30.
Õhtuti kodus, sest mu tähelepanekutel kõik teised naised nii hõivatud, et kuhugi sõbrannatama minna.
 
ebanormaalne 08. november 2011, kl 01.18
Hah, veel hullem, võib-olla alla poolte naiste üldse vastab kirjadele. Kuigi esimene kiri ikka viks ja viisakas, küsin algatuseks midagi sündsat, nagu "mis erialal tegutsed" või midagi taolist, ja vastan kohe ka enda kohta, et ei jääks salatseja muljet.

Vastajatest osa ei oska kirjutada, tühikuid ja õigesti kirjutatud sõnu otsi tikutulega taga. Teine variant, et vastus on ülilühike ja näha, et suhtlemisest pole eriti huvitatud, või mida arvata kirjast, mille tekst on "Nii ja naa."?

Ja siis, kui leiad üle mõne aja kellegi, kellega on mitu kirja vahetada, siis ta kaob lihtsalt ära. Aga midagi muidugi öelda ei suvatse.

Ei saa ka mina aru, missugust isikut need netis asuvad naised otsivad...
 
Gerry 08. november 2011, kl 03.16
Mina päeval tööl, seal pole üldse arvutit.
Msn-s olen hilja õhtul ja öösel. Suhtlen kõigiga kes tahavad, aga selge see, et siia ma nüüd oma msn-i aadressi vist panema ei hakka. :D
Aga ikka jah väga paljudel töökohas just see aeg töö ajal, kus netis istutakse.
Mina tahaks teada, kus üldse normaalsed mehed end ikka peidavad ? Või mina olen liiga valiv ? Ei usu , aga eks ikka natuke valima peab kaa.
 
niisiis 08. november 2011, kl 09.02
Kle, Gerry, flirdime :P
 
Irina 08. november 2011, kl 09.41
Peale tööd koju,siis söök,televiisor ja enne uinumist viskan ikka näppu.Pole midagi parata kui originaali harva saab.
 
LK;) 08. november 2011, kl 16.44
Mulle meeldiks küll mehega pigem peale üht-kaht kirja kokku saada. Paarist kirjast peaks piisama saamaks aru, kas mees on normaalne ja temaga tasuks pikemalt tutvuda või mitte. Ausalt öeldes ei viitsi küll pikka kirja vastu kirjutada( kuigi olen seda ka teinud), mitte et mees mulle ei meeldiks või huvi ei pakuks, kuid lihtsalt mõne aja pärast tekib selline rutiin ja kohustus, et lihtsalt ei taha kirjutada: tema saatis mulle pika kirja, seega pean ka mina samaga vastama. Otse silmast silma inimesega suhelda on ikkagi mitmetes kordades parem.
Internetis võib selles mõttes küll tutvuda, et saad teada inimese nime, vanuse, peamised huvid - nii-öelda algteadmised, kuid tõsisem tutvumine peaks aset leidma siiski reaalses elus. L;)
 
Poolik 08. november 2011, kl 17.48
Kus kohas need mehed ikka peidavad ennast, mehed lihtsalt ei julge rääkida, sest nad ei tea kunagi, mida naine vastab. Naised võiksid ise kuidagi märku anda, et nad tahavad rääkida või siis nad annavad kuidagi märku, lihtsalt ei saa aru sellest, seletage? Klubis või kusagil peol on jah lihtne, oled joogine ka siis, sa üldse ei mõtle peaga, aga kuidas lihtsalt tänaval tulla rääkima, kaine peaga, kes julgeks?
 
valduura 08. november 2011, kl 19.01
Irina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peale tööd ja enne uinumist viskan ikka näppu.Pole midagi parata kui originaali harva saab.


Tahad sellest lähemalt rääkida?
 
poisu 08. november 2011, kl 19.43
Poisu ootaks üht halastajaõde meelsasti oma sängi.
 
hehehhe 08. november 2011, kl 22.38
M, tutvuja to hehehhe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei, ma ei kavatse sinuga siin tuttavaks saada. Tõe
> näosus 0,1%, et oled mõistlik ja kena.
> Miks ma
> ei peaks julgema pilti saata, see on ju elementaa
> rne. Kuigi paljud naised sellest aru ei saa.
> T
> õin sulle näite inimesest, kellele pakkus huvi ain
> ult pidutsemine. Saad aru, temaga ma kohtuma ei lä
> he, kuigi ta oleks tulnud küll. Mõistad, või pean
> sulle veel 10 näidet tooma?

ja hakkaski huvitama, et mis siis põhjuseks, et Sa ei soostuks minuga tutvuma? puhtsportlikust uudishimust kohe tahaks teada. vana Sa muide üldse oled ka?
 
Gerry 09. november 2011, kl 00.59
Ja kuhu kadus see M , kes tutvuda tahtis ? Msnis lobiseda enne reaalselt kohtumist ?
Ka kes minuga siin flirtida tahtis ? Äkki alustame siis ? Jätke mõni kontakt kaa ikka..:D
 
imestaja 09. november 2011, kl 01.26
süna ka kahe a-ga kirjutada on ikka juba allpool igasugust arvestust. tühikute kasutamisoskusest ei hakka rääkimagi.
 
imestajale 09. november 2011, kl 09.39
Sõna, mitte "süna".
Lause alguses on suurtäht.
Oled kuulnud ehk vanasõna pinnust ja palgist teatud silmades...?
 
kiisusilm 09. november 2011, kl 09.45
Toetan Gerry öeldut, et natuke ikka peab valima, tegelikult ikka peab valima :) ja päris esimest ettejuhtuvat ei pea/peaks võtma, üles noppima (loe:kaela langema).
Minul sama küsimus, et kus kandis need normaalsed mehed liiguvad? Ööklubis võib trehvata igasuguseid mehi, kuid vahel harva võib seal normaalse mehe otsa komistada. :)
Arusaadav, et alguses võiks ju vahetada mõne e-kirja, kus siis algse ja elementaarse info kätte saad, aga elus asi ja elus mees parem oma silmaga üle vaadata (oma silm pidi ju kuningas olema) :)
Teinekord ei ole elus mees, kellega mõne e-kirja vahetasid kohtudes üldse nii kütkestav, sest nn "keemia" võiks ka ikka tekkida mehe ja naise vahele, niisama pole ju mõtet. :) Mees peab/peaks julgema omi mõtteid välja öelda ja mitte arg olema.
Mina tutvuks samuti mõne meeldiva ja normaalse (mõiste lai, aga siiski) mehega. :)
Kus te, kenad ja meeldivad mehed end peidate ? ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!