Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pert Vere kosjakuulutus kustutatud
 
rase 16. september 2014, kl 22.30
alles ju kirjutati, et rase, nüüd juba maani täis???
 
Agnes! 16. september 2014, kl 22.31
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.32.
 
summutitoru 16. september 2014, kl 22.33
Agnes, millest sa siis mittekaine?
 
funktsionaalse lugemisoskuse guru 16. september 2014, kl 22.33
vabandust, et segan, aga ei suuda vahele segamata jätta. Agnes pole kunagi kirjutanud, et ta rase on, siutsus vaid sellest, et ta kallima auto pagasnik on nii suur, et sinna lausa lapsevankri võib mahutada.
 
Ahha 16. september 2014, kl 22.50
Toonklaasidega mitte jeep, kodust jalga lasknud lapsevnkriga kallim, mitte Pert?
 
to Ahha 16. september 2014, kl 22.58
oled ilmselt õigel teel...
 
Ahha 16. september 2014, kl 23.01
Huvitav kas laps oli ka veel vankris...
 
ohhoo 16. september 2014, kl 23.21
küll nüüd lõrisevad kondi kallal...
 
Ahha 16. september 2014, kl 23.25
Tegu võis ka vanaisaga olla...
 
Ahha 16. september 2014, kl 23.27
Issand kui armas tegelikult, Agnesest sai üleöö vanaema...
 
Senza la Donna 17. september 2014, kl 07.58
Ma ei tea meie televisioonidest mitte tuhkagi ja seepärast on igasugused sellelaadsed üritused mulle uudiseks. Huvi pärast võtsin Postimehe lahti ja vaatasin, mis seal aidas siis toimus. Piltide järgi ei midagi erilist, sellised bändiga pidusid on seal iga nädal, see, et mõni avalikkusele tuntum ajusaagim seal kohal oli, ei tee sest prallest küll midagi erilisemat. Selle koha väärtus peitub hoopis heledas lager-õlles, mida ma aga juhuse tahtel just eelmine õhtul järjekordselt proovimas käisin.

PS. Piltidel oli blonde mitmesuguseid, aga enamasti kas liiga noored või liiga koledad, et meie foorumi kaunitarideks kvalifitseeruda :D
 
NäkkDonalds 17. september 2014, kl 08.12
nii põnev, nii põnev...
 
punapea 17. september 2014, kl 08.49
ma vaatasin ka neid pilte - täitsa blonde oli seal lademetes, kõik ühte nägu. äkki ta siiski käis seal, kuigi siin püüab asja salata ja solvumise taha peita. ei tea, ei huvita - ei see pidu ega ka see lärm selle tühja teema ümber:P
 
nbnb 17. september 2014, kl 09.16
vanainimeste liivakasti mängud!
 
Senza la Donna 17. september 2014, kl 09.25
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ei tea, ei huvita - ei see pidu ega ka see
> lärm selle tühja teema ümber:P

No natuke ikka huvitab ka ;), ega muidu poleks pilte vaadand ja oma kommentaari siia jätnud. Mind küll täitsa huvitas, mis selles (ja järelikult ka selles kustutatud teemas) nii põnevat/rabavat oli, et sellest selline "skandaal" välja kukkus. Heatahtliku inimesena ei suuda ma mingeid kurje mõtteid teistele külge pookida, aga ju siis igaüks mõtleb oma rikutuse tasemelt ja leiab teemades/postitustes vaid kurjust ja ärapanemist. Endale meeldib mulle kõike rahulikult/sõbralikult teha, ehk klassikuid tsiteerides:
https://www.youtube.com/watch?v=bBZAccgvp8M
 
punapea 17. september 2014, kl 09.33
ega see nüüd suurt huvi tähenda, kui möödaminnes suure kella külge pandud teemalt pilk üle libistada. ma vaatan ka vahel ukraina teemat, kuigi ka see on samaväärne nagu see kanal2 pidu blondidega - ülepaisutatud. tavaline kisamine tühjas toas:P
 
ehh 17. september 2014, kl 10.11
kui delfidebiilid arvavad, et nad midagi teavad, siis eksivad rängalt;) siin käib kõva tutvumine;)
 
:)) 17. september 2014, kl 10.21
Sina ehh, oled teadja, et kes kellega tutvub:)?
 
jah 17. september 2014, kl 10.23
muidugi tean ja see teebki nalja, kuidas siin lahmitakse;)
 
Senza la Donna 17. september 2014, kl 11.23
jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> muidugi tean ja see teebki nalja, kuidas siin lahm
> itakse;)


Mõned ajad tagasi oli ka mul pilt üsna selge, kes kellega käis-magas. Nüüdseks on need teemad juba selliseks kaugeks ja ähmaseks mälestuseks tuhmunud, et võib vaid kroonikutele huvi pakkuda. Samas, kõrvutades vanu aegu praegusega, võin öelda, et see pilt mida maaliti Delfis, ei kattunud pea üldse sellega, mis toimus tegelikkuses. Seega - julged teooriad ja lahmivad ärapanemised on selle foorumi pärisosa. Samas ka kõige põnevam/naljakam osa. Mind muidugi paneb imestama vaid fakt, et miks nii kramplikult tahetakse varjata omi päris tundeid ja soove ning püütakse endast jätta muljet, kui inglist pilvepiiril. :D
 
äkki 17. september 2014, kl 11.29
on pert vere hoopis rase tõesti, varsti tuleb ilma üks väikene lapsukene.
 
äkki 17. september 2014, kl 11.30
ei saa tutvumist käia, kui pole aadressi,kellega tutvuda
 
teadja 17. september 2014, kl 11.31
jap, Pert Vere on tegelt naine ja rase.
 
Pert Vere 17. september 2014, kl 12.31
teadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jap, Pert Vere on tegelt naine ja rase.

Krt ma naersin end peaaegu laua alla :D
Aitäh, kuivõrd naeruga pidavat elu pikenema, siis +60min on mul praegu kindlasti juures :-))))))
 
nojahh 17. september 2014, kl 12.40
Pert vere ja täitsa bond ,on üks ja sama, mõlemad panevad lõppu sellise märgi: -)
 
täpselt 17. september 2014, kl 12.44
aeg-ajalt tabab seda elukat skisofreeniahoog ja siis ta ägedalt kakleb oma teise minaga:-)
 
Pert Vere 17. september 2014, kl 12.59
nojahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert vere ja täitsa bond ,on üks ja sama, mõlemad
> panevad lõppu sellise märgi: -)

Kunagi vist keegi küsis ka, et need "teadjad" pidid olema erilise ajuehitusega :-) otsi diagnoos ise üles :-)
Ahjaa, see oli muusikateemas :D

Bond on endine alu, kes muutnud enda tekstistiili.
Kirjutusstiil ja lauseehitused jms on ikka sama.
 
Hülgehall kuub 17. september 2014, kl 13.10
Nagu oleks sel enam mingit tähtust, kas sured kell kolm pärast lõunat või kell 4..see +60 min ei anna midagi, peale agoonia,
 
positiivne 17. september 2014, kl 13.14
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu oleks sel enam mingit tähtust, kas sured kell
> kolm pärast lõunat või kell 4..see +60 min ei ann
> a midagi, peale agoonia,


annab küll - kui oled need +60 min õnnelikum kui eales varem.
 
No tore 17. september 2014, kl 13.25
Pert Vere Kirjutas:

>
> Krt ma naersin end pea
> aegu laua alla :D
> Aitäh, kuivõrd naeruga pidava
> t elu pikenema, siis +60min on mul praegu kindlast
> i juures :-))))))


Palun, palun...loodetavasti võtad selle +60 minutiga midagi...mõnusat ette:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!