Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pert Vere kosjakuulutus kustutatud
 
Hülgehall kuub 17. september 2014, kl 13.36
mnjh, vaevalt et surmamõistetu eriti rõõmust hüppaks, kui kuuleks, et tema hukkamine voolukatkestuse tõttu tund aega edasi on lükatud..
 
teoorias tugev 17. september 2014, kl 13.40
60 min lootust, 60 min reaalset naudingut, mõni aeg ootust, seejärel pettumus, haavade lakkumine, otsingud, lootusetus, ja hakkab ring otsast peale - selline see delfikate morbiidsete mõtete tagamaa on. Jumal küll, te ju ei tutvu siin - milleks seda jama vaja?
 
to Hülgehall 17. september 2014, kl 13.42
kui oled valinud sellise elutee ja omale surmaotsuseid järjest tellid, siis tunnen sulle kaasa. samas on sel juhul +60 min paras aeg tehtud patte andeks paluda (ehk jõuad?) ja nõnda taevariiki pääseda :D
 
piripiiga 17. september 2014, kl 13.48
aga mõtle, Hülgehall, kui see +60 lisatakse sulle mitte elu lõppu vaid kuhugi seksika armukese linade vahele? mmmmm......
 
DD:) 17. september 2014, kl 14.04
einoh, see 60 minutit kulub Pertil ju Delfis ju ära.
 
huviline 17. september 2014, kl 14.10
kuidas teema muidu sinna elu lõputundidesse üldse kaldus, mhhh? kellelgi on ilmast hoolimata sünged tunded? et kõik tutvumisportaalide vastassoolised on mitme ringiga ära proovitud, uusi pole peale sirgumas, Pert ja Agnes on valest soost (irw)... siis kujutatakse elektritoole jms mõnuallikaid ette.
 
Hülgehall kuub 17. september 2014, kl 14.18
Aga sel juhul saab neid +60 min. topelt olema, kui lõpust ära võetakse ja kuhugi elutee vahele torgatakse..et siis iga minut kahe eest...mis iseenesest polegi paha, kui mõelda, et mõni hetk on igavene..
 
pakspiiga 17. september 2014, kl 14.37
minge tööle, kogema väärt igavesi hetki (kui on nauditav töö muidugi) :)
minge loodusesse või üleüldse tehke midagi ilusamat kui see tühi tuul, mida siin taga ajate. teenäitaja on rääkinud :)
 
Hülgehall kuub 17. september 2014, kl 16.18
Nagu öeldakse - ole päikesepatarei ja LED-lamp minu päevas..
 
Senza la Donna 17. september 2014, kl 17.46
piripiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga mõtle, Hülgehall, kui see +60 lisatakse sulle
> mitte elu lõppu vaid kuhugi seksika armukese linad
> e vahele? mmmmm......


Sa piripiiga oled noor ja roheline veel, ilmselt ei jaga ka sest vanainimeste asjast kuigi palju. ;)
Seksikas armuke on ka väljaspool linasi seksikas, ei pea kohe teki alla peitu pugema. Pealegi on hülgehall juba piisavalt vana mees, et mitte enam tundi aega vastu pidada. See on vaid naistel nii, et nad saavad tunni jooksul kordi ja kordi orgasme nautida, meestele reeglina jääb töörõõm. :D
 
piripiiga 17. september 2014, kl 17.58
ah, Senza, anna mulle mu noorus andeks! ma tulise tütarlapsena kipun seda maapealset paradiisi ise ikka linade vahele ettekujutama.

Hülgehalli ma nüüd ka oma rohelisuses maha ei kannaks. ehk ongi ta just see mees, kes naist tunni jooksul kordi ja kordi orgasmi nautima paneb. olen oma silmaga näinud meest, kes just sellest tegevusest rohkem saab, kui enda paugutamisest. miks siis mitte Hülgehall ei võiks samasugune mees olla?
 
:) 17. september 2014, kl 18.23
Agnes kuidas sinuga on?Kas su see jeebimees või mittejeebimees või on see pert ikka peab vastu voodis ka?
:))
 
khššš 17. september 2014, kl 19.03
Rääkige vaiksemalt, Agnesel on veel pohmakas:)).
 
Teadja666 17. september 2014, kl 19.19
Pert on voodis nagu noor jumal! :D
 
Senza la Donna 17. september 2014, kl 21.56
piripiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ah, Senza, anna mulle mu noorus andeks! ma tulise
> tütarlapsena kipun seda maapealset paradiisi ise
> ikka linade vahele ettekujutama.

Siin lähevad me maitsed küll lahku. Minu kindel eelistus on, et ka visuaalne pool peab olema nauditav ja seepärast eelistan mina tegeleda selle vanainimese asjaga linade peal ja ilmtingimata ka valges. Võib-olla aja jooksul see muutub, kui partner enam huvitav ja ahvatlev välja ei näe, aga siiani pole selles probleemi olnud ja seepärast ka selline eelistus. :)
 
tiibadega kurat 18. september 2014, kl 15.06
Nonii, pole siin ammu käinud ja pole kindel, et õigesti aru sain...

Pert kosis kedagi ja on nüüd rasedalt täitsa bond?

...jummal kummikostüümi ei osanud selga panna või :O



SID, mis see vanainimeste asi on? Korvi punumine?
Jajah, läheks seenele...
 
Juku 18. september 2014, kl 19.03
Millal Agnese joomatuur üle läheb? Mitu päeva tavaliselt kestab?
 
Jukule 18. september 2014, kl 19.08
Miks sa seda küsid?
 
Juku 18. september 2014, kl 19.13
Ta kaine peaga räägib päris arukat juttu ja mõtlesin, et osaleks samuti ta delfi meeste kollektsioonis, keda ta voodi saanud.
 
Jukule 18. september 2014, kl 19.32
Kui suur ta kollektsioon siis ka on?
 
Juku 18. september 2014, kl 19.42
Kui uskuda siinseid "teadjaid", siis tohutult suur.


Kena õhtut, pärisnaised ootavad:9
 
Kati 18. september 2014, kl 19.46
Juku, mina olen ka päris naine.
 
Jukule 18. september 2014, kl 19.47
Mõnusaid (küla)jututunde naistega saunas :)
 
nu 18. september 2014, kl 20.56
Blond ja Pert
Agnes ja alu, Tom, Pert jne
 
nunu 18. september 2014, kl 21.01
kolm meest 40+ naisterahval pole eriti pikk nimekiri...alla keskmise?
 
teate küll kes 18. september 2014, kl 21.15
Vähemalt kellegilgi on tutvumine õnnestunud, ülejäänud tallavad niisama optimistlikult tühja tuult ;)
 
proua 18. september 2014, kl 21.32
tundub, et siit on võimalik armukest leida. aga kas on siit võimalik ka elukaaslane leida?
 
:) 18. september 2014, kl 21.43
Küsi parem, kas mõni mees otsib elukaaslast. Ja täpsustuseks uuri, keda elukaaslaseks peetakse ja mida temalt oodatakse :)
 
ei tea ikka küll kes 18. september 2014, kl 22.14
teate küll kes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vähemalt kellegilgi on tutvumine õnnestunud, ülejä
> änud tallavad niisama optimistlikult tühja tuult ;
> )


Kas räägid endast või keda sa silmas pead?
 
uitaja 18. september 2014, kl 22.32
Neid, keda siin enam tihti ei kohta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!