Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pert Vere kosjakuulutus kustutatud
 
Kaarina 18. september 2014, kl 23.10
to proua: ega sellistest kohtadest jah elukaaslast eriti ei leia, eks mõnel ikka õnneks läheb, aga juttu jälgides tunne et ega ikka küll. Aga ehk leiab mõne huvitava jutukaaslase kellaga lobiseda :)
 
Täitsa Blond 18. september 2014, kl 23.23
nu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond ja Pert
> Agnes ja alu, Tom, Pert jne


Publiku rõõmuks või kurvastuseks pean teatama, et Blondil pole Pertiga mitte mingit asja olnud ning olen endiselt delfimeestest puutumata.

Ei oska selle pärast isegi kurvastada, sest armas Agnes on hoiatuseks ees, mis juhtub kui siit.....kohe on verekoerakari lõrisedes kallal.
Killuke siit, naljake sealt, ülejäänu pannakse kambapeale kokku ja...saabki delfi jälle klikke ning rahvas rahulduse...
 
Kaarina 18. september 2014, kl 23.28
Täitsa samale arvamusele jõudnud, kui Täitsa Blond. Isegi esimesel aktiivsemal kirjutamise päeval .... eh
 
nunu 18. september 2014, kl 23.29
Aga on siis vaja siia oma leiuga lehvitama tulla? Teised jäid ju ilma ja loomulikult on nad solvunud ja kadedad, isegi siis kui nad tolle leiu ise välja praakisid.
 
Senza la Donna 18. september 2014, kl 23.31
Miks peaks foorumist omale armukese või elukaaslase leidma? Foorumi eesmärk ju ongi suhtlemine ja mina suhtlen siin paljudega ning mul küll puudub vajadus füüsiliseks minna ja kellegagi kohe voodisse tormata. Mõnus ja heatahtlik suhtlus on ju ka midagi väärt!
 
Kaarina 18. september 2014, kl 23.36
Eks minagi oma nina siia toppisin, kuna soovin suhelda. Mõni suhtleja lihtsalt ei tundu nii mõnus ja heatahtlik. Aga eks ma siin ka alles algaja ja pole kometega kodus :)
 
Senza la Donna 18. september 2014, kl 23.43
Kui sa veel uus ja värske oled, siis seisavad su katsumused alles ees. :) Ilmselt on libal uneaeg, aga kui ta ärkab, siis saad sa igasugu erinevaid asju enda ja oma soovide kohta teada.
Aga jah, eks siin meestest suht suur puudus on, mõni asjalikum armukese otsija on, rohkemat sulle ilmselt ei pakuta.
 
nunu 18. september 2014, kl 23.43
ehk siis Muhvisündroom :)
 
Täitsa Blond 18. september 2014, kl 23.44
Ära muretse Kaarina, kasvatad paksu nahka:)
Aasta tagasi ma ka hõiskasin...jesss, nii palju toredaid inimesi:D
Nüüd võin öelda, et on küll toredaid, aga need on nagu lillekesed karjmaal, kus pead nende noppimiseks koguaeg lehmakookide vahel laveerima:)
 
Kaarina 18. september 2014, kl 23.53
Esialgul siis ootan põnevusega, aeg-ajalt ihkangi enda kohta midagi uut teada saada :) Ja eks nende foorumitega ongi nii, et sinna satub kõike sorti tegelasi.
 
tiibadega kurat 19. september 2014, kl 06.33
Veel aasta pärast avastad, et lehmakook polegi pärit lehmast ja on miraaž...on hoopis lähemal vaatlusel Pavlova...:)))
Hinnang siinsetele inimestele sõltub hindajast, tema püüdlustest ja soovidest. See koht on kuratlik...igaleühele vastavalt tema tasemele.

Mõnusalt kanget kohvi ja päikest reedesse särasilmadele, vahvatele inimestele, kellel süda õiges kohas...ja et teid oleks vähemalt sama palju siin, kui mitte rohkem :)))
 
:) 19. september 2014, kl 06.43
Blondide mälu on lühike:-D
Bõhhvõhh meelest läinud?
Aaa, blond on veendunud teiste siinsete olijate lühimälus:-)

DDDD
 
Agnes! 19. september 2014, kl 08.27
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.31.
 
Kaarina 19. september 2014, kl 08.39
Kohvi tassis ja mõnusalt kange, reede võib alata. Mõnusat reedet teilegi siin :)
 
Täitsa Blond 19. september 2014, kl 09.36
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blondide mälu on lühike:-D
> Bõhhvõhh meelest lä
> inud?
> Aaa, blond on veendunud teiste siinsete
> olijate lühimälus:-)
>
> DDDD

Sina vihaleht mu pepu peal...:)
Täpsustan siis, et kirjalikke ja verbaalseid kontakte on mul loomulikult olnud, aga kätt pole keegi põlvele pannud...
Kas vastus rahuldas nõudlikku lugejat?:)



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 20.09.2014 02.35.
 
lugeja 19. september 2014, kl 10.05
Agnesel on õigus, et EI siin öelda ei tohi;)
 
Hülgehall kuub 19. september 2014, kl 10.13
Ma ei ütle, et ütleksin ei..aga kui, siis juba,
 
Senza la Donna 19. september 2014, kl 10.24
Ei ole see ei ütlemine mingi tabu, täitsa mõistetav, et ei on ei. Lihtsalt vahest tehakse seda viisil, mis tekitab trotsi. Ja eks sellest need hädad alguse saavad. Viisaka suhtlemise ja loogilise käitumise korral on ka siin võimalik igati mõnusalt tutvuda. :)
 
NäkkDonalds 19. september 2014, kl 10.48
Agnes! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Aga sellisteks "mäng
> udeks" läheb delfis siis, kui sa ütled mehele EI.
>
>

Sellisteks mängudeks läheb siis, kui siin foorumis oma eraelu elada, kasvõi mingeid poolikuid vihjeid andes. Õigupoolest need poolikud vihjed ongi need kõige magusamad, millele näljased delfi kanad, kroonikud ja muud loomad kohe omapoolse nägemuse juurde panevad.

Eks samas, kui edevus ja ego suured on, siis oma egolaksu saad ju kätte, kui foorumirahva hambus lõgistada oled:)
 
delfikas 19. september 2014, kl 10.58
Ja teised delfikad saavad neid järades oma egolaksu ja tähetunni kätte;)
 
Senza la Donna 19. september 2014, kl 12.11
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Täpsustan siis, et kirjalikke ja verbaalseid kontakte
> on mul loomulikult olnud, aga kätt pole keegi
> põlvele pannud, õigemini...KEEGI POLE TAHTNUDKI PANNA.


Oot-oot, kas siis tõesti NII kurb on see seis, et isegi tahtjaid pole olnud? Seda poleks küll oodanud, või on siis tõest foorumi meespool nii arg, et vähegi söekama daami puhul lastakse saba sorgu?
 
to senza 19. september 2014, kl 12.45
Ära usu kõike, mida rahva rõõmuks siin avaldatakse;)
 
Senza la Donna 19. september 2014, kl 12.57
Eks olen minagi inimestega eetriväliselt suhelnud ja seepärast ei maksa mind sinisilmsuses kahtlustada (kuigi tegelikkuses on mul tõepoolest helesinised silmad). :D

See, et TB niimoodi üksi on siia jäetud, on aga minu jaoks siiski mõnetine üllatus. On ta ju selle foorumi üks toredamaid ja siiramaid tegelasi. :)
 
:) 19. september 2014, kl 17.52
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Täpsustan siis, et kirjalikke ja verbaalseid kontakte on mul loomulikult olnud, aga kätt pole keegi põlvele pannud, õigemini...KEEGI POLE TAHTNUDKI PANNA.
Kas vastus rahuldas nõudlikku lugejat?:)


Järelikult on meestel olnud hea maitse:-)
 
Täitsa Blond 19. september 2014, kl 17.59
:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 20.09.2014 02.36.
 
Täitsa Blond 19. september 2014, kl 18.06
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blond Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> Täpsustan siis,
> et kirjalikke ja verbaalseid kontakte on mul loom
> ulikult olnud, aga kätt pole keegi põlvele pannud,
> õigemini...KEEGI POLE TAHTNUDKI PANNA.
> Kas vas
> tus rahuldas nõudlikku lugejat?:)
>
>
> Järel
> ikult on meestel olnud hea maitse:-)

Äkki on hoopis mul olnud halb meestemaitse?:)
Kle vihaleht, mis soost sa üldse oled, et siin haugud?
Teeks ka õige katse...tahad oma kätt mu põlvele panna v mitte?:)
 
:) 19. september 2014, kl 21.33
Meesolen ja ei taha panna!!!
 
Täitsa Blond 19. september 2014, kl 21.53
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meesolen ja ei taha panna!!!

Kle vihaleht, ma ei tahagi, et sa taha paned....jutt on käe põlvele panemisest, issssand:)Nutad ja paned:D
 
ahzooloog 19. september 2014, kl 21.56
Neid suu kõrvuni irvnägusid on siin ilmselt mitmeid erinevaid ja mitmest erinevast soost.

Seda tahaks näha, kuidas Täitsa Blond kellegi irvnäo niiviisi nutma paneb, et see vabatahtliklt oma väikse valge käekese tema põlvele paneb. Või hakkab pärast nutma?
 
Täitsa Blond 19. september 2014, kl 21.58
Mis väikese valge käekese? ega ma lesbi pole. Käsi peab olema suuuur ja karvane!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!