Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin Kaptenit
 
Kapteni Otsija 12. oktoober 2014, kl 16.00
Nii ongi, et leinad on leinatud ja nüüd aitab sellest. Elus on VEEL suur tükk elada ja temas on paljutki, mida sooviks jagada Mehega. Jah, otsin Kaptenit! Kaptenit, keda oodata, keda teele saata, kellele helistada, kellega ärgata, kellega avastada, kellega reisida, keda hellitada, kellega lihtsalt rahulikult ja vaikides koos olla ja kellega naerda mõnikord nii, et .... no teate isegi:). Kellega sooviks jagada oma vaimustusi ja kelle vaimustustest ja päevatoimetustest kuulda.

Naine, 51 aastane. Olen Naine ...kellele meeldivad meri,ookeanid, laevad, lennujaamad, kallistused, hellused, selge jutt ja endast lugupidavad inimesed. Arusaadav, et kaptenitel on erinevad ootused. Edasi kirjavahetuses.

Et siis, ma Otsin Kaptenit! Kirjuta aadressil laineidmurdes@gmail.com

Pootsmanid , jungad ja teised tegelased... Ma väga austan teid ja soovin teilegi kõike head!
 
Kapten Kaalikas 12. oktoober 2014, kl 16.12
Ära jama, sellise kari otsa ei aja oma laeva ükski kapten.
Kapten otsib ikka leebet sadamat, kust saaks värsket vett ja toitu ning pisikest puhkust ja pingemaandust.
mansion ghost 12. oktoober 2014, kl 16.19
Kaptenid on ilmamerel seilanud ja igasugu sireene näinud. Kes seilab edasi, kes istub karidel.
 
Kõpu majakas 12. oktoober 2014, kl 16.21
Minu pärast tee mis tahad.
 
laevajänes 12. oktoober 2014, kl 16.46
ehh...nii armas kuulutus...
 
m55 12. oktoober 2014, kl 16.51
Meremehel on hea - saabub sadamasse, tuled laevalt maha ja kaldal ootab sind armas neiuke.
Lenduril on hea - maandud lennuväljal, tuled lennukist välja ja leiad neiukese eest ootamas.
Ka vedurijuhil on hea - sõidad jaama, astud vedurist välja ja perroonil ootab sind armas neiuke.
Halb on ainult neiukesel - sadamast jookse lennuväljale, lennuväljalt raudteejaama .... jalad väsivad ära
 
neiuke 12. oktoober 2014, kl 16.52
loll vanamees! kas sa taksodest oled kuulnud?
 
Kapteni Otsija 12. oktoober 2014, kl 16.52
Seetõttu ongi oluline, et Kapten oskaks navigeerida ja austaks ennast ning teisi. Ega siis aina karidele saa tormata:) Ja kui ka tormatud, siis tark navigeerija õpib vigadest, ehk.... Tervitused majakale!:) Sireenidega on aga salapärased lood tõesti ja küllap igal kaptenil on neid lugusid pajatada.
 
tule saarele sa tule saarele 12. oktoober 2014, kl 17.11
sa! kas sellist meest otsidki?
 
kihnu jõnn 12. oktoober 2014, kl 17.15
Kas "Kapteni Otsija" pepukat teeb?
 
pupu 12. oktoober 2014, kl 17.17
see oli minu rida
 
Kapteni Otsija 12. oktoober 2014, kl 17.37
Kui leitakse oma kapten, tehakse kõike seda, mis kahele inime sele meeldib ja nauditav on. Seal puuduvad piirid, seal on torm ja lained ja siis tuulevaikne rahunemine. Loomulikult kahe inimese kokkuleppel. Ja ega ainult seks pole elus oluline, teatud vanuses kõik inimesed enam ei müra nii nagu noorena. On ka muid olulisusi, mis inimhinge rõõmustavad. NIi, et Pupu või kuidas sa end siin nimetad.... loodan, et sa seda hoomad.... Mees on rohkemat, kui Peenisega Rahaautomaat, märksa rohkemat....
 
n55 12. oktoober 2014, kl 18.05
Päeva parim nali, et mees on Peenisega Rahaautomaat.
 
m50+ 12. oktoober 2014, kl 18.25
Kaua proua juba lesepõlve on pidanud?
 
peenis 12. oktoober 2014, kl 18.28
automaat läks rikki, ei and enam raha, tiri sellest peenisest niipalju kui tahad. ja nüüd otsib rääkivat peenisega rahaautomaati.
 
Kapteni Otsija 12. oktoober 2014, kl 18.37
Lisaks siis juurde, et Kapten võiks osata lugeda, tekstis ja informatsioonis orienteeruda ning vajadusel formuleerida küsimusi täiendava informatsiooni saamiseks. Ja veel ning viimast korda lisan siia..... Peab lugu endast ja ka teistest. Ehk siis, ei ole madala eneseväärtushinnanguga elus kogetud traumade ning läbikukkumiste tõttu ning püüab seda madalat eneseväärtushinnangut tõsta teiste peale oma äpardumisi välja paistates.

Meesterahvale, kes küsis proua lesepõlve kohta..... Jah, kõik leinad on Leinatud. Nagu ka kirja alguses kirjutatud sai.

Jätkuvalt soovin laevajänestele, pootsmanidele, tüürimeestele ja teistele reisijatele kaunist õhtut ja ilusat sügist.

Otsin Kaptenit!
 
HaukuvPeni 12. oktoober 2014, kl 18.52
Laevajänesed? Aga laevakoerad kes vett pelgavad?
 
Kapteni Otsija 12. oktoober 2014, kl 19.00
Olgu tervitatud ja hoitud ka laevakoerad! Ja ega kõik pole ujujateks loodud.
 
n55 12. oktoober 2014, kl 19.34
lp nimekaim võiks (rahaga v rahata) peeniseautomaadi leiutada, saaks vähemalt kuulsaks.
 
vana merekaru 13. oktoober 2014, kl 20.25
Minu kajutis on alati olnud kaaslaseks kumminaine mulle ja seda juba 35a. Kas Kapteni Otsija oleks huvitatud tutvuma nüüdse metskapteniga?
mansion ghost 13. oktoober 2014, kl 20.32
Vana merekaru ei tea isegi mida "metskapten" tähendab ja ehk õnne korral on varbad kordki merevette kastnud.
 
Kapteni Otsija 14. oktoober 2014, kl 15.27
Merekarud ja metskaptenid, palun kirjutage postkasti!

Ghost! Kuidas sina kõikide eludega kursis oled? Võime näha läbi ridade?
 
n55 14. oktoober 2014, kl 15.51
see naine on kõvast kummist, mis 35a vastu pidanud...
 
pauk 14. oktoober 2014, kl 16.00
Kui tihti üle 50 aastane naine voodimõnusid jagab?
 
n55 14. oktoober 2014, kl 16.05
sagedus ei sõltu alati naisest, ammugi tema vanusest.
 
pauk 14. oktoober 2014, kl 16.26
Küsin siis teistmoodi, kui tihti n55 seda tegi viimast korda?
 
n55 paugule 14. oktoober 2014, kl 16.37
elu on õpetanud jobudega mitte seksima, aga isegi normaalset meest on raske leida. Üritasin armukest kätte saada, nagu arvata: elukaaslane niigi kahtlustav, veel üks pruut ja tagatipuks tööandja sabas... Ei ole südant pidevalt peale käia, inimene niigi koormatud...
Muidu oleks ju armas, aga sobivate meeste segment kipub kokku kuivama. Noored ja vabad verinoorukesed, vanematel ja vabadel potents juba villaste sokkide nahka läinud...
 
Kapteni Otsija 14. oktoober 2014, kl 16.42
Mina otsin Kaptenit:)

https://www.youtube.com/watch?v=35x1NlKSgvA

et kuidas ma ta ära tunnen? Süda ütleb... ja sinu kiri kõneleb mulle ka sinust, sinu mõtetest, sinu unistustest, sinu lootustest.

Ja teistega on hea meel tutvuda, neile jääb minu sügav lugupidamine. Ka nende jaoks on kuskil keegi.Mina otsin Kaptenit!
 
n55 14. oktoober 2014, kl 16.45
tubli naine! Aga näib, et otsitav Kapten vajab lootsi, ei ole vilunud siin arhipelaagis...
 
pauk 14. oktoober 2014, kl 16.55
Mina võin oma kogemuste, mida ei ole küll väga palju, aga natuke siiski on, et vanemad naised arvavad, et nad tahavad voodimõnusid nautida, aga kui reaalsus kätte jõuab, siis nad tegelikult avastavad, et see soov on ainult nende peas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!