Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Milline rahvas siin liigub?
 
sügispäikene 18. oktoober 2014, kl 20.45
Lugedes siinseid teemasid ja kommentaare, tekkis mul küsimus, kas siin liigub ka selliseid inimesi, kes siit tõsist suhet otsivad? Rohkem tundub see koht nalja tegemise jaoks olevat
mansion ghost 18. oktoober 2014, kl 20.48
Aga ole siis päris esimene tõsine suhte otsija, ehk tuleb ka järgmine ja järgmise järgmine...
 
Naisteka Tom 18. oktoober 2014, kl 21.02
Mina tutvuks küll ja tahaks ikka sellist rõõmsat tutvust kus saab nalja kah
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 21.04
Kas nalja tehes ei või tutvuda? Peab siis see tegevus surmtõsine olema?:)
Kui edasi norida, siis mina olen tõsine tutvuja, sest kõik soovijad saavad minuga kontakti astuda, sinuga aga ei saa.
 
pyssbatarei vangla 18. oktoober 2014, kl 21.10
Kes siis muu
 
R.S.V.P 18. oktoober 2014, kl 21.13
ilma naljata tutvuda ei kavatse!:)
 
sügispäikene 18. oktoober 2014, kl 21.20
Kes ütles, et ma tutvuda soovin?
 
talvekülm 18. oktoober 2014, kl 21.39
Varsti saate mu külma tunda.
 
sügispäikene 18. oktoober 2014, kl 21.57
Ma teen siis teed ja panen kaminasse tule:)
 
onu Heino Mustamäelt 18. oktoober 2014, kl 22.03
Täitsa normaalne koht on see tegelikult.
Just kohtasin siin sportlikku naist, kellega jooksime ärgipäeviti Tallinnast-Pärnusse ja tagasi. Huvitav vestluskaaslane oli ka.
Aga kohvikus ta keeldus maksmast fifty-fifty. Tuli ta maha jätta.
 
Senza la Donna 18. oktoober 2014, kl 22.11
Vahel enne magamajäämist, või siis tööpauside ajal astun siit läbi.Tutvumise soovi küll pole lihtsalt vana harjumus veel hoiab kinni.
Aga kuna kell on väga hiline, siis tänaseks on ärkveloleku aeg otsas ja uneaeg juba käib. :D
 
N24 18. oktoober 2014, kl 22.46
Mina lihtsalt käin siin end lõbustamas vahel leiab nii humoorikaid kommentaare tore lugeda kohe
 
tüüpiline Eesti vanapoiss 18. oktoober 2014, kl 23.27
Kuna ei ela praegu Eestis, siis ei ole tahtnud teiste ja enda aega veel ühe tutvumiskuulutusega raisata. Tulen poole aasta pärast tagasi... siis vaatan :)

Ja pealegi... olen tähele pannud, et siinsed tutvumiskuulutused risustatakse trollide poolt koheselt ära. Tee kas või üksainus kirjaviga, ning esimesed 10 postitust on "Enne kui tutvuma tuled, lõpeta kool". 11. postitus on "Kas sa keelekat teed?" või midagi samaväärselt lolli.

Ma ei usu, et see päris õige koht on, kus end reklaamida. :P
 
ei soovita 19. oktoober 2014, kl 00.32
See siin ainult pullitegemise koht ja teistele s*tta keerata. Las jauravad omavahel. Päristutvujatel kohti mujal küll.
 
Täitsa Blond 19. oktoober 2014, kl 00.54
tüüpiline Eesti vanapoiss Kirjutas:

>
> Ja pealegi... olen tähele pannud, et s
> iinsed tutvumiskuulutused risustatakse trollide po
> olt koheselt ära. Tee kas või üksainus kirjaviga,
> ning esimesed 10 postitust on "Enne kui tutvuma tu
> led, lõpeta kool". 11. postitus on "Kas sa keeleka
> t teed?" või midagi samaväärselt lolli.
>
> Ma
> ei usu, et see päris õige koht on, kus end reklaam
> ida. :P

Ma ei saa hästi aru sellest...
Teed kuulutuse ja sulle kirjutatakse sellest olenemata, kas trollid vürtsitavad seda oma roppustega või mitte. See on lihtsalt vastik, aga ma ei usu hästi, et keegi jätab mulle sellepärast kirjutamata, et mingi idioot mind vanamooriks või litsiks sõimab või sinu keeleka vastu huvi tunneb...ja kui jätabki, siis tulebki õnne tänada, et nii kergelt pääsesid. Kui keegi ei kirjuta, siis on viga ikka kuulutajas, mitte trollides....või oli lihtsalt aeg vale...õige inimene ei olnud õigel ajal õiges kohas.
 
tüüpiline Eesti vanapoiss 19. oktoober 2014, kl 01.46
Sellega olen nõus, et kui soov tutvuda piisavalt suur on, siis iga natukene aitab. Minu nõuanne teema-algatajale oli pigem see, et alustagu kuskilt mujalt. Selle asemel, et siin nalja-meestega (ja naistega) oma närve rikkuda, võiks ju hoopis mõne tutvumiseks ette nähtud portaali järgi proovida.
 
mann 19. oktoober 2014, kl 01.55
Kuidas hea nali saab kellegi närve rikkuda?
 
tüüpiline Eesti vanapoiss 19. oktoober 2014, kl 01.59
Oleks pidanud nalja-mehed jutumärkidesse panema :D

Käi need tutvumis teemad läbi ja vaata siinsete naljade kvaliteeti.

Hea nali on muidugi parim asi :P
 
mann 19. oktoober 2014, kl 02.02
Kas sina oskad head nalja teha?
 
tüüpiline Eesti vanapoiss 19. oktoober 2014, kl 02.12
Jah. Ma leian, et mul on väga hea huumorimeel. Ja ei, ma ei tee sulle nalja. Vaatan hoopis Dr. Who'd ja lähen magama, et homme ilusa ilma korral randa minna.
 
Hülgehall kuub 19. oktoober 2014, kl 10.35
Mina teen ka siin vahete vahel pulli aga lehma ei ole ikka leidnud, ainult vaalad ja vaalad.
 
Täitsa Bond 19. oktoober 2014, kl 12.39
Mis selles siis halba on, kui tuntakse huvi, kas mees keelekat ka teeb??? Iga mees ei tee ju! Samas võib naisi taga ajada iga loll. Kasvõi "otsides" tõsist suhet:-)
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 12.47
võib-olla mõni naine küsib seda just vastupidisel kaalutlusel? kõik naised ei ole ühtmoodi seksuaalsete eelistustega.
 
Täitsa Bond 19. oktoober 2014, kl 13.05
Eks naine võiks muidugi olla tutvumisel ka tegija ja kohe otse välja öelda, et keelekat tema välja ei kannata ja seksima on nõus ainult tsentrifuugival pesumasinal.
Aga räägivad naised tutvumisel mida? Mingit häma ainult. Et mehe hingele kuidagi pihta saada.
 
Piri Billy Liisu 19. oktoober 2014, kl 13.08
no ja mida need mehed tutvumisel räägivad? Oma keele panduvusest ja liikumiskiirusest v?
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 13.08
mida siis naised täpsemalt peaksid tutvumisel rääkima?
 
reta 19. oktoober 2014, kl 13.15
Mehe hingele tulebki pihta saada,füüsisega pole ju enamasti muret?
 
Täitsa Bond 19. oktoober 2014, kl 13.26
Et uurite välja, palju mehe hinge kangutada annab oma äranägemise järele?
Kuidas siis senised tulemused ka on ja..miks naised üldse tutvuvad uuesti ja uuesti?:-)
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 13.30
bond, kas sa küsimusele ka vastad või jäädki vastu küsima?
seni tutvuvad, kui leiavad endale sobiva kaaslase või siis mõnel juhul on tegemist tutvumissõltlasega. ega mehedki ses osas ei erine, milleks jälle vastandada.

minu tulemused tutvumisest; igat detaili ei hakka välja tooma, aga need, kellega tutvumiseni olen jõudnud, ei ole mingit tunnet tekitanud.
 
reta 19. oktoober 2014, kl 13.33
Mehe olemusest tuleb aru saada, kuna naised nn nõrgem sugupool. Aga põhimõtteliselt sul õigus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!