Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsitlus - alternatiivne tutvumislehekülg
 
Triibu 29. oktoober 2014, kl 20.43
Tere rahvas! :)

Vajan väheke teie abi!!!

Oleme programmeerimas uut online tutvumiskeskkonda, mis oleks eelkõige suunatud inimestele, kelle lemmik ajaviite hulka ei kuulu pidev klubides ning pubides hängimine, suures koguses alkoholi tarbimine, suitsetamine ning muu sarnane mainstream meelelahutus. Me arvame, et igasugune üleliigne beibendus, rullnoklus ning pealiskaudsus on out.

Keskendume eelkõige inimestele, kellele meeldib aega veeta pigem looduses, raamatukogus, jalutades, sportides, lugedes, reisides, mõtiskledes või näiteks joogat, pilatest või hoopis tööd tehes. Me arvame, et haritus, mõistlikkus, abivalmidus, heatahtlikkus ja tolerantsus on uus cool!

Ülal mainitud pojektiga seoses on meil tekkinud mõned küsimused, millele loodame vastuseid leida teie abiga. Olge nunnud, visake pilk peale ja vastake kiirelt paarile küsimusele! ;)

http://goo.gl/forms/1wRp60RdCl

Aitähh!
T.
 
Triibu 29. oktoober 2014, kl 21.40
Kukuu! Mõnda vastust oleks veel vaja ;)
 
vastus 29. oktoober 2014, kl 21.58
irooniapõõsad, tomid, hülgehallid, moosimaod jt peerunäod bännige ära ja saategi toimiva suhtlussaidi.
 
mystika 29. oktoober 2014, kl 22.13
Pooled neist ei tee siin enam piuksugi ja ikka ei suuda unustada...kas ei saanud neilt kellegilt vastuarmastust või mis sellise haiglase kiindumuse küll põhjustanud on?
 
trolldetector 29. oktoober 2014, kl 23.11
Üks pool on omale uued varjunimed võtnud ja teine pool jõudis enne kadumist piisavalt kahju teha, et hea foorum ära lörtsida.
 
true story 29. oktoober 2014, kl 23.53
Kirjapildist aru saada ju, et pole Tom ega põõsas kusagile kadunud. Ajavad oma joru ikka edasi.
 
troll 30. oktoober 2014, kl 00.18
kui palju aega kulub teiste jälgimine ja kirjastiili tundmaõppimine ja seda olukorras kus meid siin üldse pole.
 
loogik 30. oktoober 2014, kl 00.30
Selleks ei peagi suurt uurimist ilmselt tegema. Mõnda aega siin foorumis ringi liikudes tunneb juba inimese kirjastiili kaugelt ära.
 
1mõtleja 30. oktoober 2014, kl 07.29
no tasuline tutvumisleht on sama mis läbikukkumine, vähemalt ma ei näe ühtki põhjust, miks ma peaks minema lehele kus küsitakse lisamammonat.
 
Senza la Donna 30. oktoober 2014, kl 07.41
1mõtleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no tasuline tutvumisleht on sama mis läbikukkumine
> , vähemalt ma ei näe ühtki põhjust, miks ma peaks
> minema lehele kus küsitakse lisamammonat.

Minu meelest on Delfi Date ka ju tasuline. Enne, kui ta oli Absolut Agency eesti peegel, siis ei saanud vist isegi sulle saadetud meile tasuta lugeda, nüüd, kui ta on Flirticu peegel, siis vist on ka mingid piirangud tasuta kasutamisel. Seega on suuremad tutvussaidid ka praegu tasulised. Venelaste MissingHeart on veel viimane, kus saab tasuta tutvuda, kuigi ka seal on loomulikult palju tasulisi teenusi.


See on suisa hämmastav, kuidas üks "mittepüsikas" teab kõikide püsikate virtuaalelu viimse detailini ja ise käib vaid korra aastas siin nende peale välja vihastamas :D
 
ehk siis tutvumisportaal 30. oktoober 2014, kl 08.21
nohkaritele:)))
 
ewekas 30. oktoober 2014, kl 09.28
mina soovitan ratet.olen seal kaua tutvunud ja tutvun veel. mul on juba palju tuttavaid , kes on sõbralehel ja pühade aeg soovime üksteisele õnne ja edu elus.
 
ei näe mõtet 30. oktoober 2014, kl 10.23
Huvitav mõte teemaalgatajal, aga tegelikult on Eesti nii väike, et meil lihtsalt ei ole inimesi nii palju kes järgmist tutvumissaiti vajaks. Kõik vähegi ringi vaadanud tutvujad ju teavad, et toimivatel tutvumissaitidel on ikka ühed ja samad inimesed. Seega ei suuda ka uus sait kuskilt müstilisest kohast neid inimesi juurde tuua. Kuidas hoitaks eemal need nn. peoloomad? Või mis keelab hetkel olemasolevates kohtades tutvuda inimestel kelle huvid ei kattu enamuse huvidega? Vestluse käigus selgub ju nagunii mis inimesega tegu on.
 
punapea 30. oktoober 2014, kl 10.50
ammu oleks aeg sellele foorumile siin teha konkureeriv foorum. jõudu tegijatele!
 
naine 30. oktoober 2014, kl 11.10
palju neid foorumeid teil jutuajamiseks vaja on? Igal pool on ühed ja samad laiskvorstidest jutujullad, mis vahet on, milline oleks foorumi nimi, kui neis kakerdavad ühed ja samad vaalad ja vaesed mehikesed koos, kes tunnevad juba teistest foorumitest ja jututubadest üksteist, lihtsalt kaugused takistavad koos joomas käimast ja nii nad teineteist tundes ka siin igal pool risustavad. Pole vaja mingit uut kohta.
 
Senza la Donna 30. oktoober 2014, kl 11.32
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> palju neid foorumeid teil jutuajamiseks vaja on? /.../

Tutvud, või virised niisama?
 
kaagutan kaasa 30. oktoober 2014, kl 11.33
kuulake mida räägivad saritutvujad, nagu seda on naine 11:10. teab täpselt kõikide Eestis tegutsevate foorumite külastajate salaelust. oleks temasuguseid virkasid ometi rohkem.
 
püha lihtsameelsus! 30. oktoober 2014, kl 11.34
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ammu oleks aeg sellele foorumile siin teha konkure
> eriv foorum. jõudu tegijatele!


Ja punapea oleks esimene kes sinna ennast registreeriks ja siis riburadapidi kõik teised siinsed. Või ei võeta neid inimesi sinna kelle IP kontrolli käigus selgub, et nad delfis käinud on?
 
punapea 30. oktoober 2014, kl 11.37
ei, mina ilmselt ei läheks. ma nohikuks ei kvalifitseeru:D aga paljudel oleks vaja tõesti viisakamat keskkonda kui ee siin. ma ei jõua ka neid nohikuid siin alatasa kaitsta, kui jälle mõni fuuria peale lendab:D anonüümsus meeldib mulle siiski rohkem ja see keskkond sobib mulle paremini - saab siin hakkama küll, kuigi ehk ainult punapeana:DDD
 
punapea 30. oktoober 2014, kl 11.41
tegelikult, kui oleks samasugune anonüümne foorum, siis ilmselt siiski läheks. rõhuda tuleb anonüümsusele, muidu ei paku sellele foorumile siin mingit konkurentsi. mina usun, et küll leidub nutikaid, kes sellele urkale siin ära teevad:DD
 
teine punapea 30. oktoober 2014, kl 11.43
esimesele punapeale bänn peale ja ongi uus foorum valmis.
 
õlitatud välk 30. oktoober 2014, kl 11.48
mina jälle arvan, et kõik, kes siin käivad ja sõna võtavad, kaasaarvatud lp. punapea, loovad sellele kohale urka imago, samamoodi on just nende kõigi kätes võimalus see tutvumisnurk urka nimest päästa, jättes kõrvale arusaama, et "teised teevad, mitte mina".:)
 
naine 30. oktoober 2014, kl 11.53
tean jah, olen teid kõiki mujal foorumites saritutvujatena näinud, kohanud ja tean, millised hirmsa välimusega te olete ning enamus mehi siit tean kah ja te sobite suurepäraselt, sest nuditud peaga ja kirjuks sulgedeks värvitud 1 cm pikkuste juustega ülipaks naine sobib kidura kahvatu halli nahaga haiglase välimusega ajutiselt töötule mehikesele, kes otsib järjekordset kodukatust. No sobite ,miks otsib vaal uhket ja rikast meest ja see kidur vana mehikene uhket ja ilusat rikast noort naist, kui te kunagi ei üks ega teine seda teist poolt ei leia. Jääge kokku mõlemalt poolt "ilus sisu" ja olge koos, pole ju tähtis pikkusel ega välimusel, väidavad vahetevahel vaalad, elage koos ja ei mingit uut foorumit pole vaja nende jaoks.
 
psihhiaater 30. oktoober 2014, kl 11.59
naine 11:53, palun tulla viivitamatult minu vastuvõtule.
 
naine 30. oktoober 2014, kl 12.04
psihhiaater see puudutab ka sind, oled 50+.
 
jaaah 30. oktoober 2014, kl 12.18
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> psihhiaater see puudutab ka sind, oled 50+.

milleks uus foorum, kui siin tunneb isegi vanainimese lõhna;)
 
Täitsa Bond 30. oktoober 2014, kl 12.34
Suudab see uus foorum tekitada ka mingit tutvumishuvi? Koos taoliste uroodidega nagu siin eespool sõna võtjate/kõiki pimesi teadjate/näinutega? Kas taolised avalikustatakse koos fotodega?

Kui jah, siis oleks foorumil mõte, kui ei, siis võib samahästi jätkata siingi mittetutvumisega!
 
:) 30. oktoober 2014, kl 12.45
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Suudab see uus foorum tekitada ka mingit tutvumish
> uvi? Koos taoliste uroodidega nagu siin eespool sõ
> na võtjate/kõiki pimesi teadjate/näinutega? Kas ta
> olised avalikustatakse koos fotodega?
>
> Kui j
> ah, siis oleks foorumil mõte, kui ei, siis võib sa
> mahästi jätkata siingi mittetutvumisega!

alukene, kes sul jälle närvi mustaks ajas, et ringi urooditad? kas Agnes ei andnud öösel kätte või segasid halvad unenäod delfi vaaladest:)))?
tuletame sulle meelde, et urood on matslik ja labane vene alamklassi väljend.
 
Täitsa Bond 30. oktoober 2014, kl 12.57
Põrsanäoga smailile.

Tead sa mine õige arstile oma aluga. Ehk suudab tema selle sarveks kasvanud kinnisidee eemaldada kirurgiliselt, Ilgelt naljakas see alu ja Agnese teema, eksole, ihhahhhaaaa, naerame kõik koos kusi püksi.
 
666 30. oktoober 2014, kl 13.13
ikka kuse püksi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!