Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis te olete üksikud?
 
mees 31. oktoober 2014, kl 19.40
Mina-puuduvad tunded ja suhtlemisoskus.
 
isver 31. oktoober 2014, kl 19.41
ma tahaks küll üksik olla ja vihkan mehi.
 
sest 31. oktoober 2014, kl 19.42
ei olnud piisavalt hea Tema Kõrgeaususe jaoks
 
kadakajupp 31. oktoober 2014, kl 19.42
sest see on minu eelistus.
 
Mees123456 31. oktoober 2014, kl 19.46
Sest ei leia ilusat ja tarka naist, kes hoolitseks oma keha ja mõistuse eest. Paksu ja rumalat ei taha.
 
sest... 31. oktoober 2014, kl 19.49
...ei tunne puudust kellegi tänitamisest.
 
naine 31. oktoober 2014, kl 19.52
Eelistus ka minu puhul.
 
Triin 31. oktoober 2014, kl 20.11
... selle üle peab veel mõtlema.
 
piripiiga 31. oktoober 2014, kl 20.14
sest mitte keegi, keda mina tahan, ei taha mind :D
 
to sest 31. oktoober 2014, kl 20.26
 
tünderkeha 31. oktoober 2014, kl 20.39
katuskulmudega ja kummikutega, miks küll oleta õnnetud, nii lill on elu üksi.
 
m29 31. oktoober 2014, kl 20.39
Naispool ootab, et mina teeksin esimese sammu. Mul aga pole seda sisemist tahet esimest sammu teha, kui ma ei ole materjaalselt kindlustatud(oma elamine, võlgadeta, ametialane edukus).
Kui tuleks mõni naine ellu, kes näitaks initsatiivi natuke, siis arvatvasti võtaks vedu ja ehk asuks ise suhtes initsiaatoriks. Sellist naist aga pole veel kohanud. Ju ma pole lihtsalt kõlbulik ning seega ei hakka ma ise ka ennast teistele peale suruma.
 
to Mees123456 31. oktoober 2014, kl 20.58
Naised peavad ikka ilusad ja saledad olema, aga KUI palju "rasedaid" mehi ümberringi on...:-) Olen üksi, sest - mehed Marsilt, naised Veenuselt. Mõistvaid ja rahulikke mehi vaatan meelsasti seriaalist Pilvede all - Artur, Albert, Indrek.
 
N37 31. oktoober 2014, kl 21.01
sekundeerin piripiigale.


samas ei ole minu tutvusringkonnas küll ühtki naist, kes meest selle elamise järgi valiks. elu alguses pole meil ju kellelgi maja ega direktoritooli.

m29 - hakka aga samme tegema, ega esimese (kolme? viie?) kallimaga ei pea kohe abielluma hakkama. aga hiljem on kasulik, kui oled natuke suhtes olemist õppinud. huvi välja näitamine ei ole kaugeltki enese peale surumine, sul on vist ikka mingi muu probleem?
 
MariettaWang 31. oktoober 2014, kl 21.10
Sest mehed ei oska või ei taha olla truud ja olen õppinud, et ilma meheta on parem. Laps eelmisest kooselust olemas, rohkem ei taha. Raha teenin ja kulutan ise. Milleks mulle südamevalu truudusetu mehe pärast ja keegi, kelle järgi kodus koristada? Nüüd on kodu korras, mehed on seksiks kui tuju tuleb. Palju parem.
 
m36 31. oktoober 2014, kl 21.16
Naine, kes mind valiks, on loll. Lolli ma ei taha!
 
Kosmosemutt 31. oktoober 2014, kl 21.20
MariettaWang võttis sõnad suust :)
 
bb 31. oktoober 2014, kl 21.38
Hetkel on see mu oma valik, austajaid jagub aga ise pole tõsisemaks suhteks valmis.
 
Kaunitar 31. oktoober 2014, kl 21.45
Parem olla üksi ja edukas. Millest küll tehtud on naiste mõistus, et isegi vangist pääsenu sobib oma ellu? Endal võttis selline uudis isegi viimase ms - isu ära. Pigem panebki rohkem kaugenema, kui soov läheneda. Tänapäeval hoolitsetakse rohkem p...est kui mõistuse eest. Ja kes peaks sellist tahtma?!
 
ahzooloog 31. oktoober 2014, kl 21.55
igaks juhuks.
mansion ghost 31. oktoober 2014, kl 21.55
Miks üksik?
Milleks "karistada" üht korralikku naist ja neid kel mitmed suhted seljataga ei taha põhimõtteliselt, isegi mitte üheks korraks.
 
Ütsinda 31. oktoober 2014, kl 22.10
Ei oska nagu ennast kusagile pakkuda. Suhtlusportaalides otsitakse ka ainult misse.Kui esimesel kohtumisel voodisse ka ei lase, siis adjöö. Kui sul on pisut ülekaalu, tagasihoidlik rahakott ja tavainimese liikumistrajektoor(kodu-töö-hobi)---siis jäädki üksi
 
Justus 31. oktoober 2014, kl 22.46
Ütsinda Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei oska nagu ennast kusagile pakkuda. Suhtlusporta
> alides otsitakse ka ainult misse.Kui esimesel koht
> umisel voodisse ka ei lase, siis adjöö. Kui sul o
> n pisut ülekaalu, tagasihoidlik rahakott ja tavain
> imese liikumistrajektoor(kodu-töö-hobi)---siis jää
> dki üksi

See on küll mõttetu hala. Likvideeri ära siis see "pisut" ülekaalu, no pole ju ometigi raske? Aga ilmselt pole see üldse niiväga "pisut"?
Sellegipoolest tegele siis ometigi endaga.
Võiks päris kindlasti väita, et esimese korraga voodisse mittelubamine ja kõhna rahakott EI ole määravad. Küll aga silmapaistev laiskus ja lodevus.
Viska need nurka ja näed meestest järjekorda enda järel.
Aastas võid normaaltempos alla võtta ca 16kg. Pole ju pikk aeg? Või on lihtsam aastate kaupa viu-viu teha?
 
kadakajupp 31. oktoober 2014, kl 22.58
justusel on selline maleruuduline mustvalge nägemus maailmast? et normaalkaal ja kena näolapp ongi piisavad elukestvaks õnneks?
 
Justus 31. oktoober 2014, kl 23.03
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> justusel on selline maleruuduline mustvalge nägemu
> s maailmast? et normaalkaal ja kena näolapp ongi p
> iisavad elukestvaks õnneks?

Ja ongi esimene lahmiv-labiilne ründaja kohal.
Ole hea, siin liigub ringi ka funktsionaalse lugemisoskuse guru, võta talt paar tundi ja harjuta erinevate tekstide lugemist:)
mansion ghost 31. oktoober 2014, kl 23.05
"Ja ongi esimene lahmiv-labiilne ründaja kohal."

Küsimus oli?
Kes kaldus teemast välja. Ei küsitud ju mida teha.
 
kadakajupp 31. oktoober 2014, kl 23.08
ma esitasin küsimused tegelikult, see ei olnud mõeldud rünnakuna. funktsionaalne lugemisoskus on ilmselt päris hea, aga pisut üldistades (mida ma tõesti tegin) sain sellise tulemi. kas vastad mu küsimustele või ei, sinu valik.
(ahjaa, mina olen normaalkaalus, juhul kui see oluline on.)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 31.10.2014 23.09.
 
nojaa 31. oktoober 2014, kl 23.17
Piisab ühest sellisest Justusest ja saad aru, üksi on parem.
 
funktsionaalse lugemisoskuse guru 31. oktoober 2014, kl 23.27
Justus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > justusel on sel
> line maleruuduline mustvalge nägemu
> > s maailma
> st? et normaalkaal ja kena näolapp ongi p
> > iis
> avad elukestvaks õnneks?
>
> Ja ongi esimene la
> hmiv-labiilne ründaja kohal.
> Ole hea, siin liig
> ub ringi ka funktsionaalse lugemisoskuse guru, võt
> a talt paar tundi ja harjuta erinevate tekstide lu
> gemist:)


õu, kuulge, ei saa mind nüüd üleekspluateerima ka hakata. Eriti kuna siin polnud tegu funktionaalse lugematuse vaid maailmavaatelise erinevusega.
 
kadakajupp 31. oktoober 2014, kl 23.32
nõustun guruga sedapuhku. võimalik, et ka muudel juhtudel, aga need pole hetkel olulised.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!