Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas keegi on siit otsitava leidnud ka?
 
Naine!! 14. jaanuar 2012, kl 13.26
Kuulutusi ja soove on küll palju, aga tundub, et enamus vastuseid on sellised ilkuvad või pilavad?!
On siis reaalselt mõni inimene teise toreda inimesega tuttavaks ka saanud?
 
statistik 14. jaanuar 2012, kl 13.36
vanal heal vene ajal üks ikka leidis kellegi
 
kogemus 14. jaanuar 2012, kl 13.39
ma kunagi leidsin ühe toreda naise, kellega tundus kõik klappima aga inimese lähemal tundmaõppimisel tulid välja sellised kiiksud, mis mulle ei sobi.
 
tsalle 14. jaanuar 2012, kl 13.46
ma leidsin eile 25 tükki
täna tahaks rohkem
 
Naine!! 14. jaanuar 2012, kl 14.49
Nagu ikka ainult mõtetud kommentaarid!
 
nn 14. jaanuar 2012, kl 15.28
Vaadates juba neid pealkirju, mis siin on, saab aimu inimestest, kes siin liiguvad - kartul otsib kaalikat, dr. viiner või mida iganes, ära anda mees...labasuse tipp, isegi naerma ei aja.
 
M 14. jaanuar 2012, kl 15.30
Ega midagi uhket siit tõesti ei leia, puha teise ja kolmanda ringi kaup.
 
rix 14. jaanuar 2012, kl 15.34
kasutatud kaup pole ammu moes, eriti kui see eit veel haagisega
ehk keegi luuser tunneb huvi
 
Meesterahvas 14. jaanuar 2012, kl 15.56
Naine!! Kui sa ise ei ole kibestunud ja oled oma sooviga siiras, siis võid muidugi siia panna tutvumiskuulutuse. Häiriv infomüra ilkumiste näol on paraku igal pool meie ümber. Tuleb sellest lihtsalt mitte välja teha ja jääda iseendaks.
Armastus võib ju peituda ka ootamatutes kohtades. :)
 
btw 14. jaanuar 2012, kl 16.11
siit ? ei ole..miks ? sest valdavalt on kas vaalad, kiiksuga või muidu "minevikuga"..mis muidugi ei tähenda, et kõik on sellised:) aga kahjuks on pärli leidmiseks vaja liiga palju tühje merekarpe avada..
 
Leonard 14. jaanuar 2012, kl 17.55
Qlen leidnud ja lahku läinud.Aga meenutan ikka heaga neid kohtumisi ja seiklusi.
 
kogenud 16. jaanuar 2012, kl 11.55
Leidsin toreda inimese, aga see sama "tore" inimene on kogu meie suhte jooksul siia uusi postitusi lisanud ja kümnetele postitajale ka ise vastanud.Tegemist siis totaalse sõltlasega. Kurb...:(
 
to kogenud 16. jaanuar 2012, kl 12.25
kes see totaalne sõltlane selline on, siis teaks eemale hoida :(
 
N42 16. jaanuar 2012, kl 12.28
To kogenud:kas teil ikka oli suhe? Mõni arvab, et kui käib mehe/naisega paar korda väljas, siis juba suhe?
Ju siis polnud asjad lahti räägitud, plaane tehtud.
 
yxikmees 16. jaanuar 2012, kl 12.50
Mina pole siit kellegiga tutvunud.Perekoolist tutvusin ühe kena endavanuse naisega ja oli aastapikkune visiitsuhe,kuid siit pole viśiitsuhetki leidnud,elukaaslasest rääkimata.
 
kogenud 16. jaanuar 2012, kl 12.59
To: naine 42
Me elame VEEL koos, nii et tegemist ei ole paar korda väljas käimise või kohtumisega.
 
targem 16. jaanuar 2012, kl 13.09
Kui juba elatakse koos, siis lähevad mõlemad pooled korraga tutvumissaitidelt välja, nii sina kui tema. Mitte nii, et sina passid edasi aga tema ei tohi. Mis siis et koos, tema arvab ikka ,et on vaba, pealegi elatakse koos kui abiellutakse, kui abielus ei olda, on ikka mõlemad pooled endiselt vabad otsima ja leidma.
 
n25 16. jaanuar 2012, kl 13.10
Leidsin ülitoreda mehe siit, ise vastasin tema kuulutusele ja kõik on lihtsalt super. Eks oli väärt ka nende tühjade merekarpide avamine, kuid lõpuks viis see siiski pärlini!
 
njahhh 16. jaanuar 2012, kl 13.16
to kogenud
miks sa küll elad sellise inimesega koos?
 
kogenud 16. jaanuar 2012, kl 13.48
To: njahhh
kirjutasin ju et VEEl elan koos, aga mitte kauaks, sest otsustasin, et tuleb eluga edasi minna ja anda endale uus võimalus.
 
Üks õnnelikest 16. jaanuar 2012, kl 14.28
Mina leidsin. Olen küll 40+ juba, aga näe näkkas. Kohe selline ideaalne mees, kelle oleks võinud 20 a tagasi leida.Ta korraks pani kuulutuse ja ma kohe ta napsasin. Ise kah olin ainult natuke aega seda kohta vaadanud ja kohe tundus kuidagi õige kuulutus ja vastasingi.
 
nii nii 16. jaanuar 2012, kl 14.34
to: üks õnnelikest
Soovitan sul umbes kuu aja pärast vaadata, ega ta ole uut kuulutust postitanud.
 
üks õnnelikest 16. jaanuar 2012, kl 15.28
No me oleme juba päris kaua aega koos. Pole küll märganud, et ta kusagilt otsiks. Ma ei ole kahtlustav ka, pole loomises.
 
Marek 16. jaanuar 2012, kl 18.07
Sain. Naine oli ainult rahast huvitatud.
 
saritutvuja 16. jaanuar 2012, kl 18.21
Ikka leiab, kuigi viimasel ajal on siin suhteliselt vaikne periood olnud. Aga kevade poole muutub asi paremaks, uskuge mind.
 
hei 16. jaanuar 2012, kl 18.23
n25 leidis nn.imetoreda mehe.irw?imetore?
 
vemmal 16. jaanuar 2012, kl 21.27
eks ta jah see veri hakkab kevade poole rohkem küll vemmeldama, siis nagu on juba mitu korda päevas isu...
 
Udmurdu 16. jaanuar 2012, kl 22.13
Teilör oli päris hea leid..:)
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 16. jaanuar 2012, kl 22.49
mulle kirjutavad miskipärast aint hullud
 
med.õde psühh.kliinikust 16. jaanuar 2012, kl 23.04
doktor,
ma ei ole hull, ma olen kolleeg! natuke lugupidamist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!