Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tulen nädalaks proovima
 
50 mees 13. november 2014, kl 21.54
Triin, siis oleme võrdses seisus.
Tunnete kadumine on lõpu algus.
 
Naine 47 13. november 2014, kl 22.15
Vale naine47 kommenteerib vahepeal,mul mees tsüklisse ei kukku,sest mul polegi teda...
 
Triin 13. november 2014, kl 22.19
Et hea taas alustada uuesti, nagu teismelised:)


* läheb kaisutab nüüd patja
 
50 mees 13. november 2014, kl 22.23
minu Kati samuti kohal.
 
Mari 13. november 2014, kl 22.39
Pakun variandi:
- nädal Sinu juures, siis
- nädal minu juures, seejärel kui veel talume teineteist
- nädal (v 2) puhkuse reisil, edasi juba oleneb tahtmistest
Soovin elada koos inimesega kelleta ma elada ei suuda, mitte nii, et võib ja käib kah...
 
DPN 13. november 2014, kl 23.22
See oleks küll fantast - elada inimesega, kelleta ma elada ei suudaks! Annaks või elu sellise õnne eest! Aga kogu minule antud elunatukene on juba enne mind ära maha müüdud ja paika nihestatud - eriti see minu võimalus asjaolusid eirates fataalsust omatahtsi muuta. Aga ma edastan teile lohutuseks pisukese rõõmusõnumi. Selline ideaaltegelane ja minu arust ka päris ontlik sell on mul juba ammu-ammu olemas. See olen mina ise. Ilma minuta mind ju ei olekski! Võtke heaks või pange pahaks.
 
jajah 13. november 2014, kl 23.23
 
Triin 14. november 2014, kl 05.43
Kogu öö olen olnud ärkvel ja mõelnud meist ehk siis endast ja mees50 st. Olen olnud mõtetes voodis, lasknud ennast rautada iga nurga alt aga midagi hakkab ikkagi vastu. Äkki sina mees50 tead vastust.
 
50 mees 14. november 2014, kl 17.50
Mari-sa ju ometi elad.
Liba Triin-mine jõusaali.
 
naine50 14. november 2014, kl 18.01
see nagu naiste(meeste)vahetuses....
tule nädalaks ajaks meile..vaatame mis saab?
täitsa põnev
 
piripiiga 14. november 2014, kl 18.23
põnev muidugi! laste teema on küll veidi läbimõtlemata. mõned ei usu enam jõuluvana ju...
 
Mari 14. november 2014, kl 21.39
Loomulikult elan ja naudin elu:) See oli koos elamise kohta. Peab tekkima tunne ja tahtmine kellega väga väga tahad koos olla.
Kuid jah, kui mõni mees on nii pikalt juba üksi elanud, siis kaldun arvama, et poissmehe kompleksid on juba juures. Samas parem üksi, kui mingi hullu naisega, keda mehed taluvad ja kannatavad.
 
Mari 15. november 2014, kl 09.27
Ma unustasin eelmises kirjas öelda, et mina olen naine ja veel talutav.
 
Triin 15. november 2014, kl 17.26
Näed mees50 , tunned ikka õige Triinu ära:)

Kas tead seda pulmamängu, kus peigmees peab naise jalgade katsumise läbi oma ära tundma?
Tuli kohe see meelde, et kuidas mees end treenib selleks, et ära tunda naist, kes talle omasem tundub:)

* aga tore, teiste sünnadel on mõnus käia, seega läheb nüüd nautlema head ja paremat
 
Triin 15. november 2014, kl 17.30
Vasta mulle kindlasti kui juhtud siis eetrisse tulema, mingi sisemine hääl ütleb mulle, et me peame liini edasi ajama.Kohtumiseni, kirjadeni ja kas või nägudeni. Triin.
 
50 mees 16. november 2014, kl 23.30
Minu sisemine hääl ütleb, et enne kui lumi maha tuleb, on Triin oma kallima leidnud.
 
Triin 17. november 2014, kl 14.14
Tänan, Sind 50 mees. Jääb ainult loota, et lumi varsti maha tuleks ja jääks. Siis lõpeb ka see tuuritamine siin Naistekas, sest siis on partner olema, kellega jagada rõõmu ja muresid ning käia koos jõusaalis ja ujumas.
 
to m50 17. november 2014, kl 15.32
Kas su jõud vastu peab mööda eEstimaad tuuritades ja ühe nädala kaupa naistele puid lõhkuda, riita laduda ja muid meestetöid tehes ja seda veel tasuta.Nagu jõuluvana kohe. Ma arvan, et su jõud kustub.
 
Triin 17. november 2014, kl 15.33
Mees 50, jube optimistlik oled:)?
Vahest ei tunne teda ära, seisab Su kõrval ja ei kliki ära :)
Mis peaksin tegema?
 
ahzooloog 17. november 2014, kl 15.43
see lugu meenutas mulle kohe kauneid delfitare, eesostsas Triinuga:)
 
50 mees 17. november 2014, kl 19.58
Naerata Triin, naerata.
 
Triin 17. november 2014, kl 20.09
;)...;)...;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!