Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kus sa oled, härra õige?
 
doktor 20. november 2014, kl 18.31
shrekk, soovitan suurendada ravimiannust. kõrvaltoimete tekkimisel palun pöördu oma psühhiaatri poole.
 
Täitsa Shrek 20. november 2014, kl 18.39
Tänan doktor. Mul on siin iga kell olemas psühholoogid, kes Teavad, aga ei otsi ega leia ka:D
 
püsivaal 20. november 2014, kl 18.49
Kairit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas keegi arvab, et Kairitil ja Shrekil juba pulma
> d tulemas? Rahulikult! Selliseid asju juhtub anima
> filmides. Teadmiseks, ma ei ole oma arvamust Shrek
> ist muutunud. Nii on ka võimalik. Elud lähevad oma
> rada edasi.

Shrek, sinu kommentaar selle kohta paluks!
 
Täitsa Shrek 20. november 2014, kl 19.11
Kelle asi on see, milline oli minu kirjavahetus Kairitiga?

Muidu neile mehe aastarvuga, muusikamaitsega, söögieelistustega ja veel millega iganes seotud tutvujatele ehk niipalju, et respect, kui naine ikka teab (isegi meest nägemata), milline on mistahes mees mis iganes vanuses, millal talle siibrit saab tuua ja millal enam metsajooksu ei saa teha, siis ega te ehk kunagi täppisennustamisega pole mõelnud tegelema hakata? Raha eest ja täiel vastutusel muidugi-panete mööda ja alahindate meest, on viimasel õigus nõuda valuraha eelnevalt kokkulepitud ulatuses:-)
Tahaks nagu ise ka teada, et millal enam ei seisa ja kepp tuleks hoopis toeks võtta.
Ehk siis võimalus väga rikkaks või lolliks saada.
Muidu on nagu labane kuidagi, et mehed vanuses 75 vajavad siibrit, 60 enam ei jookse ja 45 veel jooksevad ning 50 kuulavad valter ojakääru ja vot 30-see on mehel iga, kus on noore mehe pealehakkamine ja vana kepivenna kogemused.
Naised saunas rääkisid.
 
viimasele 19.11 20. november 2014, kl 20.26
Kelle asi on see....?
Kellegi asi pole see, ei huvita see sinu naist ega kedagi kolmandat. Oled ja jääd selleks, keda kunagi enam näha ei taha.
 
doktor 20. november 2014, kl 20.30
psühholoogist jääb sulle väheks, psühhiaatrit soovitan shrekile.
 
K 20. november 2014, kl 20.38
Kahjuks ei vaja meie kumbagi!
 
doktor 20. november 2014, kl 20.57
meditsiinilist sekkumist pakuti shrekile.
 
babe 20. november 2014, kl 21.18
Naised saunas rääkisid ka, et üks sookoll, kes nüüd süütu näoga imestab, kust küll tuleb teadmine "isegi meest nägemata, milline on mistahes mees mis iganes vanuses", on viimased tosin aastat pühendanud siin teatud vanusepiiri ületanud naiste mõnitamisele, in corpore. Mõnuga. Ja kindlasti mitte labaselt. Mees ju ei tee oma väärikuses järeleandmisi, ega ju. Respect tõesti, armu või ära :)
 
Hipster Hellu 20. november 2014, kl 22.15
Shrek on lahe tüüp. Ma võtaks ta endale meheks, kui ta noorem oleks. :)
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 11.13
Babe,

Keegi ütles kellegile paks, masajalg, kapsatünn, põrsanägu ja sa solvusid, ehkki oled sale, rõõmsameelne ja ellu jaatavalt suhtuv?
Tõesti, armu või ära:-)
 
kadakajupp 21. november 2014, kl 11.31
huvitav, et shrek on enda ideoloogiast monopoli teinud - kui keegi teine sellest kantuna sarnase teksti kirjutab, siis on kiun taevani.
 
tegelikult 21. november 2014, kl 11.34
kadakajupp, kelle kaisus TÄNA öösel olid?
 
kadakajupp 21. november 2014, kl 11.40
nagu ka kõigil eelnevatel öödel - enda teki ja padja kaisus.. ja kus sa elanud oled, ma olen ammu juba siin saanud austava vanatüdruku ja siis veel mingitsorti nunna tiitli.
 
tegelikult 21. november 2014, kl 11.54
nooo ühe öö olid sa jupikene minuga ja ma pole mitte su tekk ega padi..
 
kadakajupp 21. november 2014, kl 11.57
ilmselt sinu unenägudes :D. või oled sa osav astraalprojektsioonis?
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 12.24
Tõugul on öö hoopis magamata, kiun häiris. Kaunist orjamist, puhkepäevad, lapsele pühendumine, kodu koristamine, juba paistab:D
 
kadakajupp 21. november 2014, kl 12.34
puhkepäevad on mõnusad ju :). miks siis koristama peab? mul on kogu aeg korras, ei suudaks küll nädal otsa kasimata elamises puhkepäeva oodata.

ja shreku - kui mind silmas pead, siis magasin väga hästi, tuba oli meeldivalt jahe ning tõeliselt hea uni oli.
 
babe 21. november 2014, kl 12.35
Ei shreku, solvumiseks pole põhjust olnud. Nagu ka sul mulle vastu vaidlemiseks. Armas, onju :)
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 12.43
Armas lugeda tõesti. Kullatükid naistekas rääkimas, kuidas õieti elatakse:-)
 
lugeja 21. november 2014, kl 12.53
Ma lugesin siit, et alule enam kondised sõnnikuhargid ei meeldigi, vaid Grete Kleini sugused plasttissidega kurvikad naised?
 
kadakajupp 21. november 2014, kl 12.54
ehh, kelle postituses see kirjas oli, et misiganes eluviis on õige/vale? peaasi, et inimene ise rahul on.

sinu kiuslikuvõitu retoorika lubaks arvata, et sa kannatad kroonilise kõhuvalu käes :).
 
parandaja 21. november 2014, kl 12.57
mitte õieti vaid õigesti!
tead shrek sa tundud mulle vahepeal kuidagi kahtlaselt tuttav :D
 
ridade vahelt lugeja 21. november 2014, kl 12.59
Lugesin ka, et lugeja on matsakas maanaine, lõuna eesti värsket maaõhku saanud. Aga ta pole siin ainus, neid punapõski ja kurvilisi lopsakuid on siin veel, juhiseid ilusate naisteni jagamas:D
 
reedene ljuule 21. november 2014, kl 13.09
Käes on reede
Olemas on meede
Kronu tahab kaeru
Põrsanägu keppi
Aga keppi ta ei tee
Sest see poleks jee
Kui ta pildi saadaks
Paksukeseks peetaks
Keppi ta ei saa
Ega hobu kaertest ilma jää
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 13.12
Noo, nii lihtlabases keeles ja arusaadavalt väljendatud diagnoos? Ei midagi uut, hakkan pettuma juba:(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!