Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
otsin abielunaist
 
abielumees 20. november 2014, kl 13.25
tere.
Otsin väiksemat kasvu (ise olenkeskmist kasvu) abielunaist vanuses kuni 40a, et keskmiselt kord nädalas mõlemapoolset seksihimu rahuldada, ükspuha siis kus, võimalusel tema juures või minu juures, või ka autos, hotellis, kohti leiab ikka.
Kurvilised ja volüümikad, see kuulutus pole teile. vabandust, a mind tõesti ei eruta paksukesed ega ka "veidi" ülekaalulised, sel põhjusel ka oma naist enam ei taha ja tema peale mul lihtsalt enam ei tõuse sest ta ei eruta mind. Impotent ma ei ole ja seksida tahaks ikkagi.
Oma naisega lahutama tõenäoliselt ei hakka, pole leidnud paremat ja ainult seksi pärast seda ka tegema ei hakkaks, sest abielurahvast, nagu mindki, seob tihti ka muu kui seks.
Sobib Tallinn või hädapärast harjumaa sest kaugsuhe ei toimi. Abielunaist otsin, et teine pool oleks samas staatuses inimene ja mõistaks vajadust tahta ise ja olla tahetud kui krval on keegi kes/keda enam ei taha, kuid lahku minna ilma suurema jamata pole ka võimalik.
Rreaalne huvi kirjutab e-mailile
otse.omadega@suhtlus.ee
 
Sääsk 20. november 2014, kl 13.36
Ah et mingi meesh.oor jälle esitab siin tingimusi tasuta kpipartneri leidmisel. Masendav inimene oled, tõesõna.
 
hehee:) 20. november 2014, kl 13.49
Miks mul on tunne, et pinises siin suuuuure kõhuga sääsepunn:D
 
Pillekas 20. november 2014, kl 13.55
Ehk siis impotentne lühike vanamees otsib seksi.
Jää edasi otsima opakas :)
 
sale ja ilus abielunaine 20. november 2014, kl 14.06
Palju kuus maksad?
 
metsamees 20. november 2014, kl 14.16
Kas ma sain õieti aru, et üks "veidi ülekaalu sattunud" naisterahvas vaevleb probleemi ees, et tema mehel enam ei tõuse ja mees arvab, et viga on naise ülekaalus? Aga. Kus on garantii, et teiste saledate naiste peale tõuseb? Kodus aetakse seda asja pingevabal koostööna. Uues olukorras ja uue partneriga tuleb rambipalavik soorituse hetkel peale ja vembo ei tõuse sentigi. Järgmine kord on hirm soorituse ees veel suurem jne. Äkki peaks asja ikka õigest otsast lahendama hakkama, mitte igasugu kombinatsioone välja mõtelda hüpoteetiliste partneritega.
 
priscilla 20. november 2014, kl 14.26
paksu peale ei tõuse, pika peale ei tõuse? küll on ikka valiv
 
K 20. november 2014, kl 14.28
Teema algatajal mõistlik jutt.Pole ta ainuke, kes sellise probleemi sees on.Siin kiibitsejaid ei maksa tähele panna - see on paljuski ka kultuuriruumi probleem.
Edu.
Metsamehel võib õigus olla, aga see on ka päris alustajatel nii.
 
muidumauk 20. november 2014, kl 14.39
metsamees, mina loen välja, et impotent ta ei ole. Kui ta seda kindlalt väidab, siis ilmselt ta seda ka teab - käinud äkki juba vasakul? Seda ta ei ütle, ega pole ka meie asi.
Ja üleüldse, ta ei otsi ju meest, mis sinul vindi nii lahti keeras?:D
 
Endine püsikas, 20. november 2014, kl 14.44
Võta ikka tuba, et oleks pesemisvõimalus jms..soliidsem vanus nõuab ka soliidsemaid kohti, kus oma armastust välja näidata, oma naisest ära halvasti räägi, oma tervise ja rahaprobleemide üle ära kurda, ja suhtu oma väljavalitud salasõbrannase lugupidamise ja austusega, et ta ei tunneks end ärakasutatud jalamatina..kui huvi on mõlemapoolne, tuleb ka mõlemal endast anda, ja nautida oma kaaslase naudingut, sellised lihtsad tõed siis,
 
metsamees 20. november 2014, kl 14.55
Kuule muidumauk, mind ei huvita, keda abielumees otsib. Ma lugesin välja, et ta naine on kuivale jäänud, uurin asja selle kandi pealt
 
jube 20. november 2014, kl 15.14
ahzoo, poolkõva riistaga keskealine abielupäss, kes ihaleb salajasest panemisest on kultuurse ruumi eeskuju???
kultuurse ruumi esindajale jääb soovida - põrutavat sexi kati-pille seltsis.
 
Sääsk 20. november 2014, kl 15.17
Mis hea pärast peaks üks sale ja pisike naisterahvas tahtma hakata poolimpotendi armukeseks?
 
läbikukkunud üritus 20. november 2014, kl 15.21
Ei ole need saledad abielunaised oma meeste poolt ripakile jäänud midagi. Teisedki abielumehed on väsinud oma paksukestest, aga neid ju jälle ei taha keegi.
 
ahzooloog 20. november 2014, kl 15.30
"Sobib Tallinn või hädapärast harjumaa sest kaugsuhe ei toimi."

Võite ju samas linnas elada, samas linnaosaski, aga mis see kord nädalas kähkukas muud on, kui kaugsuhe.
 
IRW! 20. november 2014, kl 15.46
Paksude pealeveeremine:D
Kas läksite närvi seepeale, et kuulutus polnud teile, või seepeale, et enamik teist ongi paksud ja saamata abielunaised:DDD?
Sina, metsaNAINE, sellist nõuannest ei hakka ükski mees andma. Mehed teavad üsna suurepäraselt et asi ongi nii - kui ikka naine paksuks läinud, on regulaarsel suguelul üsnagi kindlalt lõpp ka. Halvemal juhul lõpebki see mehe impotentsusega, sest kui kui kaua ei taha siis varsti ei saagi. Teemaaalgataja vähemasti tahab veel, mitte ei kidu kuival ja ei vahi nukra näoga diivanil lösutava teisepoole suunas.
 
vaalaline 20. november 2014, kl 15.58
Ja olgegi siis oma paksuks läinud naistega edasi abielus ja jagage oma ühiseid väärtusi kuid oma riist keerake sõlme ja riputage WC nagisse. Aru ei saa milleks selline poolik abielu?
 
Sääsk 20. november 2014, kl 16.18
Poolimpotendil on poolik abielu.
Naine läks äkki paksuks, sest mees ei pööranud enam tähelepanu, kõike võeti iseenesest mõistetavana. Naine lõi vb lihtsalt käega..
Aga nüüd poolimpotent otsib aseainet, sest oma naine on ju nii paks.
 
point 20. november 2014, kl 16.32
Naine läheb paksuks siis, kui mees teda enam ei armasta.
 
IRW! 20. november 2014, kl 16.46
vaalaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Aru ei sa
> a milleks selline poolik abielu?

Mina näiteks suutsin teemaalgataja postitusest välja lugeda lauseosa:
, kuid lahku minna ilma suurema jamata pole ka võimalik.

Kas sul rasvalott segas teksti alumist osa lugemast?:)
 
.. 20. november 2014, kl 17.01
Ma ei suuda mõista, kuidas naine on siis parim, kui seksiks ei kõlba.
 
abikäsi 20. november 2014, kl 17.11
.. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei suuda mõista, kuidas naine on siis parim, ku
> i seksiks ei kõlba.

kas ta kirjutas et naine on parim või et paremat pole leidnud?
 
kõhnad, värisege 20. november 2014, kl 17.37
Sama tüüp on siin ka varem armukese otsingut korraldanud, no ju siis on ka kõik armukesed tema kõrval (meeleheitest, tüdimusest, armastuse puudusest?) jämedaks läinud ;)
 
vaalaline 20. november 2014, kl 18.16
IRW! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaalaline Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> Aru ei sa
> > a m
> illeks selline poolik abielu?
>
> Mina näiteks
> suutsin teemaalgataja postitusest välja lugeda lau
> seosa:
> , kuid lahku minna ilma suurema jamata
> pole ka võimalik.
>
> Kas sul rasvalott segas t
> eksti alumist osa lugemast?:)

Kui sellises jamas abielus elajatel on mitu elu, siis andku aga minna. Elagu oma mitterahuldust pakkuvat elu selle asemel, et kord see õudne lõpp ära teha.
Ja mu lugemisvõime pärast ei pea keegi muretsema, mu rasvalott on piisavalt treenitud ja suudab lugeda ka ridade vahelt.
 
abielumees 21. november 2014, kl 04.36
Ma enamasti ei lähe personaalseks, aga see sõimurahe, mis tühjast taevast tuli, sunnib mind seekord seda tegema. Vabandused süütute pealtvaatajate ees.

*Sääsk
20. november 2014, kl 13.36
Ah et mingi meesh.oor jälle esitab siin tingimusi tasuta kpipartneri leidmisel. Masendav inimene oled, tõesõna.
**Kas seksist puudust tundev mees on meesh.oor? Kas seksist puudust tundev abielumees on meesh.oor? aga naine, kes seksist puuudust tunneb pole hoor? Või kui on sinu jaokks masendav et raha ei pakutd, siis ilmselt oled prostituut. Vaene hing, kahju sust peaaegu.

*Pillekas
20. november 2014, kl 13.55
Ehk siis impotentne lühike vanamees otsib seksi.
Jää edasi otsima opakas :)
**Enda kulutuses ütlesin et ei ole impotent. Ma tean seda kindlalt. Sina seda ei tea, seega on see sinu solvata tahtev ütlus. Mul ükskõik:) sinule ma seda niikuinii tõestama ei hakka,,, Ütlesin end olema keskmist kasvu ja olengi keskmine, seda igas mõttes, nii kaalult kui pikkuselt kui sportlikkuselt. Kui oled naiskorvpallur, on sinu põlgus ja teiste lühikeseks nimetamine mõistetav. Aga ma ei usu, et oled korragi elus korvpalli käes hoidnud,. Vanamees? kuna järgmises lauses on ka sõna opakas sees, siis ei pea sinu vaimse seisundi diagnoosi ilmselt kaugelt otsima:)

*sale ja ilus abielunaine on selgelt üks IHA prostituutidest/abielunaistest, kes seal auto kähkukate eest raha küsivad. ei, ma tänan et tähelpanu pöörasid, aga raha ma kulutan vaid endale sümpaatse inimese peale.

*metsamees, sa ei saanud õieti aru. Kuskil ei olnud kirjas et naine vaevleb,, vaid et mees tunneb puudust. Kuskil ei olnud kirjas "veidi ülekaalust",, tegelikkus on rohkem kui "veidi". Ja et mees teab, milles on probleem- iha puuduses,. Ja nii ongi.
Kes oled sina et küsid garantiid? Garantiiks on seks ise, mida sooviksin saledamapoolse abielunaisega, kes tunneb sama mis mina.ma ei otsi mingit missi, piisab naisest, kes end pole käest lasknud.

*priscilla
20. november 2014, kl 14.26
paksu peale ei tõuse, pika peale ei tõuse? küll on ikka valiv
**Loomulikult valiv.Või tahad öelda, et naine ei vali?Meestele loeb välimus rohkem kui naistele. Seda te ju ise ka räägite mitmes teemas siin.
Paksu peale ei tõuse, aga mulle on tõepoolest alati meeldinud lühemat kasvu naised. Mis siin on "valiv", paksuke:)?

*K
20. november 2014, kl 14.28
Ma olen vist ainus, kes taipas et kultuuriruumi probleemiga pidasid silmas anonüümseid lahmijaid. Sul on õigus.

*Endine püsikas aitäh, saan hakkama. Aga, niipalju kui naisi, niipalju ka erinevaid soove käitumiseks.

*vaalaline
20. november 2014, kl 15.58
Nagu ma aru saan, on vaalaline sünonüüm korpulentsele naisele? Aga ma ju selgelt ütlesin et kuulutus pole ülekaalulistele? Lugemisoskus kadunud? Miks sina siis siin kriiskad? Üksinduse lohutuseks dringitud veinist jälle purjus?Tee oma kassile pai.

*Sääsk
20. november 2014, kl 16.18
Poolimpotendil on poolik abielu.
Naine läks äkki paksuks, sest mees ei pööranud enam tähelepanu, kõike võeti iseenesest mõistetavana. Naine lõi vb lihtsalt käega..
Aga nüüd poolimpotent otsib aseainet, sest oma naine on ju nii paks.
**Lubage esitleda täissöönud paksukest, kes üle oma etteulatuva kõhu, taob nohisedes ja vihast värisedes klaverit. Sind ju jäeti samamoodi mehe poolt maha, eksju? Mul pole sust kahju. Tõmba enda viha trennidesse ja aasta pärast pole sul enam viha, kui ka seisavad mehed järjekorras. Praeguses seisus õpi seebikaid edasi pähe ja mõtle, kuhu leiad kapis ruumi järgmiste XXXXL aluspükste jaoks:)

*kõhnad, värisege
20. november 2014, kl 17.37
Ei ole. Olen siia mõnikord lugema sattunud ja enne praegust kuulutust kaalusin ka kaua.

Kokkuvõte:

Te olete tõesti masendavad. Oleteend käest lasknudd, seetõttu vihased kogu maailma ja iseendi peale. Te lahmite ja ise häbenete endid. Te olete ju siin foorumites pidevalt kirjutavad püsi"elanikud". Aga te olete ka arad ja haledad, sest kuigi olete oma registreeritud nimede taga niigi anonüümsed, häbenete te ju ka ise seda lahmimist ja sõimu, kus saite oma seksipuudusest tekkinud frustratsiooni ja inetut hinge-iseloomu välja elada kriisates lõuates ja sõimeldes tundmatu mehe peale, kes, oh seda õnnetust! julgeb teiesuguseid mitte tahta.
Nüüd muudes teemades te olete ju oma püsinimedega nii head, nii head... põlastusväärsed olete. Jäledad. Te lahmite, olete halvad ja paksud jätised. Tõeline sõimlev põhjakiht... kirjutanud siis vähemasti oma püsinimedega, arad lottlõuad...aga te ju ei julge isegi seda.
Loopige mind nüüd kividega, laske käia, mustad hinged, kes te olete kibestumusest hullumas... Ma ei vaata siia teeemasse enam. Karjuge end tühjaks, vihastage endid veel kaalukamaks.Kirjutage paksude sõrmede vihasel värinal üha uusi ja uusi teooriaid, kui halb om mees, kes paksu naist ei taha.
 
punapea 21. november 2014, kl 09.03
oh issand... siin /tegelikult mitte kuskil/ ei sallita armukeseihas abielumehi, lihtne! mis sa sõimled siin seepärast, kui seda ka põlastaval moel välja kirjutatajse sinu aadressil. siin on küll jube sõimla, kuid üldiselt lõbumaja aseaine mitte.
see et sinu naine paks ja inetu on, ei tähenda et siinkirjutajad ka seda on. kindlasti leiad sa oma ihaobjekti, kuid seda ilmselt ikka tasuliste naiste leerist:D
 
priscilla 21. november 2014, kl 09.22
uskumatu, kui madalale üks mees, teemaalgataja oma kokkuvõttega on laskunud
 
Hipster Hellu 21. november 2014, kl 09.23
Abielumees, sinu jaoks on Sõle tänava bensukas. Seal narkomaanid pidid tegema vanas rahas 25 eek eest BJ.
 
mõtlik 21. november 2014, kl 09.25
Niisama, ajendatuna eelolevast...

Kumb on parem, kas kaks perekonda, kus ollakse õnnelikus mitteteadmises, või kaks lõhutud peret, hingehaavade, lahutuste ja ühe vanemata jäänud lastega (hea kui laps(ed) ei saa inetust lahutusest hingetraumasid!).

...?

Minule isiklikult tundub hetkel esimene variant olema vastuvõetavam.
No käiakse, tehakse krõpsud ära, kunagi see ikka lõpeb? Ja kui ei lõpe, siis ongi määratud lahkuminek.
Aga kohe lahkuminek, kui kõik muu peale seksi on veel korras, ühine kodu, laps(ed) õnnelik(ud)?
Mida naine peaks ette võtma, et närivast tundest jagu saada, kui mänguasjad ei aita, vaid tahaks mehe keha enda vastas ja sees tunda?
 
priscillale 21. november 2014, kl 09.26
priscilla, aga sa ju ise ka sõna otseses mõttes nähvasid talle? miks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!