Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
talvehõnguga hilisõhtu
 
lumeingel 21. november 2014, kl 22.53
nii ilus esimese lume õhtu, et kuidagi ei raatsi magama minna. istun akna all ja vaatan tänavale, eemal on park, mis tundub nagu muinasjutust. eriti pärast pikka pimedat sügist.
kas keegi veel tunneb sellest rõõmu?
 
Endine püsikas, 21. november 2014, kl 22.55
Rehvitöökojad kindlasti tunnevad rõõmu..aga ilus on tõesti see esimene lumi, nagu muinasjutt, mis kohe-kohe lõpeb,
 
kadakajupp 21. november 2014, kl 23.02
ei tahaks küll kuidagi habras-õrna teemat rikkuda, aga ma just lõpetasin lumerookimise :). väga nauditav tegevus ehk siis sisuliselt sellest vabanemine.


/rehvid, krt, on ka veel vahetamata, aga esmakordsel ilmumisel annan alati sellele valgele sodile ta olemasolu andeks/
 
lumeingel 21. november 2014, kl 23.11
ärgu see ilus muinasjutt veel lõppegu, lastagu meil sellest enne rõõmu tunda.
õhtusel tulevalgusel on millegipärast ilusam kui päeval päikesega. salapära teeb seda?:)
 
meha 21. november 2014, kl 23.26
inglike on vaba, homme lumes hullama?
 
ahzooloog 21. november 2014, kl 23.29
Aknast vaadates on jah kenatore, aga tänaval on praegu siuke jäle sopp. Ei midagi rõõmustavat.
 
piripiiiga 21. november 2014, kl 23.41
käisin just tunnike tagasi õues. ei olnud sopp. veidi sula küll, aga ilus ja valge.

mul on rehvid vahetatud ja vaim valgeteks jõuludeks valmis! peaks homme piparkooke küpsetama.
 
:) 22. november 2014, kl 00.22
kui võimalik siis võiks mulle ka mõned saata
 
unihiir 22. november 2014, kl 04.04
Ostsin poest Pagari piparkooke - esmakordselt sel aastal, muide - ja ei saanud kuidagi söömist järele jätta...

Ilus vaatepilt muidugi! Raadios räägiti, esimesel lumel ja jääl oli ka palju ohvreid... ei ole head ilma halvata.
 
Tujurikkuja. 22. november 2014, kl 07.39
Ja muidugi. Jälle kallab seda rõvedat löga ülevalt alla. Iga kuradima hommik ja õhtu muudkui aja ja aja.
130+ avariid? Traumapunktid vigastatuid täis?
ISSAND KUI TORE ET LUMI TULI!

paisuge terviseks piparkoogimammid! Jõuludeks ja muulgi ajal kenad ja kohevad, lainetades trajektooril köök-tuba-köök-tuba
 
Endine püsikas 22. november 2014, kl 08.03
Sooja saamiseks lasin törtsu sooja purtsu omale kõhu peale laiali.
 
unistaja aknal 22. november 2014, kl 08.23
tuleks ometi kord aeg, mil siin teisi inimesi ei halvustataks ega ropendataks....
 
ja 22. november 2014, kl 08.45
ja endisele püsikale lendaks midagi tõeliselt valget ihu peale... olgu see siis lumi, või misiganes
 
rõve 22. november 2014, kl 09.30
must sopp linnas nii et kõndidagi ei saa! mis lollakast valgest lumest kõik jahuva-see on valge ehk esimesed 10 minutit, ülejäänud kuud on mingi rõve sopp ainult!
 
rahulikumalt! 22. november 2014, kl 09.58
kahju inimestest, kellel puudub omadus rõõmu tunda, kasvõi pisiasjadest, kestku see ainult või 10 minutit.
esimene lumi teeb pidulikuks ja ülevaks, hinge hellaks.
 
Livin Ljoha 22. november 2014, kl 10.07
nu sto pidulik i ülev-sto tõ gavarish?
 
rahulikumalt! 22. november 2014, kl 10.10
kas Ljohhale tuleb lumepall krae vahele toppida, et talle kohale jõuaks-esimene lumi on ilus?:)
 
hommikukohv 22. november 2014, kl 10.16
Ok, tuli maha see esimene lumi. Kena kena. Said mõned autoomanikud omale mõlgid, mõned vanurid kipsi, ülejäänud hingest õhata.

Sulagu nüüd kähku ära ja ärgu tagasi tulgu.
 
hommikukohv 22. november 2014, kl 10.18
Minul teevad hinge hellaks kevadised kraaviveed, lõokesed ja paiselehelilled.

Lumi on kena aknast vaadata või pildi pealt.
 
Tahan karuks! 22. november 2014, kl 10.23
Miks ainult karudel vedanud on-sügisel keeravad koopasse põõnama ja ärkavad kevadel kui päike põski silitab?

6 kuud aastat võiks küll hyberneitida
 
märkmik 22. november 2014, kl 10.29
armsad eelmised, peale teie on veel palju erinevaid inimesi, kellele võib lumi ja talv meeldida. see pole ju kuritegu?:) kevad, suvi ja sügis on ka ilusad.
 
KniksMarihen 22. november 2014, kl 10.29
Aitäh, lumeingel! Teema püstituse eest. Tõesti on ilus.
Kulla hommikukohv, kõik aastaajad on ilusad, kui nad just-just algavad.
Esimene lumi, mis katab sügisest järele jäänud rääma, esimesed hiirekõrvad ja maa seest nina välja pistvad ja õisi avavad esimesed lilled, suvised lilleväljad ja õitelõhna uimad, sügisene värviküllus peale esimesi külmasid.
Naudin seda kõike, alati.
 
ahzooloog 22. november 2014, kl 10.29
siilid ja mägrad, konnad ja maod magavad ka talvel.

Siilidel veab veel eriti, nemad on oma talveune ajal praktiliselt nagu surnud, s.t. absull mitte miski ei häiri nende und.
Karud on pisut ärgema unega. Kui ikka tal koopa kõrval pidu panna, siis võib ta üles ka ärgata.
 
hops 22. november 2014, kl 10.31
ahzooloog, kas räägid oma kogemustest karu koopa naabruses?:D
 
ahzooloog 22. november 2014, kl 10.43
Muidugi! Magasin mina rahulikult ja mingid tropid ajasid mu üles.
Ja siin ma nüüd olen:(
 
hops 22. november 2014, kl 10.50
meil ei ole selle vastu midagi, et sa siin oled.:) karud on rahuarmastavad loomad, loodetavasti?
 
ahzooloog 22. november 2014, kl 11.03
Eks see ajapikku paistab, kui rahuarmastav...
 
lumeingel 22. november 2014, kl 11.18
mina hoian küll pöidlaid pihus, et lumi ei sulaks, jõulud ilma lumeta on poolikud. hangi polegi tarvis, piisab 10-15cm lumikattest, et pühadele pidulikkust lisada.
 
punapea 22. november 2014, kl 11.23
tänapäeval pole vaja mingeid pöidlaid pihus hoida - ilmaennustus nii täpne et lubaks seekord esimest lund peaaugu kümneks päevak. nii et mitu päeva saab veel õhata kui ilus on esimene lumi:D
 
punapea 22. november 2014, kl 11.32
ja mina tahan, et teine lumi jõuaks nääärideks - minu lapsepõlves olid nääärid need kõige pühamad pühad, ja on siiani, sest mulle meeldib pakane ja külmapühad. jõulud olid valearusaama järgi kristlikud pühad siis, kuigi usuga pole neil mingit pistmist - veel üks tõestus kui loll inimene on sovetik-lumpenproletariaat:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!