Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Koer visiidile...
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 11.14
Üksildane suuremat tõugu krants (1,86 kui tagakäppadele tõuseb) tuleks külla heale, sõbralikule ja huumorilembelisele perenaisele. Söötmist ei vaja kuna on olemas omal Pedigree ja Shappi varud. Kuna krants on vana (55 koeraaastat) siis kaugemale kui Tallinna ümbrus ta enam minna ei viitsi. Kui kaugemal, siis kehtib see vanasõna, et "kui mägi ei tule Muhamedi juurde, peab Muhamed minema mäe juurde." Peni on kombekas, triipu ja piipu ei tõmba. Vigadest võiks ära märkida laiskuse. Kui kuhugi sooja kohta jääb, on teda väga raske sealt minema ajada. Pirtsutajatele, vingatsitele, ilma huumoritajuta perenaistele, pissib sussi!
 
koerale 23. november 2014, kl 11.23
Äkki kutsud kedagi ennast jalutama( jalutusrihm on sul olemas) nt mõnes koeraliikumise . Kas oled sa tõesti koduta koer, siis kas perenaine viskas välja peale suvilas olemist enne talve su pattude pärast või läksid lihtsalt kaduma koerte pulmitamise käigus või põgenesid koerte varjupaigast puurist?:)
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 11.26
Koeral ikka oma kodu olemas aga talv külm ja kaua sa ikka seal kuudi ees üksi ulud.
 
:DDD:) 23. november 2014, kl 11.36
Ulu kõvemini, rikkalikemate tämbritega:)
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 11.39
Ei saa kõvemini uluda. Tulevad järgi ja viivad koerte varjupaika. :-D
 
klassika 23. november 2014, kl 11.52
miks sa tahad head ja sõbralikku? sa ise ju pole seda. heal ja sõbralikul on ka huumorisoon hea ja sõbralik. sinul sellist pole. hea ja sõbralik, kellel on ka sarnane huumorisoon, ei pea sinuga suheldes vastu, tema osaks on kas murduda või muutuda sinusarnaseks. sellist sina enam ei taha. murdunu ei taha jällegi sind. see on ring. väljundita. vähemalt püsiva suhtluse jaoks.
 
naljatilgast loomasõber 23. november 2014, kl 11.52
Kas käsklused "siia!", "kõrval!", "lama!" on hästi omandatud?;)
 
koer tahab öelda 23. november 2014, kl 12.00
hea, sõbralik ja huumorisoonega tähendab loll.
 
piripiiiga 23. november 2014, kl 12.09
nii nunnu kuulutus! võtaks koera, aga nad tahavad koguaeg õue ja ajavad karva.
 
loomasõber 23. november 2014, kl 12.14
hea, sõbralik, huumorisoonega, aga ennast koeraks pidavaid mehi ei pea, sellest tuleb ainult suur jama, kui mees lemmikloomaks võtta. Dressuuri, ravi, poppide mänguasjade, riiete, uue kuudi ja muude meelelahutuste kulud löövad jalust maha isegi jõuka naise.
 
koerale 23. november 2014, kl 12.24
Huvitav aga miks oled üksi? Sellises vanuses mehed võetakse kiiresti ära ja kodustatakse kohe. Siin on midagi kahtlast mängus. Sinuga võib väljas käia küll( kui sbod seltskonda viimiseks, habe aetud, juuksed on soetud ja suitsu ning viinavaba, oskad kanda ülikonda ja kingi)) aga sa nõuad ju lausa kooselulist visiitsuhet , kuid kooselu ma ei soovi mitte ühegi mehega, küll võib aga koos väljas liikuda.
 
oi sigalindu 23. november 2014, kl 12.37
misasi on kooseluline visiitsuhe ja kus koer seda nõudnud on? krt, nii vanad naised ja isegi väljenduda ei oska, kirjutamisest ei tasu rääkidagi! no tõsiselt, jätke see jama ja mehejaht, piinlik isegi mehel jälgida.
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 12.39
to:klassika
Loe minu kuulutuse viimane lause veel kord läbi. See kehtib sinu kohta. Kuidas küla kutsale, nõnda kuts külale.
Siit foorumist praktiliselt ei leia teemat kus keegi midagi negatiivset sisse ei topi. Nendele ma vastan samaga. Mitte iial halvasti neile kes on positiivselt meelestatud.

to:koerale
Kodustada pole mind võimalik. "Omad vitsad olen juba kätte saanud." Visiitsuhe on sobiv.
 
positivus 23. november 2014, kl 12.44
Kuskilt kuuldud "kui tahad truud sõpra, võta koer". Kas Haukuv Peni on truu sõber?
 
koerale 23. november 2014, kl 12.48
Aga sa tee nii, mõne koduse mamsliga loo visiitsuhe aga minuga (olen kena välimsuega naine) käid väljas.:)
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 12.49
to:positivus
Kui tihti kaissu võetakse ja hästi suhtutakse, siis kindlasti. Kui hooletusse jäetakse, siis lähen uut perenaist otsima.
 
koerale 23. november 2014, kl 12.58
Sa ei vastanud...
 
irw 23. november 2014, kl 13.02
HP, vasta ruttu, naised kibelevad mehele..irw
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 13.03
to:koerale
Ma hulgun vähe väljas. Eelistan kodust mamslit. Muidugi sellel "kodusel mamslil" ei ole kena välimus mingiks takistuseks. :-p
 
positivus 23. november 2014, kl 13.22
Missuguses linnaosas Peni hulgub?
 
klassika 23. november 2014, kl 13.26
tõde oli ebameeldiv? muidugi oli, on seda alati. aga sa mõtle mu sõnade üle, millegipärast oli mul põhjust nii öelda.

a jah, millelegi võid veel mõelda, see sinu väide `mitte iial halvasti positiivsele`, kas teadvustad, et see on vale? eksitad end tahtmatult või tahtlikult, ma ei tea, aga kasuks see sulle ei tule.

sa ju saad aru, et ma ei lahmi niisama, vaid toetun millelegi ... ülilühikesele küll, kuid piisavale suhtlusele selleks, et ma ei tuleks sulle eal nii lähedalegi, et mu sussile pihta saaksid:)


mingu sul ikkagi hästi
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 15.35
Mõnesse inimesesse on ikka sisse jäänud väga palju sappi ja viha. Ma ei ole siiani kohtunud veel ühegi Delfi "tutvujaga." Vaevalt seda ka juhtub. Käiakse siin koos ju ennast välja elamas, emotsioone maandamas. Kui keegi arvab millegi põhjal, et on minuga kohtunud, siis paneb mööda. Võimalik, et mul on külge jäänud kellegi kirjastiil. Lugenud siin olen vahelduva eduga, mõnda aega. Kommenteerinud pole kahte kuudki. Lollus on ju nakkav. :-D
 
Täitsa Shrek 23. november 2014, kl 15.55
Mida sa siis siit veel otsid kui kõik halvad ja pahad on?
 
Kunagine punapea 23. november 2014, kl 15.56
Väga armas kiri:)
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 16.16
to:Täitsa Shrek
Kaugeltki kõik ei ole halvad! Lihtsalt üksikud elavad siin välja oma ebaõnnestumisi. Kahjuks peale seda võtab see isu ära ka nendel kes siiralt ja parimate kavatsustega siin on.
Lootus sureb ju viimasena. Või nagu kukk ütles: "kui muud ei saa, siis sooja ikka saab." (loe: haukuda saab)
 
Piri Billy Liisu 23. november 2014, kl 16.18
Tore kuulutus ju, mis te vingute:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Piri Billy Liisu 23.11.2014 16.20.
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 16.24
to:Piri Billy Liisu
Tuleb meelde üks nooruke töökaaslane kes minu haukumise peale, et ma ta omale naiseks võtan ütles, et "Ma olen liiga noor sinu jaoks." Iga teine oleks öelnud, et mis sa vanamees ajad lolli juttu, sent surmale võlgu. :-p Viisakus ennekõike :-D
 
Piri Billy Liisu 23. november 2014, kl 16.28
No kas ma nüüd liiiiga noor su jaoks oleks, aga parasjagu noorem küll:D
Äkki sa ei jõua järgi joosta:D
 
koerasõber 23. november 2014, kl 16.28
Suurem koer sobib mulle õue jooksma ja valvama küll.Eriti tore oleks kui sa enam ulakusi ei teeks,sest naabrid võivad pahandada,kui sa nende lillepeenrad sassi kaevad.Kuut on ka õues olemas,aga eks vastiku ilmaga on tuppagi lootust saada.Mida aga koer perenaisest arvab...
 
HaukuvPeni 23. november 2014, kl 16.33
Ega neid krantse tea. Kaevab veel aia alt läbi ja läheb naabrinaise manu. Peab ikka toas soojas hoidma, nii ohutum.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!