Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik see siin, milleks see hea on?
 
Täitsa Shrek 23. november 2014, kl 13.22
Aga on ju. Loed, vaatad ringi, kuulad ja teed oma järeldused, millised inimesed on tegelikult, varjatuna oma sisemise ilu väljapidamata osas. Mida nad mõtlevad, kuidas nad võiks teha seda kellegi kõrval, millised mõtted neil võiks olla teisest soopoolest, "armastusest".
Ja peaks vist üsna selge olema, miks mittetutvumine on tegelikult üks väga tänuväärne tegevus. Et ei kujuneks olukorda, kus keegi väga innustatu, pühendunud ja õnnelik, kellegi ees lahti koorununa, omaks võetuna, ei pakiks ennast kokku ega võtaks tõotatud armastust ühes. Jättes kedagi õige pisut katkisena mõtlema, et mida ta valesti tegi. Või mida keegi teine temast paremini teeks. Temale.

Midagi väga reaalset on see nurgake, meie mõtete irreaalsuses, kas pole?

Saritutvujatel ja muidu sõltlastele võib see arusaamatuks jääda, kuna nende lennukiirus on selle mõtte omast vilinal üle. Ja seda võib ka välja vilistada, aga põhjusega muidugi:-)
 
al dente 23. november 2014, kl 13.28
Mees või naine, kes tutvudes, suhet luues ja hoides ei oska,ei taha võtta vastutust, on kõlbmatu niikuinii.
Vastutus on tähtis märksõna, mille puudumine paksu pahandust tekitab, mingi aja möödudes, kui roosa udu hajuma hakkab.:)
 
Täitsa Blond. 23. november 2014, kl 13.54
Tutvud minuga või vingud niisama?
 
Sügis 23. november 2014, kl 14.00
Inimesed suuresti käivadki siin ennast anonüümselt välja elamas, mis tegelikult peaks olema ok, siis kodus kõigil kergem. Sina shrek ka. Ja lõpeta kord see asjadesse süvitsi sisenemine ja tahtmine asjadest arusaada, naiste teemal, sellel pole tulemust. Te mehed ei saa mitte kunagi aru miks ikkagi naine nii käitus ja käituvadki.
 
piripiiiga 23. november 2014, kl 14.18
milleks? mõtetevahetamiseks, auruväljalaskmiseks. minu jaoks lisaks ka lihtsalt huvitav. inimesed on huvitavad.
 
Chätryyn 23. november 2014, kl 14.20
Mind huvitab mis auto kellelgi on:)
 
Täitsa Blond. 23. november 2014, kl 14.21
Shrek, kaua ma pean ootama ja üleüldse, mis auto sul on, palju palka saad ja kas miljonivaatega südalinnaapartmenti omad?
 
eelmisele 23. november 2014, kl 14.23
täitsa blond unistas ikka ainult jeebist
 
psühhiaater 23. november 2014, kl 14.36
Teema autoril on kõik end katkitutvunud patsiendi sümptomid olemas. Kõigutamatu kibestumus, mida üritatakse elutarkusena serveerida ja pikad iroonilised seosetud tiraadid omaealiste naiste aadressil.
Sooviksid end minu vastuvõtule kirja panna?
 
KniksMarihen 23. november 2014, kl 14.43
Armas psühhiaater, las see Täitsa Shrek olla. Enamus siinsetest püsiasukatest lasevad vaid auru välja. Päris huvitav on aegajalt lugemas käies võrrelda erinevate inimeste mõtteid ja seisukohti.
Kuigi - avaldavad nad neid kõigi eelduste kohaselt istudes.
 
Täitsa Shrek 23. november 2014, kl 14.45
Ja mis on see, mida saaks mina või keegi teine kellegi isiklikult vastuvõtult?
Kuulda tema õpetusi elamiseks sel ajal, kui ta isegi sellega toime ei tule? Või on selle toimetuleku hinnang nihkes, kallutatud teenimise, oma heaolu huvides? Kuulad seda ja mõtled, et oleks kohvi välja teinud, võiks talle selle pähe kallata minu aja raiskamise eest.

Ei, tutvumisel endiselt puudub mõte, sest inimesed pole enam huvitavad vaid lihtsalt silmakirjalikud:-)
 
Täitsa Blond. 23. november 2014, kl 14.49
Tutvu korralike naistega mitte mingite agnesesuguste sitaharkidega.
 
Täitsa Shrek 23. november 2014, kl 14.53
Libablondile
Vähemalt täna ei saa aru sest klähvimisest ja sellise nime alt. On nad kõik sulle konkurendid või hirnud omale kust püksi?
 
punapea 23. november 2014, kl 15.34
liba jäyab tõesti haiglase perverdi mulje...

siin on tõesti tõde oma alastuses, ja mulle see meeldib. ei ole mingit ninnu-nännut ega keerutamist. eriti siis kui oled mittetutvuja:D
 
dentele 23. november 2014, kl 17.09
Vastutus, jah muidugi, nii nummi ju kehastuda piiratud teovõimega isendiks, kes vastutava isiku turjal mõnusalt jalgu kõigutab.
 
babe 23. november 2014, kl 19.46
Njah. Päris raske tundub ikka olevat see eneseveenmine tutvumise ohtlikkuses ja mõttetuses, inimkonna ebahuvitavuses ja silmakirjalikkuses, arvestades siin nurgakeses figureerimise intensiivsust. Kellelgi oleks nagu igapäev mingid kahtlused hinges. Ja lisades siia pidevad õhkamised muside, suudlemise, ilu, armastuse ja romantikateemadel, siiiis….ma ei alahindaks võimalust, et kedagi vaevab pisike meeltesegadus :)
 
Hipster Hellu 23. november 2014, kl 20.19
Ei tasu kõike tõena võtta, mis siia kirjutatakse. Mina olen siin päris palju fantaseerinud erinevate nimede all.
 
heldjake 23. november 2014, kl 21.01
Väga turvaline nurgake kõigile, kes ise ka kindlad ei ole, kas nad tahavad tutvuda või ei taha ja mida nad üldse tutvustelt ootavad. Kuni selguse saabumiseni võib vabalt suhelda saatusekaaslastega, jagada kogemusi ja vanu haavu lakkuda.
 
mansion ghost. 23. november 2014, kl 21.27
Hellu, kas sa minust ka oled kliitoriringe tehes unistanud?
 
Hipster Hellu 23. november 2014, kl 21.43
Mansion ghost, kas sa oled intellektipuudega?
 
arkadi 23. november 2014, kl 22.22
kohalik liba on tõesti intellektipuudega. ja arvatavasti veel mõne hälbega, seega komplekspuudeline.
 
kapsatünn 23. november 2014, kl 23.24
Mida kauem siin olen, seda kibestunumaks muutun, kaob tolerants, empaatiavõime, kaastunne. Süveneb vajades ärapanna, solvata, mahateha, kui vaid võimaluse saan.
Siia tulles olin loll lilleke, kes uskus, et igaühes on midagi head varjul, tuleb see vaid üles leida. Kõige suurem viga on tutvuda siin ja edasi lugemas käia, nii murdevad ka tugevaimad. Ja lõpuks jääb hinge kibe äng, mis vaja välja lasta, siia samma...
 
hüatsint äkahunnikus 23. november 2014, kl 23.37
kapsatünnike, usu mind, pole need netilamisejad kõik kaugeltki õeluskottidest pervod. no ja kui mõni natuke ongi ja oma pahupoole siin valla päästab, siis tavaelus võib olla tegu täiesti ontliku inimesega, kes silitab lastel päid ja söödab nälginud kasse.
üks hea moodus, kuidas rahulikult läbi elu kulgeda, on mitte kõrgendatud ootusi seada. kui siin või reaalis kellegagi tuttavaks saad, pole vaja kohe hakata ilusat hinge tuvastama või lausa külge mõtlema. parem mõtle nii, et hästi kõlab jah, täitsa minu hingesugulane kohe, a võib ka kompleksides ajukääbikuks osutuda. ja kui hiljem selgub, et täitsa mööda psihh, siis nendid lihtsalt - seda ma arvasingi ja kulged edasi.
 
psühhiaater 24. november 2014, kl 00.01
babe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Njah. Päris raske tundub ikka olevat see eneseveen
> mine tutvumise ohtlikkuses ja mõttetuses, inimkonn
> a ebahuvitavuses ja silmakirjalikkuses, arvestades
> siin nurgakeses figureerimise intensiivsust. Kell
> elgi oleks nagu igapäev mingid kahtlused hinges. J
> a lisades siia pidevad õhkamised muside, suudlemis
> e, ilu, armastuse ja romantikateemadel, siiiis….ma
> ei alahindaks võimalust, et kedagi vaevab pisike
> meeltesegadus :)

Võimalik, et hoopis raskekujuline psühhoos. Paranoianähud, apaatiahood ja kalduvus agressiivsusele on ilmsed. Kliinilist pilti raamib sügav depressiivsus, mida püütakse nüride naljadega varjata.
Autor, pakkumine on jõus. Häbeneda pole midagi. Sa pole esimene mees, kellel andropaus tugevaid vaimseid nihkeid esile kutsub.
 
targutav punapea 24. november 2014, kl 06.03
kapsatünn Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida kauem siin olen, seda kibestunumaks muutun, k
> aob tolerants, empaatiavõime, kaastunne. Süveneb
> vajades ärapanna, solvata, mahateha, kui vaid võim
> aluse saan.
> Siia tulles olin loll lilleke, kes
> uskus, et igaühes on midagi head varjul, tuleb se
> e vaid üles leida. Kõige suurem viga on tutvuda si
> in ja edasi lugemas käia, nii murdevad ka tugevaim
> ad. Ja lõpuks jääb hinge kibe äng, mis vaja välja
> lasta, siia samma...
-------------------------

mul tekib küll vastupidine efekt - mida kauem siin olen, seda paremaks muutun. tekib tahtmine inimestele head öelda ja neid emmata. ma jumaldan ausaid inimesi, kuigi väidetavalt ausus pidi olema kõige jubedam omadus. ma öihtsalt tunnen, kuidas minusse voolab positiivsus, nähes, millises kohutavas inetus ja negatiivses maailmas võib mõni elada. lisaks torkab silma mõne ülim kompetentsus - näiteks psühholoogid ja psühhiaatrid on kõik siin nii erudeeritud, et tunnen et täiesti valgustatuna ka inimpsüühika pahupoolest. näiteks kui ma olen haige - kasvõi tühine külmetus või peavalu - saan kiireid ja põhjalikke vastuseid. see on lihtsalt võrratu, kui targad võivad inimesed tegelikult olla, kuigi nad püüavad näida rumalad ja negatiivset s.. täis tünnid:D
tere varahommikust kaunid kaasmaalased!
 
ahzooloog 24. november 2014, kl 07.34
Ei tasu seda kohta nii tõsiselt võtta, ega ka tutvumist.
 
Sid 24. november 2014, kl 07.54
Tõsiselt ei maksa loomulikult võtta. Ma siin muud moodi ei kirjutagi, kui väike muie suunurgas. Seepärast mulle siin meeldibki olla, et saab kõike võtta läbi huumoriprisma.
Ma tean, et mõni võtab seda foorumit liigagi tõsiselt ja seepärast vist ka kannatab sellevõrra rohkem, aga see naljaga võtmine tegelikult ei sega isegi tutvumist, kui selleks tõesti peaks soovi olema.
 
njahhhh 24. november 2014, kl 09.30
tõsiselt hakkad võtma siis, mõni hull koguaeg nuga püsti selja taga hiilib.
 
Täitsa Shrek 24. november 2014, kl 12.30
J
> a lisades siia pidevad õhkamised muside, suudlemis
> e, ilu, armastuse ja romantikateemadel, siiiis….ma
> ei alahindaks võimalust, et kedagi vaevab pisike
> meeltesegadus :)

Eks see ole meis ehk kõigis olemas. Isegi psühhiaatril võivad need hood tekkida kusagil teki all või purjuspäi saunas:-)
Muidu ollakse aga kangelased diagnoosima (teisi muidugi) aru andmata omale enda kiiksudest. Kui ikka oled juba psühhiaater või vähemalt siinses keskkonnas registreerunu, annab see volitused muneda kuldmune.
 
targutav punapea 24. november 2014, kl 12.46
mida sa üldse loed neid psühhide kirjutisi. tõemeeli usud, et siin päris psühholoogid-psühhiaatrid, Täitsa Shrek? ja kui ongi, siis on nad just sellises seisundis, millest nii andunult kirjutavad ja teistele seda projitseerivad:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!