Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
jõulusid oodates
 
otsides helenduvaid olendeid 05. detsember 2014, kl 13.23
Mina ei raatsi ühtegi kallist külalist ära saata ega anda, kõik on teretulnud minu koju hea tuju ja sooja südamega. :)
Teemaalgatajale jõulurahu südamesse, just sedasorti, millest ta kirjutab, et ta soovid täituksid. Üksindus ei ole hirmus, üksildus on kurvem.
Rõõmsaid jõule!
 
kadakajupp 05. detsember 2014, kl 13.32
ma peaksin ise külaline olema hoopis, aga eelistaksin mitte olla.
 
pole 05. detsember 2014, kl 14.16
pole ime, kui nii mõtled, sest selle mõtteviisiga (kole mehenäss) sa ju peletadki alateadlikult kõik väärt mehed endast eemale. Naudi siis oma üksindust, ise sa lood selle maailma endale, kus sa elad.
 
jahah 05. detsember 2014, kl 14.40
pole Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole ime, kui nii mõtled, sest selle mõtteviisiga
> (kole mehenäss) sa ju peletadki alateadlikult kõik
> väärt mehed endast eemale. Naudi siis oma üksindu
> st, ise sa lood selle maailma endale, kus sa elad.


oleks teema autor öelnud, et mehed, ka nummi shrekike, on ilusad, võimekad ja targad, mis te siis oleks leidnud põhjuse igisemiseks? küll oleks juba leidnud, loen siin ammu ja tean, mida siit tulla võib.
Karl Kindermacher 05. detsember 2014, kl 14.43
Ideaalsed jõulud on ikkagi need, kui oled leidnud rahu. Meie laiuskraadi (pime, vaikne, lumiselt puhas jne) on selleks ehk isegi paremad võimalused kui kusagil mujal. Ja siis pole enam vahet, kellega sa need jõulud veedad. Kui oled enesega leppinud, siis avastad, et omaette olles oled päris heas seltskonnas.
Kui imetled ennast ja vastandad kõigile teistele (oh, kuis mu töökaid käekesi ei hinda keegi - kõik on nii pahad nii pahad ja minaüksindaolenseekõigeparem) siis on vist tõesti parem, kui jõule polekski.
 
pole 05. detsember 2014, kl 14.48
Kuule, tule taevas appi! Jah, on tõesti koledaid mehi kuid ega sa siis ei pea teda võtma! Keskmisi ja ilusaid mehi on palju ning kui mõtled, et KA need keskmised ja ilusad on mõttetud mehenässid, siis ole seal kamina ees üksinda ja mõtle, miks elu sulle armastust ei andnud.

Ma olen veel muidugi nooruke, 25, kuid enda sõbrannade pealt näen kohe ära, kes mida endale ligi kutsub. Kui neiu mõtleb ainult, et kõik mehed on sead ja ei saa usaldada, milline tema järgmine mees on? Ongi siga ning usaldust ei ole. Küll aga teine neiu, kes teab, et on väärt mehi ümberringi, on alati olnud suhetes, kus on olnud väga suur austus ning armastus. Kuna ta hetkel vallaline, siis neid mehi tal ümber jagub, ning kindlasti on seal seos sellega, et kõik mehed ei ole sead tema arvates. Tõmbad ligi seda, millest mõtled :-) Nii on :-)
 
hakkas huvitama 05. detsember 2014, kl 14.54
kuidas selle teema autor oleks pidanud sõnastama oma teksti, et keegi midagi norida poleks leidnud? nii vist ei saagi, on ju nii, kallid targad defikad?;)
 
johhaidii 05. detsember 2014, kl 15.16
hakkas huvitama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas selle teema autor oleks pidanud sõnastama o
> ma teksti, et keegi midagi norida poleks leidnud?
> nii vist ei saagi, on ju nii, kallid targad defika
> d?;)

Kõigepealt proovi välja mõelda, miks seda teksti üleüldse vaja oli, küll siis tulevad ka muudele küsimustele vastused.
 
ei, muidugi 05. detsember 2014, kl 15.32
johhaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hakkas huvitama Kirjutas:
> ---------------------
> ----------------------------------
> > kuidas sel
> le teema autor oleks pidanud sõnastama o
> > ma t
> eksti, et keegi midagi norida poleks leidnud?
>
> > nii vist ei saagi, on ju nii, kallid targad defi
> ka
> > d?;)
>
> Kõigepealt proovi välja mõelda
> , miks seda teksti üleüldse vaja oli, küll siis tu
> levad ka muudele küsimustele vastused.

siin on ju äravalitud koos ja siia võivad postitada oma mõtteid ainult valitud seltskonna liikmed, kes on targemad kui kümme jumalat kokku.
aga millest te närilised siis elaksite, kui ükski rumal siia ei kirjutaks, näriksite oma sabasid?
 
johhaidii 05. detsember 2014, kl 15.44
Näriks omavahel edasi, kuni järgi jääb ainult üks ja see oleks siis kunn. Lihtne.
 
Endine püsikas 05. detsember 2014, kl 15.45
Minuga võite norida, sest siin naistele räägin mesijuttu, aga meestega om minu kooselu,
 
Sid 05. detsember 2014, kl 15.51
Lugedes neid postitusi, saab kohe aru, kes on mõtetu tüüp ja kes on targem kui kümme jumalat kokku.
 
ahzooloog 05. detsember 2014, kl 16.07
ei, muidugi Kirjutas:

> siin on ju ära
> valitud koos ja siia võivad postitada oma mõtteid
> ainult valitud seltskonna liikmed, kes on targemad
> kui kümme jumalat kokku.
> aga millest te näril
> ised siis elaksite, kui ükski rumal siia ei kirjut
> aks, näriksite oma sabasid?


Ja kelle kallal sina siis küll närida saaks, hiireke?;)
 
kadakajupp 05. detsember 2014, kl 16.13
irww... no miks mind ei üllata - kisma juba käib :D.

aga küsimus kahekümnendates neiule - oled sa huvi pärast vaadanud, kui palju ja milline valik on näiteks viiekümneste meeste hulgas?

/ei taha öelda sugugi, et mehed on pahad ja koledad, aga valikut ilmselt ei saa samade sõnadega iseloomustada, kui neiu25 tegi/
 
kuum tükk 05. detsember 2014, kl 16.17
50 ja + mehed on ka panijad, algul keelekas ja siis alles sisse.olen ka 20 aastane.
 
külm kirju koer 05. detsember 2014, kl 16.28
mehed on samavõrra sead kui naised on ussid. mõlemad väärivad üksteist täiel määral.
 
kadakajupp 05. detsember 2014, kl 16.29
ilmselgelt ei ole see kõikide naiste ainus valikukriteerium.
 
ütle 05. detsember 2014, kl 16.38
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ilmselgelt ei ole see kõikide naiste ainus valikuk
> riteerium.


mis valik neile veel jääb?
 
kadakajupp 05. detsember 2014, kl 16.45
et siis on keelatud või võimatu valida millegi muu, kui keeleka põhjal? kasuta oma fantaasiat, eksole.
 
Triin 05. detsember 2014, kl 18.20
Jõulud on tore ja veel toredam on, et jõulud on igal aastal. Meie toome ikka päris kuuse tuppa, siis päkapikud on vahel käinud aga see jääb minevikku.Teemaks oli ju Jõuluootus aga keegi Sid tahab siin kõigile keelekat teha ja arvatavasti isegi Jõuluvanale kui oleks võimalik.
 
Sid 05. detsember 2014, kl 18.52
Triinu, pese tussu puhtaks ja teeme veel muudki nalju.
 
Triin 05. detsember 2014, kl 18.56
Mina kirjutan siin Jõuludest ja just Jõuluootusest. Äkki Sid, saad ilma ropendamatta hakkama.
 
kuum tükk 05. detsember 2014, kl 19.19
ilma sauna ja kepita pole jõule)
 
Sid 05. detsember 2014, kl 19.23
Sind ,kuum tükk, trukiks isegi tagaukse kaudu.
 
mees 05. detsember 2014, kl 19.23
jõulud on raske aeg - tuleb palju süüa ja neli naist ära rahuldada. mõtlen juba nüüd hirmuga ;)
 
kuum tükk 05. detsember 2014, kl 19.25
Hei, mees, kas sa mängid Jõuluvana?
 
mees 05. detsember 2014, kl 19.27
ei mängi. ma olen.
 
kuum tükk 05. detsember 2014, kl 19.31
Ma ei ole kunagi Jõuluvanaga maganud, sest olin noor. Nüüd juba võib. Mängu Jõuluvanadega on müratud palju, lumehelbekesed olid ka korra osalemas grupikas.
 
mees 05. detsember 2014, kl 19.33
kas ma olen siis sinu jõulukink?
 
pole noor ega vana 06. detsember 2014, kl 15.01
Huvitavad arvamused siin.
Panin eile kõik oma mõtted ja tunded, mis hetkel minu sees, kirja ja postitasin. Sellest poleks vaja kohe järeldada, et olen kibestunud ja ülbe. See oli hetkeemotsioon, ilma kaaslaseta läheb ka elu kenasti, pole mingi elueesmärk mees majja saada. Kui ta tuleb, on kena, teda ei ole, elu seisma ei jää. Jõulusoovid minu poolt, kes ilma kritiseerimise ja maha materdamiseta mu postituse loetud said.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!