Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
jõulusid oodates
 
HaukuvPeni 07. detsember 2014, kl 18.07
to:juudaline
Eks ma siis katsun ka mõnest kobedamast tagumikust suutäie kahmata kui ette jääb. ;-) Delfikad saavad siis kooris sarjata.
 
üks aga huvitav naine 07. detsember 2014, kl 18.09
Ega nii lihtne polegi kohtuda juhusikult toreda ja hea välimusega mehega. Kes oleks samamoodi asjalik ja mõnus jutukaaslane, tark ja paljulugenud nagu ma isegi.Mõnikord teeb kurvaks, miks mehed kui neil on 50 verstapost läbitud, tunnetavad end lootusetud olema, et vaid internet ongi ainuke koht, kus suhelda naisenimeliste virtuaalidega aga elu pakub reaalselt palju enam, tulge siit ometi välja! Mis sest, et vihma sajab ja seekordne lumi on sulanud. Säravate tuledega jõulukuused on ju linnades püsti ja see on imekaunis.Härrad 50+, tulge välja!
 
naine 07. detsember 2014, kl 18.12
üks aga huvitav naine, sa oled puhta segane. arvad, et 50+ härrad hakkavad ümber kuuse naisi taga ajama?
 
50 mees 07. detsember 2014, kl 18.44
Millise kuuse juures võib tutvuda?
 
50 mehele 07. detsember 2014, kl 18.59
Raekoja platsil.
 
üks aga huvitav naine 07. detsember 2014, kl 19.08
Eelistaks muidugi kohata härrat 50+ Raekoja platsil oleva kuuse juures, kuid see pole primaarne. Kohtamise enda väärtus oleks tähtis.
 
Täitsa Shrek 07. detsember 2014, kl 19.11
Kas naisele lisandväärtus on koos vanusega loetud raamatud ja mehe väärtust vähendab internet? Et kui oled kõik ene'd läbi lugenud, siis on internetist targem ja pole midagi rääkida?
Mine tõesti kuusele, tark naine:-)
 
üks aga huvitav naine 07. detsember 2014, kl 19.13
Sa ei ole ka huvitav mees, kuid seda ma silmas pidasingi, et 50+ mees oleks haritud, et tal oleks peale taolise jutu nagu siin , öelda ja jutustada palju enamat-ära nüüd isiklikult võta aga sa ei sobi, shrek. :)))
 
vaidlejad netis 07. detsember 2014, kl 19.17
kuna igas teemas võib järjekindlat vaidlejaid, oma "õigust" tagaajavaid ebakindlaid vananevaid mehi leida, siis polegi mõtet nendega tutvuda. sead vaidleja irinat igas teemas ja iga kellaaeg ei taha ju taluda.. sest miks peaks?
 
üks aga huvitav naine 07. detsember 2014, kl 19.25
SEe nüüd küll erilisist intellekti iniemsest ei näita kui ta julgeb vasru vaielda või kahtluse alla seda teise inimese normaalse soovi. Kas toimub see kadedusest et näe, jälle olen huviorbiidist väljas aga milleks kibestuda. Eriti kui rõhutada seda staarväljendit, et igaühe jaoks on kuskil keegi. Pole mõtet vaielda ega kiusu ajada võõra inimese soovi üle. Ma tõesti ei taha tavalise tüüpmehega tutvuda, sest vanus kohustab juba arut pidama, aeg ei oota et jälle ja jälle leppida kehva mehega, kellega pole millesti isegi rääkida.
 
Sid 07. detsember 2014, kl 19.30
vaidlejad netis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> .. sest miks peaks?


Sest püsti on mõnus kuseda - pritsib kaugele. :D
 
ahzooloog 07. detsember 2014, kl 19.51
üks aga huvitav naine:
Mis valdkonna raamatud need on, mida sa nii hunnitutes kogustes läbi oled lugenud?
 
HaukuvPeni 07. detsember 2014, kl 20.05
Mina otsustasin raha lugema hakata. Kohutavalt meeldiv tegevus. Suurt kogust ei ole aga nii nagu head romaani võib mitu korda lugeda, teen rahaga sama...
 
üks aga huvitav naine 07. detsember 2014, kl 20.06
Nagu ma ütlesin: sina ei kandideeri, kohe mitte kuidagi, vaatamata, et sõna: raamatud, õigesti kirjutada oskad.:))) Ma tõesti eelistan tarka 50+ meest, kellega reaalselt suhelda ja juttu vesta.
mansion ghost 07. detsember 2014, kl 20.12
Huvitav, huvitav, vääga huvitav, miks üks naine arvab end huvitav olevat. Kuidagi nipsakas, seda küll. Miski on huvitav kui see on põnev, erakordne, uudne, kui selle vastu ka mingi huvi tekib kellegil.
Kogu seda targutamist kokku võttes; mis osas antud naine(?) huvitav võiks olla.
 
50 mees 07. detsember 2014, kl 20.16
Külm hakkas, tulin jõulupuu alt tulema.
 
üks aga huvitav 07. detsember 2014, kl 20.18
Juba kolmanda nime alt kirjutad, kulla juhuseotsija, anna järele , ma ei huvitu sinust!:))))
 
johhaidii 07. detsember 2014, kl 20.22
Aga millest siis rääkida tahetakse?
 
piripiiiga 07. detsember 2014, kl 20.23
ma ei kujuta ette, kas arut pidaval naisel on midagi targa mehega peale hakata?

ei noriks, kui üks ja huvitav ei noriks inimeste õigekirja kallal...
 
üks ja huvitav naine 07. detsember 2014, kl 20.26
Kui leidub siin korraks ringi vaatav, tark ja hea välimusega 50+ mees, siis kohtaksin sinuga meeleldi reaalis. Jääb siis pealinnas!
 
50 mees 07. detsember 2014, kl 20.32
ei leidu.
 
ahzooloog 07. detsember 2014, kl 20.35
huvitav naine, kas sa vihjad, et mina, mansion ghost ja Haukuv peni oleme üks ja sama 50+ mees?:D
mansion ghost 07. detsember 2014, kl 20.36
"Kui leidub siin korraks ringi vaatav, tark ja hea välimusega 50+ mees, siis kohtaksin sinuga meeleldi reaalis"

Miks peaks?

Ja kui, siis poole ta eriti tark :)
 
üks ja huvitav naine 07. detsember 2014, kl 20.51
Mul on täitsa ükskõik, oled sa üks või mitu, sa ei huvita mind, sest sa oled lihtsalt lolll.:)))
mansion ghost 07. detsember 2014, kl 20.55
Tark mees oskab psüühiliselt ebastabiilseid ja "huvitavaid" naisi vältida.
 
ahzooloog 07. detsember 2014, kl 21.02
50+ paljulugenud tädikesed ei huvita mind ka:)
Kindlasti kohe mitte selles mõttes:)
 
n55 07. detsember 2014, kl 21.25
mg, ega see, et mingi naine sulle huvi ei paku, välista kuidagi, et tegu on huvitava inimesega. Ka sinul võiks huvitavam olla ja sa ise võiksid teistele palju huvitavam olla, kui tunneksid rohkem huvi teiste inimeste isiksuse ja mõttemaailma vastu.
Aga jah, pean endagi kapsaaeda kivi viskama. Loen ja kipun haigutama, ikka seesama, ei ühtki isikupärast vaatenurka, midagi uut.
Ja ometi, omas mahlas hakkab minulgi mõnikord igav.
Huvi on anne.
 
Sid 07. detsember 2014, kl 21.34
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mg, ega see, et mingi naine sulle huvi ei paku, vä
> lista kuidagi, et tegu on huvitava inimesega.

Plõksiv ja ennast täis naine ei ole kunagi huvitav, olgu ta kui tahes palju lugenud. Huvi saab tekkida vaid millegi ühise pealt, mitte vastandamisest.
 
n55 Sidile 07. detsember 2014, kl 21.40
nimelt. See ühiosa võib olla kusjuures suur, kui reaalis jutuotsale saadakse. Kuid kujutleme muidu küpses eas meest, kel on suur ühisosa paarkümmend aastat noorema näitsikuga. Arengupeetus?
mansion ghost 07. detsember 2014, kl 21.49
"Kuid kujutleme muidu küpses eas meest, kel on suur ühisosa paarkümmend aastat noorema näitsikuga. Arengupeetus?"

See on mitmeti mõistetav või seletatav. Kas noor naisterahvas on vaimselt väga küps või kullakaevaja ehk siis mees hingelt jätkuvalt noor ja füüsiliselt tegus. Ei mingit müstikat, iga tropp ju omast paarkümmend aastat nooremat ei saa :)

Kummitus ei pea vajalikuks oma huvitavust rõhutada, kes huvi tunneb sellele on huvitav, kes kehitab niisama ükskõikselt õlgu, põlgusega või mitte ja mõni andunud fanaatik on lausa vihkamagi hakanud. Igaüks näeb seda, mida näha tahab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!