Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumiste paradoks netis.
 
Mees-50 07. detsember 2014, kl 11.45
Normaalsed naised, kus on Teie latt, tutvumiseks mehega? Miks Te eeldate, et mehed 40+ on alles nn. esimesel- või äärmisel juhul teisel ringil ja olema suht lastetud( ok, 1 laps sobib)? Mehe ideaalsest välimusest, materiaalsest kindlustatusest ja heast iseloomust, ma parem vaikin, see on enesestmõistetav eeldus, eks?
Minu küsimus, mida on Teil endal mehele pakkuda?
Kahjuks on minu praktika netis tutvumisel absoluutselt negatiivne, valetatakse häbematult vanust, saadetakse 10a. taguseid pilte jne. jne. Ausus tundub olevat suur defitsiit.
 
jah 07. detsember 2014, kl 11.48
ja tundub, et teemade sisu on ka defitsiit.
 
küsimus 07. detsember 2014, kl 11.53
Kas sa tutvud naise või tema vanusega? Vanus on tähtis vaid siis, kui tahad ta veel sünnitama panna.
Kui kohtingule ilmub naine, kes su südame kurku taguma ja põlved värisema paneb, aga selgub, et valetas oma vanust, kas saadad ta pikalt või ütled talle, et see on parim vale, mis sa eales teinud oled?
 
tõde 07. detsember 2014, kl 12.01
Naise väärtus on välimus ja see seisnebki vanusel.
 
HaukuvPeni 07. detsember 2014, kl 12.03
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kui kohtingule ilmub naine, kes su südame kurk
> u taguma ja põlved värisema paneb, aga selgub, et
> valetas oma vanust,

Kahjuks selline petmine tekitab negatiivseid emotsioone ja küsimuse, "mis ta veel valetas."
Kui oled 50 ja kirjutad, et 40, kas pole see petmine? Aga kui oled ja kirjutad 50 aga NÄED VÄLJA 40 on see just see sama mis paneb põlved värisema.
 
vale 07. detsember 2014, kl 12.04
Naise välimus ei ole seotud ainult vanusega. 50% 20 aastaseid on koledad.
 
tean 07. detsember 2014, kl 12.05
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küsimus Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
>
> > Kui kohtingule
> ilmub naine, kes su südame kurk
> > u taguma ja
> põlved värisema paneb, aga selgub, et
> > valeta
> s oma vanust,
>
> Kahjuks selline petmine tekit
> ab negatiivseid emotsioone ja küsimuse, "mis ta ve
> el valetas."
> Kui oled 50 ja kirjutad, et 40, k
> as pole see petmine? Aga kui oled ja kirjutad 50 a
> ga NÄED VÄLJA 40 on see just see sama mis paneb põ
> lved värisema.

kui hästi säilinud naine oma õige vanuse ütleks, siis praagitakse ta meeste poole ilma nägemata välja.
 
ahzooloog 07. detsember 2014, kl 12.06
no kui oled 40 ja kirjutad, et näed välja nagu 50, siis tegelt paneb see ka põlved värisema, aga teistmoodi:D
 
valik 07. detsember 2014, kl 12.07
Kui oleks valida kahe naise vahel, kole ja lodev 40 aastane, kes näeb välja nagu 55 ning ilus, hästisäilinud ja trimmis 50 aastane, kes näeb välja nagu 40, siis kumma valiksite?
 
Defitsiidist 07. detsember 2014, kl 12.11
Ilmselged valed (vanus, pikkus, kehakaal, erinevus reaal-foto), tulevad välja ehk esimesel kohtamisel - kuigi, olen aru saanud, see ei ole ainult naiste hell koht, mis paneb reaalsust ilustama. Samas võib mõne vale välja tulemine aega võtta (perekonna- jm suhteseis, armukeste ja laste arv jm näitajad).

Mul isiklikult puudub siinsete tutvujatega kohtamise kogemus, loetu põhjal julgen kinnitada, et petturid leidub nii naiste kui ka meest seas. Nii-siis, miks süüdistada aususe defitsiidis naisi?

Ei suuda targutamata jätta, et teatud põhjusel tõmbame me sarnaseid ligi... :P
 
tõde 07. detsember 2014, kl 12.13
vale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naise välimus ei ole seotud ainult vanusega. 50% 2
> 0 aastaseid on koledad.

Iga naine ütleb nagu sina. Eks see ole omamoodi enese hüpnoos ja lohutus.
Küsi meestelt arvamust, siis saad teada kuidas asjad on.
 
HaukuvPeni 07. detsember 2014, kl 12.13
tean Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> kui hästi säilinud nain
> e oma õige vanuse ütleks, siis praagitakse ta mees
> te poole ilma nägemata välja.

Aga sa pane pilt endast kus hoiad käes värsket ajalehte, et kuupäev näha oleks. Mitte see pilt kus sa oled keskkooli lõpuballil.
 
naine 07. detsember 2014, kl 12.13
Valetamine kuulub tutvumise juurde nagu Aamen kirikus.
Mehed valetavad end isegi 15 a nooremaks. Pilt ei pruugi vale olla, aga eks igaüks näitab endast vaid parimat pilti, aga reaaluses räägib rohkem kehakeel, mis on kas meeldiv või ebameeldiv.
 
vale 07. detsember 2014, kl 12.14
Minu väide põhinebki meeste arvamusel. Eriti noorte meeste.
 
Täitsa Shrek 07. detsember 2014, kl 12.15
Milles on sellise teema point? Varsti hakkame internetikaubandusest ka täit kvaliteeti otsima või?
Pole siis vaja üritada oma hinge vahetada noore ja kena naise vastu, kui sellised hernehirmutised end printsessi pähe pakkumas on:-)
 
saritutvuja 07. detsember 2014, kl 12.18
suhe on 2:50 ebameeldivate meeste kahjuks.
 
Täitsa Shrek 07. detsember 2014, kl 12.21
Kohe 50 meest leidsid internetist ära tutvuda?
 
saritutvuja 07. detsember 2014, kl 12.22
Eks järgmisel aastal tõstan tempot.
 
HaukuvPeni 07. detsember 2014, kl 12.25
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Valetamine kuulub tutvumise juurde nagu Aamen kiri
> kus.
> Mehed valetavad end isegi 15 a nooremaks.

Ok. Olen 40 ja Sveitsi pangas on õige mitusada miljonit. Tööl käin Lamborghiniga ja oma maavaldusi üle vaatamas helikopteriga. Ja üldse olen üks ütlemata tore inimene.
Kas sellist kuulutust usuksid? Miks siis naised sellist asja teha võivad?
 
vale 07. detsember 2014, kl 12.35
Peni, selline vale on naeruväärne. Mees tahab naist, kes talle välimuse poolest sümpaatne on ja millegipärast seostavad nad selle vaid vanusega. Kas saadad tõesti naise pikalt, kui selgub, et ta on siiski vanem, aga muidu väga meeldis?
 
HaukuvPeni 07. detsember 2014, kl 12.40
Mina ei seosta kunagi välimust vanusega aga valet ei salli. Peale seda tekib kohe küsimus, "mida nüüd veel" Jäta ütlemata kui teema valus aga ära valeta!
 
piripiiiga 07. detsember 2014, kl 12.44
kogesin netitutvuste perioodil, et ka mehed valetavad vanuse kohta. esikohal oli muidugi vale perekonnaseisu kohta :D.
 
Lumemari 07. detsember 2014, kl 12.49
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ok.
> Olen 40 ja Sveitsi pangas on õige mitusada miljoni
> t. Tööl käin Lamborghiniga ja oma maavaldusi üle v
> aatamas helikopteriga. Ja üldse olen üks ütlemata
> tore inimene.
> Kas sellist kuulutust usuksid? Mi
> ks siis naised sellist asja teha võivad?

Voh! Täiuslik pakett mulle! :)
 
Täitsa Shrek 07. detsember 2014, kl 12.49
Üks asi, mis on nende vanuste kõrvurtamise juures suht naljakas. Kõik saavad aru, et mees ja naine on erinevad. Aga peaaegu mittekeegi ei saa aru, et mees ja naine vananevad ka erinevalt. Arvatakse, et kui üldiselt 40 naine on valmis ripakil tissidega mutt, siis on samavanune mees ka taat, kel enam ei seisa:-)
 
n52 07. detsember 2014, kl 12.54
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küsimus Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
>
> > Kui kohtingule
> ilmub naine, kes su südame kurk
> > u taguma ja
> põlved värisema paneb, aga selgub, et
> > valeta
> s oma vanust,
>
> Kahjuks selline petmine tekit
> ab negatiivseid emotsioone ja küsimuse, "mis ta ve
> el valetas."
> Kui oled 50 ja kirjutad, et 40, k
> as pole see petmine? Aga kui oled ja kirjutad 50 a
> ga NÄED VÄLJA 40 on see just see sama mis paneb põ
> lved värisema.

Näen välja nagu 40, mõned mehed on veel vähem pakkunud. Kas tahaksid minuga tõsiselt tutvuda või tahad ainult näha, kas sina ka nii arvad? Targem on enne valetada ja kohtumisel mehele oma õige vanus öelda.
 
Mees-50 07. detsember 2014, kl 12.56
On 4 küsimust ja kogu eelpool kirjutatu, vaid minu enda kogemusteosa kommenteerimine.
 
vastus 07. detsember 2014, kl 12.59
Mees-50 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On 4 küsimust ja kogu eelpool kirjutatu, vaid minu
> enda kogemusteosa kommenteerimine.


Su küsimustele pole võimalik vastata.
 
to n52 07. detsember 2014, kl 13.02
pole vaja muret tunda. need, kes kaotavad, on mehed, sest nad automaatselt teevad vanust kuuldes järelduse, et - mutt. muidugi on selles eas ja veel tublisti nooremategi hulgas tõelisi mutte, aga kunagi ei tea enne kui ise üle vaadatud.
kes laisk mees, las see istub pealegi naistekas ja viriseb, ega sellist virilat "printsi" nagunii ei tahakski tunda.
 
n46 07. detsember 2014, kl 13.06
shrek, tõsine kaastunne ripakil tissiga hernehirmutistest ümbritsetud papile, kes ometigi väärib noori printsesse. no enda arust vähemalt. kui ainult seda jämedate vaalareite metsa ees ei oleks! küll siis murraksid prinkide kaunitaride hordid shreki maha nagu näljased hurdad abitu küüliku.
 
HaukuvPeni 07. detsember 2014, kl 13.09
to:n52
Nii palju kui on inimese, on ka eriarvamusi. Kui suhtled netis naisega 52a. ja loodad, et näeb normaalne välja ning kohtudes näeb ta välja VÄGA hea, on see "Jackpot" ehk peavõit.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!