Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumiste paradoks netis.
 
jajah 08. detsember 2014, kl 02.11
Siin meesprügikontigent, labase jutu ja labaste soovidega isendid tõesti ei huvita isegi nii palju, et nendega vestlusesse astuda läbi neti avaruste.
 
n46 08. detsember 2014, kl 02.21
ja mis on enamiku delfimeeste praktika? üksildaste õhtute sisustamine naistelehe ja onafestivalidega. või ma eksin?
samas on nad kõik oma arust hirmus ihaldusväärsed. miski justkui ei klapi.

n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tõe kriteerium on praktika, arvaksid diamatikud.
mansion ghost 08. detsember 2014, kl 07.48
´jajah´, ometi oled Sa siin ja väljendad oma rahulolematust.
Siin olevad mehed, vähemalt mõned neist, viitsivad mutikestega virtuaalset sõnasõda pidada. Nagu lugeda võib on KÕIK teatud vanuses mehed impotendid ja muuks ei kõlbagi. Pole ju põhjust kellegi veendumust ümber lükata. :)
´n46´, mõtle kui siin ükski mees(nojah, delfimees)sõna ei võtaks. Oleks tõesti puhtam ja kuivem tunne ning keegi ei häiriks maailmavaateliselt mittesobiva lobaga. Siinsed kümmekond isendit pole küll kogu meessugu aga ülejäänud ei viitsi sedagi.
 
HaukuvPeni 08. detsember 2014, kl 15.40
Õige MG. Kui siin mehed naisi ärritamas ei käiks, oleks see naisteks foorum ammu väljasurnud. Parimal juhul harutatakse siin siis sukasilmasi üles, ühes teemas.
 
jacpot 08. detsember 2014, kl 20.12
Tead mina peaksin Sinuga tulema kohtuma.Siis näed kuidas naised 50 ..välja näevad!
 
nojahhhh 08. detsember 2014, kl 20.13
Mees-50 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Normaalsed naised, kus on Teie latt, tutvumiseks m
> ehega? Miks Te eeldate, et mehed 40+ on alles nn.
> esimesel- või äärmisel juhul teisel ringil ja olem
> a suht lastetud( ok, 1 laps sobib)? Mehe ideaalses
> t välimusest, materiaalsest kindlustatusest ja hea
> st iseloomust, ma parem vaikin, see on enesestmõis
> tetav eeldus, eks?
> Minu küsimus, mida on Teil e
> ndal mehele pakkuda?
> Kahjuks on minu praktika
> netis tutvumisel absoluutselt negatiivne, valetata
> kse häbematult vanust, saadetakse 10a. taguseid pi
> lte jne. jne. Ausus tundub olevat suur defitsiit.

Asi selles, et keegi ei usalda enam kedagi kuna 50+ on pikk aeg ja elus nähtud nii head, aga ka halba kogemust.
Ega see neti tutvus polegi ÕIGE asi, aga mida muud meile üksikutele ikka elul pakkuda on. Ei lähe ju pingile istuma ja ootama, äkki keegi märkab mind.
Vanasti olid sellised kohvikud, kus oli võimalus ka tutvuda. Kas on veel neid kusagil just 50+inimestele?
Tahtmine on lihtne : kõik vajavad tähelepanu,häid sõnu, hellust ja teadmist, et keegi kusagil mõtleb mu peale.
Ei midagi keerulist, aga inimestel on usalduse puudus, mis teha. Pettust on ümberringi liiga palju, see ju hirmutab.
 
wauhhh 08. detsember 2014, kl 21.18
Aga mida sa nooojahhh ise oled selleks teinud, et mees sind ihaldusväärsena näeks.
 
ahzooloog 08. detsember 2014, kl 21.30
Mis loll jutt see veel on, et netitutvus pole õige asi:D Muidugi jah, kui jäädakse pikaks ajaks virtuaalsuhtluse peale ja ollakse ise nii lollid, et mõeldakse teisele kuusirbid patsi alla ja selga ja kuhu iganes.
Suhtluse alustuseks on virtuaalkeskkond isegi parem, kui reaalelu, aga see suhtlus tuleb esimesel võimalus reaali üle viia.
 
jajahhhhhhnoh 08. detsember 2014, kl 21.44
wauhhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mida sa nooojahhh ise oled selleks teinud, et
> mees sind ihaldusväärsena näeks.

aga vot lugu selline,et polegi kellelegi ennast demonstreerida, pole meest ega isegi peikat, ka mitte armukest.
Mis ma siis peaksin tegema?
 
ikkajahhet 08. detsember 2014, kl 21.50
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis loll jutt see veel on, et netitutvus pole õige
> asi:D Muidugi jah, kui jäädakse pikaks ajaks virt
> uaalsuhtluse peale ja ollakse ise nii lollid, et m
> õeldakse teisele kuusirbid patsi alla ja selga ja
> kuhu iganes.
> Suhtluse alustuseks on virtuaalke
> skkond isegi parem, kui reaalelu, aga see suhtlus
> tuleb esimesel võimalus reaali üle viia.

JUBA viis korda reaali katsetatud, puha pettumuste jada.
Aga ma olen järjekindel, kuni veel funktsoineer töötab, katsetan ikka edasi.
EHK annad mõned soovitused.....
 
miina 09. detsember 2014, kl 00.23
muidugi ma valetan oma vanuse ja see kannab vilja.

panin kuulutusse oma õige vanuse, sain mõne kirja endast umbes 10a vanematelt meestelt, paar kirja omavanustelt ja mõne nooremalt, keda erutab endast vanem naine. üldiselt oli tegu ebakindlate või kibestunud meestega, polnud sealt valida kedagi.

tegin katse, panin vanuse -12!!, siis sain hulgaliselt kirju väga erinevas vanuses meestelt, reeglina + - 5a, mõned ka eriti noored.
keegi minema ei jooksnud, paljud tahtsid edasi kohtuda.


järeldused võite ise teha.
 
n46 09. detsember 2014, kl 00.25
kummitus,
meeste aktiivne osalus naistelehel ei häiri absoluutselt. veetku kasvõi terve elu siniroosa ekraani ees, kes keelab.
hämmeldust tekitab hoopis, miks need ihaldusväärsed viiekümbised onud konstantselt üksi passivad- eelistades virtuaalvaalade seltskonda reaalsele kooselule. tahtjaid ju jätkub ja impotents on naiste väljamõeldis, eks.
ometi pole enamusel delfionklitel jõulude ajalgi kedagi kaissu võtta, peale kumminaise. kummaline veidi?

nimetu viis korda katsetaja,
ööklubis viie tüübiga tutvudes ja tantsides ei eelda ju kohe, et ühega neist hakkad altari ette kõmpima. miks panna siis viiele netikohtingule suuremaid lootusi?
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 00.28
Valetasid end tosin aastat nooremaks ja nüüd oledki noorem?
 
rõõmusvallatu 09. detsember 2014, kl 00.32
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kummitus,
> meeste aktiivne osalus naistelehel e
> i häiri absoluutselt. veetku kasvõi terve elu sini
> roosa ekraani ees, kes keelab.
> hämmeldust teki
> tab hoopis, miks need ihaldusväärsed viiekümbised
> onud konstantselt üksi passivad- eelistades virtua
> alvaalade seltskonda reaalsele kooselule. tahtjaid
> ju jätkub ja impotents on naiste väljamõeldis, ek
> s.
> ometi pole enamusel delfionklitel jõulude a
> jalgi kedagi kaissu võtta, peale kumminaise. kumma
> line veidi?
>
> nimetu viis korda katsetaja,
>
> ööklubis viie tüübiga tutvudes ja tantsides ei ee
> lda ju kohe, et ühega neist hakkad altari ette kõm
> pima. miks panna siis viiele netikohtingule suurem
> aid lootusi?

Oot, ütle nüüd lühikokkuvõte oma jutust!!! :)
 
miina 09. detsember 2014, kl 01.00
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Valetasid end tosin aastat nooremaks ja nüüd oledk
> i noorem?


muidugi ei ole noorem, aga sain kirju ja valikut tutvumiseks ning see kandis ka vilja.
kui lõpuks mu vanus välja tuli, siis korraks kergitati kulmu ja tõdeti, et hea, et valetasid, ausalt, ma poleks ka sulle ilmselt kirjutanud ja vaat killest oleks end ilma jätnud.

see on tobe, aga mehed, te ise olete selle olukorra loonud.
loe siin seda täitsa shreki mantrat noortest naistest ja näed ise.
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 01.01
´n46´
"hämmeldust tekitab hoopis, miks need ihaldusväärsed viiekümbised onud konstantselt üksi passivad- eelistades virtuaalvaalade seltskonda reaalsele kooselule. tahtjaid ju jätkub ja impotents on naiste väljamõeldis, eks.
ometi pole enamusel delfionklitel jõulude ajalgi kedagi kaissu võtta, peale kumminaise. kummaline veidi?"

Siinviibimine on teraapilise eesmärgiga, kui tekibki seletamatu soov kellegagi koos olla, tuled siia ja veendud taaskord kui muretu on üksi elada.
Vead aga ühe kulunud lõbulinnu koju ja nõudmistel ei tulegi lõppu :) Ei mingit rahu ega vabadust enam.
Ja inimesed on üksikuks jäänud erinevatel põhjustel.
Paljud ei soovi sama reha otsas trampida, nina verine.
 
n46 09. detsember 2014, kl 01.20
oled siis tõesti valusalt vastu koonu saanud kui su ettekujutus kooselust kulunud lõbulinnu nõudmiste täitmisega piirdub.
õige inimese kõrval saab muide olla täpselt nii rahulik ja vaba kui iganes ihkad.

mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vead
> aga ühe kulunud lõbulinnu koju ja nõudmistel ei tu
> legi lõppu :) Ei mingit rahu ega vabadust enam.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati n46 09.12.2014 01.21.
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 01.38
Selle ÕIGE leidmine on saatanlikult keeruline ülesanne. Ühe leidsin aga varsti selgus, et tema õige on siiski veel leidmata. Pole vist ka tänaseks leidnud.
Ei tunne mingit elevust võimalusest olla kellegi järjekordne halb valik.
 
rõõmusvallatu 09. detsember 2014, kl 02.20
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selle ÕIGE leidmine on saatanlikult keeruline üles
> anne. Ühe leidsin aga varsti selgus, et tema õige
> on siiski veel leidmata. Pole vist ka tänaseks lei
> dnud.
> Ei tunne mingit elevust võimalusest olla
> kellegi järjekordne halb valik.
Aga kas sa oleksid nõus lihtsalt kohtuma, koos väljas käima...? Kui ei tulegi keegi su kodurahu rikkuma.
 
rõõmusvallatu 09. detsember 2014, kl 02.23
mansion ghost - sul siin miljon postitust...kas oled oraator, õpetaja, targutaja või lihtsalt kibestunud?
 
märterlus 09. detsember 2014, kl 02.23
aga muidu on ju nii tore ennast haletseda, on ju MG? ja igal juhul odavam, kui naise peale veel raha raisata? ja nett on kahtlemata kõige turvalisem ja kõige odavam..
 
muljed teglikkusest 09. detsember 2014, kl 02.32
no sidi kohta arvasin, et ta on pikem ja vanuselt vanem, kuigi ta näeb antud pildil vana välja ju piisavalt. arvasin, et on nagu kogukam st laiemad õlad jne. ja loomulikult prillideta..
sid on selle mooriga ju ühepikkune, mitte et see nagu segaks neid seximast..
no mustaks värvitud juustega naine on tips-tops kerega, see on nüüd positiivne. ootame, kui kohe menopaus peale lendab, kuidas siis selle sexituuriga tuju on..
ja enne peab ta ju sinu juurde sisse kolima, kuni välismaal ikka ei õnnestunud selles vanuses ja selle rahvusega enam mehele saada nagu peale tormilist elu skandinaaviamaades..
 
Sid 09. detsember 2014, kl 07.07
muljed teglikkusest Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ja enne peab ta ju sinu juurde sisse kolima,
> kuni välismaal ikka ei õnnestunud selles vanuses
> ja selle rahvusega enam mehele saada nagu peale
> tormilist elu skandinaaviamaades..


See pilt sai mu meilikontole riputatud ühe taanlase "peletamiseks". Peale kuut aastat ei suuda ta ikka üle saada, et ta maha jäeti.

*Kui keegi soovib, siis see taanlane täitsa üle ja suhteks avatud. Vanust kuskil 50 ringis ja väljanägemine kah OK. Võin tel.nr ja meiliaadressi anda. :)
 
n55 09. detsember 2014, kl 10.47
targu jäeti siinkohal mainimata, milles taanlase ülesaamatus seisis.
Mina olen põhimõtteliselt märkinud alati õige vanuse, sest valetamiseni laskuda ei alandu. Kellele ei sobi, sõitku rahumeeli seenele, olgu Volgaga või luuaga. Mina olin ja olen mina, uuemat väljaannet samast teosest ei anta nagunii. Ja nii on muide ka kõigi teistega.
 
johhaidii 09. detsember 2014, kl 11.17
n46 ka toimetab omi postitusi? Tea, kas on tegu isiksuse kahestumisega?
 
rottidele 09. detsember 2014, kl 11.35
mis te arvustate, kena paar ja hea julgus siia närimiseks pilt riputada. go sid, go!
 
n46 09. detsember 2014, kl 11.51
johhaidii,
jah isegi n46-l lipsavad näpukad unise peaga sisse. kas ebatäiuslikkus on isiksuse kahestumise tunnusmärk?
 
johhaidii 09. detsember 2014, kl 11.54
Siin ilmas ei saa milleski kindel olla, absoluutselt mitte milleski.
 
Mauks 09. detsember 2014, kl 11.54
Ma poleks küll julgenud pilti siia panna. Aga teie näete kenad välja ja olete ilmselt ka õnnelikud, pealegi on naisterahva nägu piisavalt udune, et teda reaalis keegi ära võiks tunda.
 
n46 09. detsember 2014, kl 11.58
seda küll. välja arvatud andropaus ja shreki allergia omavanuste naisisikute vastu.

johhaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin ilmas ei saa milleski kindel olla, absoluutse
> lt mitte milleski.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!