Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehed, keda te otsite?
 
Täitsa Blond 09. detsember 2014, kl 00.09
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Shrek Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
>
> > Ilgelt pa
> lju tahetud,
> > eksole:-)
>
> Tegelikult ei
> ole palju tahetud, lihtsalt Delfisse sellised ei s
> attu. Ma ole tegelikult juba ühe peaaegu sellise l
> eidnud, vanus on vaid tublisti üle 40-e. :( ;)
>
>
> https://lh5.googleusercontent.com/-xa29UOJ7Iqs
> /VIVuF56YmaI/AAAAAAAAAKQ/gjRvehUSnfM/w729-h730-no/
> You%2B%26%2BMe%2B-%2B08.2014%2B028.JPG
>
> Kuna
> see pilt on siin korra juba olnud, siis vahet ena
> m nkn ei ole.

Väga armsad ja kenad olete:)
...ja vaata, Sid, isegi delfi kõige ilgem tüüp ütles teie kohta nii kenasti ja tundus, et see tuli puhtast südamest. Ilus.
Jõulud on imedeaeg...
 
Liina 09. detsember 2014, kl 00.52
Püsiasukaid hästi ei tunne, käin siin pisteliselt, kuid mõned nimed korduvad ja eks saab ka väheste kirjade põhjal aimu kes on kes.

Uudishimust vaatasin ka Sidi pilti. Kaks tavalist inimest ja kui nad on teineteisele õiged, siis olgu nende vanus või kehakaal mis tahes.

Imestama paneb aga TS soov, mis on kinni jäänud noorusaega.
Loomulikult on noored inimesed ilusamad, pirngi nahaga jne.

TS tahab küll noort, kuid vist ei märka, et ta ise vananeb iga aastaga ja millegipärast pole järjekorda tema kirjeldatud noortest naistest ta ukse taga.
Õnn ehk isegi tuleks, aga kui sellele vanuse tõttu nii vastu seistakse, siis jääb vaene TS oma elupäevade lõpuni siia oma unistuste naist kirjeldama ...

TS ehk sa võtad Sidist eeskuju ja vaatad maailma avaramalt.
 
n46 09. detsember 2014, kl 00.56
no seda arvas ka minu täkk, enne meie tutvumist delfis- et tõsiseltvõetavat suhet siit ei leia.

igal juhul tore, et mitte kõik siinsed mehed ei põe patoloogilisi vananemisega seotud komplekse. shreki erakupäevad ehk polekski nii igavikulised kui taipaks, et suhte kvaliteet ei sõltu ainult sellest kui palju aega kumbki partner planeedil ringi kõndinud.
respekt sulle, Sid, et suudad ühe toreda endast vanema naise silmad särama panna. kuigi jah, pigem 28 kui 48 näeb daam sellel pildil välja.

Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult ei
> ole palju tahetud, lihtsalt Delfisse sellised ei s
> attu. Ma ole tegelikult juba ühe peaaegu sellise l
> eidnud, vanus on vaid tublisti üle 40-e. :( ;)
 
njahh 09. detsember 2014, kl 01.06
Sidi proua näeb välja suht 48, kuid see ei vähenda tema väärtust mitte karvavõrdki.
 
njahh 09. detsember 2014, kl 01.07
Tahtsin lihtsalt öelda, et paljud 48a naised just nii välja näevadki ja ei ole ei vinguvad ega paksud ega rullisoengus ning pruunis kostüümis.
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 01.19
Parasjagu on kõrval lahti illustreeritud tutvumissait 39-50a tutvujatega. Ei ütleks, et enamus kuidagi ahvatlevad tunduks, kuigi neist paljude pildid pärinevad aastakümnete tagant. Ikka see "eakohane" ruljas vormitu keha. :(
 
njahh 09. detsember 2014, kl 01.31
mg, kus maailmas sina elad? minu maailmas, loe:tutvusringkonnas, on enamus 40-50 naised kenad, hoolitsetud, normaalkaalus.
40 ei ole 20, aga see kehtib nii naiste kui meeste kohta
 
n46 09. detsember 2014, kl 01.37
kummitus, hea vähemalt, et sinu terasmuskleid ümbritsev nahk igavesti prink ja strateegilised kehaosad gravitatsiooni eiravad.
aga viiekümbiste tädide aastakümneid tagasi tehtud piltidelt vahib ikka see vormitu keha vastu.
no nüüd sai selgeks, miks vaimu koikut ükski naisolend pole juba aastaid oma ihuga soojendanud. lihtsalt ei leidu väärilist partnerit omaealiste hulgas. nooremad naised, neid mingi papi ilmselgelt märjaks ei aja- sama keiss, mis shrekil.
 
mina muidugi 09. detsember 2014, kl 01.46
n46,
Tunnistan ausalt, et olen terve aasta oma elust kaotanud tänu oma lollusele. Otsisin endavanust meest ja saatsin viisakalt minema endast 10-15 a nooremad.
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 01.52
"no nüüd sai selgeks, miks vaimu koikut ükski naisolend pole juba aastaid oma ihuga soojendanud. lihtsalt ei leidu väärilist partnerit omaealiste hulgas."

See on tõele üsna lähedal. Silmailu on suhtelise väärtusega aga enamasti on neid soojendatud voodeid ehmatavalt palju. Küllap on neilegi keegi vääriline.

"nooremad naised, neid mingi papi ilmselgelt märjaks ei aja- sama keiss, mis shrekil."

Sest Sa tahad nii arvata. Erinevalt shrekist eelistaks siiski vaimselt ja füüsiliselt tervet enamvähem omaealist. Aga milleks enam niivana kaaslane.
 
jah, see moor on vana küll 09. detsember 2014, kl 02.15
no sidi moor on ju täpselt 50-ne , aga kes sidi ära trööpas, on küsimus? sellise kehaehitusega õblukesed mehed on out nagunii, nii et minust jääd sa puutumata... kogu mehe olemises puudub see mehelikkus..
 
ahzooloog 09. detsember 2014, kl 06.21
Jah, Sid nutab kindlast silmad peast, et ta sinust nüüd puutumata jääb. Kohutav kaotus.
 
Sid 09. detsember 2014, kl 06.57
jah, see moor on vana küll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no sidi moor on ju täpselt 50-ne , aga kes sidi är
> a trööpas, on küsimus? sellise kehaehitusega õbluk
> esed mehed on out nagunii, nii et minust jääd sa p
> uutumata... kogu mehe olemises puudub see mehelikk
> us..


Oi, ma tänan, õblukeseks pole mind vist kunagi nimetatutki. :)
Selle pildi tegemise aegu olin ma ikka korraliku nuumamise peal ja kaalusin pea sada kilo. :D
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 11.17
Prouad siin nii vapralt norivad meeste maitse kallal. Vihjates endale.

Ei taha, määrige pähe!:-)
 
n46 09. detsember 2014, kl 11.23
minu tahtmised vaevalt et kuidagi mõjutaksid noorte kaunitaride ilmset huvipuudust sinu või shreki suhtes.
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sest Sa tahad nii arvata.

paraku küsib ka järjest enam küpseid naisi endalt, milleks jännata hõreneva pealae ja potentsiprobleemiga taatidega. enamasti jäädaksegi üksi kuivama, sest kompleksid, argus või käestlastud välimus takistavad noore täku ratsastamist. kurb tegelikult.
>Erinevalt shrekist eelistaks siiski vaimselt ja füüsilise
> lt tervet enamvähem omaealist. Aga milleks enam ni
> ivana kaaslane.

Sid,
oma saja kiloga võiksid ju lausa balletitrenni hobi korras ette võtta. aga mõne jämedama tädi jaoks peab mehelik mees loomulikult paras kolakas olema, näiteks selline:
http://graphic-muscle.deviantart.com/art...
proportsioonide küsimus.
 
n55 09. detsember 2014, kl 11.25
miks ei või omakorda ka naistel eksklusiivne maitse olla, mis õnnetuseks ei ühti küll meeste minapildiga.
 
Sid 09. detsember 2014, kl 11.37
Balettitrenni ei saa kunagi minna, sest mu jalad kannavad vaevu minu keret ja balett on ikka varvaste peal tippimine. Minust tuleb pärast trenni täielik invallid.
 
Sid 09. detsember 2014, kl 11.41
n46, see musklikolakas on lihtsalt rõve, mitte et ma kade oleks, aga ei ole silmale ilus vaadata. Enamus nais, keda mina tunnen, on ka selliste musklimägede suhtes skeptilised. Tihtilugu see musklipunnitamine mingist alaväärsuskompleksist sünnitet on.
Aga baleriiniks ma ei sobi oma lampjalgade tõttu. :D
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 11.59
Ja prouade jatkuv huvi järada noorte daamide huvipuuduse üle ei tekita ikka huvi küpsete daamide vastu. Et mitte öelda vastikust.

Aga teeks nii. On ilus jõulukuu. Ja vaatamata sellele, et prouad soovivad siinsetele ilgetele impotentidele jõuluvorste kurku kinni ja midaiganes muud kaunist, oleks minu soov, et see neile endile ringiga tagasi ei tuleks. Muidugi ka, et need ilusad noored täkud pildil seinalt leiaks tee otse nende voodisse. Tòesti pole selle vastu midagi, kui oleks need mehed, kes neid naisi ja nende siseilu usuks, hoiaks ja armastaks:-)
 
n55 09. detsember 2014, kl 12.11
väike parandus: järatakse mitte huvipuuduse üle, vaid huvipuuduse teemal. Mönuga.
 
n46 09. detsember 2014, kl 12.23
Sid,
parem kahe lampjalaga maa peal kui hõljuda igavesti virtuaalsuses, täitumatute lambiunelmatega kättesaamatutest printsessidest. mõnelgi mehel oleks sinult midagi õppida!
musklipuntrad tõesti märjaks ei aja. aga ehk mõjuvad need suurema kehamassiga daamide jaoks mehelikumalt kui normaalkaalus isased?

shrek, mis siin ikka järada. kellele üksildased jõulud, kellele pilt seinal või täkk voodis või unistused prinkidest pepudest- igaüks saab seda, mida väärib.
aga milleks vastikust tunda kui kellelgi sinust paremini vedanud? vot seda kunsti pole veel omandanud, õnneks.
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 12.40
Just. Igaüks saab seda, mida ta väärib. Kes silmakirjalikkuse, kes jõulud ilma selleta:-)
 
n55 09. detsember 2014, kl 12.54
et mäng käiks, peab keegi pallid ette söötma. Jõudu selleks.
 
Kassisõber 09. detsember 2014, kl 14.17
Eeskätt tunnustus Sidile,et julges pildiga avalikkuse ette tulla.
Igatahes kaaslane pildil on julgelt selline, kes sunnib
möödudes pead pöörama,isegi kui pole põhjust/tahtmist/vajadust lähemateks tutvusteks.
Ebavajalik õelutsemine ja personaalsed solvangud teistelt tema aadressil on tõenäoliselt tingitud labasest kadedusest või pikaaegsest tsölibaadis elamisest.
Ennetamaks igasuguseid järgnevaid hambutuid labasusi enda aadressil,ütlen ,et minu naine on oma 171cm pikkuse juures minust 19 cm lühem,kaalub alla 60kg ja meie vanusevahe on neli aastat minu kasuks ning ma olen ka üle 40-sellest hoolimata kõik toimib ja kustumise märke pole kusagil.
Sooviks siinviibijatele jõulueel vähem õelust ja rohkem vendlust ja ärge siis täkke väga märatsema laske :)
 
targutav punapea 09. detsember 2014, kl 14.37
paraku pilti ei vaadanud /phmtlslt ei huvitu teiste eraelust) ja ei oska õelutsejatele kaasa tunda, aga seda ma tean et SLD-l on hea maitse:D väga hea, kui inimesed on teineteist leidnud ja rahul ning õnnelikud.

aga kui ma loen siin vanemate /olen ka ise muidugi neljakümpine mutt:D) daamede heietusi, tekib küll mulje, et aju on neil ussitanud - sellist rõvedat teksti mehe aadressil, kes tõesti ei taha endast vanemat naist või üldse tunneb rõõmu ka üksi olemisest, on eriliselt haiglane. vägisi jääb mulje et noore mehe sperma on vana naise õunaussina seest tühjaks närinud, jättes järele mädaneva sisu ja kunagise aimatava kena särava ladvaõuna jäänused:D
armastav ja õnnelik naine, rahuldatud õnnelikus suhtes armastatud naine ei kirjutaks selliseid tekste:P
 
Sid 09. detsember 2014, kl 14.41
Kassisõber Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Igatahes kaaslane pildil on julgelt selline,
> kes sunnib möödudes pead pöörama,

See, et mehed teda vahivad, on täitsa OK, ma ka vahin, aga kui me seal Pirita teel õhtuti jalutasime, siis need pikad pruunid jalad koos lühikeste valgete pükstega, panid ka naisi pead pöörama. Kõrvalt oli seda vahva vaadata. :)
 
Härra Jaamakorraldaja 09. detsember 2014, kl 14.45
Andke nüüd andeks vanamehe otsekohesus, aga see paljukiidetud pilt ei tekita minus küll muid mõtteid, kui ühe mehe eneseupitus. Aga noh, kui meeldib end alasti kiskuda, siis laske käia- avaliku elu tegelased, nagu te olla tahate.;)
 
no 09. detsember 2014, kl 14.50
pole nad seal pildil rohkem alasti kui n46 oma trikoovooruga

http://nagi.ee/photos/susannake/23758301/in-set/391417/
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 20.37
Nii, ja miks see trikoovoor n46 ilma peata on?
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 20.40
Aga milleks pea kui kõik muu on olemas?
Naljatilgad :D)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!