Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehed, keda te otsite?
 
sidi moorile 09. detsember 2014, kl 21.01
see venmaa kadunud skandinaaviamaades vegeteeriv jõudsalt vananev iludus peaks juuksed pehmemas toonis värvima. see must on ikka suht prosti värv ju. ma saan aru, et elu tahab elamist ja töö tegemist, aga teeb igal juhul vanemaks..
 
100 kg pekki 09. detsember 2014, kl 21.04
miks sid arvab, et ta 100 kg pekki nagu naised pöördesse peaks viima. su pikest pead võrreldes kerega see nagunii nagu ei muuda. su moori nägu on 2 korda suurem kui sinul, ühel teist on ikka suurt pinseldamist vaja pidevalt ette võtta, et vaatmaiskõlbulik olla.
ja moor võiks ju ka hallide juutse lihtsalt uhke olla, nagu sina, sid, miks ta need rõvedalt mustaks värvib?
 
eelmisele 09. detsember 2014, kl 21.05
mis sind vahutama paneb?
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 21.10
Mida kuradit kedagi prsest torgib , milline keegi pildi peal on? Olgu millised tahes kui üksteisele sobivad. Ei pretendeeri kummagile aga näib, et kellegi pisike hing ei saa rahu :)
 
naised pööravad päid 09. detsember 2014, kl 21.11
no naised pöörasid seal promenaadil pead imestades, kus selline vana mutt nii lapiskult riietatud saab olla. et nagu väärikust peaks ka ju olema. neid 50-ste kintse ka nagu nähtud juab elus.. ka treenituid, kuid vananemine sööb nii seest kui väljast, mis polegi paha, sest muidu me ei mahuks ju kõik maamunale ära.

aga su moor ootab nagu pikaaegset elamisluba eestisse või isegi kodakondust?
nii nagu need venemaa ja aasia naised ikka ootavad isklikku õnne?
 
kadakajupp 09. detsember 2014, kl 21.12
irww... kui muud pole valesti, siis juuksevärv.
huvitav, kui see on sünnipäraselt tume, kas siis peaks eakohaselt halliks värvima või :D. järgmine pekivihkaja on sama autor ilmselgelt, aga ma parem ei taha mõlemil juhul teada, mis krt tema probleem küll olla võiks. (kompulsiivne postitamisvajadus negatiivses võtmes?)
 
naturaalsus 09. detsember 2014, kl 21.13
no häirib see vanade naiste " loomulik" ilu, mis ära tuunitud..et oh, ma nii tütarlaps, nii 50-ne peaaegu süütu tütarlaps..
 
Täitsa Blond 09. detsember 2014, kl 21.34
naturaalsus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no häirib see vanade naiste " loomulik" ilu, mis ä
> ra tuunitud..et oh, ma nii tütarlaps, nii 50-ne pe
> aaegu süütu tütarlaps..


Milline siis olema peab? Teed äkki personaalset või grupikoolitust, kuidas 50-ne mutt peab väärikas välja nägema?
 
Täitsa Blond 09. detsember 2014, kl 21.56
Midagi leidsin isegi..
Kõik vanaprouad üle 40 võiksid õppida:)

 
vähemalt ei lotenda 09. detsember 2014, kl 22.06
no sel pildil vähemalt midagi ei lotenda.
 
videos ma mõtlen 09. detsember 2014, kl 22.06
selles videos siin siis midagi ei lotenda, ei lõdvad käsivarred ei soonilised jalad, mis ära pruunistatud..
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 22.12
No täitsa kobe, lõpnud rebase irwega, neljakümpine piff.
 
Täitsa Blond 09. detsember 2014, kl 22.17
Kummitus, kumb neist? Ma kardan, et see vasakpoolne tädi on hästisälinud 60 ja parempoolne piff on 40.
Aga eesti mees väärib muidugi paremat...
 
mis nüüd siis segas 09. detsember 2014, kl 22.17
mis nüüd siis MG segas onaneerimast?
 
hinnaklass 09. detsember 2014, kl 22.22
no muidugi, siinolijatest meestest põlgab igaüks ju ära särgi, mis nii 120 dollarit maksab, ja mis kleit maksab 200 dollarit ja enam. Täielik pahn ju.
küll eesti naine ja eesti mees juba teab, mis on riietuse õige hind ja mis on kantav..
mansion ghost 09. detsember 2014, kl 22.23
Kusagil mujal nad võivad ju ka 100 ja 80 olla aga kohalikus mastaabis poleks kumbki veel kolmkümmendki.
Tõesti arvate, et vanamehed kõike, mis kena välja näeb, omale tahavad.
 
Täitsa Blond 09. detsember 2014, kl 22.31
Nüüd olen küll nagu puuga pähe saanud.
Terve aasta on siin pähe tambitud, et üle delfimehe lati pääsemiseks peab olema vähemalt missuniversum ja nüüd selgub, et isegi vormis piffid ei kõlba.
Nähh, shrekil ei tõusvat isegi n46 prinkis keha ja korraliku büsti peale.
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 22.32
Et kas vanamehed tahavad kõike või kõiki kohe omale. See on vist see teiste silmade taha pugemise fenomen läbi haraka vaateprisma. Et kui mutid omasuguste peale erutuks, siis oleks neil sellise trikoovooru peale tutt märg ja nad tahaks omale neid 5kümbise kintse.
 
oi ei taha 09. detsember 2014, kl 23.26
su taanalse kõhualt tulnud 50 aastase moori kintse küll ei taha.nii et ära üldista.
aga ma võin sulle ka saata taanlaste luuletusi, mis nii 10 aastat tagasi mulle kirjutaud.. ma kahjuks ei tea, kas ainult mulle.. aga tagantturkimiseks kõlbab igale eesti mehele. ja huvipärast vaataain, no meiliaadresse on ikka mõnikümmend,senini alles, nii, et vali, millist tahad..et eesti meest pöördesse ajada..
 
oh see oli sidile 09. detsember 2014, kl 23.31
no see eelmine kirjatükk oli sidile, tgelt pole vahet, meheks pole teist kumbagi, minuarust kõik vanevad virisevad ihned kibestunud vanamehenässakad..
 
n55 09. detsember 2014, kl 23.35
tõesti aru ei saa, kuidas siinirisejatele teiste inimeste välimus nii hinge läheb, peaasi, et ise ilusad olete. Kui juba nii heas vormis jalad näidata ei kõlba, kolige neile maadele, kus kõik naised kotiga kaetud, olgu sinise, musta või valgega.
 
uudishimu 10. detsember 2014, kl 00.14
pole midagi teha, uudishimust vaatasin ka siin kirgi kütvat pilti sidist ja ta naisest.

üldse ei saa aru ei kiitjatest ega halvustajatest. pilt küll udune, kuid näha, et kaks nii 50-st kena inimest.
vaevalt keegi neile järgi vaatab, sest ei paista ei liiga head ega ka halvad välja.

umbes 50 naine võib ju suvel käia lühikeste pükstega, kuigi olgu peenike või paks, aga nahk kahjuks reedab vanuse.
samas, vanus pole häbiasi.

asi kisub käest, kui arvatakse, et paistan nagu 22 ja käitutakse ja riietutakse kah kui 22.

antud pildil olijaid ei tunne ja käitumist ei tea.
 
50-ne aastane tütarlaps 10. detsember 2014, kl 00.23
jah, ei meeldi ka need 50-ne aastased igavesed, peaaegu süütud tütarlapsed. kui riietust vaadata. Niipalju võiks ju tervet meelt naise peas olla.
 
Täitsa Blond 10. detsember 2014, kl 01.27
Kus te neid "eakohatult" riietuvaid memmesid küll kohtate? Tallinnas? Ilmselt olen see mina.
 
babel 10. detsember 2014, kl 01.58
kontingent siin hea muidugi - vanad ihned virisevad vanamehenässakad ja hord vormis piffe. nii te siin kokkuleppele ei saagi - koile piff kallis ja piff ei taha koitand nässi.
 
n55 10. detsember 2014, kl 08.02
agaratel kriitikutel on võimalus ise 50-seks saades käituda ja riietuda just nii sündsalt ja ontlikult nagu vanainimesele kohane.
Jäikus, eelarvamuslikkus ja kitsarinnalisus on omadused, mis ei peaks seonduma noore lubjastumata mõttemaailmaga.
 
to n55 10. detsember 2014, kl 08.45
imelik, et tänapäeva noortel sellised mured on. kui mina veel noor olin, siis ei läinud mulle vanad üldse korda, veel vähem oli mul aega selle üle oma pead vaevata.
 
n55 10. detsember 2014, kl 09.05
sümptomaatiline tänapäevale...
täiesti nõus, et noorusvärsked näitsikud võivad kenad vaadata olla, eriti siis, kui nad ka looduslikult ilusad juhtuvad olema.
Aga teha 20-se nahk jmt kõikidele KOHUSTUSLIKUKS NORMIKS, mille mittetäitjat tabab ühiskondlik, lausa rahvuslik hukkamõist, hea kui mitte repressioonid...
Meie reliikvia on AJUVABADUS!
 
n53 10. detsember 2014, kl 09.18
Minu hästihoitud nahk on absoluutselt sile, ilma ühegi kortsu- ja ihuveata, sest olen päevitanud minimaalselt, pole ka soonilisi jalgu ega käsi.Minu sõbranna tütar on minust 20 a noorem ja tal on tänu päevitamisele ja solaariumitele juba praegu rauganahk. Pildilt ja kaugelt on küll kena, aga lähedalt on jube vaadata ja veel jubedam katsuda.
 
Keemik 10. detsember 2014, kl 09.39
kui 53 naisterahvas teatab, et tal pole ühtegi kortsu ja nahk on veatult sile, siis ilmselt peab ta silmas oma aju siledust
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!