Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Näidisüritus
 
piripiiiga 08. detsember 2014, kl 19.54
kasuta katkestatmise meetodit ohtlikel aegadel :P
 
kontvõõras 08. detsember 2014, kl 20.01
järgmine etapp on eelleping, mis tähendab saada pruudi-ja peiukandidaadilt nõusolek osalemiseks.
 
Sid 08. detsember 2014, kl 20.06
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid siin äsja hüppas, et särasilm ei jäta teda iia
> l. Paneks proovile?


No ma nii resoluutselt ka ei väljendanud, lihtsalt mainisin, et kui ma ise põhjust ei anna, siis ei ta jäta jah. Kuigi, naiste mõttemaailm on selline, et kui sa isegi seda põhjust ei anna, siis on nad selle suutelised ise välja mõtlema/tekitama. :D
 
HaukuvPeni 08. detsember 2014, kl 20.06
Peni eelistab siiski jääda laua alla asja pealt vaatama. Pruudiröövis võib küll osaleda ja muid lollusi teha. Isegi pulmatola on ohutum amet kui peiupoiss.
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 20.08
piiga, see meetod on väga ebatõhus, hetkel ei meenu täpselt, aga aasta jooksul rasestub pea 50 % naistest - kui tegemist on mõlemapoolselt noore ja terve indiviidiga.
 
kontvõõras 08. detsember 2014, kl 20.10
sobivad peigmehed löövad põnnama? vanasti ikka pruudid pirtsutasid, aga nüüd on soorollid muutunud?
lõpuks tuleb minna seda teed, et keegi meie printsidest tuleb panna fakti ette - on peigmees ja asi mutt!
 
piripiiiga 08. detsember 2014, kl 20.11
aga tegemist ei ole noorte indiviididega :P. muidugi on tõenäosus olemas, et 50+ teeb 40+ pesakonna, aga see ei ole kindlasti märkimisväärne. no ja kui peaks tõesti juhtuma, siis merekool aitab...
 
eile jäin rongi alla 08. detsember 2014, kl 20.12
Noh, Shrek, too kastanid tulest välja! Näita, mis puust sa oled.;)
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 20.20
ok, nõustun seisukohaga, et selles vanuses on protsent madalam. oluliselt. aga krt, peiku leidmata ja pruudi nõusolekut kah pole - millest me siin räägime?
 
Täitsa Shrek 08. detsember 2014, kl 20.23
Eelleping? Siin see konks ongi. Eelkeping ikka. Ja tulevad igaltpoolt, ka laua alt välja:-)
 
piripiiiga 08. detsember 2014, kl 20.23
ei tea, jah! sonitakse mingist eellepingust jne. võiks kohe pulmaöö juurde asuda! soovitavalt otseülekandega veebi.
 
piripiiiga 08. detsember 2014, kl 20.24
krt, TS, me mõtleme sünkroonis!
 
HaukuvPeni 08. detsember 2014, kl 20.32
Tuleb välja, et piripiiiga ja Täitsa Shrek sobivad pruudiks ja peiupoisiks kõige paremini ikka. Ühised mõtted ja arusaamad. Sellega siis asi paigas.
Ja mis pulmaöö ülekandesse puutub, sooviks teada milliselt kanalilt üle kantakse.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 08.12.2014 20.34.
 
kontvõõras 08. detsember 2014, kl 20.52
paneme siis piripiiga ja Täitsa Shreki lukku?
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 21.15
mina hääletan poolt, kui sellest tolku on :D.
 
ahzooloog 08. detsember 2014, kl 21.25
Kuhu te nad lukku panete, kapsatünni ve?:D
 
kontvõõras 08. detsember 2014, kl 21.33
magamistuppa.;)
 
jälgija 08. detsember 2014, kl 22.17
kus noorpaar ise redutab nüüd siis? tahaks juba kibe karjuda.
 
Täitsa Blond 08. detsember 2014, kl 23.09
Väga vabandan tülitamise pärast.
Kuna lubati ka ise ennast pakkuda, siis tahaks ma endiselt olla vaba nagu lind ja võtta armukese rolli.
Kui ei sobi, võin vabalt ka pulmas kapsatünn olla.

johhaidii, ma parandan enamasti oma kirjavigu..,.mis teha, kiiks selline.
Head aegaaa!
 
Täitsa Blond 08. detsember 2014, kl 23.15
uuups, ma ei näinud, et uus mees juba peigmehe kandidaadiks on...enne oli Peni.
 
juhuslik mööduja 09. detsember 2014, kl 01.20
Napsaks ise Peni ära! Mul just truud majavalvurit vaja...Kui ka jookseb vahepeal mõne innal emase kannul, küll ta pärast saba liputades ja häbeliku näoga tagasi tuleb, kui teda hästi toidan ja üle kere paitan ja hellitan...
 
kannatamatu 09. detsember 2014, kl 11.32
tuleb pulm või ei tule? kus on peigmees? kus on pruut?
 
Täitsa Blond 09. detsember 2014, kl 11.37
kannatamatu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tuleb pulm või ei tule? kus on peigmees? kus on pr
> uut?

Vähemalt kapsatünn on paigas, missa virised.
Pulmakülalistel on pruutpaarist nagunii pohhuiii, peaasi, et juua, õgida ja lantida saaks.
Kadakajupp on meil hea kokkaja, küllap tema võib seaprae rolli võtta ja mõned kondisemad mehed võiks süldiks keeta.
See polnud nali!
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 12.47
See on nende prouadega. Kahekümpiselt nad meestesülti ilmselt veel ei nõudnud. Nüüd aga juba teavad, mida tahavad.
 
n55 09. detsember 2014, kl 12.58
kontidest keedeti puljongit, mitte sülti.
 
kadakajupp 09. detsember 2014, kl 13.21
mul on nagunii plaanis sülti keeta, tooraineks küll sealiha :). vahest lepite sellega kah. aga enne peaks ürituse aja, koha ning eelkõige osalejad paika panema.
 
sõltumatu vaatleja 09. detsember 2014, kl 13.52
Peasüüdlased on häbelikud, lasevad ennast kaua paluda.:D Noorpaar, ärge jätke delfirahvast üritusest ilma!
 
kadakajupp 09. detsember 2014, kl 13.57
peasüüdlasi polegi hetkel ju, mõned kahtlusalused ainult.
 
sõltumatu vaatleja 09. detsember 2014, kl 14.00
Kuna viimased rahva poolt välja valitud kandidaadid pole ennast tagandanud, siis on peasüüdlaste staatuses.
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 14.03
Kas pulmades piripiigaga pole võimalik mitte see jama, et keegi hakkab selle peale ennast ära peitma ja natuke üles pooma? Oli siin ühe kena inimesega plaanis kokku saada, aga see tuli vahele:-)
Või siis oli see vaid viisakas vabandus, et mitte kokku saada selle kõige õudsamaga siit:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!