Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mehele 50+
 
otsiv naine 08. detsember 2014, kl 15.35
Kui tunned, et sina oledki see vaba mees, kelle hing ja süda on koha teinud ühele asjalikule ja vahvale naisele, siis jäta enda e-mail, saad sellelt naiselt kirja. Nota Bene! Eritliselt meeldiv on kui elad Tallinnas
 
mehele 50 + 08. detsember 2014, kl 16.07
täpsustus: mehele 50 +, kellel on täiesti ükskõik, milline see kaaslase otsija on, välja näeb, millises vanuses ning et ei viitsi enda kohta kohe mitte midagi lähemalt kirjutada. Tõesti "ahvatlev" pakkumine.

Täiskasvanud inimesed.. võiks ju kirjutada, milline oled, kui vana ja millist inimest ootad, et sulle kirjutaks. Siis ehk on lootust ka, et keegi end ära tunneb ja ühendust võtab.
 
priscilla 08. detsember 2014, kl 16.19
kle, eelmine manki, miks peab endast üksikasjalist infot siia kirja panema? siin on piisavalt nagu ma olen aru saanud verbaalse kõhulahtisusega naisstaffi.

oled kulnud, et inimesel on ka sisetunne, mis mingi impulsi annab?
 
jah tibuke--ne 08. detsember 2014, kl 16.24
otsiv naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui tunned, et sina oledki see vaba mees, kelle hi
> ng ja süda on koha teinud ühele asjalikule ja vahv
> ale naisele, siis jäta enda e-mail, saad sellelt n
> aiselt kirja. Nota Bene! Eritliselt meeldiv on kui
> elad Tallinnas
KÕIK Mehed 50+ on kuulutuse lehelt,,
ära JUBA võetud! Olin ka 1,6 ,aastat,,JUBA päris vaba 52a..lesk-- MEES ,NÜÜD kinkisin ennast Jõuluks
ühele naabri-mutile ära.
 
HaukuvPeni 08. detsember 2014, kl 18.37
Peaks ka mõne naise kingikotti pugema. Ainult iial ei või teada millise portsu otsa juhtud.
 
otsiv naine 08. detsember 2014, kl 18.49
Kui on tekkinud kahtlused ja kõhklused, et ei tea, kas ikka kõlban või on enda sees kartus, et äkki läheb untsu.......Siis pole inimene veel enda hinges ja südames vaba kedagi sinna laskmast. Endal see kartus on läbi põetud ja nii ei oskagi vastata mehele,kes arvab, et äkki kukub jälle portsu otsa.
 
otsiv mees 08. detsember 2014, kl 18.49
Ega Sul mõnda suguhaigust küljes pole?
 
Täitsa Shrek 08. detsember 2014, kl 19.05
Pull värk jah. Poed kingikotti ja juba kujutad ette, kuidas selle avab valguse särades lumivalguke. Käed üllatusest rindade juures koos, pilk kelmikas ees. See pilk ja ilme ei unune aga kunagi, kui koti avavad hoopis sõrmed, millega ei saa iialgi hambaarstiks, tapamajja tööle aga küll.
 
otsiv naine 08. detsember 2014, kl 19.43
Kas ma peaksin välja lugema, et ainult Haukuvale Penile tohib kirja saata aga......tema pole seda soovi siin esitanud.
 
Täitsa Shrek 08. detsember 2014, kl 19.53
Pole vist küll minu asi, aga asja huvitavamaks tegemiseks paar rida endast ei teeks paha. Eriti, kui on tutvumishuvi.
Asjalikke ja vahvaid naisi on siin igaüks. Kes tahab keppì ja kes südant.
 
piripiiiga 08. detsember 2014, kl 20.13
rupskid on küll ebameeldivad....
 
otsiv naine 08. detsember 2014, kl 21.15
Teiste kohta ei oska öelda, igaüks vastutab enda eest ise.

Teemategija enda kohta saab teada mees 50+ alles siis kui ta on see mees, kelle süda ja hing on just nii vabad, et ta ilma südametunnistuspiinata saab väita, jah sinna võib mahtuda üks tore naine.
 
n55 09. detsember 2014, kl 11.33
me kõik oleme siin otsivad naised ehk tutvume. aga sageli läheb jutt kohe maha-ja tahapanekuks, siis tuleb muu möla ja kogu moos. ka mina tutvun ja aadress on mul järgmine kuhu ootan meeste kirju:tookes@hot.ee.
 
otsiv naine 09. detsember 2014, kl 19.27
Tore , n55, et ka sina otsid aga meie vahe on just see, et mina piirdun ühe mehega, sina aga ootad meeste kirju. Mina paraku ei suuda vist meestega tegeleda, ainult ühest piisaks täiesti, tingimusel, et ta südame ja hingesopis leiduks koht vahvale naisele.
 
n55 09. detsember 2014, kl 21.01
mina selekteerin lõpuks ühe parema välja. las kirjutavad, mina sünteesin, analüüsin ja siis teen lõpliku otsuse.
 
n55 09. detsember 2014, kl 23.24
seega on tekkinud olukord, kus teenekas liba soovib kasutada minu meilikasti, kuigi mina pole temaga jaganud oma parooli. Seega, kirjutagu mehed mulle või liba-55-le, kõik variandid tulevad ühtemoodi mulle.
 
kas 10. detsember 2014, kl 03.33
Vembo peab funkama?
 
matilde, vanapiiga 10. detsember 2014, kl 04.23
mis pagana vembu-tembu, kruvikeeraja peab funkama. mul siin kukub kohe aknaraam pähe kui funkava riistaga polt kiirelt kohale ei lenda. nii kui võimalus odavalt kohvetama või tasuta jalutama, maa ja ilm neid liipavaid vanamehi täis. ja kui nüüd vaja vanainimesel aidata paar kruvi aknaraami kinni keerata, siis muidugi plats puhas.
 
otsiv naine 10. detsember 2014, kl 11.49
matilde, mina tellisin firmamehed kohale, kui remonti teha soovisin nii köögis kui vannitoas. Töö saab kiire ja korralik, muidugi töö eest tahavad tegijad ka tasu ja see summa tõesti ei tule väikene, kui soov on lasta korralikult remont ära eha, kui sa lodoad ühe võimaliku mehe peale ,eks kunagi võiks su kodus mõne mutri seina krivuida, no selle aja peale laguneb see vähenegi, nii et soovitan fo irmast abi otsida, mitte minu kuulutusest sa seda ei leia.
Tutvust otsida põhjusel, et kodu laguneb ja tutvuse kaudu saaks odavalt töömehe kodustada. Tead, ütlen otse,tutvuv mees solvub selle soovi peale. Tutvuv mees hoiab nii kruvikeerajat kui haamrit kenasti käes ja oskab ka sihipärast tööd teha aga ainult siis kui tunneb, et selle naise südamesoppi on koha leidnud.
 
n55 10. detsember 2014, kl 12.01
mis tutvuja mees veel kruvika ja haamriga sebima peaks, kui juba naise südamesoppi sisse pääsenud? Need riistad on head ikka südame lahtimuukimiseks.
 
otsiv naine 10. detsember 2014, kl 13.07
Sul ei ole naiselikud mõtted, mis viitab mingile siinsele püsisõltlasest meesaferistile, ole kena, ära kirjuta n 55 nime all.Tee hoopis oma huvidele vastavalt oma teema.
 
jõuluootuses piparkook 10. detsember 2014, kl 13.23
no nii kuri tädi kohe? aga aitäh pakkumast, pole küll n55, aga tekitan siia teema meelsasti. piparkookidest siis seekord. kui suure piparkoogist südame peab kokku plökerdama, et siit meest saada? shrek ja muud töllid arvesse ei lähe. söögu küüslauguleiba. ma mõtlen ikka selliseid max 30+, pikki ja kiireid kutte.
 
piparkoogimehike 10. detsember 2014, kl 14.09
mina olen siinne kiireim, pikim ja muidu parim kutt. piparkoogid paneme kohe ühte korvi ja kui kunagi lahutama hakkame, siis müüme stoori kroonikale maha. seega teie siin ärge isegi unistage järjekordsest tasuta pisaratekiskujast.
 
Härra Jaamakorraldaja 10. detsember 2014, kl 14.17
jõuluootuses piparkook Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no nii kuri tädi kohe? aga aitäh pakkumast, pole k
> üll n55, aga tekitan siia teema meelsasti. piparko
> okidest siis seekord. kui suure piparkoogist süda
> me peab kokku plökerdama, et siit meest saada? shr
> ek ja muud töllid arvesse ei lähe. söögu küüslaugu
> leiba. ma mõtlen ikka selliseid max 30+, pikki ja
> kiireid kutte.

Oo, kui 30+ siis ma lähen ka loosi.:) Tegid kohe vanamehe tuju heaks.
 
n55 10. detsember 2014, kl 14.47
see kommentaar oli kogemata minu, aga et ibaliba sai ükskord ka noomida, ega see iseenesest paha pole. Teenistusnimistu on tal pikk, vähemalt 1/5 kogu foorumist.
Reaalne n55 on paraku harjunud ise kruvika ja haamriga sebima, aga kui mõni asjalik mees need enda pihku võtab... siis kärssab n55 süda nagu piparkook, tõepoolest.
 
HaukuvPeenis 11. detsember 2014, kl 01.33
Mul on küll vembo töökorras ja naela oskan ka seina lüüa.
 
saeco 11. detsember 2014, kl 01.40
tubli, haukuvriist, vaevalt sa selle alumise ja lärmaka peaga naela seina lööd, järelikult siis ülemise ja otuma otsaga. tea kui viisakas seda nüüd öelda on aga miski lausa reedab sinus kivipallurit.
 
lööb peenisega 11. detsember 2014, kl 01.41
on ikka mehed, löövad peenisega naela seina..Miks?

Lihtsalt imestab ja kehitab õlgu.
 
tulemus käes 11. detsember 2014, kl 01.51
jackass on ka vanamehed peedistanud.
 
jürto (kivipallur) 11. detsember 2014, kl 01.52
Kes tahtis palli mängima tulla?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!