Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik on teada ja arvel
 
psühhiaater 16. detsember 2014, kl 13.09
Tõmmelge hälvikud nüüd. Varsti olete kõik ilusti minu ukse taga, nutate ja maksate:DD
 
Täitsa Shrek 16. detsember 2014, kl 13.11
Vaat, kui südamlik teema siin arenemas. Kas võtate läinud aasta tutvumisi kokku?:-)
 
:P 16. detsember 2014, kl 13.12
on vast ikka tegelased siin koos, songivad teineteise sitas (eludes) ja ise nii vaimustatud ja õnnelikud:)
 
päevapäike 16. detsember 2014, kl 13.19
Kui supp on kokku keedetud, siis peab ju sööjaidki kutsuma, toidu raiskamine on patt (ema õpetas)... Nii saab teada, kas on hea või halb supp ja teab, kas teinekord ehk teisiti.
 
kroonikast 16. detsember 2014, kl 13.19
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaat, kui südamlik teema siin arenemas. Kas võtate
> läinud aasta tutvumisi kokku?:-)

Aasta parima nalja tiitli pälvis Täitsa Shrek:)))
 
Huvitavhuvitav 16. detsember 2014, kl 13.29
Agnes ja Sid korraga mõlemad kadunud, kas vahetavad mõtteid või?
 
post 16. detsember 2014, kl 13.32
äkki tapavad teineteist? kadunukesi on siis rohkem ju.
 
küsimus vanematele olijatele 16. detsember 2014, kl 13.36
kas need püsistaarid shrekid, blondid, sidid, agnesed jne olid juba enne delfisse tulekut kahjustatud ajuga või muutis pidev delfis mölisemine neid sellisteks?
 
päevapäike 16. detsember 2014, kl 13.42
Kas pole mitte nii, et kui inimene tunneb end nurka surutuna ja tahaks teisele väga halvasti öelda, siis on parim relv teine hulluks/kahjustunudajuks/psühhopaadiks/debiilseks jne tunnistada? :) Lasteaias ütlevad nad lihtsalt: "ma ei ole enam sinu sõber" ja pisaraid kui palju...

Aga jah, ega Delfis normaalseks ei jää. Ning teisalt, eks see keskkond teatud liiki inimtüüpe tõmbab...
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 13.44
küsimus vanematele olijatele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas need püsistaarid shrekid, blondid, sidid, agne
> sed jne olid juba enne delfisse tulekut kahjustatu
> d ajuga või muutis pidev delfis mölisemine neid se
> llisteks?

Palun mind sellest loetelust välja jätta! Mina olen lihtsalt heauskne endine tutvuja.

Sulle uustulnuk, aga tasuta soovitus...hoia siit heaga eemale, näed isegi mis Delfis tutvumine inimestega teeb:)
 
Täitsa Shrek 16. detsember 2014, kl 13.46
Päevapäike,

Kas pole hoopis nii, et on nii ja naa? Muidu oleks kuidagi liiga nii ainult?
 
Sid 16. detsember 2014, kl 13.50
Tööd teen, ei ole kadunud. :)
Aga eks ma ka siis vasta, nagu Agnes seda tegi. :D
Ei ole keegi tahtnud mulle alu pilti näidata, selle pildiga hõiskas keegi siin aastaid tagasi (kui veel isegi mind siin ei olnud) keegi teine naisterahvas.
Kui mul aluga peaks mingi asi ajada olema, siis ma kirjutan talle otse, selleks pole Agnest sinna sugugi vahele vaja. :) Õnneks ei ole vaja kirjutada.
Agnesega jäi me suhe juba kuskil paar aastat tagasi katki just selle kohapealt, kust oleks võinud põnevaks minna. Võib-olla seda (verbaalset) põnevust veel siin taga ajangi. :D

Hälvikud siin foorumis on aga need, kes kuidagi kohe ei saa teiste eludes sonkimata olla. Muudkui teevad aga anonüümseid postitusi, et aga rohkem adrenaliini sellest foorumist välja pigistada. :D

No ei ole midagi põnevat juhtunud, tavaline elu nagu elu ikka, aga mingitele kapsatünnidele see ei anna rahu ja nad muudkui otsivad jälle võimalust intriigi üles keerutada. Mina ei viitsi nendes intriigides osaleda ja seepärast ma siin nii lahtise tekstiga räägingi. Mõnele võib see muidugi igav olla, aga nii ta on.
 
Täitsa Shrek 16. detsember 2014, kl 13.55
Üks asi, mis on selle foorumi juures täitsa võttatu. Tekib mingi ilus mõte, et kaua sa mees üksi ikka ringi kondad, äkki kahekesi oleks põnevam, huvitavam. No vaatad muu hulgas siis ka siia, liigub ju siingi rahvast, vaatad veel kuhugi. Loed natuke, kirjutad kaasa..ja see ilus mõte kaob kuhugi, tänad ennast ja teisi, et üle läks. Sest on tõsine oht ju tuttavaks saada kellegiga, keda muidu kunagi näha poleks soovinud. Öeldakse, et igaühe jaoks on keegi kusagil. Las olla. Peaasi, et need keegid, keda näha ei tahaks, on kusagil. Vat see on tõeline armastatus:-)
 
ahzooloog 16. detsember 2014, kl 13.58
Jahh, nii on.

Täitsa Blond, milles see su heausksus siis nüüd väljendus?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ahzooloog 16.12.2014 13.59.
 
to Sid 16. detsember 2014, kl 13.59
Muidugi oled sa tubli ja õige mees. Pese nüüd käed ka puhtaks ja tõmba vesi ilusti peale!
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 14.01
Sid, sa oled ajast maha jäänud.... kapsatünn pole enam piisavalt torkav, nüüd on põrsanägu:)
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 14.03
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jahh, nii on.
>
> Täitsa Blond, milles see su h
> eausksus siis nüüd väljendus?


Ei kommentaari!!!
 
Sid 16. detsember 2014, kl 14.04
Miks tubli ja õige? Eks olen siin mõned aastad tagasi minagi kurjustanud, aga kõik läheb mööda ja ei maksa isikliku solvumise pärast kõike täis pasandada.

Aga see muidugi ei tähenda, et ma siin mingitele pahatahtlikele ussitajatele ei vastaks teravalt, ikka vastan, kuigi nad enamasti lollid, kui lauajalad ja tegelikult tähelepanu ei väärikski.
 
Sid 16. detsember 2014, kl 14.06
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, sa oled ajast maha jäänud.... kapsatünn pole
> enam piisavalt torkav, nüüd on põrsanägu:)


No vahet pole, ma pole kuigi moe järele jooksija. :D
 
Sid ae 16. detsember 2014, kl 14.08
Kuule, hea soovitus sulle mees. Ole parem vait ja paistadki targem välja. Nii lihtne see ongi.
 
Sid 16. detsember 2014, kl 14.12
Sinu tugevus on vait olemises, minu tugevus lobamises. :D
Eks igaüks kasutab omi tugevusi just nii, nagu heaks arvab.
Tark pole mul vaja olla, kes mind tunnevad, taluvad mind ka lollina. ;)
 
Agnes! 16. detsember 2014, kl 14.24
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 15.30.
 
nihilist 16. detsember 2014, kl 14.29
Tomil-Sidil on sipelgad püksis, ei jõua üksi ära kratsida, naised, minge appi! Sügamise ajaks teipige tal suu ja näpud ka kinni, et ta ei saaks möliseda ja seda mölinat veel siia ka kribada, uskudes, et on jubedalt tark mees.
 
Sid 16. detsember 2014, kl 14.32
nihilist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tomil-Sidil on sipelgad püksis, ei jõua üksi ära k
> ratsida, naised, minge appi! Sügamise ajaks teipig
> e tal suu ja näpud ka kinni, et ta ei saaks mölise
> da ja seda mölinat veel siia ka kribada, uskudes,
> et on jubedalt tark mees.

Kunagi oli siin üks lustakas liba, kes iga asja peale lippas víttu pesema. Ilmselt pead sa ise ka sama tegema, kui ei saa ega saa rahulikult olla. :D
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 14.34
Ei, Agnes, ma üllatusin eile, et :)) on hoopis mees.
See perzeuss tundus väga naiselik olema:)
Aga täna ma ei näe isegi seda kohta, miks ma seda arvasin...kas on mingi komm kustutatud või sosistasid hääled mu peas.


Ps. Sulle on postkastis kiri!
 
Sid 16. detsember 2014, kl 14.40
Agnes! Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ma usun, et paljudele
> naistele siin meeldib, kui kiidetakse nende figuu
> ri vmt..aga mulle ei meeldi ja kõik!
> Mõtteis h
> aaran kirve ja raiuks või tükkideks, kui kätte saa
> ks.
> Palun õpi, mida öelda, mida mitte..muidu na
> gu tark mees, aga mõne koha pealt nagu lauajalg.

Mul on sust ja su figuurist küll hea mulje jäänud, ju siis su figuur mulle meeldis. Aga mine tea, aega on sest nüüd juba möödas kah.
Kui sa aga oma keha häbened, siis ei hakka ma seda liigselt kiitma ka, vb tõesti on vahepeal muutused nii drastilised olnud. :D

Lauajalg võin ma vahest olla küll, aga selles ei ole reeglina ma ise süüdi, ega ei saa ju kogu maailma tarkus omada, keegi peab ju ikka õpetamisega ka tegelema. ;)
 
nihilist 16. detsember 2014, kl 14.42
saame pärast tööpäeva lõppu viru vahel kokku, teeme õlled ja arutame õige seda pesemist?
 
Sid 16. detsember 2014, kl 14.45
nihilist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> saame pärast tööpäeva lõppu viru vahel kokku, teem
> e õlled ja arutame õige seda pesemist?

No kui sul endal ei juhtu olema (mine tea, äkki võib ju ära kaduda), siis laena kuskilt. Ega sellepärast seda pesemist ära jätma pea. :D
 
:)) 16. detsember 2014, kl 14.46
Agnes on arvatavasti aru saanud, et Tom ja alu on vähemus, enamusele meestest meeldib ikka A korvist suurem tiss:))
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 14.52
Kle :)) perzeuss, oled sa male või female või kesksootu, aga ole nüüd kena ja jäta see üleskruvimine...
Kuhjunud pingeid maandab kõige paremini seks, proovi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!