Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik on teada ja arvel
 
ahzooloog 16. detsember 2014, kl 14.56
Äkki tal ei ole, kellega. Ole siis nii kena ja aita seltsimees hädast välja:)
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 15.00
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Äkki tal ei ole, kellega. Ole siis nii kena ja ait
> a seltsimees hädast välja:)


Kle, ega ma mingi filantroop ja altruist pole.
 
:)) 16. detsember 2014, kl 15.03
Kus nüüd tuli aga rahutuvikene välja, jõulud tevad härdaks või?:))
Mis sul üleüldse sellest, kui ma Agnese kallal nokin, kade meel või?:))
 
Agnes! 16. detsember 2014, kl 15.08
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.25.
 
kuu päält kukkunu 16. detsember 2014, kl 15.11
kas see kartulikoore värvi juustega prillitatud mees sellel pildil ongi Sid, Tom, talib? rohkem nimesid esialgu ei tule meele. kuhu ma ometi sattunud olen??
 
to kuu pealt.. 16. detsember 2014, kl 15.13
Ei, see on keegi Ott, kellel pole õrna aimugi, et ta on hoopis hülgehall kuub, paks kass, endine püsikas ja elab hoopis Obinitsas.
 
eile jäin rongi alla 16. detsember 2014, kl 15.13
Agnesele selle vaimuka kokkuvõtte peale Like!
 
Sid 16. detsember 2014, kl 15.17
kuu päält kukkunu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas see kartulikoore värvi juustega prillitatud me
> es sellel pildil ongi Sid, Tom, talib? rohkem nime
> sid esialgu ei tule meele. kuhu ma ometi sattunud
> olen??

Kus sa neid koori näed? Ma olen блондин с голубыми глазами. Üks siin ka väitis, et särasilmal mustad juukse (tumepruunid on ja hetkel isegi pealt veits heledamaks toonitud), seega on värvipimedus vist delfis üldine. :D

Agnes, hea kokkuvõte, aga pingeid ma veel natuke korjaks, et kui siis plahvatama hakka, siis ikka oleks kärtsu ja mürtsu. :D
 
kuu pealt kukkunu 16. detsember 2014, kl 15.22
ott on endine püsikas, kellel on hülgenahast hall kuub?
 
to kuu pealt... 16. detsember 2014, kl 15.23
Ei, Ott oled hoopis sina ja siis veel hülgehall ka.
 
Kuu Peale Kukkunu 16. detsember 2014, kl 15.26
tegelt on siin foorumis ainult viis inimest, kel kõigil lõhestunud isiksuste probleemid.
 
kuu pealt kukkunu 16. detsember 2014, kl 15.29
minu sees on 5 hülgehalli otti?
 
:)) 16. detsember 2014, kl 15.38
Sina oled hülgehall ja mansion ghost, Agnes on alu ja n46, Täitsa Blond on Tom ja kadakajupp, mina olen veel PV ja Triin ja viies tegelane on kõik ülejäänud vaheldumisi:))
 
kroonikast 16. detsember 2014, kl 15.43
aga kes on ep? sina :))?
 
kuu pealt kukkunu 16. detsember 2014, kl 15.47
vahetan hülgehalli kadakajupi vastu, mulle hall värv ei lähe.
 
kadakajupp 16. detsember 2014, kl 16.32
no tore - lisaks agnese kokkuvõttele, et siin lokkab virtuaalne inimkaubandus kah veel. kas kollane mohäärkampsun sobib paremini, kui hall kuub?
 
Endine püsikas, 16. detsember 2014, kl 16.45
Kui midagi tõesti varjata tahate, siis rääkige mulle ära, seni pole keegi mu käest midagi kuulnud..
 
kuulge kampsunid 16. detsember 2014, kl 16.46
Aitab mölast, ega te saunas pole. Kellelgi kohalike superstaaride kohta midagi lisada pole? Kel millised suguhaigused, võlad, karistused? Agnesel peaks vist küll täiskomplekt tuppe purema, kui delfi meestega asjatanud on.
 
Sid 16. detsember 2014, kl 16.49
Aga jah, kogu see virtuaalne virr-varr on tegelikult palju lõbusam, kui päriselu koos pangalaenude, liisingute, palgapäevade ja ärikohtumistega. Seepärast mulle siin meeldibki, et ei pea väga tõsiselt sellesse melusse suhtuma. Mida rohkem on mittetõseselt suhtujaid, seda parem, siis kaovad need ussitajad üldisesse massi ära ja ei sega. :)
 
kadakajupp 16. detsember 2014, kl 16.59
mul on igav elu - ainult palgapäev on, sellepärast ma siin kampsikutest pajatangi :D. ja see veel puudub, et ma koormaks ennast infoga kellegi haigustest, võlgadest või kriminaalsest minevikust.
 
kuu pealt kukkunu 16. detsember 2014, kl 17.00
kollane sobib hästi mu mustade silmadega, võtan selle kampsuni.
 
Endine püsikas, 16. detsember 2014, kl 17.01
Kuidas võtta, ntx. endalegi üllatuseks olen avastanud, et ka siinses keskkonnas tuleb hoolikalt sõnu valida, enne kui midagi välja ütled..seni oli ainult kodus nii, et naise kuuldes pidid järele mõtlema, mida öelda ja kuidas öelda, et võimalikke ekstsesse ennetada..mis seals`s ikka, tere tulemast virtuaalsesse koju..
 
Endine püsikas, 16. detsember 2014, kl 17.04
Keeletoimetaja(te) abist ära ei ütleks, ainult teil tuleb seda tööd teha kinnisilmi..
 
kadakajupp 16. detsember 2014, kl 17.16
ongi juba vana kampsun, võid selle vabalt saada - minu rohekate silmadega ei olnud kah paha kooslus.
 
n46 16. detsember 2014, kl 17.18
ei, tänan. ma küll pole nõus Agnese-kõrendi klooniks olema. iga tutvumisralliäss jäägu ikka oma kurvide juurde.
 
:)) 16. detsember 2014, kl 17.21
Keegi ei küsigi su nõusolekut. Olete mõlemad sama psaikod, seega ühe isiku erinevad minad:))
 
püsikale küsimus 16. detsember 2014, kl 17.51
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas võtta, ntx. endalegi üllatuseks olen avasta
> nud, et ka siinses keskkonnas tuleb hoolikalt sõnu
> valida, enne kui midagi välja ütled..seni oli ain
> ult kodus nii, et naise kuuldes pidid järele mõtle
> ma, mida öelda ja kuidas öelda, et võimalikke ekst
> sesse ennetada..mis seals`s ikka, tere tulemast vi
> rtuaalsesse koju..

sa oma kodus tõtt ei ole ka kunagi proovinud rääkida?
 
Täitsa Blond 16. detsember 2014, kl 17.51
:)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sina oled hülgehall ja mansion ghost, Agnes on alu
> ja n46, Täitsa Blond on Tom ja kadakajupp, mina o
> len veel PV ja Triin ja viies tegelane on kõik üle
> jäänud vaheldumisi:))


Mina ei ole nõus Tomiga ühes pundis olema...ma olen parem üksi, äärmisel juhul kadakaga.
...ja sina, :)) perzeuss, kes sina sihuke üldse oled?
Tähelepanelikul lugejal jäi ühtekomateist silmamata, aga mina vaatasin klaaskuuli pealt, et...:)
 
mis? 16. detsember 2014, kl 18.00
Kas Tom ja Blondi suguhaiguste komplektid ei sobinud omavahel tänu Agnesele, kes oli küll Blondi sõbranna, aga jõudis jälle ette?
 
n46 ae 16. detsember 2014, kl 18.04
Su võiks küll oma iluaeda väänkasvude postiks panna. Need varjavad ära nii kehva iseloomu kui ka igasugused vanusest tulenevad iseärasused, kõrvalekalded sellest, mida iluks peetakse.
Nõus?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!